Tak by這
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
Zamkni皻y przez: Alien
Czw 30 Cze, 2011
Z這ty B帷zek
Autor Wiadomo嗆
kasiulaaa666  
Rozkr璚a sie

Do陰czy豉: 17 Maj 2010
Sk康: Niet捫kowo
Wys豉ny: Pon 27 Cze, 2011   

Aaaaaale rzepa! To znaczy fajnie, 瞠 Arka wskoczy豉 na pierwsze i zdoby豉 ZB, ale Papa Roach nie zagra... Serducho boli :-/

maciej_88  
Forumowy prawiczek

Do陰czy: 03 Cze 2011
Sk康: wroc豉w

Ja pie*dole Papa Roach nie zagra?? Chyba pierwsza kapela ktora nie zagra mimo wygranej:/ trudno, widocznie nie moga ale i tak sie ciesze ze wygrali bo sam na nich glosowalem:)

kowal  
Rozkr璚a sie

Do陰czy: 19 Sty 2011
Sk康: Warszawa

mogliby przynajmniej zapewni, 瞠 wpadn za rok..
ale c騜, ju w Czwartek Stodo豉 :mrgreen: :mrgreen:

FreaK  
Lubi pieprzy

Do陰czy: 27 Mar 2011
Sk康: Anglia

ARKAAAAA!!! MOJE 300 CZY TAM 400 MAILI ZADZIALALO :D

Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)

Do陰czy豉: 23 Wrz 2008
Sk康: Zielona G鏎a

Nie by這 mnie par dni, a tu taka lipa z tymi wynikami... :/
Najwi瘯szym bzdetem jest to, 瞠 PR mimo wygranej nie wyst徙i.
A kiedy organizatorzy dowiedzieli si, 瞠 nie zagraj w Polsce w tym czasie? W徠pi, 瞠 wtedy kiedy okaza這 si kto wygra. Wcze郾iej nie by這 to wiadome?
Po co by這 to ca貫 g這sowanie? To jest po prostu robienie z ludzi idiot闚.

Dahomej napisa/a:
Nie b康 ju taka radykalna. ;-) dzieciaki to co robi, robi z sercem i sprawia im to rado嗆, w dodatku na pe軟ym spontanie. Maksymalnie wykorzystuj element zabawy w tym wszystkim. Ale Ty jeste po szkole muzycznej, wi璚 wszytko musi by , , rajt ?;> :-P

Rait :)

Paula  
Rozkr璚a sie

Do陰czy豉: 19 Kwi 2009
Sk康: Szczecin

A ja si bardzo ucieszy豉m:) Ci na kt鏎ych g這sowa豉m b帷zka otrzymali. Ola pape. Najbardziej liczy豉m na koncert Arki i na nim b璠, nawet jakbym mia豉 przyjecha tylko w sobot po po逝dniu :mrgreen:

Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)

Do陰czy: 18 Sty 2009
Sk康: Z nik康

Alien napisa/a:
Nie by這 mnie par dni, a tu taka lipa z tymi wynikami... :/
Najwi瘯szym bzdetem jest to, 瞠 PR mimo wygranej nie wyst徙i.
A kiedy organizatorzy dowiedzieli si, 瞠 nie zagraj w Polsce w tym czasie? W徠pi, 瞠 wtedy kiedy okaza這 si kto wygra. Wcze郾iej nie by這 to wiadome?
Po co by這 to ca貫 g這sowanie? To jest po prostu robienie z ludzi idiot闚.

nigdy nie by這 powiedziane, 瞠 na pewno wygrany zesp馧 zagra... tylko to, 瞠 ma mo磧iwo嗆 zagrania drugi raz :roll:

to jest najwi瘯szy dow鏚 na to, ze wyniki nie s kantowane. Wszystko jest git i nasze g這sy maja wp造w... dajcie sobie spok鎩 z teoriami spiskowymi. Ju za 37 dni obalam teorie chrzczenia piwa woodstockowego.

DJPreZes  
Rozkr璚a sie

Do陰czy: 08 Lis 2010
Sk康: Gdynia

Alien napisa/a:
To jest po prostu robienie z ludzi idiot闚.

Najpi瘯niejszy cytat. Nie chcia貫m wygranej PR, ale w ten spos鏏 jak to zosta這 rozwi您ane, to ich chyba poj...

smiercionosna  
Forumowy prawiczek
Zaczarowana Tob

Do陰czy豉: 08 Cze 2011
Sk康: Dobroszyce
Wys豉ny: Wto 28 Cze, 2011   

Po tym jak na face ukaza si wpis, 瞠 zako鎍zono g這sowanie, w jednym z komentarzy kto pokaza, 瞠 PR nie b璠zie mog這 przyjecha na Wooda i zapytano, czy mog si co na ten temat wypowiedzie, na co kto kto prowadzi fanpage jednym s這wem nabra wody w usta i napisa "wi璚ej info niebawem", ludzie byli oburzeni...

Ale w sumie tradycji i tak stanie si zado嗆, przecie, 瞠by wr璚zenie Z這tego B帷zka odby這 si na Woodzie Enej r闚nie dostanie statuetk. Wi璚 tak czy siak mo積a uzna, 瞠 w tym roku zwyci篹y造 dwa zespo造...

Cytat:
Aby jednak zachowa tradycj wr璚zania nagrody Z這tego B帷zka na Przystanku Woodstock, postanowili鄉y na festiwal zaprosi zesp馧 Enej i wr璚zy im Z這tego B帷zka za drugie miejsce w plebiscycie oraz pot篹n ilo嗆 g這s闚, kt鏎e uzyskali efekcie rywalizacji. Zobaczycie ich w czasie koncertu - zako鎍zenia festiwalu, w nocy z soboty na niedziel. Na uwag zas逝guje fakt, 瞠 na scenie zesz這rocznego Przystanku Woodstock Enej znalaz si jako zwyci瞛ca Eliminacji organizowanych przez Fabryk Zespo堯w.

DarthMessiah  
Rozkr璚a sie

Do陰czy: 05 Lis 2010
Sk康: Gniezno

Moim zdaniem b帷zek jest tylko jeden i kropka(nie licz帷 folkowego). Enejowski si nie liczy bo jest za drugie miejsce(3 te powinno dosta b帷zka je郵i na takich zasadach b璠 robi) :P Lubi Enej tak nawet, ale co za du穎 to nie zdrowo. Na ulicach, w autobusach, w galeriach, w radiu, w TV itd...Gdziekolwiek jeste s造szysz "Dobry den dobry den, Tu twoje radio hello, hello!"

btw. To co, np za rok jak The Prodigy b璠zie mia這 1 miejsce(jestem w 95% pewny, 瞠 TP b璠zie przodowa這 jak Papa Roach) i nie b璠 mogli przyjecha, to dajmy 2 miejsce Skindred co zajmie dostanie nast瘼nego b帷zka? A je郵i Skindredzi nie b璠 mogli te przyjecha, to Gentelmen dostanie? -.-

Dziffne:P B帷zek powinien by tylko dany Papa Ro販zom, a Enej i tak niech sobie gra:)

vin  
Zakurwim d瘰a ?

Do陰czy豉: 20 Lut 2010
Sk康: Piernikowo

hmm ja tam si ciesz, 瞠 Enej zagra..aczkolwiek PR wygrali i tyle a to, 瞠 nie mog zagra to ju insza inszo嗆. Lepiej tak ni jakby mieli powiedzie, 瞠 w ostatnim momencie Enej wyprzedzi PR.

DarthMessiah napisa/a:
Lubi Enej tak nawet, ale co za du穎 to nie zdrowo. Na ulicach, w autobusach, w galeriach, w radiu, w TV itd...Gdziekolwiek jeste s造szysz "Dobry den dobry den, Tu twoje radio hello, hello!"

Prawda, dlatego warto pos逝cha te mniej znanych kawa趾闚 jak komu odpowiada taka muzyka..z tych ukrai雟kich polecam np Bozevilni sny

Vorathiel  
Lubi pieprzy

Do陰czy: 13 Kwi 2011
Sk康: Nowa Huta k.Krakowa

DarthMessiah napisa/a:
btw. To co, np za rok jak The Prodigy b璠zie mia這 1 miejsce(jestem w 95% pewny, 瞠 TP b璠zie przodowa這 jak Papa Roach) i nie b璠 mogli przyjecha, to dajmy 2 miejsce Skindred co zajmie dostanie nast瘼nego b帷zka? A je郵i Skindredzi nie b璠 mogli te przyjecha, to Gentelmen dostanie? -.-

racja, racja i racja. B帷zek jest tylko jeden, ale nie mam nic do Enej闚. : P

DarthMessiah  
Rozkr璚a sie

Wchodz sobie na Fejsa a tu taka niespodzianka...

http://imageshack.us/f/691/radjo.jpg

milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life

Do陰czy: 24 Lip 2009
Sk康: Wroc豉w

A naj鄉ieszniejsze,瞠 jak kto jaki czas temu zagai o mo磧iwo軼i rozwi您ania,kt鏎ego w豉郾ie jeste鄉y 鈍iadkami,zosta ob鄉iany. Wi璚 mo瞠 czasem warto ws逝cha si w g這sy i tych w徠pi帷o-podejrzliwych,hm?

Swoj drog-Enej,Papa Roach,Arka,Mordewind? Sztuka tam. Macham 豉p i my郵ami jestem ju przy tym co si zdarzy,a nie tym co jest ju tak czy inn histori.

Vorathiel  
Lubi pieprzy

Do陰czy: 13 Kwi 2011
Sk康: Nowa Huta k.Krakowa
Wys豉ny: 字o 29 Cze, 2011   

milan napisa/a:

Nie kapuj. : |

DarthMessiah  
Rozkr璚a sie

Vorathiel napisa/a:
milan napisa/a:

Nie kapuj. : |

Wchodz na fejsa i patrze a tu kto doda link do Radia Hello. Fatum tego utworu kr捫y wsz璠zie...

wolfcreek  
Forumowy prawiczek

Do陰czy: 08 Kwi 2011
Sk康: Nowa S鏊

Bo trzeba by這 g這sowa na LEGEND czyli ARMIE, g這sowa na swojskie kapele a nie na zesp馧 kt鏎y jest mierzony wy瞠j ni taki clowfinger... wi瘯sza kasa i tyle. Ja osobi軼ie g這sowa貫m na ARMIE , dali zajebisty koncert , chocia w 2004 by lepszy . I na pewno by zagrali gdyby zdobyli b帷zka. Ale zachcia這 si gwiazdy z USA.

Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)

Do陰czy豉: 23 Wrz 2008
Sk康: Zielona G鏎a

Bo by豉 szansa, by zagrali. Podobnie jak by這 wcze郾iej z Guano Apes.
Po co np. mam g這sowa na kapel z "Pcimia Wielkiego" jak mam szans na zesp馧 z "wielkiego 鈍iata"?

瘸ba  
Rozkr璚a sie
豉jza

Do陰czy豉: 09 Cze 2011
Sk康: ze wsi

Jak dla mnie nie ma znaczenia sk康 jest kapela, tylko jak gra. Ja te g這sowa豉m na Armi, bo prezentuje sob wi璚ej ni ta Wasza wielka gwiazdka.

Kud豉ty  
Rozkr璚a sie
Born to lose, live to win

Do陰czy: 25 Sty 2011
Sk康: Z Mordoru

No kurde, ja te odda貫m g這s na Armi. A odpadli w przedbiegach z tego co pami皻am. Potem g這sowa貫m na Titusa. No i te odpadli. Za rok nie b璠 g這sowa, bo chyba pecha swoim faworytom przynosze :roll:

瘸ba  
Rozkr璚a sie
豉jza

Do陰czy豉: 09 Cze 2011
Sk康: ze wsi

Wiesz, to na kogo kto g這suje to jego indywidualna sprawa. Ale wkurzy豉 mnie postawa
Alien zak豉daj帷a 瞠 lepsze g闚ienko z zachodu ni dobra muzyka z zadupia za jakie ma Polsk...

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo磧iwo軼i zmiany post闚 lub pisania odpowiedzi
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz 軼i庵a za陰cznik闚 na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: