Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Slayer w 2011? komu pasuje?
Autor Wiadomość
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

Anetaaaa. wood napisał/a:
World painted blood, no sanctuary !


GOD HATES US ALL! GOD HATES US ALL!
 
 
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

Aras666 napisał/a:
Anetaaaa. wood napisał/a:
World painted blood, no sanctuary !


GOD HATES US ALL! GOD HATES US ALL!


ANGEL OF DEATH SHMATY
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

ja nie mam ulubionego kawałka Slayera xD ... ale takim któego najczęściej słucham na pewno jest WAAR EEEEEENNNNNNNNNNNNSEMBLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLE! i to jest kawałek kurewskiej zajebsitości!
 
 
Paweł
Gość
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

ja mam coś do Slayera!
zdarzyło mi się nawet być na ich koncercie..

Araya to hipokryta. mówi, że jest katolikiem, a śpiewa "God hates us all". pomijając moje przekonania. często utwory Slayera to bezsensowna rzeź. po prostu. ale podziwiam Dave'a - moim zdaniem najlepszy metalowy perkman.

Slayerowi na Przystanku Woodstock stanowcze NIE. nie pasuje trochę bardzo do charakteru imprezy.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

Aras666 napisał/a:
Mam takie pytanie... czy jest ktoś na forum który jest przeciw Slayerowi na Woodstocku, lub po prostu nie lubi Slayera? xD

Mi tam generalnie Slayer zwisa i powiewa jak suszące się spodnie przy wiosennej bryzie :-P
A na Woodstocku jak będzie to będzie jak nie to jeszcze lepiej :mrgreen:
 
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

Jastem jak najbardziej za... Byłoby zajefajnie...
 
 
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

Paweł napisał/a:
Araya to hipokryta. mówi, że jest katolikiem, a śpiewa "God hates us all". pomijając moje przekonania. często utwory Slayera to bezsensowna rzeź. po prostu. ale podziwiam Dave'a - moim zdaniem najlepszy metalowy perkman.


Ehhh. Pana ignoranta odsyłam do ksiązki "Bez litości. Prawdziwa historia zespołu Slayer".

Co do Slayer'a na woodzie to można pomarzyć, ja tam mam gdzieś czy będą na PW bo i tak w kwietniu zaliczę ich koncerciwo :D
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

Paweł napisał/a:
Araya to hipokryta. mówi, że jest katolikiem, a śpiewa "God hates us all". pomijając moje przekonania.
A co mają do tego Twoje przekonania? Myślisz, ze go obchodzą?
Ja też jestem katolikiem (na papierze). Może pan Araya nie chce tak jak ja wypisać się z KK i tępi go w taki sam sposób jak ja. Ale poruszanie kwestii religijnych łamie regulamin forum więc zamykam już paszcze.
 
 
evilpauker  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 56
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

Wszystko fajnie Slayer wymiata, ale czy przy okazji Slayera nie nazjezdzalo by sie od ch**a zadymiarzy? Czy to po prostu uslyszalem stek kłamstw?
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

Sleja Sleja Sleja!! Ogólnie jestem na tak jak najbardziej, ale i tak w to nie wierzę ;] Co do zadymiarzy? Hm... wśród fanów chyba każdego zespołu znajdzie się kilka przygłupów, to normalne.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Paweł napisał/a:
Araya to hipokryta. mówi, że jest katolikiem, a śpiewa "God hates us all".


Araya jest katolikiem, ale z tego co pamiętam to tekst do Disciple, gdzie Araya drze się "God Hates Us All", jest stworzony przez Kerryego Kinga... a z tego co wiem King raczej nie jest zagorzałym katolikiem. :lol: :lol: :lol:
 
 
Paweł
Gość
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

[quote="futuristka666"][quote="Paweł"]Araya to hipokryta. mówi, że jest katolikiem, a śpiewa "God hates us all". pomijając moje przekonania. często utwory Slayera to bezsensowna rzeź. po prostu. ale podziwiam Dave'a - moim zdaniem najlepszy metalowy perkman. [/quote]

Ehhh. Pana ignoranta odsyłam do ksiązki "Bez litości. Prawdziwa historia zespołu Slayer".

Co do Slayer'a na woodzie to można pomarzyć, ja tam mam gdzieś czy będą na PW bo i tak w kwietniu zaliczę ich koncerciwo :D[/quote]

Nie zamierzam czytać owej książki, dlatego czy możesz przybliżyć co dokładnie z niej mnie powinno zainteresować w sprawie mojego stanowiska wobec Slayera? ;)

[quote="FeSTeR"][quote="Paweł"]Araya to hipokryta. mówi, że jest katolikiem, a śpiewa "God hates us all". pomijając moje przekonania.[/quote] A co mają do tego Twoje przekonania? Myślisz, ze go obchodzą?
Ja też jestem katolikiem (na papierze). Może pan Araya nie chce tak jak ja wypisać się z KK i tępi go w taki sam sposób jak ja. Ale poruszanie kwestii religijnych łamie regulamin forum więc zamykam już paszcze.[/quote]

właśnie nic do tego nie mają moje przekonania, dlatego pomijając je powiedziałem inne argumenty, przez które jestem przeciwko Slayerowi na PW.
Z tego co czytałem to pan Araya podaje się za katolika nie tylko "na papierze", więc coś tu nie gra..

[quote="Aras666"][quote="Paweł"]Araya to hipokryta. mówi, że jest katolikiem, a śpiewa "God hates us all".[/quote]

Araya jest katolikiem, ale z tego co pamiętam to tekst do Disciple, gdzie Araya drze się "God Hates Us All", jest stworzony przez Kerryego Kinga... a z tego co wiem King raczej nie jest zagorzałym katolikiem. :lol: :lol: :lol:[/quote]

Nawet jeśli tekst napisał Kerry, to Araya, jeśli <b>poważnie</> jest katolikiem to nie powinien tego wszystkiego śpiewać. To tak samo jakby ktoś napisał tekst stanowczo obrażający matkę osoby X, a ta osoba X by go śpiewała z radością. słyszałem ludzi broniących go, którzy mówili, że do wszystkiego trzeba mieć dystans. w tych sprawach, jednak trzeba zachować się dojrzale.

PS. Nie chcę, byście myśleli, że do Was "uderzam", po prostu moja opinia się różni od Waszej..
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Paweł napisał/a:
Nawet jeśli tekst napisał Kerry, to Araya, jeśli <b>poważnie</> jest katolikiem to nie powinien tego wszystkiego śpiewać. To tak samo jakby ktoś napisał tekst stanowczo obrażający matkę osoby X, a ta osoba X by go śpiewała z radością. słyszałem ludzi broniących go, którzy mówili, że do wszystkiego trzeba mieć dystans. w tych sprawach, jednak trzeba zachować się dojrzale.


a co? ma powiedzieć "Kerry ty chuju! jak mogłeś napisać taki tekst!", według ciebie by to było dojrzałe? Niestety, zespół jest zespołem i trzeba iść na pewne ustępstwa, albo po prostu "wypierdalaj z bandu, bez ciebie damy sobie rade" :) Jeśli chodzi o Slayer, to jest to zespół, który wyrobił sobie pewien Image i muszą się go trzymać bo stracą fanów :P

P.S. przypomniał mi się właśnie wywiad, w którym pytają się Arayi, dlaczego śpiewa "God hates us all" skoro jest katolikiem, na co odpowiedział "Dlaczego? Tylko dlatego by wzbudziło kontrowersje i wkurwiło wielu ludzi". A Slayer jest taki od początku istnienia :P
 
 
Frozentom
Gość
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

Hmmm... nigdy nie potrafiłem zrozumieć fenomenu tej kapeli. Tylu ludzi się tym zachwyca, słyszałem nieraz wypowiedzi, które trącały wręcz fanatyzmem i uwielbieniem. Nieraz próbowałem się przekonać, zasłuchać, jak to się mówi - wkręcić, ale nie potrafię tego ogarnąć. Za dużo - jak już ktoś napisał - bezsensownej sieczki. Moje odczucia pogłębił tylko koncert na zeszłorocznym Sonisphere, gdzie jechałem z myślą, że może tam nagle coś mnie oświeci, gdy będę słyszał ich na żywo i się zakocham. Niestety, już dużo lepiej wypadł wg mnie Behemoth, że o reszcie nie wspomnę. Na Woodstocku mogli by grać - na pewno wielu ludzi by się ucieszyło, ale raz - ja bym w czasie tego koncertu na pewno uzupełniał zapas piwa zamiast pogować, dwa - ich występ to i tak raczej tylko pobożne życzenia. :)
 
 
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

Frozentom napisał/a:
Hmmm... nigdy nie potrafiłem zrozumieć fenomenu tej kapeli. Tylu ludzi się tym zachwyca, słyszałem nieraz wypowiedzi, które trącały wręcz fanatyzmem i uwielbieniem.


Nie mierz wszystkich jedną miarą.

Frozentom napisał/a:
Nieraz próbowałem się przekonać, zasłuchać, jak to się mówi - wkręcić, ale nie potrafię tego ogarnąć. Za dużo - jak już ktoś napisał - bezsensownej sieczki.


Gusta są różne.
Poza tym fenomen Slayer'a polega na tym, że mając gdzieś zasady i robiąc wszystko po swojemu doszli na sam szczyt. By the way - bezsensowną sieczką ich muzyki raczej nie powinno się nazywać, grają szybko i mocno bo grają thrash, nie spodziewaj się samych ballad. :roll:
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

Slaaaaaayeeeeeeeer !!!! Krótko i na temat.
 
 
Frozentom
Gość
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

[quote="futuristka666"][quote="Frozentom"]Hmmm... nigdy nie potrafiłem zrozumieć fenomenu tej kapeli. Tylu ludzi się tym zachwyca, słyszałem nieraz wypowiedzi, które trącały wręcz fanatyzmem i uwielbieniem. [/quote]

Nie mierz wszystkich jedną miarą.[/quote]

Bynajmniej nie zamierzam. Po prostu jak na koncercie słyszałem gościa który krzyczał całkiem serio, że chce umrzeć służąc w czarnej armii Slayera (cokolwiek by to miało znaczyć), to mi się chciało śmiać :). Ale chyba każdy zespół (zwłaszcza metalowy) ma pośród swoich fanów różnych dziwnych ludzi, więc mnie to nie razi, a już na pewno nikogo nie "mierzę"

[quote="futuristka666"][quote="Frozentom"]Nieraz próbowałem się przekonać, zasłuchać, jak to się mówi - wkręcić, ale nie potrafię tego ogarnąć. Za dużo - jak już ktoś napisał - bezsensownej sieczki. [/quote]

Gusta są różne.
Poza tym fenomen Slayer'a polega na tym, że mając gdzieś zasady i robiąc wszystko po swojemu doszli na sam szczyt. By the way - bezsensowną sieczką ich muzyki raczej nie powinno się nazywać, grają szybko i mocno bo grają thrash, nie spodziewaj się samych ballad. :roll:[/quote]

Może rzeczywiście na tym polega ich fenomen co nie zmienia faktu, że nie da się tego słuchać, zaznaczam - jak dla mnie. Pisząc, że to bezsensowna sieczka, nie mam na myśli, że grają za szybko. Po prostu brak tego czegoś, co by spajało w jedną całość tą kupę różnych dźwięków i robi się kompletny chaos. Wiem, że pewnie z technicznego punktu widzenia tak nie jest i każde brzmienie jest w każdym kawałku jak najbardziej pożądane, ale do mnie to nie trafia.
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

Slayer Napie*****ć !
 
 
 
Boria  
Forumowy prawiczek
The Master Of Tanie Wino

Wiek: 35
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Dębno
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

SLAYEEERRR!!! jestem jak najbardziej za!!! A co do tekstu "god hate us all" słyszałem pewną śmieszna historyjkę co do powstania tego tekstu. Mianowicie wzięło się to stąd że na pewnej trasie koncertowej Kerry kupił sobie w mieście lody i to dość sporo, kiedy siadł na ławce i miał się zabierać za konsumpcje wszystkie spadły mu na ziemie, co gitarzysta skwitował w/w tytułem piosenki. Nie wiem czy to prawdziwa historia. A co do kwestii wiary to w to nie będę się wtrącał.
 
 
rostek
Gość
Wysłany: Sob 26 Lut, 2011   

kurwa slayer jest najlepszy na swiecie
jestem jak najbardziej za
 
 
panna666  
Coś już napisał


Wiek: 113
Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 60
Skąd: zdolny slask
Wysłany: Nie 27 Lut, 2011   

hahaha slayer? bilet n ajego koncert kosztuje 400 zl a wy chcecie go na woodstocki?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania