Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Offspring?

Chcielibyście?
TAK!
83%
 83%  [ 44 ]
NIE!
16%
 16%  [ 9 ]
Głosowań: 53
Wszystkich Głosów: 53

Autor Wiadomość
scorpion1077  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 93
Skąd: Gryfino
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

milan napisał/a:


Obiecałem sobie,że nie budę tu przeklinał,ale jak czytam takie posty,to-uwierzcie-nie jest łatwo nie posłać mocniejszego słowa.Bo rzeczywiście RHCP to jest ulubiony zespół "słitt plastikowych czternastolatek",rzeczywiście!I pół Polski przyjedzie jak się pojawią na Woodzie!I jeszcze bezczelnie nie znając klimatu! Litości...


Przepraszam. Nie miałem na celu obrazić nikogo ideałów. Po prostu wyraziłem swoją opinię.

Wyjaśniając.

Stwierdzenie "pół Polski" użyłem w formie przenośni.

Zdziwiłbyś się, że nie tylko biber opanował serca polskiej młodzieży, czy to znak, że wszystko dąży ku lepszemu...? Wydaje mi się, że tak chociaż nie mi to oceniać.

Peace, love & music
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

-.- Jak sobie przyjadą "SŁIT CZTERNASTKI" to niech sobie przyjezdzaja... "Normalni" ludzie i tak przyjadą a to że jakies młodziaki się zjadą co to komu przeszkadza? Będą musieli się dostosować do woodstockowego klimatu, Toi Toi xD itp. zle by bylo gdyby na woodstocku wystapil jakis justin bimber albo jakis PEJA to dopiero by się zjechało "SŁIT CZTERNASTEK" ale wiem że tak się nie stanie :D
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

scorpion1077 napisał/a:


Przepraszam. Nie miałem na celu obrazić nikogo ideałów. Po prostu wyraziłem swoją opinię.

Wyjaśniając.

Stwierdzenie "pół Polski" użyłem w formie przenośni.

Zdziwiłbyś się, że nie tylko biber opanował serca polskiej młodzieży, czy to znak, że wszystko dąży ku lepszemu...? Wydaje mi się, że tak chociaż nie mi to oceniać.

Peace, love & music


Gra gitara.Sorry,jeśli mnie poniosło.Tylko trochę się zdziwiłem,że Red Hoci,których ostatnia regularna płyta("Stadium Arcadium") ukazała się 4 lata temu mógłby akurat należeć do ulubionych grup owych "słit czternastolatek".Troche a propos-ostatnio było Papa Roach i jakoś wysypu piszczących pod sceną dziewcząt powoli zmierzających w stronę pełnoletności,kroniki nie odnotowały.Więc po mojemu nie ma się czego bać.

Peace,love,music & football.
 
 
wloczykijek
Gość
Wysłany: Nie 28 Lis, 2010   Re: The Offspring?

szkoda miejsca, nazjeżdżałoby się pełno "pozerów" i pseudorockmanów.
lepiej kult niech wpadnie lub tsa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania