Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Duża Scena] Kumka Olik
Autor Wiadomość
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

nie robia dobrej muzy jak dla mnie robia szajs :) i tyle:)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

musi nie są aż tacy źli, skoro Jurek ich zaprosił :shock: widać coś w sobie majom




aczkolwiek, ja za bardzo nie wiem co..?
  
 
 
 
MałySzatan  
Forumowy prawiczek
Czuj, Myśl, Kochaj i Żyj!

Dołączyła: 04 Mar 2011
Posty: 31
Skąd: Radom
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Przesadzacie.
Jak będą grali to pójdziecie na piwo czy coś ale tak czy siak ludzie będą się przy nich bawili :D Niezależnie od tego jaką mają beznadziejną muzyke :)
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

vin napisał/a:
atyta napisał/a:
na szacunek trzeba sobie zasluzyc


a cóż Oni takiego zrobili, że nie zasługują? Oświeć mnie, bo nie wiem..


A cóż zrobili, żeby na ów szacunek zasłużyć? Dlaczego oni, a nie np. Zdzisek Kiełbasa grający na grzebieniu Stairway to heaven? :shock:
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

nie robia dobrej muzy jak dla mnie robia szajs :) i tyle:)

I tylko dlatego nie zasługują na szacunek? Ok...

Kudłaty napisał/a:
A cóż zrobili, żeby na ów szacunek zasłużyć? Dlaczego oni, a nie np. Zdzisek Kiełbasa grający na grzebieniu Stairway to heaven?


Co zrobili? A to trzeba coś zrobić? A Ty załugujesz na szacunek? Co takiego zrobiłeś?
Jak dla mnie na szacunek załuguje każdy..ale 'aby szanować innych trzeba najpierw nauczyć się szanować siebie samego'
Dlaczego oni? Nie wiem, napisz do Owsiaka i się spytaj, może Ci odpowie :roll: Sama wolałabym inne zespoły, które sie zgłosiły na eliminacje, ale to nie koncert życzeń. Zresztą to, że Ty czy 3/4 forum ich nie chce to nie znaczy, że inni nie będą się bawić..a znajdą się takie osoby na pewno.
 
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

W/g mnie na głównej występowały tylko ambitne zespoły, coś sobą reprezentujące. Nie wiem, skąd oni się tam wzięli. O.K. może znajdą się ludzie, którym się taka muzyka podoba. Ale dla mnie to dno, wodorosty i metr mułu... Mam tylko nadzieję, że nikt ich nie wygwizda, bo to by raczej nie było na miejscu. Po prostu nie widzę w tej ich muzyce żadnego przesłania, czy przekazu -ot co. No ale nie kłóćmy się - Juras ich wybrał, to niech zagrają. Może kogoś pozytywnie zaskoczą. Ja sobie znajdę na ten czas inne zajęcie :mrgreen:
 
 
mario  
Forumowy prawiczek
Sex, Cherry, Rock&Roll


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 32
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Kudłaty napisał/a:
W/g mnie na głównej występowały tylko ambitne zespoły, coś sobą reprezentujące. Nie wiem, skąd oni się tam wzięli. O.K. może znajdą się ludzie, którym się taka muzyka podoba. Ale dla mnie to dno, wodorosty i metr mułu... Mam tylko nadzieję, że nikt ich nie wygwizda, bo to by raczej nie było na miejscu. Po prostu nie widzę w tej ich muzyce żadnego przesłania, czy przekazu -ot co. No ale nie kłóćmy się - Juras ich wybrał, to niech zagrają. Może kogoś pozytywnie zaskoczą. Ja sobie znajdę na ten czas inne zajęcie :mrgreen:


Kurczę, stary. Tak sobie czytam, twoje ostatnie posty i dochodzę do wniosku, że trochę przesadzasz. To, że nie podchodzi Ci ta kapela, nie znaczy, że musisz mieszać ich dosłownie z błotem. Mi też oni nie podchodzą, wyraziłem swoją opinię, uważam, że nie pasują na PW, ale nikogo przy tym (mam nadzieję) nie uraziłem. I to, że może nie znajdujesz przesłania (bo jakieś mają na pewno i z pewnością nie jest bez sensu) nie oznacza, że ten Band nic sobą nie reprezentuje i nie jest ambitny. Jurek czymś kierował się na pewno. Na pewno nie złośliwością :-P
 
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Nie mieszam ich z błotem, tylko z mułem :-P Oczywiście to był żart. Ja nic do nich nie mam - niech grają. Nie wyskoczę na scenę i nie wyśmieję wokalisty - bez obaw. Po prostu wyraziłem swoją opinię o nich. SWOJĄ! I ubrałem ją w grzeczne słowa wbrew pozorom. A jeśli ktoś uważa, że nie mam do tego prawa, to przoszę mnie ukamienować, albo chociaż publicznie zlinczować :shock: Poza tym widziałem tutaj gorsze posty, więc nie wiem czego akurat mnie się uczepiłeś...
 
 
mario  
Forumowy prawiczek
Sex, Cherry, Rock&Roll


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 32
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Zaraz uczepiłem... Ja tylko wyraziłem SWOJĄ opinię :-P :-D
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2011   

nie lubie kumki gumki(olik to po śląsku gumka-prezerwatywa)

ale jak czytam wasze dywagacje na temat zespołów i wykonywanych przezeń muzyki to śmiać mi sie chce. znawcy sie znaleźli od siedmiu boleści. połowa z was jak nie większość to pseudo znawcy nie mający o muzyce zielonego pojęcia.

no tak zaraz sie odezwą że jak to i takto. co mnie to obchodzi. to moje zdanie i koniec.
 
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Pon 30 Maj, 2011   

kiedyś byłem na ich koncercie :D przez przypadek... :D i nie moje klimaty.. może za stary jestem na ten rodzaj muzyki.. bo młodzi (13-14lat) się bawili świetnie... :] oni też coś dla siebie na woodzie musz mieć.. :P
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011   

Jeszcze chwilę a uwierzę,że pod sceną na tym koncercie trudno budzie znaleźć kogoś pełnoletniego. :shock: Bez przesadyzmu. A dla większości 13-14 latków,którzy pojawią się na Woodzie,znacznie większą pokusą niż Kumka Olik,i tak budzie z jednej strony The Prodigy,a z drugiej np. HSB. Tak mi się przynajmniej wydaje.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 01 Cze, 2011   

I dobrze CI się wydaje. HSB robi 'furorę' wśród małonastek i małonastków.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 20 Cze, 2011   

Wpisałem kiedyś ich na youtube, bo może "a nuż coś" no ale niestety, za to odkryłem coś ciekawego, porównajcie proszę te 2 utwory.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=a-0rijNHKPM&feature=fvst[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=9Gn-V5HuDU8[/video]
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Pon 20 Cze, 2011   

Nie wiem co było pierwsze, ale CKOD lepszy, z resztą można się było tego domyślić :-D
Vorathiel napisał/a:
HSB robi 'furorę' wśród małonastek i małonastków

ccccoooooo?? :-(
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 20 Cze, 2011   

No tak. Akurat tak sie składa, że mam dużo do czynienia z ludźmi w wieku 13-17 i cóż, HSB to dla nich nr 1 tegoroczengo PW. ;) Ale ja mam to gdzieś, bo młyn i tak będzie.
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Pon 20 Cze, 2011   

Zawiodłem się w ch*j, nie lubię takiego dzieciakowatego jarania się zespołem "bo jest taki ekstremalny, bo wokalista głośno krzyczy do mikrofonu" ... :-(
Ale tak, młyn będzie gruby :-)
i zapewne wielu z tych dzieciaków spotka w pogo/moshu swoista kara :mrgreen:
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 20 Cze, 2011   

Żebyś się nie zdziwił jak nastki moshuja czasem. :roll: Więc będzie dobrze. ; )
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 20 Cze, 2011   

Temat to jest o Gumce Olik. A na tej gumce to daleko nawet do słuchania ich a co dopiero do zabawy przy nich :-/
 
 
wiewiurdp  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Na przykład na scenie Krishny w tym czasie jest fajny koncert DreadRocka zespołu z Krakowa który łączy ska z reggae :)
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Przecież nie trzeba pod sceną stać. Jak tak słucham na yt, to nawet w tle może lecieć, kiedy będę gdzieś z boku piwko ze znajomymi sączył. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group