Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Papa Roach
Autor Wiadomość
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Yava napisał/a:
Co ma piernik do wiatraka ? Bez sensu.

A ma to, że jeżeli kapela gra gdzieś koncert za kasę, to raczej mało chętnie gra w tym samym miejscu/kraju za darmo, za jakiś czas. Z frekwencją może być różnie na tym płatnym evencie. Na ten przykład ja wolałbym poczekać chwile i wbić na koncert za darmo, zamiast wykładać grubą kasę :P (fakt faktem, że na PR i tak bym nie poszedł, ale niech będzie jako przykład ^^)
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Mic napisał/a:
Yava napisał/a:
Co ma piernik do wiatraka ? Bez sensu.

A ma to, że jeżeli kapela gra gdzieś koncert za kasę, to raczej mało chętnie gra w tym samym miejscu/kraju za darmo, za jakiś czas. Z frekwencją może być różnie na tym płatnym evencie. Na ten przykład ja wolałbym poczekać chwile i wbić na koncert za darmo, zamiast wykładać grubą kasę :P (fakt faktem, że na PR i tak bym nie poszedł, ale niech będzie jako przykład ^^)


takie teoretyczne gdybanie może i ma sens, jednak w praktyce jest zupełnie inaczej.
Daleko nie trzeba szukać, przyjrzyjmy się zeszłorocznej gwieżdzie wooda Guano Apes.
W czerwcu grają w Polsce na kilku juwenaliowych koncertach za psie pieniądze (Białystok i Warszawa gdzie bilety są po 20-30pln), mimo to grają kolejny koncert kilka miesięcy później w Krakowie, juz po normalnej stawce (100pln). Gdzie logika w takim postępowaniu wg. Ciebie ?
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

To, że bilety na Juwenalia w Białymstoku czy na Ursynaliach w Warszawie są tanie nie oznacza wcale, że zespół nie dostanie takiej samej stawki jak za koncert w Krakowie. Przecież oni nie grają za zysk z biletów tylko wcześniej podali jakąś stawkę, na którą jak widać organizatorzy wyrazili zgodę.
 
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

analogicznie jest z PR i woodem.
nikt nie powiedział, że na PW grają za darmo, więc nie widzę sensu mieszania ich występu w Kostrzynie z warszawskim koncertem promującym trasę.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

erazel napisał/a:
nikt nie powiedział, że na PW grają za darmo


Na Woodstocku prawie każdy gra za darmo, z wyjątkiem gwiazd występujących ostatniego, sponsorowanego dnia.
Na razie odpuśćmy sobie debaty na temat płac zespołów, bo jeszcze nie wiadomo czy PR wygrają Bączka, a w pewniakach jeszcze ich nie widziałam.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Alien napisał/a:
Na Woodstocku prawie każdy gra za darmo, z wyjątkiem gwiazd występujących ostatniego, sponsorowanego dnia.
Prodiż gra podobno w sobotę? Oni też prawie za darmo grają?
Te czasy już się dawno zmieniły. Teraz mi się zdaje, że wszystkie kapele są opłacane "normalnie".
 
 
kszak  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 48
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Alien napisał/a:
Na Woodstocku prawie każdy gra za darmo, z wyjątkiem gwiazd występujących ostatniego, sponsorowanego dnia.
Prodiż gra podobno w sobotę? Oni też prawie za darmo grają?
Te czasy już się dawno zmieniły. Teraz mi się zdaje, że wszystkie kapele są opłacane "normalnie".


a sobota to nie jest przypadkiem ostatni dzień? :roll:
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Bez urazy Fester, ale albo za szybko przeczytałeś mojego posta albo umiejętność czytania ze zrozumieniem u Ciebie kuleje ;-)
  
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Ty faktycznie. Popierdzieliło mi się z latami poprzednimi. Za bardzo przyzwyczajony jestem do Wooda od ptk do ndz :-P
Co nie zmienia faktu, że kapele bardziej znane, grające w dni poprzednie NA PEWNO nie grają za symboliczny dojazd.
 
 
Ifrith  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Jedynie polskie kapele graja za zwroty kosztow, zaden zagraniczny zespol nie gra za darmo, nie wazne czy to piatek czy sobota.
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

2 miejsce... http://www.wosp.org.pl/wo..._kto_na_1l.html

WTF?! Jeeezu Enej można za 10zł w każdym mieście usłyszeć! U mnie, w tym zapomnianym przez koncerty Gnieźnie nawet grali... Nie powiem Enej fajny jest ale wdl. mnie lepiej aby zagrał na PW zespół który do Polski zawita może za jakieś 4 lata i tylko do Warszawy.... Enej to sobie usłyszycie w Must Be The Music, każdym polskim radiu i w każdym mieście jak to wyżej napisałem.... A Papa Roach to za pare lat i cene biletów pewno ze 150zł...

Głosować mi tutaj na Papa Roacha bo nie wytrzymam.... :D
 
 
cheatman  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 41
Skąd: wawa
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

30 czerwca Wawa stodoła za 110zł


http://www.stodola.pl/ind...h&mylang=polish
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

cheatman napisał/a:
30 czerwca Wawa stodoła za 110zł


http://www.stodola.pl/ind...h&mylang=polish



No to patrz w moim przypadku:

Dojazd w 2 strony z Gniezna do Wawy + będzie to około 8 osób czyli 880zł. Wiadomo, na sucho ani na głoda nie będziesz czyli dolicz kolejne 200 złotych(licze te około 8 osób).

Najbliższe koncerty ENEJ
2011-05-07 - Warszawa
2011-05-11 - Rzeszów
2011-05-18 - Szczecin
2011-05-19 - Białystok
2011-05-21 - Olsztyn
2011-05-22 - Lublin
2011-05-27 - Tarnobrzeg
2011-05-28 - Zambrów
2011-06-11 - Łask
2011-06-18 - Garwolin
2011-06-24 - Kętrzyn

krótko mówiąc, objadą całą polskę...
 
 
cheatman  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 41
Skąd: wawa
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

wiem, tylko tak wysłałem, bo nie wiedziałeś, jak pewnie połowa forum. Spoko ja już 3 głosy na PR oddałem
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Ja oddałem też spooooro i strasznie mnie boli fakt że spadli, mam nadzieje że to się zmieni :(
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Mi się wydaje że poprostu to jest coś ukartowane... Enej pewno za darmo zagra. Papa Roach już nie. Mają The Prodigy na woodzie i reszte i pewno kasy nie chcą więcej wykładać... OBY TO NIE BYŁA PRAWDA!!!

Eeeh Papa Roach poprostu musi to wygrać! :P Poślijcie do znajomych niech stracą minute na głos :P
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

o kur.....!!! enej!? grają ciekawie, fajnie dla ucha dla wielu osób.. no ale... papa roach!!! gwiazda światowa! im wiecej takich kapel tym lepsza reklama przystanku woodstock! i podkreślam, że nie przepadam, nie słucham za bardzo. Byłem na eneju i pr w zeszłym roku i widziałem ilu ludzi było na obu koncertach.. aż niemożliwe ze więcej głosów ma enej (choć dali fajny koncert).

coś mnie sie wydaje, że ich występy w must be the music wpłyneły na te głosy, że głośno o nich się zrobiło, a o papa roach w polsce cicho... cicho licze, że pr wróci na fotel lidera...


amen...
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Czy wokalista Papa Roach nie ma przyjechać na wood razem z Skindred, żeby wspomóc ich na koncercie ? Nie wiem czy to czytałem na stronie przystanku, czy na myspace'ie któregoś z zespołów - a może mi się uroiło.
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

"Warning" jest pierwszym singlem promującym album "Union Black", którego premiera zaplanowana została na 25 kwietnia. Natomiast wczoraj pojawiła się plotka (potwierdzona już przez organizatorów), że Skindred wystąpią w tym roku na Przystanku Woodstock. Te dwie informacje pozwalają nam przypuszczać, że podczas tegorocznego Woodstocku Jacoby Shaddix dołączy do Skindred na scenie. Oczywiście tylko jeśli Papa Roach wygrają w plebiscycie Złotego Bączka, w którym aktualnie prowadzą.

hmmm a kuffa to trzeba się postarać aby Enej spadło na 2 miejsce :P Przecież Skindredzi lubią się z Papa Roach więc pewno chcieliby razem grać na tym samym koncercie!!!

On nie wystąpi razem z Skindredem. On może razem z nimi zagrać jako Papa Roach :D
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Ku*wa Polacy idioci , znowu głosują na Polskie kapelę zamiast dać szansę tym zza granicy... popatrzcie Enej gra na co 2 juwenaliach :/ brak mi słów.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Wiaderko napisał/a:
Ku*wa Polacy idioci , znowu głosują na Polskie kapelę zamiast dać szansę tym zza granicy...


Jestem idiotką bo nie głosuje na zespół, którego nie lubię i koncert mi się nie podobał? :roll:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group