Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Subways ?

Czy chcesz usłyszeć The Subways na Woodstock'u 2011 ?
TAK
40%
 40%  [ 12 ]
Nie
60%
 60%  [ 18 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
matizygmunt  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 22
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 29 Sty, 2011   

Z tego co piszecie to chyba dobrze, że mnie nie było na ich koncercie bo mógłbym stracić to zafascynowanie do nich. Mimo wszystko żałuję, że nawet nie pamiętam gdzie wtedy byłem. W tym roku nową płytę wydają.
 
 
Earanil  
Forumowy prawiczek


Wiek: 38
Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 35
Skąd: Biadki
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011   

Dla mnie to był najlepszy koncert na Wood 09'. Zaraz po nich dopiero Clawfinger i Guano Apes (Korpiklaani tylko pierwszy utwór posłuchałem i już sił nie miałem). Czekanie czekaniem, nie wiem dokładnie kto zawinił, ale sam koncert kapitalny - niezwykle żywiołowi muzycy, zagrali z zapałem i charyzmą, dali z siebie wszystko. Ci co piszą że słąbo zagrali, pewnie pisali to z zawiści że długo czekali albo byli kilometr od sceny albo spali w namiocie, albo każdy koncert traktują jak studenciaki z Openera (byłem na Pearl Jam jakby co) i stoją sobie tylko obojętnie z piwkiem :P Nie znałem Subwaysów wcześniej za dobrze, ale po tym koncercie mnie zachwycili i kupiłem ich obie płyty i pojechałem na koncert do Poznania. Jak najbardziej ZA żeby znów zagrali, choc i tak wiem że Jurek już ich nie zaprosi :/
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011   

to nie chodzi wam czasem o ten koncert ich akustyka ? reszty nie sluchalem bo poszedlem do namiotu i siedzielismy z piana, kuba i ktos tam jeszcze :) szkoda ze patyczaka w tym czasie nie dali na scene jak w 2005 roku. subways niech sprząta chodniki w amsterdamie po nocnych eskapadach.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 01 Lut, 2011   

z przemem

no tak z przemem. w sumie wesoło bylo. nawet padł taki tekst "twoja stara jest akustykiem w the subways" złota myśl tamtego woodstocku./harry
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group