Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
The Prodigy - pasuje na Woodstock czy nie?

Czy Prodigy pasuje na Woodstock?
Tak
56%
 56%  [ 135 ]
Nie
30%
 30%  [ 72 ]
Nie mam zdania / Obojętne mi to
12%
 12%  [ 30 ]
Głosowań: 237
Wszystkich Głosów: 237

Autor Wiadomość
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Shahdee666 napisał/a:
The Prodigy to świetny i oryginalny zespół, ale nie na PW.


Dlaczego nie? Gdzie w takim razie? Bo chyba nie na sunrise (to tak samo jak Vader na sunrise, lol).

Shahdee666 napisał/a:

W tym kraju jest już wystarczająco dużo imprez dla miłośników muzyki elektronicznej, techno- zwał jak zwał.


Zwał jak zwał?Najlepiej wszystko generalizować ;/ Wiesz, że muzyka elektroniczna to dziesiątki odmian a w Polsce oprócz typowo klubowej (za która nie przepadam) to raczej nie posłuchasz.

Shahdee666 napisał/a:

Bo czy słuchacie rave, czy electronic- jest to i tak akceptowane przez wszystkich miłośników muzyki techno, którzy zjadą się z okolic Kostrzyna, lub z daleka i zrobią totalny rozpierdol.


Wybacz ale większej bzdury nie słyszałem. Moi "klubowi" znajomi nie mogą zdzierżyć muzyki elektronicznej, której słucham a dajmy na to mój brat, który w techno sie lubuje, Prodigy nie cierpi i nie ma zamiaru słuchać. Twoje generalizowanie i wrzucanie "electro" do jednego worka owocuje bardzo błednymi wnioskami. Pooglądaj sobie fanów "electro" z filmików, które wstawiłem i zobacz jaki rozpierdol robią ;/ Sory ale najebane punki robią dużo większy.

Shahdee666 napisał/a:

A bijatyki, czy głupie wyzwiska w stronę woodstockowiczów są po prostu pewne. Już nie raz dochodziło do ataków ze strony odwiedzających "zwykłych" ludzi na woodstockowiczów i jestem tego świadkiem.


Zależy co to za "zwykli" ludzie, zapewne okoliczne buractwo, które sie nudzi i tak czy siak zawsze na Woodstock z ciekawości odwiedzi, niezależni od tego co gra. Ja natomiast byłem świadkiem wyzwysk i wyśmiewania się woodstckowiczów z woodstockowiczów. Przykładowo, "Zobacz pojebało ich z torbą na kółkach na woodstock przyjechali, [hahaha]"; odmowa poczęstowania papierosem "to wypierdalaj"; kiedyś nawet pan z irokezem groził nożem dla zabawy.

Shahdee666 napisał/a:

Masa, powtarzam, masa ludzi deklaruje się, że jedzie tylko na The Prodigy. Będą pierwszy raz. I Wy myślicie, że oni popatrzą na woodstockowiczów z szacunkiem? I Wy myślicie, że oni popatrzą na woodstockowiczów z szacunkiem?


W tym roku jadę również, głownie na The Prodigy, wielu moich znajomych również i nie są to żadne buraki szukające zaczepki tylko fani muzyki. Po za tym nie sądzisz, że przyjeżdżając na woodstock jest się woodstockowiczem? Mnie z kolei ciekawi ilu zajadłych przeciwników TP popatrzy na nowych gości z szacunkiem (chociaż wątpie, żeby dało się rozpoznać jednych od drugich)

Shahdee666 napisał/a:

Ile jest tu imprez z dla fanów muzyki rockowej? Niewiele. Każdy zajebisty heavymetalowy, czy rockowy zespół zawita tu raz na parę lat i tyle z tego mamy.


A wiesz ilu wykonawców muzyki związanej z nurtem elektronicznym (nie chodzi mi o techno albo cokolwiek z MTV z radio bo po prostu takiej muzyki nie słucham), których lubie miałem okazje obejrzeć? The Prodigy będzie drugim :)

Shahdee666 napisał/a:

Zresztą jak sama nazwa mówi: Woodstock- czyli muzyka rockowa, hard rockowa, altertnatywna , reggae i metalowa. To jest rekonstrukcja innego rockowego festiwalu.


A takie informacje skąd wziąłeś? o.O Na XV przystanku była okazja posłuchać jednego z pomysłodawców oryginalnego Woodstocku Michaela Langa, jak mniemam nie miałeś czasu by w niej uczestniczyć.
To co piszesz to niestety bzdury, owszem na Woodstocku grało się głównie rocka ponieważ muzyka rockowa w tamtych latach przyświecała idei pokoju i miłości, nurtu Hippisowskiego. Myślisz, że gdyby w 1969 ktoś tworzył muzykę elektroniczną (niestety nikt tego nie robił jeszcze) traktującą o tej idei to nie miałaby prawa ukazać się na festivalu bo była "electro"? No chyba nie o to tam chodziło....
PS
Z tym metalem to też nie wiem skąd to wziąłeś xd

Shahdee666 napisał/a:

Dlatego to jest miejsce dla kapel ściśle powiązanych z muzyką rockową. A elektroniczna muzyka to całkiem inna bajka.


Poszerz horyzonty!

Shahdee666 napisał/a:

Do zobaczenia na XVII Przystanku Woodstock!!!


Do zobaczenia :)))
 
 
Dzihu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Marienburg
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

matidz napisał/a:
Prodigy na PW jak najbardziej tak!

Ja sie tylko obawiam, naplywu ludzi ktorzy moga zaklocic klimat PW, ale nie przez nietolerancje czy rozroby tylko przez ciekawosc i chec pokazania innym jaki to woodstock jest zly/dobry i beda latali z aparatami i donosili swiatu co sie dzieje na PW.

Zniszy to wedlug mnie jakby taka oaze, brak lacznosci ze swiatem.Na PW podobalo mi sie to ze nie ogranicza mnie nic, zadne normy "kazda osoba jest moja siostra/bratem" i obojetnie jaka by nie byla jest moim "przyjacielem".

Och, bez kitu! Generalizowaniu mówię stanowcze NIE, ale mimo wszystko jestem niemal pewna na 100% że "focie z ajpodów na fejsia" pójdą w ruch^^.
Ale wydaje mi się że wood już nie wróci do czasów zupełnego odcięcia od kontaktu trzeciej generacji itd:D to niemożliwe... bo nie, bo taki nastał czas:).
(trochę offtopuje, przepraszam.)
Swoją drogą, z DUB Fx'em dało radę w 2009? Jakoś tak to było?(nie wiem, jeszcze po świecie nie chodziłam;p) To da radę i z Prodzidżami.
 
 
 
Chaszczu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Prodidże mają taki power w swojej muzyce, że jestem pewny, że nawet Ci którzy ich krytykują zjawią się pod sceną żeby tego posluchać :D. Ja osobiście takiej muzyki nie słucham, jednak The Prodigy stanowi u mnie duży wyjątek. Poza tym, jak już chyba zostalo powiedziane w temacie - świetnie się do nich poguje! ":). Ja cieszę się na Prodidżów i mam nadzieję na ogromną dawkę energii na tym koncercie.
 
 
Xandra  
Coś już napisał
nie.


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 54
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Jak dla mnie Prodigy jak najzupełniej pasuje. Było już przecież tyle poza klimatowych zespołów. Wg. mnie Prodigy lepiej pasi na wooda niż Ala Janosz (w 2007) lub Justyna Steczkowska. Poza tym nikt się nie spierał kiedy grali "Bolero" Ravela. To są już zupełnie poza klimatowe podmioty i uważam ze Prodigy do wooda o wiele bardziej pasuje niz one. Nie mam nic przeciwko nim oczywko. Coś co nie w metalowym klimacie moze byc na prawde fajne. :->
 
 
 
Ecl1pse  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 12
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

Ludzie nie panikujcie tak. na ŁAki Łan nie bedzie zadnego "wypier.alac!" i nie bedzie zadnych bójek. To tylko przesądy. Na każdym festiwalowym koncercie TP jest naprawde genialnie.

Wspominająć Heinekena 2009, kiedy to prodigy grali po Placebo i Kings Of Leon. - 80% ludzi na placebo było czekająć juz na TP , i atmosfera byłą naprawde świetna, Wszyscy bawili sie i skakali. A wokalista Placebo sam powiedział do publiczności coś w s tylu "wiem ze nie mozecie sie ich juz doczekać" , było wtedy naprawde ekstra - podkręcanie tej atmosfery przed ich koncertem zawsze jest czymś niesamowitym.

Także luz, bedzie świetnie:)

[ Dodano: Pon 25 Lip, 2011 ]
Dzihu napisał/a:
ale mimo wszystko jestem niemal pewna na 100% że "focie z ajpodów na fejsia" pójdą w ruch^^.
Ale wydaje mi się że wood już nie wróci do czasów zupełnego odcięcia od kontaktu trzeciej generacji itd:D to niemożliwe... bo nie, bo taki nastał czas:)



Jezu coś wy tacy złą energią naładowani :) Zawsze bedzie sie mówić "kiedyś było lepiej" i zawsze bedzie tak ze bedzie sie chciało wrocić do przeszłości.


Poza tym. Ajpody nie robią zdjęć a tym bardziej na fejsa ;)
Również się dziwie przeciwnikom technologii, to ułatwia nam życie czyż nie?

.
 
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Dobra to za rok Tiesto i Doda..
 
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

DamieN79 napisał/a:
Dobra to za rok Tiesto i Doda..


Nom, bez kitu zbliżone do siebie o.O
PS
Owsiak zapraszał Dode nie raz ale jakoś nie chciała sie pojawić ;p
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

DamieN79 napisał/a:
Dobra to za rok Tiesto i Doda..


A co ma Tiesto czy Doda do The Prodigy? Kolego, nie porównuj...

Prodigy pasuje jak najbardziej - biorąc pod uwagę, że wielu "ciemnych" ludzi uwielbia ich muzykę. Sama mam do nich słabość, choć na co dzień nie słucham. I w mojej opinii - bardzo się cieszę, że będą.
 
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

to tylko moja opinia ..
to ma być wyjątkowe wydarzenie. Muzyka elektroniczne mim zdaniem nie pasuje.. pasuje tak jak doda czy tiesto
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

DamieN79 napisał/a:
to tylko moja opinia ..
to ma być wyjątkowe wydarzenie. Muzyka elektroniczne mim zdaniem nie pasuje.. pasuje tak jak doda czy tiesto


Na szczescie jestes w mniejszosci i nikt się takimi zakutymi nie przejmuje ;) Możesz po Gentlemanie jechać do domu, droga wolna ;)
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

a czy możliwość zostania na polu namiotowym ewentualnie przejść się do miasta wchodzi w grę ?
 
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

DamieN79 napisał/a:

to ma być wyjątkowe wydarzenie. Muzyka elektroniczne mim zdaniem nie pasuje..


A dla wielu pasuje, z tym, że Prodigy nie jest muzyką stricte elektroniczną. Niech każdy ma swoje wyjątkowe wydarzenie (a koncerty Dody są na tyle powszechne i dostępne, że niezbyt wyjątkowe).
 
 
GQ  
Forumowy prawiczek
HC MF

Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 15
Skąd: uckie
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

Po 1 to Prodigy nie można zaszufladkować po prostu do elektroniki, grają różnorodną muzę z domieszkami innych styli, np. płyta The Fat Of The Land często jest określana jako elektroniczny punk :D
Po 2 nie należy wrzucać wszystkich fanów elektroniki do jednego wora, sam nie lubię żelików i laluń z dyskotek, ale są również mniejsze imprezy dla fanatyków tej muzyki, gdzie zawsze są ogarnięci ludzie, totalny underground! :)
Dla mnie Prodigy to solidny argument żeby się pojawić na PW, ale jako że wszelakie rocki, metale itp. też lubię to wybieram się już w sobotę i mam nadzieję dobrze się bawić, niezależnie czy obok będą fani HSB, Łąki Łan czy Prodigy :D
 
 
Aerie  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: inąd
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

DamieN79 napisał/a:
Dobra to za rok Tiesto i Doda..

Wiek: 16 lat - i wszystko jasne ^^ gniewni gimnazjaliści, nie odróżniający muzyki od Dody... Chociaż ta Doda to całkiem dobry pomysł! Może razem z nią przyjedzie jej szatański-jak-sam-diabeł ukochany :)
To może jak Heaven shall burn, to za rok Tokio hotel? Identyczne porównanie.
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Gniewni gówniarze pozostają tylko gniewnymi gówniarzami, bez względu na to czy potrafią pisać na klawiaturze czy nie :D

A za tydzień!!!!


Prodigy - Firestarter (Worlds On Fire Live)

(najnowsze video)
 
 
DamieN79  
Rozkręca sie
Welcome to hell .

Wiek: 29
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 122
Skąd: Płońsk
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

sorry ale co ma mój wiek do tego ? po prostu moim zdaniem pasują tak jak doda czy tiesto.. przecież po to ten temat i tyle . nie musicie od raz podchodzić do mojej opinii negatywnie..
 
 
 
biegan  
Forumowy prawiczek
Mylę się

Wiek: 35
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

DamieN79 napisał/a:
po prostu moim zdaniem pasują tak jak doda czy tiesto..


Możesz to rozwinąć, pod jakim względem są podobni czy "pasują" tak samo? Podchodzimy negatywnie bo rzucasz pustymi sloganami bez uzasadnienia :)
 
 
najshend  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: WLKP
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Jestem nowy, wtrącę się. Woodstockowe życie zacząłem 3 lata temu. Miałem okazję być 3 razy na koncercie The Prodigy. Trafiło się na festiwal typowo z elektroniką tzw. "rombanką" oraz taki gdzie głównym nurtem przewodnim był Pop. Fani The Prodigy są bez stresowi, oczywiście znajdują się w nich tzw. penerki, co po ryju widzisz że zasługuję tylko na szybkie umieszczenie w piachu. Ale oni nie zjawią się na Woodstocku, bo po prostu boją się tego festiwalu. W grupie siła - tym się kierują i gwarantuję wam że nie przyjadą :P. Jeżeli ktoś porównuje The Prodigy do Dody lub Tiesto, to tylko daje nam do zrozumienie że jego pojmowanie muzyki oraz rozumienie brzmień jest po prostu poza jakimkolwiek godnym poziomem (bez obrazy). Prodigy na woodstocku, to było moje marzenie. W tym roku spełnia się.

Wszyscy co są przeciwko, po koncercie zrozumiecie że byliście w błędzie ;)
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

najshend napisał/a:
Wszyscy co są przeciwko, po koncercie zrozumiecie że byliście w błędzie ;)


otóż to.

moim marzeniem po pierwszym koncercie The Prodigy, było to aby się pojawili na Woodstocku, w wielu miejscach już podkreślałem, podkreśle i tu na żadnych koncercie The Prodigy nie spotkałem dresów, discobojów czy innych pojebusów, pogo i zabawa jest zajebista, a prodigy wyjebie was wszystkich daleko w kosmos, nawet jeśli nie słuchacie ich na codzień. po prostu oddajcie się tej muzyce i skończcie z głupimi pseudo 'zasadami'. a porównanie ich do tiesto czy innych djów.... :mrgreen:
 
 
grzesii  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 5
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

orientuje się ktoś czy na terenie festiwalu będzie można zakupić oficjalne koszulki zespołu?
pozdrawiam
Świerzak
 
 
Aerie  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: inąd
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

DamieN79 napisał/a:
sorry ale co ma mój wiek do tego ? po prostu moim zdaniem pasują tak jak doda czy tiesto.. przecież po to ten temat i tyle . nie musicie od raz podchodzić do mojej opinii negatywnie..

Nie wiem co ma do tego wiek, ale wolałam Twoje gadanie bzdur wyjaśnić wiekiem, ponieważ w istnienie tak pustych ludzi wolę nie wierzyć. Każdy kto chodź odrobinę zna się na muzyce podejdzie do takiej beznadziejnej opinii negatywnie. Nie wiem czego tam teraz słuchają w gimnazjach, ale widzę, że gustu i ogarnięcia za grosz.

grzesii napisał/a:
orientuje się ktoś czy na terenie festiwalu będzie można zakupić oficjalne koszulki zespołu?

Też mnie to zastanawia, nie wiem ile pieniędzy przygotować poza biletami pkp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime