Tak by³o
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: Alien
Czw 30 Cze, 2011
Z³oty B±czek
Autor Wiadomo¶æ
kasiulaaa666  
Rozkrêca sie


Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Maj 2010
Posty: 165
Sk±d: Niet±¿kowo
Wys³any: Pon 27 Cze, 2011   

Aaaaaale rzepa! To znaczy fajnie, ¿e Arka wskoczy³a na pierwsze i zdoby³a ZB, ale Papa Roach nie zagra... Serducho boli :-/
 
 
maciej_88  
Forumowy prawiczek

Do³±czy³: 03 Cze 2011
Posty: 9
Sk±d: wroc³aw
Wys³any: Pon 27 Cze, 2011   

Ja pie*dole Papa Roach nie zagra?? Chyba pierwsza kapela ktora nie zagra mimo wygranej:/ trudno, widocznie nie moga ale i tak sie ciesze ze wygrali bo sam na nich glosowalem:)
 
 
kowal  
Rozkrêca sie


Do³±czy³: 19 Sty 2011
Posty: 235
Sk±d: Warszawa
Wys³any: Pon 27 Cze, 2011   

mogliby przynajmniej zapewniæ, ¿e wpadn± za rok..
ale có¿, ju¿ w Czwartek Stodo³a :mrgreen: :mrgreen:
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyæ


Wiek: 28
Do³±czy³: 27 Mar 2011
Posty: 344
Sk±d: Anglia
Wys³any: Pon 27 Cze, 2011   

ARKAAAAA!!! MOJE 300 CZY TAM 400 MAILI ZADZIALALO :D
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Do³±czy³a: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Sk±d: Zielona Góra
Wys³any: Pon 27 Cze, 2011   

Nie by³o mnie parê dni, a tu taka lipa z tymi wynikami... :/
Najwiêkszym bzdetem jest to, ¿e PR mimo wygranej nie wyst±pi.
A kiedy organizatorzy dowiedzieli siê, ¿e nie zagraj± w Polsce w tym czasie? W±tpiê, ¿e wtedy kiedy okaza³o siê kto wygra³. Wcze¶niej nie by³o to wiadome?
Po co by³o to ca³e g³osowanie? To jest po prostu robienie z ludzi idiotów.

Dahomej napisa³/a:
Nie b±d¼ ju¿ taka radykalna. ;-) dzieciaki to co robi±, robi± z sercem i sprawia im to rado¶æ, w dodatku na pe³nym spontanie. Maksymalnie wykorzystuj± element zabawy w tym wszystkim. Ale Ty jeste¶ po szkole muzycznej, wiêc wszytko musi byæ ±, ê, rajt ?;> :-P


Rait :)
 
 
Paula  
Rozkrêca sie


Wiek: 37
Do³±czy³a: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Sk±d: Szczecin
Wys³any: Pon 27 Cze, 2011   

A ja siê bardzo ucieszy³am:) Ci na których g³osowa³am b±czka otrzymali. Olaæ pape. Najbardziej liczy³am na koncert Arki i na nim bêdê, nawet jakbym mia³a przyjechaæ tylko w sobotê po po³udniu :mrgreen:
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Do³±czy³: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Sk±d: Z nik±d
Wys³any: Pon 27 Cze, 2011   

Alien napisa³/a:
Nie by³o mnie parê dni, a tu taka lipa z tymi wynikami... :/
Najwiêkszym bzdetem jest to, ¿e PR mimo wygranej nie wyst±pi.
A kiedy organizatorzy dowiedzieli siê, ¿e nie zagraj± w Polsce w tym czasie? W±tpiê, ¿e wtedy kiedy okaza³o siê kto wygra³. Wcze¶niej nie by³o to wiadome?
Po co by³o to ca³e g³osowanie? To jest po prostu robienie z ludzi idiotów.


nigdy nie by³o powiedziane, ¿e na pewno wygrany zespó³ zagra... tylko to, ¿e ma mo¿liwo¶æ zagrania drugi raz :roll:

to jest najwiêkszy dowód na to, ze wyniki nie s± kantowane. Wszystko jest git i nasze g³osy maja wp³yw... dajcie sobie spokój z teoriami spiskowymi. Ju¿ za 37 dni obalam teorie chrzczenia piwa woodstockowego.
 
 
DJPreZes  
Rozkrêca sie


Wiek: 38
Do³±czy³: 08 Lis 2010
Posty: 274
Sk±d: Gdynia
Wys³any: Wto 28 Cze, 2011   

Alien napisa³/a:
To jest po prostu robienie z ludzi idiotów.

Najpiêkniejszy cytat. Nie chcia³em wygranej PR, ale w ten sposób jak to zosta³o rozwi±zane, to ich chyba poj...
 
 
smiercionosna  
Forumowy prawiczek
Zaczarowana Tob±


Wiek: 32
Do³±czy³a: 08 Cze 2011
Posty: 15
Sk±d: Dobroszyce
Wys³any: Wto 28 Cze, 2011   

Po tym jak na face ukaza³ siê wpis, ¿e zakoñczono g³osowanie, w jednym z komentarzy kto¶ pokaza³, ¿e PR nie bêdzie mog³o przyjechaæ na Wooda i zapytano, czy mog± siê co¶ na ten temat wypowiedzieæ, na co kto¶ kto prowadzi fanpage jednym s³owem nabra³ wody w usta i napisa³ "wiêcej info niebawem", ludzie byli oburzeni...

Ale w sumie tradycji i tak stanie siê zado¶æ, przecie¿, ¿eby wrêczenie Z³otego B±czka odby³o siê na Woodzie Enej równie¿ dostanie statuetkê. Wiêc tak czy siak mo¿na uznaæ, ¿e w tym roku zwyciê¿y³y dwa zespo³y...

Cytat:
Aby jednak zachowaæ tradycjê wrêczania nagrody Z³otego B±czka na Przystanku Woodstock, postanowili¶my na festiwal zaprosiæ zespó³ Enej i wrêczyæ im Z³otego B±czka za drugie miejsce w plebiscycie oraz potê¿n± ilo¶æ g³osów, które uzyskali efekcie rywalizacji. Zobaczycie ich w czasie koncertu - zakoñczenia festiwalu, w nocy z soboty na niedzielê. Na uwagê zas³uguje fakt, ¿e na scenie zesz³orocznego Przystanku Woodstock Enej znalaz³ siê jako zwyciêzca Eliminacji organizowanych przez Fabrykê Zespo³ów.
 
 
DarthMessiah  
Rozkrêca sie

Do³±czy³: 05 Lis 2010
Posty: 183
Sk±d: Gniezno
Wys³any: Wto 28 Cze, 2011   

Moim zdaniem b±czek jest tylko jeden i kropka(nie licz±c folkowego). Enejowski siê nie liczy bo jest za drugie miejsce(3 te¿ powinno dostaæ b±czka je¶li na takich zasadach bêd± robiæ) :P Lubiê Enej tak nawet, ale co za du¿o to nie zdrowo. Na ulicach, w autobusach, w galeriach, w radiu, w TV itd...Gdziekolwiek jeste¶ s³yszysz "Dobry den dobry den, Tu twoje radio hello, hello³!"


btw. To co, np za rok jak The Prodigy bêdzie mia³o 1 miejsce(jestem w 95% pewny, ¿e TP bêdzie przodowa³o jak Papa Roach) i nie bêd± mogli przyjechaæ, to dajmy 2 miejsce Skindred co zajmie dostanie nastêpnego b±czka? A je¶li Skindredzi nie bêd± mogli te¿ przyjechaæ, to Gentelmen dostanie? -.-

Dziffne:P B±czek powinien byæ tylko dany Papa Ro³czom, a Enej i tak niech sobie gra:)
 
 
vin  
Zakurwim dêsa ?


Wiek: 34
Do³±czy³a: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Sk±d: Piernikowo
Wys³any: Wto 28 Cze, 2011   

hmm ja tam siê cieszê, ¿e Enej zagra..aczkolwiek PR wygrali i tyle a to, ¿e nie mog± zagraæ to ju¿ insza inszo¶æ. Lepiej tak ni¿ jakby mieli powiedzieæ, ¿e w ostatnim momencie Enej wyprzedzi³ PR.

DarthMessiah napisa³/a:
Lubiê Enej tak nawet, ale co za du¿o to nie zdrowo. Na ulicach, w autobusach, w galeriach, w radiu, w TV itd...Gdziekolwiek jeste¶ s³yszysz "Dobry den dobry den, Tu twoje radio hello, hello³!"


Prawda, dlatego warto pos³uchaæ te¿ mniej znanych kawa³ków jak komu¶ odpowiada taka muzyka..z tych ukraiñskich polecam np Bozevilni sny
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyæ


Wiek: 32
Do³±czy³: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Sk±d: Nowa Huta k.Krakowa
Wys³any: Wto 28 Cze, 2011   

DarthMessiah napisa³/a:
btw. To co, np za rok jak The Prodigy bêdzie mia³o 1 miejsce(jestem w 95% pewny, ¿e TP bêdzie przodowa³o jak Papa Roach) i nie bêd± mogli przyjechaæ, to dajmy 2 miejsce Skindred co zajmie dostanie nastêpnego b±czka? A je¶li Skindredzi nie bêd± mogli te¿ przyjechaæ, to Gentelmen dostanie? -.-


racja, racja i racja. B±czek jest tylko jeden, ale nie mam nic do Enejów. : P
 
 
DarthMessiah  
Rozkrêca sie

Do³±czy³: 05 Lis 2010
Posty: 183
Sk±d: Gniezno
Wys³any: Wto 28 Cze, 2011   

Wchodzê sobie na Fejsa a tu taka niespodzianka...

http://imageshack.us/f/691/radjo.jpg
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Do³±czy³: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Sk±d: Wroc³aw
Wys³any: Wto 28 Cze, 2011   

A naj¶mieszniejsze,¿e jak kto¶ jaki¶ czas temu zagai³ o mo¿liwo¶ci rozwi±zania,którego w³a¶nie jeste¶my ¶wiadkami,zosta³ ob¶miany. Wiêc mo¿e czasem warto ws³uchaæ siê w g³osy i tych w±tpi±co-podejrzliwych,hm?

Swoj± drog±-Enej,Papa Roach,Arka,Mordewind? Sztuka tam. Macham ³ap± i my¶lami jestem ju¿ przy tym co siê zdarzy,a nie tym co jest ju¿ tak± czy inn± histori±.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyæ


Wiek: 32
Do³±czy³: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Sk±d: Nowa Huta k.Krakowa
Wys³any: ¦ro 29 Cze, 2011   

milan napisa³/a:

Wchodzê sobie na Fejsa a tu taka niespodzianka...

http://imageshack.us/f/691/radjo.jpg


Nie kapujê. : |
 
 
DarthMessiah  
Rozkrêca sie

Do³±czy³: 05 Lis 2010
Posty: 183
Sk±d: Gniezno
Wys³any: ¦ro 29 Cze, 2011   

Vorathiel napisa³/a:
milan napisa³/a:

Wchodzê sobie na Fejsa a tu taka niespodzianka...

http://imageshack.us/f/691/radjo.jpg


Nie kapujê. : |


Wchodzê na fejsa i patrze a tu kto¶ doda³ link do Radia Hello. Fatum tego utworu kr±¿y wszêdzie...
 
 
wolfcreek
[Usuniêty]

Wys³any: ¦ro 29 Cze, 2011   

Bo trzeba by³o g³osowaæ na LEGENDÊ czyli ARMIE, g³osowaæ na swojskie kapele a nie na zespó³ który jest mierzony wy¿ej ni¿ taki clowfinger... wiêksza kasa i tyle. Ja osobi¶cie g³osowa³em na ARMIE , dali zajebisty koncert , chocia¿ w 2004 by³ lepszy . I na pewno by zagrali gdyby zdobyli b±czka. Ale zachcia³o siê gwiazdy z USA.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Do³±czy³a: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Sk±d: Zielona Góra
Wys³any: ¦ro 29 Cze, 2011   

Bo by³a szansa, by zagrali. Podobnie jak by³o wcze¶niej z Guano Apes.
Po co np. mam g³osowaæ na kapelê z "Pcimia Wielkiego" jak mam szansê na zespó³ z "wielkiego ¶wiata"?
 
 
¿aba  
Rozkrêca sie
³ajza

Wiek: 31
Do³±czy³a: 09 Cze 2011
Posty: 100
Sk±d: ze wsi
Wys³any: ¦ro 29 Cze, 2011   

Jak dla mnie nie ma znaczenia sk±d jest kapela, tylko jak gra. Ja te¿ g³osowa³am na Armiê, bo prezentuje sob± wiêcej ni¿ ta Wasza wielka gwiazdka.
 
 
 
Kud³aty  
Rozkrêca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Do³±czy³: 25 Sty 2011
Posty: 242
Sk±d: Z Mordoru
Wys³any: ¦ro 29 Cze, 2011   

No kurde, ja te¿ odda³em g³os na Armiê. A odpadli w przedbiegach z tego co pamiêtam. Potem g³osowa³em na Titusa. No i te¿ odpadli. Za rok nie bêdê g³osowa³, bo chyba pecha swoim faworytom przynosze :roll:
 
 
¿aba  
Rozkrêca sie
³ajza

Wiek: 31
Do³±czy³a: 09 Cze 2011
Posty: 100
Sk±d: ze wsi
Wys³any: ¦ro 29 Cze, 2011   

Wiesz, to na kogo kto g³osuje to jego indywidualna sprawa. Ale wkurzy³a mnie postawa
Alien zak³adaj±ca ¿e lepsze gówienko z zachodu ni¿ dobra muzyka z zadupia za jakie ma Polskê...
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group