Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
The Prodigy - pasuje na Woodstock czy nie?

Czy Prodigy pasuje na Woodstock?
Tak
56%
 56%  [ 135 ]
Nie
30%
 30%  [ 72 ]
Nie mam zdania / Obojętne mi to
12%
 12%  [ 30 ]
Głosowań: 237
Wszystkich Głosów: 237

Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

milan napisał/a:
Ale naprawdę-jako niemały fan The Prodigy od czasów niepamiętnych-nie odważyłbym się nazwać tego-cytuję-"bardzo ambitną muzyką".

No wiesz, jasne, można przytoczyć jakichś prawdziwych artystów grających takie progresje, że się w głowie nie mieści - Ja mówię o polu muzyki przeznaczonej do zabawy.
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Simon napisał/a:
Chyba tak jak kolega henQ2307 potrzebujesz wizyty u lekarza, bo z słuchem to coś nie bardzo, nie ? No i tak NA PERKUSJI GRA SIĘ BITY! BRAWO! Skoro nie wiesz nic o muzyce to po co zabierasz głos ?


Słuchaj, po pierwsze może nie tym tonem,ok? A po drugie to forum jest od tego, żeby wyrazić swoje zdanie, a ja mam takie zdanie, nie inne i przyjmij je łaskawie i z tolerancją do wiadomości.
A to, ze bity gra się na perkusji, wyobraź sobie, że wiem (najczęściej są tworzone na perkusji komputerowej w różnych programach), ale wtedy dla mnie to już nie jest perkusja.

Dziękuję.
 
 
slm  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: hidden
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Widze że sporo osób nie zamierza zmienić zdania o The Prodigy. Zastanawia mnie ilu z Was zna historie kapeli ? Próbowaliście się z nią zapoznać ? czy znacie jedynie ich po kilku wpadajacych w ucho utworach, bedącyh doskonałymi do mixowania na Energy itp?

Woodstock potrzebował kogoś takiego ! Trochę świeżości nikomu nie zaszkodzi, a pogo na Prodisy(jak ktoś wcześniej wspomniał) będzie na pewno rozpierdalające.

Słyszalność gitary i perkusji nie może być czynnikiem decydującym o grze na festiwalu. W końcu udało się to przełamać.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=O-W53kDyDhI[/video]
Czy energie widoczna tu nie przemawia za tym że PW jest miejscem dla nich ? Mnie np. jak to widzę przechodzą ciarki !

Wspomnieliście też że w przyszłości może pojawić się Pendulum. Fakt, muzyka w pewnym stopniu alternatywna, jednak w porównaniu do The Prodigy nie są wpisani w historię. Prodigy od zawsze było poważane wśród ludzi niezależnych i to najbardziej chyba wpłyneło na decyzje o ich zaproszeniu.

Swoją drogą na Woodzie można było by zorganizować niewielką scene z muzyką elektroniczną. Coś takiego pokazało by wielu osobom że elektornika to nie tlyko komercyjne hity wpadające w ucho a potrafi być bardziej brudna od nie jednej punkowej kapeli. Breakcore, hardtek, jungle, gabber i rózne nie każdemu znane klimaty wpasowały by się napewno w klimat Wooda
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

slm napisał/a:
Próbowaliście się z nią zapoznać ?

Tak
slm napisał/a:
czy znacie jedynie ich po kilku wpadajacych w ucho utworach, bedącyh doskonałymi do mixowania na Energy itp?

nie
slm napisał/a:
Woodstock potrzebował kogoś takiego

dlaczego?
slm napisał/a:
Swoją drogą na Woodzie można było by zorganizować niewielką scene z muzyką elektroniczną

nie
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

kasiulaaa666 napisał/a:
przyjmij je łaskawie i z tolerancją do wiadomości.

Nie mam obowiązku tolerowania głupoty.
kasiulaaa666 napisał/a:

A to, ze bity gra się na perkusji, wyobraź sobie, że wiem (najczęściej są tworzone na perkusji komputerowej w różnych programach), ale wtedy dla mnie to już nie jest perkusja.

"To, że krzesło robi się z drewna to wiem(najczęściej robi się je w zakładach stolarskich!), ale wtedy dla mnie to już nie jest krzesło!" Twoja wypowiedź ma mniej-więcej tyle sensu, nie ośmieszaj się jeszcze bardziej.

Dodam, że wszystkie kapele których słuchasz i które mają sekcje rytmiczną używają beatów.

No tak, jeszcze oświecę Cię w jednej kwestii - perkusja nagrywana jest praktycznie zawsze przy użyciu prawdziwych instrumentów, chyba, że mówimy o jakiejś niskobudżetowej głupiej techniawce, czy innym badziewiu.

[ Dodano: Sro 13 Kwi, 2011 ]
Thunderpussy napisał/a:

dlaczego?

Choćby dlatego, że jest to artysta z górnej półki i może wypromować woodstock w świecie, przez co woodstock ma szanse zaprosić jeszcze inne kapele które zatrząsną ziemią a tym razem będzie to kapela metalowa.

Thunderpussy napisał/a:

nie

Dziękujemy Ci o wielki! za tą wspaniałą wypowiedź! zazdrościmy erudycji.
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Simon napisał/a:
Nie mam obowiązku tolerowania głupoty.


To jaką ja mam opinię na temat TP nie jest głupotą, lecz moim własnym zdaniem dla mnie bardzo słusznym. I może przyjmij do wiadomości, że nie każdy musi lubić to, co Ty, o wielki! Ja ich nie lubię i lubić nie będę, proste jak drut, tak trudno to pojąć? Takie trudne to do przeczytania, co tu piszę?

Simon napisał/a:
chyba, że mówimy o jakiejś niskobudżetowej głupiej techniawce, czy innym badziewiu.


Tak, to jest dla mnie badziewie.
Pójdę po prostu wcześniej na pociąg, proste i nie rób problemu, bo go nie ma.
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Po przesłuchaniu paru piosenek byłem zdania,że nie pasują lecz gdy zobaczyłem koncert na YT myślę,ze sie dostosują będą wiedzieli czego oczekujemy
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

a ja ogladałam i koncerty i teledyski bo próbowałam się przekonac do nich i zdania nie potrafię jednak zmienić
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

woodstock92 napisał/a:
myślę,ze sie dostosują będą wiedzieli czego oczekujemy


Myślę,że się mylisz.To nie jest band,który się dostosowuje do (swoją drogą-ciekawe jakich?) oczekiwań ludzi,którzy przyszli na ich koncert.Jak to sobie wyobrażasz?Że zagrają same najmocniejsze kawałki,bo ludożerka chce pogować?

Obstawiam niezobowiązująco,że zagrają cosik podobnego do setlisty z ostatniego DVD.Wygląda to tak:
1. Intro
2. Breathe
3. Omen
4. Colours
5. Thunder
6. Warrior’s Dance
7. Firestarter
8. Run With The Wolves
9. Weather Experience
10. Voodoo People
11. Omen Reprise
12. Invaders Must Die
13. Smack My Bitch Up
14. Take Me To The Hospital
15. Everybody In The Place
16. Their Law
17. Out Of Space

I przyznaję się bez bicia,że jawi się to nad wyraz smacznie.Pozostaje tylko kwestia ile czasu budą mieć do dyspozycji?Bo chyba nie tradycyjną woodstockową godzinę,hm??
  
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Mam nadzieję,ze nie przyjadą coś w stylu promować swoją najnowszą płytę
tylko zagrają stare kawałki
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Jeśli już mieliby cosik promować,to właśnie ową,świeżuchną koncertowkę "World's On Fire",która-<patrz mój ost. post>-jest przekrojowym materiałem poprzez ich już ponad 20letnią działalność.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Nie ma Baby's Got a Temper. :<

Ale i tak będzie ogień. Dla mnie TP pasuje idealnie. ;)
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Jasne że pasuje! A jak obejrzałam koncertówkę dana przez sima to powiem jedno, ciary są!:D
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

nie za bardzo mi leży ale niech będzie
 
 
 
anka18  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 27
Skąd: Nysa
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

mi też za bardzo nie leży ale przejdę się pod scenę zobaczę, może akurat mi się spodoba, jak coś to będzie kiedy się piwka napić :-D
 
 
 
Toshiba  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Okolice Torunia
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

A ja jadę dlatego, że będzie i Prodigy :)
Specyficzną muzykę grają. Większości zespołów "Łudstokowych" nie znam, bo jadę pierwszy raz, dlatego też chcę poznać "inną" muzykę :)

Pozdrawiam.
 
 
 
zombo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: centrum
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

przypomina mi się dyskusja na forum creamfields w 2007 roku tocząca się wokół tego czy Prodigy nie spowoduje natłoku "brudasów" i "metali". w końcu nic się nie stało, wszyscy byli zadowoleni, koncert wypadł świetnie i wszystkim się podobało.

ktoś powie: 'prodigy to zespół bez przekazu'. - a czy musi? otwieram pudełko od 'music for the jilted generation' i czytam:

"How can the government stop young people having a good time? Fight this bollocks."

czy to nie doskonałe woodstockowe przesłanie?
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Przekaz mają - owszem. To solidny zespół grający od wielu lat. I dlatego ich szanuję, bo to nie jakaś kilku sezonowa gwiazdka. Poza tym robią niezły łomot i czuć w tym energię (kuźwa - nie myślałem, że kiedyś tak napiszę o zespole grającym taką muzę :-P ). Ale po mojemu nie pasują tutaj. Zobaczymy, czy to był trafiony zespół dopiero po ich koncercie. Psów na nich wieszać jednak nie zamierzam.
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

techno to nie muzyka tylko sranie! o to coś na p to nic innego tylko puste techno! nawet na wikipedii piszą ze to techno. techno zawsze będzie technem.. puste sranie...

"To pierdzenie w tych głośnikach
To dla ciebie jest muzyka?!"
zmaza


"PIERD&OLONA ERA TECHNO!"
ANALOGS


szukałem gitary tam bo czytając wasze wypowiedzi to musi chyba gdzieś być... no ale kur.wa nie ma.. a o normalnej perkusji można zapomnieć... oglądając koncertówki zgodzę się, że coś tam trzyma owy instrument ale chyba grac na nim nie potrafi...

podsumowując jednym słowem. SHIT!

MUZYKA MUSI MIEĆ PRZEKAZ!



METAL RULEZ!!!


AMEN(T)!
  
 
 
 
slm  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: hidden
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

@fracus004
Wiesz wogle czym jest muzyka techno ? Na pewno jakbyś wiedział cokolwiek o tej muzyce, miał chociaż niewielkie pojecie o temacie, nie klasyfikowałbyś The Prodigy jako techno.
Zresztą klasyfikacja TP jest bardzo trudna i jak dla mnie jest na to jedno dobre okreslenie-rozpierdol.
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

nie mam pojęcia czym się różni techno od trance czy dance czy od muzyki elektronicznej.. dla mnie to jeden wielki syf.. a z tą "muzyką" muszę sobie radzić na codzień od paru lat.. niestety... i nie słyszę w tym nic co może mnie zafascynować... kompletnie nic!
łeb się aby lasuje!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime