Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dahomej
Nie 26 Cze, 2011
[Duża Scena] Enej
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

No właśnie, zgadzam się z przedmówczynią...też nie wiem co ma program do tego czy się lubi dany zespół czy nie..? Jak narazie to nie zauważyłam żadnej zmiany w ich postawie/twórczości po występach w tymże programie. No chyba, że są jakieś inne powody dla których ich nie lubicie to wiadomo, każdy ma swoje zdanie, ale argumentacja..nie lubię ich, bo wystąpili w MBTM jest hmm..dziwna. :roll:
 
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

kasiulaaa666 napisał/a:
Znałam ich już od kilku ładnych lat, lubiłam sobie ich posłuchać, a szczególnie piosenki "Żyj", ale powiem tylko tyle, że stracili w moich oczach teraz po Must Be The Music.

Amen


Wybacz ale trochę śmiesznie, wręcz dziecinnie to brzmi. Przecież grają tak samo jak przed przystąpieniem do programu, więc w czym rzecz? Chodzi o to, że teraz więcej osób o nich wie?
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

szczerze enej mi loto. nie są źli. ale przyłączam sie do wspomnianych kwestii.

mysle że jest to spowodowane że już nie sa undergrandowi i nie jest dzis trendy słuchać zespołów które sa znane bardziej. los
 
 
 
Dziuku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

I nie są już na I miejscu w bączku...
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 11 Maj, 2011   

No właśnie, jak TV puszcza szmire - to narzekacie, że w telewizji taka kijowa muzyka, a dobre kapele muszę grać za 4 piwa po kijowych klubach
Gdy do TV trafia zajebista muzyka, też źle bo artyści "się sprzedają". Więc o co chodzi ?
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Śro 11 Maj, 2011   

Szczerze powiem,że przez MBTM poznałam ich,świetnie grają, powiedziałabym,że nawet bardziej niż świetnie:) Nie ma co polemizować, czy występ zmniejszył wiarygodność zespołu, cieszę się,że w ten sposób dotarłam do ich twórczości. Po to chyba wystąpili publicznie, by się pokazać a przy okazji powalczyć o pieniadze. Komentarze typu "już ich nie lubię bo cos tam",są według mnie jak najbardziej nie na miejscu.
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 11 Maj, 2011   

Ja osobiście do Eneja nic nie mam. Zespół mi się podoba, byłem na paru koncertach i zawsze pokazali na co ich stać. To że pokazali się w MBTM też nie jest złe lecz jak najbardziej na miejscu! W chwili obecnej w TV pokazują tylko Dzastinów Bimberów i tego pokroju muzykę. Enej jest czymś nowym w polskim TV :D

Rozchodzi się tylko o to, że na Eneja głosują ludzie którzy nigdy w życiu nie byli na woodstocku, nigdy w życiu nie pojadą na woodstock i którzy nigdy w życiu nie zaakceptują Woodstocku jako porządnego festiwalu(nazywanie Woodstockowiczów brudasami itp.).

Tylko nie piszcie że na każdy zespół może każdy głosować, bo to nie o to chodzi. Chodzi o najlepszy koncert na Woodzie a nie kto zdobędzie największą ilość głosów. :)

Osobiście gdybym miał głosować na zespół który mi się podoba, a co miesiąc gra w każdym polskim mieście, to bym wolał zagłosować na zespół który przyjezdza do polski raz na 1-2 lata choć mi się by nie podobał(i cene ze 150 zł od biletu). Są ludzie którzy nie mogą pozwolić sobie na takie wypady więc poza Youtube nigdy nie zobaczą koncertów swoich marzeń. :)
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

Cru napisał/a:
W ogóle nie rozumiem gadania "Lubiłem/am ich, ale po tym jak wystąpili w programie telewizyjnym już nie". W sumie mi to wisi, chcieli się zabawić, mieć szansę na wygranie pieniędzy, udało im się. Tylko pozazdrościć szczęścia. To dla nich pewnie dodatkowa radość, ponieważ zauważyli, że ludzi ich lubią i docenili za ich twórczość...



Nirvana,the Doors i Beatlesi też występowali w TV,ale chyba nikt tego nie pamięta ;P

Enej to dobry zespół,a to że są teraz znani i bardziej lubiani=więcej fanów pod Dużą
 
 
daniel912  
Forumowy prawiczek
saturday night fever


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   

Enej jak najbardziej na tak! Ostatnio niedaleko mojej miejscowości mieli koncert, ale za bilet życzyli sobie prawie 60pln. Podziękowałem i odszedłem ;-)
Lubię ich muzykę, ale bez przesady :-)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   

Gdzie i kiedy ?
 
 
daniel912  
Forumowy prawiczek
saturday night fever


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Łomża, jakiś miesiąc temu. bilet z tego co widziałem 56zł
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Swą obecnością ich koncert na Woodzie na pewno ponownie zaszczycę. Cieszy mnie, że robią coś, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Kto by się wahał, jakby przed nim była taka szansa?

Widzimy się pod sceną!!
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Mazu napisał/a:


Widzimy się pod sceną!!


Ja nie wiem czy po koncercie The Prodigy budę jeszcze w stanie ruszyć którąkolwiek z kończyn (że o gardle nie wspomnę),więc niech mi zwycięzcy "Must bi da musique" wybaczą,ale na moją obecność koncertową niech nie liczą.

P.s.Swoją drogą,tak mnie teraz oświeciło czy po zakończeniu The Prodigy parę ładnych tysięcy woodstockowiczów nie zrobi tył zwrot,nie uzna Przystanku za zakończony i-o ile już nie śmignie w drogę powrotną-nie zacznie przygotowywać do wyjazdu...? To trochę sredni pomysł,by Enej grał po The Prodigy,ale rozumiem,że górę wzięły względy Złotego Bączka.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

milan napisał/a:
P.s.Swoją drogą,tak mnie teraz oświeciło czy po zakończeniu The Prodigy parę ładnych tysięcy woodstockowiczów nie zrobi tył zwrot,nie uzna Przystanku za zakończony i-o ile już nie śmignie w drogę powrotną-nie zacznie przygotowywać do wyjazdu...? To trochę sredni pomysł,by Enej grał po The
Prodigy,ale rozumiem,że górę wzięły względy Złotego Bączka.


A najprawdopodobniej tak właśnie będzie. Ze wszystkich moich znajomych i z ludzi, z którymi rozmawiałam - tylko jedna osoba chce iść na Enej, reszta (łącznie ze mną) po The Prodigy robi w tył zwrot. Wiadomo, są fani jednego zespołu i drugiego, ale jestem pewna, że będzie jak w 2009 roku po koncercie Guano Apes.
Dla mnie to jest w ogóle śmieszne, bo wychodzi, że TP gra support przed Enejem :lol:
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Alien, nadinterpretujesz. ;-) Już dawno skończyła się na Woodzie "akcja", gdzie kapele grały w kolejności "sławy".

No i co z tego ? Na Woodstocku będzie w tym roku grubo ponad pół mln ludzi, z czego spora część przyjedzie tylko na Prodigy. W zeszłym roku na Eneju większość, która była, bawiła się świetnie, więc ze sporym prawdopobieństwem można stwierdzić, że ci, co mają być i chcą ich posłuchać, to będą.
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Nie lubiłem, nie lubię i lubić nie będę (chyba że wymyślą coś naprawdę wykur*(*^%tego :P)
 
 
Kura  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 10
Skąd: Żnin
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

Jak dla mnie spoko, że zagrają
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

Kura napisał/a:
Jak dla mnie spoko, że zagrają


Podpisuję się pod tym :-)
 
 
 
Dorii  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 15
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

Przy piosenkach Enej bawiłam się w sylwestra, mam świetne wspomnienia i na pewno zostanę na ich koncercie ;-)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

A mnie nie przeszkadzają. Fakt, pode mnie nie podchodzą za bardzo, ale może być fajnie (koncert na żywo to nie to samo, co filmik na yt)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group