Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wystarczy tylko to i wszystko juz wiemy
Autor Wiadomość
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

Simon napisał/a:

Nie słyszysz w tej piosence ewidentnego plagiatu the clash ? :-P

To raczej Cover a nie plagiat ;p

Jumbo napisał/a:
Jeśli chodzi o zespół Włochaty... No cóż były wokalista jest teraz Dyrektorem Muzeum Oręża Wojska Polskiego w Kołobrzegu. A dodatkowo sam szuka sponsorów na kolejne wyprawy np. ostatnio "Szlakiem wojny minowej w Dolomitach". Więc chyba to co robi z Punkiem ma mało wspólnego, no nie?

Wokalista... chyba były wokalista , wystarczy przeczytać kilka wywiadów z nim dlaczego odszedł z zespołu a to rozwieje wszystkie wasze wątpliwości.

Ndriu napisał/a:
Najbardziej mnie niszczy oprócz głupoty tekstu tego utworu kompletny brak poczucia rytmu u wokalisty. :B Śmieszni są.

Wiedziałem, wiedziałem że tak będzie... zlecą się spece od pankowej muzyki , którzy oceniają zespół po jednej piosence... chyba nie wiecie ale to właśnie Włochaty to jeden z tych zespołów które wprowadził wiele , naprawdę wiele to polskiej punkowej sceny.A co do wyczucia rytmu... czy o to chodzi w punku ?

Simon napisał/a:
Ta, za to włochaty jest zajebiście spójny w swych ideologicznych przesłaniach, ta kapela to kompromitacja wolnościoców i tego ruchu

Podaj teksty w których przeczą swoim ideologiom... tak naprawdę niektóre ich teksty są genialne , i mają konkretne przesłanie (raczej lewicowe)

Dezaprobator napisał/a:

Owsiak nie robi Woodstocku z pieniędzy zebranych przez WOŚP na dzieci.

W przesłaniu piosenki raczej chodzi o to że PW jest organizowany z odsetek z zebranych pieniędzy... które jednak mogłby być dalej przekazane na leczenie dzieciaków.

@Down
Nigdzie nie napisałem że byli pionierami ;)
  
 
 
tasak
Gość
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

mowisz, ze wlochaty byl pionierskim zespolem punkowym w Polsce, posluchaj na przemian wlochatego, siekiery i WC i edytuj posta ;P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

Wiaderko napisał/a:


Jumbo napisał/a:
Jeśli chodzi o zespół Włochaty... No cóż były wokalista jest teraz Dyrektorem Muzeum Oręża Wojska Polskiego w Kołobrzegu.

Wokalista... chyba były wokalista , wystarczy przeczytać kilka wywiadów z nim dlaczego odszedł z zespołu a to rozwieje wszystkie wasze wątpliwości.


Przecież napisałem że BYŁY. Problemy ze zrozumieniem?
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

Wiaderko napisał/a:
Podaj teksty w których przeczą swoim ideologiom... tak naprawdę niektóre ich teksty są genialne , i mają konkretne przesłanie (raczej lewicowe)



"Tak Śmiertelnie Pewni Siebie,
Chore Myśli W Chorych Głowach
Lunie Grad Kamieni Na Wasze Drogie Wozy (...)
Zamieszki Są Najprostszym Językiem
Niesłyszalnych, Ignorowanych " - dzień gniewu

"Jestem na ścieżce wyzwolenia od gniewu i nienawiści, od chciwości i pychy, przy odrobinie determinacji wierzę, że potrafię tego dopiąć" - Każdy krok niesie pokój


To jest w sumie losowo wybrany przykład, bo nie chcę mi się na tym skupiać bardziej, a kiedyś próbowałam słuchać włochatego i jednym z powodów że przestałam było właśnie takie zaprzeczanie samo sobie, chyba że przykład jest za mało oczywisty i na pewno nie mieli tego na myśli :roll:

A z tym konkretnym przesłaniem też bym za bardzo nie przesadzała. . . To jest często brak treści i przesłania ubrany w ładne słowa, przesycone emocjami, więc odbierane jako przejaw geniuszu, poza tym jak ktoś już chyba pisał, bywa nie rzadko, że to nie ich słowa tylko zlepek cytatów.


Wiaderko napisał/a:
chyba nie wiecie ale to właśnie Włochaty to jeden z tych zespołów które wprowadził wiele , naprawdę wiele to polskiej punkowej sceny


Chyba wiele dyskusji i podziałów, bo z tego co ja widzę, ludzie którzy mają rozeznanie w muzyce czy nawet tej ideologii, raczej nie przepadają za tą kapelą, jak się dobrze rozejrzysz znajdziesz sporo lepszych 8-)
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

Co do tekstów , to szczerze mówiąc na siłę można tutaj znaleźć sprzeczność.
Przecież chodzi o to żeby jednak wystrzegać się agresji,przemocy itd. ale jak jednak najdzie ten dzień gniewu czyli buntu , to trzeba będzie wybrać po której stronie barykady stanąć.
Chociaż to jest kwestia mojej interpretacji. 8-)
punk_rock napisał/a:

Chyba wiele dyskusji i podziałów, bo z tego co ja widzę, ludzie którzy mają rozeznanie w muzyce czy nawet tej ideologii, raczej nie przepadają za tą kapelą, jak się dobrze rozejrzysz znajdziesz sporo lepszych 8-)

Dokładnie , ale nie należy Włochatego od razu skreślać na listę straconych :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga