Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
The Prodigy - pasuje na Woodstock czy nie?

Czy Prodigy pasuje na Woodstock?
Tak
56%
 56%  [ 135 ]
Nie
30%
 30%  [ 72 ]
Nie mam zdania / Obojętne mi to
12%
 12%  [ 30 ]
Głosowań: 237
Wszystkich Głosów: 237

Autor Wiadomość
Mr.Canister  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 7
Skąd: Krakau.
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Marudzicie, że Prodigy nie pasuje do Woodstockowego klimatu i zepsuje klimat imprezy. ;> Uważam, że do "Woodstokowego klimatu" pasuje wszystko i to jest właśnie piękne. Może zagrać Kreator, Arka Noego, Tenorowie, Steczkowska i PRODIGY, a i tak będzie moc. :D
 
 
slm  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: hidden
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Siemacie.
Założyłem konto specjalnie po to by wypowiedzieć sie w tym temacie.

Nie zdziwię się jak sam wpadne na Wooda tylko na The Prodigy(przeszkodą na wpadnięcie na cały festiwal jest to że w tym czasie może wypaść Centertek, chociaż mam nadzieje że organizatorzy Centerteku to uwzględnią). Doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjedzie na ten jeden koncert też sporo lansików, którzy się nie wpasują w klimat. The Prodigy stało sie, niestety musze przyznać, komercyjną kapelą. Słuchają ich nażelowane, opalone chłopaczki i masa innych nieodpowiednich osób.

Jednak fani Prodigy to przede wszystkim sqatersi, ludzie związani z rave. Nawet nie odczujecie ich obecności.


Przeżyliście na Woodstocku atak podlansowanych fanów Papa Roacha, to z lansikami na prodigy dacie też rade. Ludzi z Sunrisów bym mimo wszystko sie nie spodziewał

Back to rave !
POZDRO
 
 
woodka
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Podzielam zdanie wyżej!!!

Nie wiem skąd te wszystkie spekulacje, że niby nie pasują!!!
Wyluzujcie troche, daja rade!!!
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Też uważam, że Papa Roach to większy lans niż Prodigy.
 
 
 
Mikan  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Meseritz
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Wy sobie chyba żarty robicie.
Dam sobie ręce obciąć, że pogo takiego jak na Prodigy'm nie będzie długo, oj długo.

A ludzie mówiący o przekazie powinni spojrzeć w kierunku Łaki Łana. Tacy wyjątkowi artyści dają wyjątkowe koncerty. Jestem pewien, że nie zawiedzie nas jeszcze raz powtarzam :)
 
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Pasuje (ale w ankiecie zaznaczyłem opcję trzecią). Ja już koleżance zapowiedziałem, że jak pojedzie (tylko na Prodigy) to ją osobiście do błota wpier*olę bo to jak być w Rzymie i papieża nie widzieć.
 
 
henQ2307  
Forumowy prawiczek
*********


Wiek: 32
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 38
Skąd: Dębno
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Nie pasuje - kropka i ch*j !
"Woodstock się zmienia" - ale ja i pewnie zajebiście dużo innych osób nie chcę żeby Woodstock zmieniał się w tym kierunku! Po co nam takie gwiazdy? Przecież Woodstock od zawsze był kojarzony z zespołami ze sceny rockowej, reggae lub z zespołami mniej lub bardziej egzotycznymi. Zapraszanie zespołów grających muzykę elektroniczną zbliżoną do techno z prawie niesłyszalną gitarą elektryczną to początek końca dawnego Woodstocku...
Sad but true moi mili :]
Takie jest moje zdanie....
 
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

henQ2307 napisał/a:
Nie pasuje - kropka i ch*j !
"Woodstock się zmienia" - ale ja i pewnie zajebiście dużo innych osób nie chcę żeby Woodstock zmieniał się w tym kierunku! Po co nam takie gwiazdy? Przecież Woodstock od zawsze był kojarzony z zespołami ze sceny rockowej, reggae lub z zespołami mniej lub bardziej egzotycznymi. Zapraszanie zespołów grających muzykę elektroniczną zbliżoną do techno z prawie niesłyszalną gitarą elektryczną to początek końca dawnego Woodstocku...
Sad but true moi mili :]
Takie jest moje zdanie....


Popieram. Ktoś kiedyś napisał (nie wiem kto, nie pamiętam), że perkusję i gitary na ich koncertach mega słychać, ale ja się pytam gdzie? Z której strony? oglądałam kilkanaście ich koncertów na youtube, żeby może się jakoś do nich przekonać, ale ni chol*ry... Słuchając tego dosłownie szukałam tej gitary i perkusji... Chyba, że (nie obrażając nikogo) te bity umcyk bumcyk to dla kogoś perkusja, nie wiem....

Więc ja jestem na nie. Wyraziłam tylko swoje skromne zdanie. To tyle z mojej strony.
 
 
MTA  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: TP
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011   

Również zalogowałem się aby wypowiedzieć się w temacie o the Prodigy, gdyż sam najprwdopodobniej pojadę tylko na ich koncert. Słucham dużo myzki, metalu i gatunków z tym związanych również, także nie jestem laikiem w temacie.

Dla osób spodziewajacych się nalotu osób z festivali typu Sunrsie lub Mayday mówię od razu - bez paniki. 3/4 osób bioracych udział w tych eventach nie ma zielonego pojęcia o The Prodigy, znają ich tylko z tego że wiejscy didżeje umieszczają ich kawałki w swoich "setach", co nie stanowi o tym że zarówno Woodstock, jak i Sunrsie czy Mayday to świetne imprezy no ale to już inna sprawa.

Muzyka The Prodigy w zasadzie z każdą płyta ewoluuje - fakt, że szczyt ich popularności przypadał na koniec lat 90' lecz teraz panowie z Essex nadal potrafią mocno walnąć i to własnie koncerty to ich zdecydowanie najmocniejsza strona - w środę w różnych Multikinach w Polsce odbędzie sie projekcja koncertu z Milton Kaynless z ubiegłego roku - gorąco polecam zwłaszcza osobom negatywnie nastawionym do obecności The Prodigy na Woodstocku 2011.
 
 
mario  
Forumowy prawiczek
Sex, Cherry, Rock&Roll


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 32
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

http://kwejk.pl/obrazek/4...dstock%27u.html
 
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Tyle Wam z tego, że sobie ponarzekacie. Doceńcie to że wykonaliśmy bardzo dużo roboty, żeby skład wyglądał tak jak wygląda. Nie zdziwcie się jak za rok zobaczycie Pendulum czy N.E.R.Da bo to światowa dobra muzyka i na pewno kiedyś będzie prezentowana na Woodstocku ;).

Hexen
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

mam się spodziewać takiej muzy w przyszłych latach? ja pie*dole... mam nadzieję, że nie zrezygnujecie z takich perełek jak Airbourne i Helloween :P
 
 
Hexen  
Doręczyciel dobrych wiadomości

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 232
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Pewnie, że nie, Wacken jest pod ręką i łatwiej jest od nich ściągać kapele..W tym roku: Helloween, Airbourne, Skindred, Heaven Shall Burn.
N.E.R.Da czy The Prodigy oceniajcie po koncertach bo robią niezły młyn :)
Co ma wspólnego TP z techno bo nadal nie rozumiem :D?
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Nie pasuje. Woodstock kojarzy mi się z innym rodzajem muzyki. I wpychanie tam muzyki, gdzie elektronika trzyma "pierwsze skrzypce" jest dla mnie nieporozumieniem.

No tak, bo nie jest ważne, że jest świetna muzycznie kapela, bardzo dobrzy muzycy, power na koncertach, tylko, żeby wszystko było zachowane w konwencji z czasów dinozaurów.

FeSTeR napisał/a:
Ponadto Prodigy nie mają dla mnie żadnego przekazu merytorycznego. O tak sama sobie muzyka tylko do poskakania lub wpadania w trans po dragach.

Tak jak 90% muzyki która pojawia się na woodstock - i co z tego ?

FeSTeR napisał/a:
I żeby nie było, ze sobie wysysam coś z palca. Spotkałem w swoim życiu dużo osób, które mówiły mi, ze słuchają Prodigy tylko wtedy jak są naćpane.

Ja generalnie spotkałem osoby, która często słuchają jakiekolwiek muzyki tylko wtedy kiedy są naćpane - i najczęściej byli to właśnie hermetyczny rockersi.

FeSTeR napisał/a:
Wiem oczywiście, ze nie wszyscy, ale pomyślcie sobie (tak na zdrowy rozsądek) ile się tam zjedzie "niepewnych" ludzi totalnie na haju. Dobra wiem przesadzam (w końcu nie każdy punk chleje tanie wina), ale tego się boje.

Nie ma czego, ludzie na xtc czy innych kwasach są fajni, a naspidowani idioci w końcu dostaną od jakiegoś panka w pysk i się skończy. Zresztą ilu może ich tam być ? Bez przesady. Szczególnie, że już teraz kwasy są jedzone przez pankowców na woodstocku w ilości całkiem przyzwoitej.


FeSTeR napisał/a:
Myślicie, ze ktoś kto nie był nigdy na Woodzie i przyjeżdża tylko na Prodigy da Wam na piwo? To się mylicie. Myślicie, ze skoro Wy jesteście tolerancyjni to oni będą? Mylicie się.

Ok proroku, zobaczymy, czy Twoja przepowiednia się spełni, biorąc pod uwagę, że The Prodigy jest najbardziej popularna na rave imprezach to nie zdziwiłbym się, gdyby nie było żadnych różnic pomiędzy woodstockowiczami a fanami the prodigy.

henQ2307 napisał/a:
Zapraszanie zespołów grających muzykę elektroniczną zbliżoną do techno z prawie niesłyszalną gitarą elektryczną to początek końca dawnego Woodstocku...
Sad but true moi mili :]
Takie jest moje zdanie....

1) Słaby masz słuch
2) Zbliżoną do techno !? Tyś słyszał kiedykolwiek techno w swoim życiu ? To jest albo prowokacja, albo jesteś idiotą, wybacz, innego wytłumaczenia nie ma.

kasiulaaa666 napisał/a:
Słuchając tego dosłownie szukałam tej gitary i perkusji... Chyba, że (nie obrażając nikogo) te bity umcyk bumcyk to dla kogoś perkusja, nie wiem....

Chyba tak jak kolega henQ2307 potrzebujesz wizyty u lekarza, bo z słuchem to coś nie bardzo, nie ? No i tak NA PERKUSJI GRA SIĘ BITY! BRAWO! Skoro nie wiesz nic o muzyce to po co zabierasz głos ?

Panowie i Panie, The prodigy gra bardzo ambitną muzykę elektroniczną z wpływami muzyki rockowej, metalowej, są związani ze sceną rave. Jestem pewien, że ludzie którzy przyjadą na prodigy się zasymilują - a jeśli nie to dostaną kopa w dupę i tyle.

Aras - spokojnie, jestem pewien, że woodstock nigdy nie zapomni o fanach dobrego rockowo-metalowego pierdolnięcia, a jeśli tak się stanie to kupię Ci skrzynkę wódki i bilet na wacken, deal ?
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Simon napisał/a:

Panowie i Panie, The prodigy gra bardzo ambitną muzykę elektroniczną


Wbrew sobie zabawię się w adwokata diabła i napiszę-oj,nie przesadzałbym w tym przypadku z określeniem "bardzo ambitną". No chyba,że jeszcze są tacy,którzy słysząc nazwę the Prodigy,mają (a,niestety,znam takich) skojarzenie ze Scooterem lub Tiesto,to na użytek takich właśnie person,można od wielkiej biedy posłużyć się takim określeniem.Ale naprawdę-jako niemały fan The Prodigy od czasów niepamiętnych-nie odważyłbym się nazwać tego-cytuję-"bardzo ambitną muzyką".
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

milan napisał/a:
Ale naprawdę-jako niemały fan The Prodigy od czasów niepamiętnych-nie odważyłbym się nazwać tego-cytuję-"bardzo ambitną muzyką".

No wiesz, jasne, można przytoczyć jakichś prawdziwych artystów grających takie progresje, że się w głowie nie mieści - Ja mówię o polu muzyki przeznaczonej do zabawy.
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Simon napisał/a:
Chyba tak jak kolega henQ2307 potrzebujesz wizyty u lekarza, bo z słuchem to coś nie bardzo, nie ? No i tak NA PERKUSJI GRA SIĘ BITY! BRAWO! Skoro nie wiesz nic o muzyce to po co zabierasz głos ?


Słuchaj, po pierwsze może nie tym tonem,ok? A po drugie to forum jest od tego, żeby wyrazić swoje zdanie, a ja mam takie zdanie, nie inne i przyjmij je łaskawie i z tolerancją do wiadomości.
A to, ze bity gra się na perkusji, wyobraź sobie, że wiem (najczęściej są tworzone na perkusji komputerowej w różnych programach), ale wtedy dla mnie to już nie jest perkusja.

Dziękuję.
 
 
slm  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: hidden
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Widze że sporo osób nie zamierza zmienić zdania o The Prodigy. Zastanawia mnie ilu z Was zna historie kapeli ? Próbowaliście się z nią zapoznać ? czy znacie jedynie ich po kilku wpadajacych w ucho utworach, bedącyh doskonałymi do mixowania na Energy itp?

Woodstock potrzebował kogoś takiego ! Trochę świeżości nikomu nie zaszkodzi, a pogo na Prodisy(jak ktoś wcześniej wspomniał) będzie na pewno rozpierdalające.

Słyszalność gitary i perkusji nie może być czynnikiem decydującym o grze na festiwalu. W końcu udało się to przełamać.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=O-W53kDyDhI[/video]
Czy energie widoczna tu nie przemawia za tym że PW jest miejscem dla nich ? Mnie np. jak to widzę przechodzą ciarki !

Wspomnieliście też że w przyszłości może pojawić się Pendulum. Fakt, muzyka w pewnym stopniu alternatywna, jednak w porównaniu do The Prodigy nie są wpisani w historię. Prodigy od zawsze było poważane wśród ludzi niezależnych i to najbardziej chyba wpłyneło na decyzje o ich zaproszeniu.

Swoją drogą na Woodzie można było by zorganizować niewielką scene z muzyką elektroniczną. Coś takiego pokazało by wielu osobom że elektornika to nie tlyko komercyjne hity wpadające w ucho a potrafi być bardziej brudna od nie jednej punkowej kapeli. Breakcore, hardtek, jungle, gabber i rózne nie każdemu znane klimaty wpasowały by się napewno w klimat Wooda
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

slm napisał/a:
Próbowaliście się z nią zapoznać ?

Tak
slm napisał/a:
czy znacie jedynie ich po kilku wpadajacych w ucho utworach, bedącyh doskonałymi do mixowania na Energy itp?

nie
slm napisał/a:
Woodstock potrzebował kogoś takiego

dlaczego?
slm napisał/a:
Swoją drogą na Woodzie można było by zorganizować niewielką scene z muzyką elektroniczną

nie
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

kasiulaaa666 napisał/a:
przyjmij je łaskawie i z tolerancją do wiadomości.

Nie mam obowiązku tolerowania głupoty.
kasiulaaa666 napisał/a:

A to, ze bity gra się na perkusji, wyobraź sobie, że wiem (najczęściej są tworzone na perkusji komputerowej w różnych programach), ale wtedy dla mnie to już nie jest perkusja.

"To, że krzesło robi się z drewna to wiem(najczęściej robi się je w zakładach stolarskich!), ale wtedy dla mnie to już nie jest krzesło!" Twoja wypowiedź ma mniej-więcej tyle sensu, nie ośmieszaj się jeszcze bardziej.

Dodam, że wszystkie kapele których słuchasz i które mają sekcje rytmiczną używają beatów.

No tak, jeszcze oświecę Cię w jednej kwestii - perkusja nagrywana jest praktycznie zawsze przy użyciu prawdziwych instrumentów, chyba, że mówimy o jakiejś niskobudżetowej głupiej techniawce, czy innym badziewiu.

[ Dodano: Sro 13 Kwi, 2011 ]
Thunderpussy napisał/a:

dlaczego?

Choćby dlatego, że jest to artysta z górnej półki i może wypromować woodstock w świecie, przez co woodstock ma szanse zaprosić jeszcze inne kapele które zatrząsną ziemią a tym razem będzie to kapela metalowa.

Thunderpussy napisał/a:

nie

Dziękujemy Ci o wielki! za tą wspaniałą wypowiedź! zazdrościmy erudycji.
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Simon napisał/a:
Nie mam obowiązku tolerowania głupoty.


To jaką ja mam opinię na temat TP nie jest głupotą, lecz moim własnym zdaniem dla mnie bardzo słusznym. I może przyjmij do wiadomości, że nie każdy musi lubić to, co Ty, o wielki! Ja ich nie lubię i lubić nie będę, proste jak drut, tak trudno to pojąć? Takie trudne to do przeczytania, co tu piszę?

Simon napisał/a:
chyba, że mówimy o jakiejś niskobudżetowej głupiej techniawce, czy innym badziewiu.


Tak, to jest dla mnie badziewie.
Pójdę po prostu wcześniej na pociąg, proste i nie rób problemu, bo go nie ma.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang