Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozkład Jazdy [godzinowy] Duża Scena - Wasz wybór

Nie mogę przegapić...
[Czwartek] 15.00 - Plateau "Projekt Grechuta"
3%
 3%  [ 37 ]
[Czwartek] 16.10 - Chilli
0%
 0%  [ 7 ]
[Czwartek] 17.00 - Materia
1%
 1%  [ 15 ]
[Czwartek] 17.50 - Raggafaya
3%
 3%  [ 42 ]
[Czwartek] 18.50 - Kumka Olik
0%
 0%  [ 7 ]
[Czwartek] 20.05 - Donots
1%
 1%  [ 14 ]
[Czwartek] 21.25 - Heaven Shall Burn
4%
 4%  [ 52 ]
[Czwartek] 22.45 - Zebrahead
3%
 3%  [ 41 ]
[Czwartek] 00.05 - H-Blockx
3%
 3%  [ 39 ]
[Czwartek] 01.20 - Skindred
6%
 6%  [ 73 ]
[Piątek] 15.50 - Luxtorpeda
3%
 3%  [ 38 ]
[Piątek] 16.50 - Piotr Bukartyk
0%
 0%  [ 4 ]
[Piątek] 17.50 - Apteka
2%
 2%  [ 31 ]
[Piątek] 18.55 - Jahcoustix & Yard Vibes Crew
1%
 1%  [ 15 ]
[Piątek] 20.00 - Kontrust
3%
 3%  [ 40 ]
[Piątek] 21.20 - Helloween
6%
 6%  [ 74 ]
[Piątek] 22.40 - Riverside
4%
 4%  [ 50 ]
[Piątek] 00.00 - "Przystanek Republika"
5%
 5%  [ 62 ]
[Piątek] 02.00 - Dog Eat Dog
3%
 3%  [ 45 ]
[Sobota] 16.40 - Arka Noego
3%
 3%  [ 45 ]
[Sobota] 17.40 - BlackJack
1%
 1%  [ 16 ]
[Sobota] 18.40 - Buldog
3%
 3%  [ 44 ]
[Sobota] 20.00 - Airbourne
7%
 7%  [ 81 ]
[Sobota] 21.25 - Gentleman & The Evolution
3%
 3%  [ 44 ]
[Sobota] 22.50 - Łąki Łan
5%
 5%  [ 62 ]
[Sobota] 00.10 - The Prodigy
7%
 7%  [ 88 ]
[Sobota] 01.50 - Enej
4%
 4%  [ 47 ]
[Sobota] 03.00 - Bukartyk (Zakońćzenie)
1%
 1%  [ 14 ]
Głosowań: 184
Wszystkich Głosów: 1127

Autor Wiadomość
nefertiti  
Forumowy prawiczek

Wiek: 25
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

ja to czuję że przyrosnę do pokojowej ziemi krisznowców. 8-)
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 26
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 691
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

Mój plan koncertowy wygląda mniej więcej tak:

[Czwartek] 15.00 - Plateau "Projekt Grechuta"
[Czwartek] 21.25 - Heaven Shall Burn
[Czwartek] 22.45 - Zebrahead
[Czwartek] 00.05 - H-Blockx
[Czwartek] 01.20 - Skindred

[Piątek] 17.50 - Apteka
[Piątek] 21.20 - Helloween
[Piątek] 02.00 - Dog Eat Dog

[Sobota] 20.00 - Airbourne
[Sobota] 22.50 - Łąki Łan
[Sobota] 00.10 - The Prodigy

Mam nadzieję że zrealizuję więcej planów niż w zeszłym roku, bo miałem zamiar wybrać się na prawie 10 koncertów a skończyło się na dwóch :-P
_________________
Always look on the bright side of life...

A tak poza tym to musimy się napić na Woodzie Gość

P.S. A Tabaluga to ch*j!
 
 
 
edd  
Forumowy prawiczek
pożeracz mandarynek

Wiek: 27
Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Broken Miru napisał/a:

Mam nadzieję że zrealizuję więcej planów niż w zeszłym roku, bo miałem zamiar wybrać się na prawie 10 koncertów a skończyło się na dwóch :-P


Skąd ja to znam... :D

Ja generalnie szykuje się na sobotę:
Buldog - bo lubię Kłaptocza
Airbourne - bo znajomi idą :D
Gentleman & The Evolution - bo to najlepsze reggae w Europie
The Prodigy - bo to grzech nie pójść :p
Enej - w zeszłym roku opuściłem ich koncert i teraz żałuję, muzyka idealna do poskakania
Bukartyk - zostanę z rozpędu :D poza tym to zakończenie...

Oprócz tego koniecznie muszę pójść na Raggafaya'ę w czwartek, świetny zespół, ogromna dawka pozytywnej energii ze sceny. W piątek będę odpoczywał, chyba że znajomi mnie na coś wyciągną.
 
 
 
kris novakovsky
[Usunięty]

Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   blackjack

Zapraszamy na nasz koncert w sobote na dużej scenie. Dla nas to spełnienie marzeń i zaj**bisty zaszczyt.
BlackJack - Hangover Rhapsody BlackJack - Gun
 
 
ayah  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 17
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

[Czwartek] 15.00 - Plateau "Projekt Grechuta"
[Czwartek] 21.25 - Heaven Shall Burn
[Czwartek] 22,45 - Gaga ZZ


[Piątek] 15.50 - Luxtorpeda
[Piątek] 21.20 - Helloween
[Piątek] 22:45 - Moskwa
[Piątek] 00.00 - "Przystanek Republika"


[Sobota] 16.40 - Arka Noego
[Sobota] 20.00 - Airbourne
21.20 - Farben Lehre
[Sobota] 01.50 - Enej
_________________
;)

Technicznie jestem Angelika, praktycznie Angie, internetowo Ayah (czyli Aja ;))
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 26
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Czym dalej tym bardziej chciałbym być na danym koncercie :
Skindred->
Helloween->
Dog Eat Dog->
Arka Noego->
Zebrahead->
Airbourne->
The Prodigy->
Heaven Shall Burn

Także u krisznowców Zmaza->Farben Lehre->Moskwa : D

Szkoda tylko że zapewnę bede co najwyżej na 1/4 z tych koncertów ;P
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 26
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Uh dużo tego obym nie zapomniał... NA 99% będę na :

Shannon
Zmaza
Łąki Łan
Podoba mi Się
Helloween
Heaven Shall Burn
Airbourne
The Prodigy
Skindred

Możliwe iż :
Farben Lehre
Enej
Zielone Żabki (w sumie bardzo możliwe)

I moooże Raggafaya ale to dla mnie raczej coś dla piszących nastolatek jak SGM, nie za bardzo reggae to pachnie... Nie ma to jak dwa poprzednie lata : Don Carlos, Morgan Heritage... Poezja to była jak diabli
Zawiodła mnie ogólnie tego roczna część Reggae... Niestety, gdyż zawsze uwielbiałem Woodstock właśnie też dzięki niej... Mogli chociaż powtórzyć Maleo bo mimo tej ich Jezuskowości są brdzo dobrzy. A chętnie bym zobaczył Lutę czy Ndk... Ale k...a Raggafaya? Nowe pseudo-pokolenie reggae moim skromnym zdanie uh uh ;P
 
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 31
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

U mnie jak widzę jest tych koncertów do zaliczenia znacznie więcej. ;) Jakoś się tak trafiło w tym roku. :D

[Czwartek] 15.00 - Plateau "Projekt Grechuta"
[Czwartek] 17.50 - Raggafaya
[Czwartek] 21.25 - Heaven Shall Burn
[Czwartek] 00.05 - H-Blockx
[Czwartek] 01.20 - Skindred

[Piątek] 15.50 - Luxtorpeda
[Piątek] 18.55 - Jahcoustix & Yard Vibes Crew
[Piątek] 20.00 - Kontrust
[Piątek] 21.20 - Helloween
[Piątek] 22.40 - Riverside
[Piątek] 00.00 - "Przystanek Republika"

[Sobota] 16.40 - Arka Noego
[Sobota] 18.40 - Buldog
[Sobota] 20.00 - Airbourne
[Sobota] 21.25 - Gentleman & The Evolution
[Sobota] 22.50 - Łąki Łan
[Sobota] 00.10 - The Prodigy
[Sobota] 01.50 - Enej
[Sobota] 03.00 - Bukartyk (Zakońćzenie)

A to tylko Duża Scena... :D
 
 
tom_blake  
Coś już napisał


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 86
Skąd: z Marsa
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

Donots
Zebrahead
H-Blocx
Jahcoustix & Yard Vibes Crew
Airbourne (nie wiem czy jestem jedyny, ale zajebiście mi przypominają AC/DC)
Gentleman & The Evolution
Łąki Łan

Nie będzie kiedy się napić, jeszcze całe ASP od południa do przerobienia... (I'm in heaven)
_________________
be yourself no matter what they say...
 
 
czarny_mj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Jurek Owsiak tegorocznym repertuarem sprawił ze się poczułem jak by znów była Gwiazdka :D Większość tego co gra na dużej scenie będę chciał zobaczyć, może nie będę zawsze pod sceną a czasem tylko będę wolał usiąść na trawce popatrzeć popijając browarka bo inaczej to w piątek i sobotę by się napić nie było kiedy:)

Będę na pewno na:
Czwartek:
-Plateu (otwarcie + Bedzie tam Titus + niektóre wykonania piosenek Grechuty wyszły im naprawdę nieźle)
- Heven Shall burn (Aż się trochę boję tego pogo, ale może to być świetna okazja by odkurzyć glany i znów poczuc sie młodym )
- H-Blockx (Im wiecej z pierwszej płyty tym lepiej, aż nie moge sie doczekac takich utwórow jak Risin High, Move, Little Girl, czy rewelacyjnego coveru Power :D!)
- Skindread (Nie znalem wczesniej ale brzmi na tyle zachecająco że grzechem było by nie isc :)

Piątek:

- Luxtorpeda (nie znam, ale Litza wiec przynajmniej zobaczyć trzeba :)
- Piotr Bukartyk - Ma u mnie plus za zeszłoroczny finał wiec przyjdę posłuchać :)
- Apteka - Tylko zerknąć bo klasyka, choć zdecydowanie nie mój klimat ostatnio... Ale może mnie zaskoczą :)
- Kontrust - Może być fajnie :)
- Helloween - jak dla mnie Legenda, nie wyobrażam sobie by ich nie zobaczyć choć nie słuchałem ich chyba od podstawówki :D
- Riverside - Nie opuściłem żadnego ich koncertu w Łodzi i tego też nie zamierzam opuścić
- Project Republika - Mam nadzieje że to będzie coś o czym będę opowiadał swoim wnukom ;D
- Dog Eat Dog - Znam dwa kawałki (Who's the King i No Fronts) ale dla samych tych dwóch kawałków mam ochotę się na nich wybrać)

Sobota
- Arka Noego - trzeba pójść zobaczyć dlaczego przegrały Moredwindy :)
- BlackJack - po utworach z Youtuba wydaje się ze fajnie graja trzeba przynajmniej zobaczyć :)
- Buldog - Bo dobre :)
- Airbourne - Bo ich uwielbiam i trzeba zobaczyć czy na koncertach maja w sobie tyle energii co staruszkowie z AC/DC :D
- Gentleman/Fahrben Lehre - Nie mogę się zdecydować :D
- The Prodigy - Być na tegorocznym Woodstocku i tego nie zobaczyć to grzech
- Enej - bo podobno w zeszłym roku było super i bo zakończenie :)


Echhhh nie wiem kiedy ja będę w wiosce piwnej siedział :D
 
 
tom_blake  
Coś już napisał


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 86
Skąd: z Marsa
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

czarny_mj napisał/a:
Echhhh nie wiem kiedy ja będę w wiosce piwnej siedział :D


Mam te same obawy. ;]
_________________
be yourself no matter what they say...
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 31
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1498
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

ACHTUNG ACHTUNG!!!
Zmiany w rozkładzie!!!


CZWARTEK, 4 sierpnia 2011 r.

15.00 - 15.10 - Otwarcie XVII Przystanku Woodstock
15.10 - 16.10 - Plateau - Projekt Grechuta
16.20 - 17.00 - Chilli - laureat plebiscytu Radiowej Jedynki
17.10 - 17.50 - Materia - laureat Eliminacji
18.00 - 18.45 - Raggafaya - laureat Eliminacji
18.55 - 19.45 - Kumka Olik
20.05 - 21.05 - Donots
21.25 - 22.25 - Heaven Shall Burn
22.45 - 23.45 - Zebrahead
00.05 - 1.05 - H-Blockx
01.20 - 02.30 - Skindred

PIĄTEK, 5 sierpnia 2011 r.

15.00 - 15.40 - Luxtorpeda - laureat Eliminacji
15.55 - 16.35 - BlackJack - laureat Eliminacji
16.50 - 17.30 - Piotr Bukartyk
17.50 - 18.35 - Apteka
18.55 - 19.40 - Jahcoustix
20.00 - 21.00 - Kontrust
21.20 - 22.25 - Helloween
22.40 - 23.40 - Riverside
00.00 - 01.40 - Projekt Republika
02.00 - 03.10 - Dog Eat Dog

SOBOTA, 6 sierpnia 2011 r. - sponsorem trzeciego dnia koncertów jest serwis Allegro

16.00 - 16.45 - Arka Noego - laureat Złotego Bączka Sceny Folkowej
17.10 -18.10 - Buldog
18.30 - 19.30 - Enej - laureat Złotego Bączka Sceny Dużej
19.50 - 21.00 - Airbourne
21.20 - 22.30 - Gentleman & The Evolution
22.50 - 00.10 - The Prodigy
00.30 - 1.50 - Łąki Łan
01.50 - Oficjalne zakończenie - Piotr Bukartyk
_________________

 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1239
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Kefirowi dziękujemy za czujność ;-)

W końcu ta sobota jakoś wygląda :-D
_________________
"Patrz, tak się kończy Twój sen..."
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1790
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Airbourne będzie grać ponad godzinę... o kurwa, nie mogę się doczekać xD
_________________
Have a nice day!
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 29
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1896
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Rozkład jazdy w sobotę po zmianach zdecydowanie lepiej mi pasuje. :mrgreen:
_________________
Idzie Jasiu przez las, patrzy, a tu podkowa. Podnosi, obraca, a tam koń.

muzyka nas spaja, muzyka nas dzieli, muzyka nami rządzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group