Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Duża Scena] Kumka Olik
Autor Wiadomość
hela
Gość
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

ja te pie*dol. byle nie oni matko boska broń nas wszystkich... co za wstyd jak kumka olik wystąpi na dużej to już lepiej Arka noego a nie chłopaczek z wadą wymowy.....
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

Zrobie WIEEEEEEEEEEEEEEELKA flage z napisem "I MUST BE EMO" :)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

hela napisał/a:
ja te pie*dol. byle nie oni matko boska broń nas wszystkich... co za wstyd jak kumka olik wystąpi na dużej to już lepiej Arka noego a nie chłopaczek z wadą wymowy.....


od Arki Noego to ty się odpie*dol :P
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

Kermitaniu napisał/a:
Zrobie WIEEEEEEEEEEEEEEELKA flage z napisem "I MUST BE EMO" :)


Nie wiem czy wiesz, ale w tym momencie to obraziłeś nawet emo... xD Oni nie mają nic wspólnego z tą subkulturą, ja bym raczej napisał na tym transparencie 'We must listen Polish tokio hotel'
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 25 Mar, 2011   

o i w tym przpadku tez kortowiada
 
 
 
prot
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Mam pomysł ;)

Pisze się petycje, że kogoś chcemy. Napiszmy petycję by oni nie grali (chociaż na dużej). Jest tyle zespołów, które się nadają na dużą, że spokojnie można wybierać i wybierać.
Chociażby Turbo, które się zgłosiło do FB.
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

prot napisał/a:
isze się petycje, że kogoś chcemy. Napiszmy petycję by oni nie grali (chociaż na dużej). Jest tyle zespołów, które się nadają na dużą, że spokojnie można wybierać i wybierać.
Chociażby Turbo, które się zgłosiło do FB.
Jeżeli oni Ci nie odpowiadają, to idź na piwo w tym czasie albo zobacz, co się dzieje na folkowej. Nie musisz być na ich koncercie.
 
 
 
Gość
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Tak sobie czytam i myślę... Kur*a nie mogli już nic gorszego wymyślić. Zespół dla "zbuntowanych" trzynastolatek :/ a myślałam że nie może być gorzej... to z młodszych zespołów już bym bardziej widziała KBTW, myślę że bardziej by się nadawali...
No cóż teraz już wiem kiedy będę mogła posiedzieć sobie w knajpce przy rodzie i opychać się zapiekankami z kapustą xD
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

czy Wy trochę nie przesadzacie? Trochę szacunku, na pewno się znajdą uczestnicy PW, którzy jednak będą się przy nich bawić..Owsiak i spółka przy wyborze właśnie tego zepołu a nie innego czymś się kierowali.Może chcą dać im szanse? Poza tym będzie tyle różnych zespołów, że każdy coś dla siebie znajdzie, nikt nikomu nie każe iść na ich koncert. Zresztą w innych tematach piszecie, że powinna być tolerancja i miejsce dla każdego rodzaju muzyki. Sama bym wolała inne zespoły, które się zgłosiły się, ale cóż 'jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził'.
 
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Tak czytałem te posty w tym temacie i w końcu się wypowiem. Jak dla mnie się kompletnie nie nadają. Ale to tylko moje zdanie. Na ich miejsce znalazłoby się tysiąc lepszych zespołów, które bardziej zasługują na takie wyróżnienie. No ch*j - trza będzie iść gdzie indziej jak będą grali
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

vin napisał/a:
Trochę szacunku,
na szacunek trzeba sobie zasluzyc :roll:
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

atyta napisał/a:
na szacunek trzeba sobie zasluzyc


a cóż Oni takiego zrobili, że nie zasługują? Oświeć mnie, bo nie wiem..
 
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

nie robia dobrej muzy jak dla mnie robia szajs :) i tyle:)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

musi nie są aż tacy źli, skoro Jurek ich zaprosił :shock: widać coś w sobie majom




aczkolwiek, ja za bardzo nie wiem co..?
  
 
 
 
MałySzatan  
Forumowy prawiczek
Czuj, Myśl, Kochaj i Żyj!

Dołączyła: 04 Mar 2011
Posty: 31
Skąd: Radom
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Przesadzacie.
Jak będą grali to pójdziecie na piwo czy coś ale tak czy siak ludzie będą się przy nich bawili :D Niezależnie od tego jaką mają beznadziejną muzyke :)
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

vin napisał/a:
atyta napisał/a:
na szacunek trzeba sobie zasluzyc


a cóż Oni takiego zrobili, że nie zasługują? Oświeć mnie, bo nie wiem..


A cóż zrobili, żeby na ów szacunek zasłużyć? Dlaczego oni, a nie np. Zdzisek Kiełbasa grający na grzebieniu Stairway to heaven? :shock:
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

nie robia dobrej muzy jak dla mnie robia szajs :) i tyle:)

I tylko dlatego nie zasługują na szacunek? Ok...

Kudłaty napisał/a:
A cóż zrobili, żeby na ów szacunek zasłużyć? Dlaczego oni, a nie np. Zdzisek Kiełbasa grający na grzebieniu Stairway to heaven?


Co zrobili? A to trzeba coś zrobić? A Ty załugujesz na szacunek? Co takiego zrobiłeś?
Jak dla mnie na szacunek załuguje każdy..ale 'aby szanować innych trzeba najpierw nauczyć się szanować siebie samego'
Dlaczego oni? Nie wiem, napisz do Owsiaka i się spytaj, może Ci odpowie :roll: Sama wolałabym inne zespoły, które sie zgłosiły na eliminacje, ale to nie koncert życzeń. Zresztą to, że Ty czy 3/4 forum ich nie chce to nie znaczy, że inni nie będą się bawić..a znajdą się takie osoby na pewno.
 
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

W/g mnie na głównej występowały tylko ambitne zespoły, coś sobą reprezentujące. Nie wiem, skąd oni się tam wzięli. O.K. może znajdą się ludzie, którym się taka muzyka podoba. Ale dla mnie to dno, wodorosty i metr mułu... Mam tylko nadzieję, że nikt ich nie wygwizda, bo to by raczej nie było na miejscu. Po prostu nie widzę w tej ich muzyce żadnego przesłania, czy przekazu -ot co. No ale nie kłóćmy się - Juras ich wybrał, to niech zagrają. Może kogoś pozytywnie zaskoczą. Ja sobie znajdę na ten czas inne zajęcie :mrgreen:
 
 
mario  
Forumowy prawiczek
Sex, Cherry, Rock&Roll


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 32
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Kudłaty napisał/a:
W/g mnie na głównej występowały tylko ambitne zespoły, coś sobą reprezentujące. Nie wiem, skąd oni się tam wzięli. O.K. może znajdą się ludzie, którym się taka muzyka podoba. Ale dla mnie to dno, wodorosty i metr mułu... Mam tylko nadzieję, że nikt ich nie wygwizda, bo to by raczej nie było na miejscu. Po prostu nie widzę w tej ich muzyce żadnego przesłania, czy przekazu -ot co. No ale nie kłóćmy się - Juras ich wybrał, to niech zagrają. Może kogoś pozytywnie zaskoczą. Ja sobie znajdę na ten czas inne zajęcie :mrgreen:


Kurczę, stary. Tak sobie czytam, twoje ostatnie posty i dochodzę do wniosku, że trochę przesadzasz. To, że nie podchodzi Ci ta kapela, nie znaczy, że musisz mieszać ich dosłownie z błotem. Mi też oni nie podchodzą, wyraziłem swoją opinię, uważam, że nie pasują na PW, ale nikogo przy tym (mam nadzieję) nie uraziłem. I to, że może nie znajdujesz przesłania (bo jakieś mają na pewno i z pewnością nie jest bez sensu) nie oznacza, że ten Band nic sobą nie reprezentuje i nie jest ambitny. Jurek czymś kierował się na pewno. Na pewno nie złośliwością :-P
 
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Nie mieszam ich z błotem, tylko z mułem :-P Oczywiście to był żart. Ja nic do nich nie mam - niech grają. Nie wyskoczę na scenę i nie wyśmieję wokalisty - bez obaw. Po prostu wyraziłem swoją opinię o nich. SWOJĄ! I ubrałem ją w grzeczne słowa wbrew pozorom. A jeśli ktoś uważa, że nie mam do tego prawa, to przoszę mnie ukamienować, albo chociaż publicznie zlinczować :shock: Poza tym widziałem tutaj gorsze posty, więc nie wiem czego akurat mnie się uczepiłeś...
 
 
mario  
Forumowy prawiczek
Sex, Cherry, Rock&Roll


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 32
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Zaraz uczepiłem... Ja tylko wyraziłem SWOJĄ opinię :-P :-D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga