Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Półfinaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Juras mówił, że starali się wybrać kapele, które jeszcze nie miały okazji pojawić się na Woodstockowej scenie, stąd też pewnie nieobecność Huntera.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

kasiulaaa666 napisał/a:
Eh szkoda Hunter'a... Trzymałam kciuki za nich, widocznie za słabo... No to teraz trzymam kciuki za Genka Loske bo facet rozwaliłby Wooda też ;-)

Rimmel napisał/a:
mocno trzymam kciuki za: Skampararas, Deriglasoff, Genek Loska, Co.In, Testor, Skangur, Siddharta i Mouga.

DarthMessiah napisał/a:
Deringlashoffa na dużą i Genka loske też!

bolek napisał/a:
O proszę, nawet Genek Loska.

Really ?

Nawet Ja mam czasem ciekawsze akustyczne sety niż ten gość.
Ma fajny głos, to prawda, ale tak
1) Znam 17-latków co potrafią bardziej przypierdolić ze strun głosowych na koncercichu
2) Gitarzysta z niego ch*jowy.

Więc po co ? Gdyby to jeszcze było coś ciekawego, jak Jelonek, który gdy porównać go z kilkoma innymi artystami to wprawdzie nie wypada tak dobrze, ale miał zajebisty pomysł i jego koncerty wysyłają w przestrzeń, ale nie, koncepcja stara jak świat, gitarka i zawodzenie.

Posłuchałbym takiego gościa chętnie w sobotę przy piwie w pubie, ale nic poza tym.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Dawno nie było przypadku, żebym pierwszy raz słysząc kapelę został wciśnięty w fotel co nastapiło jak włączyłem Siddhartę, a konkretnie ten utwór.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=eiSez7NHRqc[/video]

Polecam :-)
 
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Siddharta hmmm.... Nooo dobre dobre :)
  
 
 
jstna  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Lipno
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

O kurde, to ta Siddharta?! To rock mojej wczesnej młodości, muszą wygrać! Spełni się jedno z moich młodzieńczych marzeń :D
 
 
coiner  
Forumowy prawiczek
CO.IN.


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2011   

Dla tych co jeszcze nie znają przedstawiam zespół CO.IN. z Wrocławia. Zostaliśmy wybrani jako 1 z 36 zespołów do udziału w półfinałach.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=VcOWpXOZJeU[/video]

Całość EP oraz poprzednia płyta do pobrania za darmo w całości na www.coin.band.pl

enjoy
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2011   

Jestem rozczarowana, cholera...
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2011   

a gdzie Hunter i Turbo? :( ale też może być ciekawie, czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
 
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2011   

Rimmel napisał/a:
Juras mówił, że starali się wybrać kapele, które jeszcze nie miały okazji pojawić się na Woodstockowej scenie, stąd też pewnie nieobecność Huntera.

To skąd, w takim razie, wzięły się na tej liście kapele takie jak Testor czy Corruption, które też już kiedyś grały na woodzie.. Co prawda dawno, bo dawno, ale grały :D.
Żałuję Huntera, Carriona, Division by Zero i parę innych kapel, ale no cóż.. zobaczymy co FZ dopuści do grania na woodzie. W tamtym roku żadna kapela z FZ mnie nie zawiodła.
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 06 Kwi, 2011   

Testor! Corruption! Szkoda, że Huntera ani Turbo brak, ale przynajmniej mniej zespołów za które trzeba trzymać kciuki :P
 
 
alkuu
Gość
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Raggafaya! i Materia ;D nie tylko ze względu na lokalny patriotyzm, ale za ogromną energię, moc i przede wszystkim za to, co już udało się osiągnąć chłopakom z obu zespołów ;)
 
 
evilpauker  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 56
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

coiner napisał/a:
Dla tych co jeszcze nie znają przedstawiam zespół CO.IN. z Wrocławia. Zostaliśmy wybrani jako 1 z 36 zespołów do udziału w półfinałach.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=VcOWpXOZJeU[/video]

Całość EP oraz poprzednia płyta do pobrania za darmo w całości na www.coin.band.pl

enjoy

Jesteescie zajebisci ;) Gdyby to zalezalo od publiki to bym nawet na was zaglosowal z przyjaciolmi;).
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Kefir napisał/a:
Dawno nie było przypadku, żebym pierwszy raz słysząc kapelę został wciśnięty w fotel co nastapiło jak włączyłem Siddhartę, a konkretnie ten utwór.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=eiSez7NHRqc[/video]

Polecam :-)


łoł, masz rację, dawno nie słyszałem nowego kawałka z takim kopem.
Mam nadzieje, że przejdą przez eliminacje FZ i pojawią się na dużej scenie, mogą nieźle namieszać :)
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

erazel napisał/a:
Kefir napisał/a:
Dawno nie było przypadku, żebym pierwszy raz słysząc kapelę został wciśnięty w fotel co nastapiło jak włączyłem Siddhartę, a konkretnie ten utwór.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=eiSez7NHRqc[/video]

Polecam :-)


łoł, masz rację, dawno nie słyszałem nowego kawałka z takim kopem.
Mam nadzieje, że przejdą przez eliminacje FZ i pojawią się na dużej scenie, mogą nieźle namieszać :)


Ja pie*dolę! Ten kawałek ma niesamowity power moim zdaniem :D
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Ten kawałek to ja wrzucałem w "Czego w tej chwili słuchasz" z jakiś rok temu :-P
Jako, że jestem fanem śpiewania w swoim ojczystym języku. to oryginalna słoweńska wersja jest dla mnie o wiele ciekawsza.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=YZqbM9RyEV4[/video]
Niestety na tym moje pochwały sie kończą dla tego zespołu, bo reszta płyty z jakiej pochodzi ten kawałek jest mierna. Mi się nie podoba :-/ Jednakowoż gdyby zagrali na Woodzie to posedł bym na koncert dla tych właśnie dwóch kawałków, śpiewanych po inglisz i słoweńsku.

erazel napisał/a:
oł, masz rację, dawno nie słyszałem nowego kawałka z takim kopem
Kawałek jest z 2006 bodajże. Ale ja słucham kawałków z lat '80tych, więc ten jest nówka sztuka nierdzewka ;-)
 
 
gosc
Gość
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   Polfinalisci

Bethel Konopians :!: :!:
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Kawałek jest z 2006 bodajże. Ale ja słucham kawałków z lat '80tych, więc ten jest nówka sztuka nierdzewka ;-)


nowego w sensie dopiero co usłyszanego. Czy pozostałe kawałki na tej płycie są miernej jakości ? Ja sądzę wręcz przeciwnie. Słucham teraz Rh- non stop i musze przyznać, że cały album wnosi wiele świeżości w rokowe granie. Uroku dodaje również 'egzotyczny' język wykonywanych utwórów ;) Aż dziw bierze, że kapela ta trafiła do mnie dopiero teraz, mimo swoich 16 lat na scenie. Mam nadzieję, że nie jest to chwilowe zauroczenie.

na koniec Siddhartha live ;]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=9sitrAcyyRw&feature=related[/video]


ogień :evil:
 
 
Mikan  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Meseritz
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Troszkę szkoda, że utalentowani artyści jak Jafia Namuel albo Rastasize są nie zauważani a support Bednarka robi 'szau'.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Bo ten "support Bednarka", jak to trywialnie określiłeś, naprawdę na to zasługuje. Robią świetny "szau" na koncertach. ;-)
 
 
Mikan  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Meseritz
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Nie no to raczej kwestia gustu jak w wielu innych wypadkach.
Prawda, że poziomem ten support przewyższa swoich kolegów którzy są głównym wydarzeniem wieczoru.
Ale i tak już dostają całkiem sporo uwagi a wielu artystów nadal siedzi w cieniu czekając na tego typu okazje. Oni mają już jakaś tam mniejsza czy większa promocje.
Rzuć okiem na youtubie na Jafia Namuela i Rastasize. Troszeczkę inny klimat niż te ragga(?) zespoły ale takie troszkę świeże brzmienie jak na polska scene.
 
 
 
kometa  
Forumowy prawiczek
kometa

Dołączyła: 06 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Łęczna
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011   

Jeżeli chodzi o supporty SGM to Raggafaya : D zdecydowanie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime