Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Slipknot
Autor Wiadomość
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

Nie słyszałem o tym że po śmierci basisty grali gdzieś :roll: Dla Coreya teraz to Stone Sour jest nr. Uno.
 
 
 
seth_m10m  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: Legionowo
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

grają trase po Europie, ale oni mają grac na Sonisphere w Polsce...
 
 
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

seth_m10m napisał/a:
grają trase po Europie, ale oni mają grac na Sonisphere w Polsce...


Nie mają .
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Właśnie to co wiem to jako Stone Sour szaleje Corey i Jim.
 
 
 
Domanika
Gość
  Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Było by miło xD
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Pon 24 Sty, 2011   

Wolę Stone Sour, ale Slipknotem też nie pogardzę. Ani Murderdolls, ani To My Suprprise także [oni istnieją wgle?]
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

Stone Sour chyba miało być w zeszłym roku. Ciekawa jestem czy się zrehabilitują i wpadną w tym roku.
 
 
cosnapewno  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

jestem za slipknotem
 
 
Rudaa  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Sty 2011
Posty: 31
Skąd: z kątowni
Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

wątpię, żeby ktoś taki przyjechał na woodstock ale jestem jak najbardziej za ;D
 
 
szympas95666  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 33
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

mehow napisał/a:
Bylo papa roach ktore jest gorsze pod kazdym wzgledem jesli porownamy do slipknot'a, + ich koncerty sa niesamowite.



Dokładnie. Ja też jestesm za, ich muzyka potrafi wyciągnąc z człowieka ostatnie resztki energi.
 
 
 
czarny_mj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

Ja z chęcią ich na żywo usłyszę, może nie jestem ich oddanym fanem ale na Woodzie ich koncert mógłby wgnieść w ziemie :] Poza tym moja dziewczyna ich uwielbia więc tym bardziej koncert na 100% bym odwiedził ;)
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

A nie boicie się najazdu 13-latek w koszulkach z dżołim dżordisonem ? :D

No i wiecie, Slipknot to dość komercyjny zespół - można kupić dosłownie wszystko z ich wizerunkiem, a ich teledyski były emitowane w stacjach mainstreamowych :D

...taki metal dla dzieciaków z dobrych domów. Tacy ludzie nie powinni mieć wstępu na wooda, tak jak wszyscy inni fani techna i prodidżi :D
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Kryptonix napisał/a:
A nie boicie się najazdu 13-latek w koszulkach z dżołim dżordisonem ? :D

No i wiecie, Slipknot to dość komercyjny zespół - można kupić dosłownie wszystko z ich wizerunkiem, a ich teledyski były emitowane w stacjach mainstreamowych :D

...taki metal dla dzieciaków z dobrych domów. Tacy ludzie nie powinni mieć wstępu na wooda, tak jak wszyscy inni fani techna i prodidżi :D


wedlug twojego zalozenia to wlasnie ludzie podobni do cieb ie nioe powinni przyjezdzac na wooda. Tu nie chodzi tylko o muzyke, tylko o tolerancje przyjazn i zabawe wiec tak samo powinno sie tolerowac muzyke elektroniczna jak i ludzi ktorzy nie ubeiraja sie jak metale, najwazniejsze zeby ludzie byli pozytywnie nastawieni a nie zachowywali sie jak by byli lepsi od innych
  
 
 
 
czarny_mj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Mam wrażenie ze ktoś tu nie dostrzegł ironi w wypowiedzi :D
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Kryptonix napisał/a:
A nie boicie się najazdu 13-latek w koszulkach z dżołim dżordisonem ? :D

No i wiecie, Slipknot to dość komercyjny zespół - można kupić dosłownie wszystko z ich wizerunkiem, a ich teledyski były emitowane w stacjach mainstreamowych :D

...taki metal dla dzieciaków z dobrych domów. Tacy ludzie nie powinni mieć wstępu na wooda, tak jak wszyscy inni fani techna i prodidżi :D

Nie przejmować się wypowiedzią tego pana - typowy troll , który myśli że pozjadał wszystkie rozumy i jest tru jakich mało.Teraz jest jakaś moda na najeżdżanie na muzykę jak i fanów takich kapel jak Coma czy Slipknot , ale cóż poradzić... najlepiej przeczekać aż się pajacom znudzi.

Co do koncertu Slipknota na Woodzie , tak była by to miazga- miazga totalna , nawet nie wyborażam sobie ile osób by było pod sceną + rekord frekwencji na Woodzie gwarantowany, choć w tym roku także jest szansa na większą ilość ludzi za sprawą Prodigy ;)
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Nie wiem, co bym zrobiła ze szczęścia, serio. Chyba wycałowała pierwszego lepszego pana z brzegu :D Slipknot wprawdzie jest wspomnieniem z ubiegłych lat, aczkolwiek byłoby super ich usłyszeć :D
 
 
 
czarny_mj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Cytat:
Nie przejmować się wypowiedzią tego pana - typowy troll , który myśli że pozjadał wszystkie rozumy i jest tru jakich mało


Ja nie wiem teraz się zrobiła moda na nazywanie Trollami każdej osoby w internecie której wypowiedź się człowiekowi nie spodoba...

Po pierwsze przynajmniej moim zadaniem Kryptonix po prostu ironizował nawiązując do ogólnego oburzenia jakie nastąpiło po ogłoszeniu Prodigy na tegorocznym Woodzie i wiadomość własnie była skierowana do wszystkich marudzących.

Po drugie, mimo iż mi to wcale nie przeszkadza nie da się ukryć że slipknot jest maksymalnie komercyjny, i że słucha go wiele 13 zbuntowanych dziewczyn i jest to fakt z którym trudno się kłócić :] Choć ja osobiście nie wiedzę w tym nic złego, niech ich słucha kto chce to ich sprawa, dla mnie liczy się ze grają całkiem fajną muzykę i podobno na ich koncertach jest niezły rozp.... :] Niczego więcej mi od kapeli która ma grać na woodstocku nie Potrzeba :]

Cytat:
Co do koncertu Slipknota na Woodzie , tak była by to miazga- miazga totalna , nawet nie wyborażam sobie ile osób by było pod sceną + rekord frekwencji na Woodzie gwarantowany


Hmmm nie wiem czy przyciągnęli by więcej ludzi niż Guano Apes, Papa Roach czy Prodigy. Mają grupę oddanych fanów, ale jest też sporo ludzi którzy ich po prostu nie znoszą.
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

czarny_mj - Tak, dokładnie tak ;)

Swoją drogą, jak ktoś tu jest fanem Slipknota, to na pewno kojarzy mnie z forum tego zespołu sprzed wielu lat ;) Byłem na ich dwóch koncertach i oczywiście szalałbym na ich koncercie gdyby byli na woodzie, a 13-stki póki nie mówią "spoko wyluzuj mam skończone 15 lat" mi nie przeszkadzają ani trochę! xD

Wiaderko - jak kulą w płot, bo ja metalu od dobrych kilku lat nie słucham, z bardzo prozaicznej przyczyny - przejadł mi się, przestał mnie jarać i nie wzbudza już takich emocji jak kiedyś. Oczywiście bywanie na koncertach tak wyśmienitych kapel jak Skindred, Heaven Shall Burn (czy Coma na której byłem z 3 razy) to zupełnie inna inszość.

Bawi, a czasem irytuje mnie tylko hipokryzja wielu forumowiczów toteż nie mogłem się powstrzymać od drobnej prowokacji xD

EDIT: jeśli chodzi o frekwencje to myślę, że jednak ósemka z Des Moines nie przyciągnełaby większej widowni niż Prodigy. Dowód? Prodigy jak grało w Polsce to zapełniło Spodek, a Slipknot po wydaniu Vol. 3 zaledwie stodołe w wa-wie.

W przyszłym roku, zeby frekwencja była większa to ja myśle, ze zostaje już tylko Metallica albo U2 :D
 
 
krathel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Wadowice
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

Slipknot jak najbardziej, co z tego ze mozna kupic wszystko z ich wizerunkiem kiedy mozemy posluchac bardzo dobrej muzyki Z GENIALNYM WOKALISTĄ I PERKUSISTĄ! Zaloże się że rzesza fanów ktorzy kupuja wszystkie ich gadzety nie wiedza ze maja inne kawalki niz Duality i Snuff... Pierwsze plyty to straszna psychodela i death, a wiadomo, kazdy zespol z czasem sie komercjalizuje BO CORAZ WIECEJ LUDZI GO SLUCHA - naturalna kolej rzeczy.

Slipknot na woodzie, jak najabrdziej.
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

z tym genialnym wokalistą to bym się tak nie zapędzał. Nie raz słyszałem jak Corey nie wyrabia na różnych koncertach. Sa dziesiątki lepszych od niego ;)

Psychodela i death?! xD W ktorym miejscu? Tylko nie wyskakuj mi z MFKR bo oni się nie podpisują pod tym albumem, zreszta nie grają nic z niego nigdy na koncertach, a skład zespołu był wtedy inny ;)

Co do ilosci fanow to mysle, ze jednak coraz mniej ;) Ostatnia plyta jest lekko kaszanowata i bez polotu ;)
 
 
Szymonl  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 17
Skąd: Pszczyna
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Kryptonix napisał/a:
W przyszłym roku, zeby frekwencja była większa to ja myśle, ze zostaje już tylko Metallica albo U2 :D


W przyszłym roku proponowałbym SOAD'a - po reaktywacji są wiec na lajcie mogliby zagrać, Ich sluchają chyba wszyscy z subkultur 'glaniastych' ;p Wiec jak na mnie to oni by byli najlepszym wyborem <3

Slipknot na woodzie ? - jak najbardziej na TAK, jak już ktoś wspomniał rozpierdol byłby niemożliwy..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group