Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Papa Roach
Autor Wiadomość
perkusistka25  
Coś już napisał

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 58
Skąd: Elektrownia ;)
Wysłany: Sob 22 Sty, 2011   

na poczatku strasznie falszowali ale chopaki sie rozkrecili i zrobili rozpierdol totalny tak mi sie wydaje a czy jeszcze raz to moze niech ktos inny zagra nie moze byc co roku to samo bo bedzie nudno hehehe
 
 
oto Ja.
Gość
Wysłany: Sob 22 Sty, 2011   What The Fuck?

czytam tak czytam te Wasze posty kto ma grać co i jak i wiecie co? chyba najlepiej jakby każdy sobie wziął sobie mp3 z własnymi utworami i słuchał sobie w namiocie. Przejrzałem ponad połowe forum i wszędzie gdzie pada jakaś propozycja 70% odpowiada że nie bo to bo tamto, tych nie bo nudno jak znowu będą grać, tych nie bo nie pasują itp itd. Wiem że nie da się zadowolić wszystkich. Troszkę więcej optymizmu czy coś. I tak wszyscy pójdziecie pić wspaniałej jakości piwo i jarać to niewiele się zapamięta. Ja tam bym wszystkich tu wymienionych na forum zaprosił i byłby koncert stulecia, milenium czy jakoś tak ;)
 
 
paulinetm
Gość
Wysłany: Nie 23 Sty, 2011   Re: What The Fuck?

[quote="oto Ja."]czytam tak czytam te Wasze posty kto ma grać co i jak i wiecie co? chyba najlepiej jakby każdy sobie wziął sobie mp3 z własnymi utworami i słuchał sobie w namiocie. Przejrzałem ponad połowe forum i wszędzie gdzie pada jakaś propozycja 70% odpowiada że nie bo to bo tamto, tych nie bo nudno jak znowu będą grać, tych nie bo nie pasują itp itd. Wiem że nie da się zadowolić wszystkich. Troszkę więcej optymizmu czy coś. I tak wszyscy pójdziecie pić wspaniałej jakości piwo i jarać to niewiele się zapamięta. Ja tam bym wszystkich tu wymienionych na forum zaprosił i byłby koncert stulecia, milenium czy jakoś tak ;)[/quote]

popieram w 100 %. Wg mnie Papa Roach dali dobry koncert, wszyscy mówią że są niezadowoleni, że to, że tamto, a i tak gdy zagrali Beetwen Angels and Insects wszyscy klękali, nie mówcie, że nie.
Jestem za tym aby zagrali jeszcze raz, ;-)
 
 
Melodykarz  
Forumowy prawiczek
Black Math


Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: Malbork
Wysłany: Śro 26 Sty, 2011   

paulinetm napisał/a:
popieram w 100 %. Wg mnie Papa Roach dali dobry koncert, wszyscy mówią że są niezadowoleni, że to, że tamto, a i tak gdy zagrali Beetwen Angels and Insects wszyscy klękali, nie mówcie, że nie.
Jestem za tym aby zagrali jeszcze raz, ;-)


W końcu obiecali, że przyjadą w tym roku.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 26 Sty, 2011   

paulinetm napisał/a:
wszyscy mówią że są niezadowoleni, że to, że tamto, a i tak gdy zagrali Beetwen Angels and Insects wszyscy klękali, nie mówcie, że nie
Nie. Po 3 kawałkach poszedłem w pizdu spod sceny. Były ciekawsze rzeczy do roboty niż bycie na tym koncercie :mrgreen:
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Śro 26 Sty, 2011   

Mogles zostac na dluzej, zamiast oceniac "po pierwszych 3 kawalkach" :)

Mi w sumie wisi, czy wygraja, czy nie, ale nie obrazil bym sie, gdyby byli na Woodzie 2011.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 26 Sty, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Były ciekawsze rzeczy do roboty niż bycie na tym koncercie :mrgreen:


Na przykład jakie?
Ja nie chciałam iść, bo źle się czułam, ale poszłam i nie żałowałam.
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 26 Sty, 2011   

Cytat:
Nie. Po 3 kawałkach poszedłem w pizdu spod sceny. Były ciekawsze rzeczy do roboty niż bycie na tym koncercie :mrgreen:


Jeśli cię na koncercie całym nie było to nie pisz głupot... Że ci się nie podobało to twoja strata. Dla mnie Łąki Łan to totalny SYF lecz nie wypowiadam się na ich temat ponieważ nie byłem na tym koncercie. Byłeś przez 10minut, nie podobało się to poszedłeś lecz niektórzy przeżyli tam cały koncert i naprawdę zajebiście się bawili.

A tak w ogóle Woodstock podobno jest otwarty na wszystkich lecz widzę że niektórzy tutaj to by chcieli jedynie same perełki lecz jak coś Im się nie spodoba to odrazu wywalić na zbity pysk! W pieruny z tym gównem!!!... Jedni lubią Papa Roach inni nie... Jedni lubią Łąki Łan inny nie lecz to nie powód żeby odrazu odbierać innym ludzią to co lubią.

Ja mam swoją Chciej listę lecz wiem że przynajmniej 80% zespołów nigdy się nie pojawi... Zawsze można pomarzyć ;D
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 26 Sty, 2011   

DarthMessiah napisał/a:
Dla mnie Łąki Łan to totalny SYF lecz nie wypowiadam się na ich temat ponieważ nie byłem na tym koncercie.

Man, syf To Twój pies, Pająki w Twoim domu, Twój kot, Twoja świnka morska, Twoje myszki, Twój wujek, Twoja ciocia, Twój kuzyn, Twoja kuzynka, Twoja woda mineralna, Twój nick na forum, Twoje owłosienie łonowe, Twoje brwi, Twój psychoanalityk, Twoja katechetka, oraz Twój komputer. A nie, zapomniałem, Twój komputer to chÓj, syfiasty.

/zaryzykuję stwierdzenie, że masz u mnie piwo za tego posta :mrgreen: /Sis.

Koncert Łąki Łanów zjadł papa rołcz na śniadanie. Nie byłeś i ominąłeś najlepszy koncert na woodstocku jeśli chodzi o oddanie na scenie i energię jaką przekazali publiczności. Papa Roach wypadli bardzo średnio, pod koniec coś się rozkręcili(byłem na CAŁYM koncercie), ale 50% koncertu było BARDZO średnio - a na koncerty rockowe chodzę od 12 roku życia i wiem co mi się podoba a co nie.


:lol: :lol:
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 26 Sty, 2011   

Simon napisał/a:

Man, syf To Twój pies, Pająki w Twoim domu, Twój kot, Twoja świnka morska, Twoje myszki, Twój wujek, Twoja ciocia, Twój kuzyn, Twoja kuzynka, Twoja woda mineralna, Twój nick na forum, Twoje owłosienie łonowe, Twoje brwi, Twój psychoanalityk, Twoja katechetka, oraz Twój komputer. A nie, zapomniałem, Twój komputer to chÓj, syfiasty.

Koncert Łąki Łanów zjadł papa rołcz na śniadanie.

:lol: :lol:


NIE wiem, NIE byłem, zespół ogólnie mi się NIE podoba dlatego na nim NIE byłem. Dla mnie Papa rołcz był najlepszy na jakich byłem i już koniec kropka. Dla ciebie Łąki były najlepsze i tyle! Troszkę różnica w gatunkach muzyki. Dziękuje dobranoc :P
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 26 Sty, 2011   

Kermitaniu napisał/a:
Mogles zostac na dluzej, zamiast oceniac "po pierwszych 3 kawalkach" :)

Jakbym został na dłużej to mówił byś do mnie Panie kierowniku :-)
Skoro po 3 kawałkach miałem dosyć słuchania tej pseudo kapeli, to znaczy tylko jedno: NIE PODOBAŁO MI SIĘ I NIE SPODOBAŁO NAWET JAKBYM ZOSTAŁ NA CAŁYM KONCERCIE.
No nie wiem jak Ty, ale jak nie podoba mi się styl grania kapeli to po prostu robię co innego a nie słucham ich na siłe. Może Ty wychodzisz z założenia: "Aaa... Chujowe te pierwsze kawałki, ale mam nadzieje, ze zaraz zagrają lepiej. A może nie zagrają. Dżiz... No nie wiem... może jednak zostanę... Przecież to PW. Za darmo grają. Nie wydał bym na ten koncert nawet złotówki, ale zostanę bo jednak jest za darmo..."
Thorze... Widzisz a nie grzmisz :roll:
Alien napisał/a:
Na przykład jakie?

No ja poszedłem pod mój namiot i integrowałem się z innymi członkami PW, którzy uważali tak samo jak ja ze Papa Roach to coś na co nie warto zwrócić uwagi.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 26 Sty, 2011   

FeSTeR napisał/a:
No ja poszedłem pod mój namiot i integrowałem się z innymi członkami PW, którzy uważali tak samo jak ja ze Papa Roach to coś na co nie warto zwrócić uwagi.


z tego co ja pamiętam, to był plan pójścia na nich, ale jak zaczęliśmy oglądać koncert z namiotów w okolicy gastronomki, to większym zainteresowaniem ucieszyła się jakaś flaszunia i nikt się nie pofatygował, a po 3-4 kawałkach już nawet nikt nie patrzył w stronę sceny.. ot takie pierdu pierdu :roll:
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

FeSTeR napisał/a:

Jakbym został na dłużej to mówił byś do mnie Panie kierowniku :-)
Skoro po 3 kawałkach miałem dosyć słuchania tej pseudo kapeli, to znaczy tylko jedno: NIE PODOBAŁO MI SIĘ I NIE SPODOBAŁO NAWET JAKBYM ZOSTAŁ NA CAŁYM KONCERCIE.
No nie wiem jak Ty, ale jak nie podoba mi się styl grania kapeli to po prostu robię co innego a nie słucham ich na siłe.


Hop hop gulbadury bul bul bul
Hip hip gulbadury gul gul gul
Hop hop gulbadury bul bul bul
Hip hip gulbadury gur gul gul
Hop hop gulbadury bul bul bul
Hip hip gulbadury gur gul gul
Hop hop gulbadury bul bul bul
Hip hip gulbadury gur gul gul
Hip hiiiiiip

Część tekstu z piosenki łąki łanów.... Nie wiem czy w dzisiejszych czasach dla ludzi tekst piosenek już nie ma znaczenia i nie ważne jakie literki powiedzą ludzie będą ryczeć ze szczęścia???
[video]http://www.youtube.com/watch?v=3EGCvUOkbv4[/video]

Czy nie widzicie żadnej różnicy między Łąki Łan a Papa Roach? To tak jakby porównać Justina Biebera do Slipknota!!!

[video]http://www.youtube.com/watch?v=H2jCbXiEQI4&feature=channel[/video]



Zamiast słuchać tego Łąki Łanowego pitolenia w mikrofon, wolałbym na woodzie nawet To :D:D:D:D:D:D:D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=GKbTC8Z_EGc[/video]
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

DarthMessiah napisał/a:
Czy nie widzicie żadnej różnicy między Łąki Łan a Papa Roach?

No nie widzę różnicy. I to nudne i to nudne :-)

DarthMessiah napisał/a:
Hop hop gulbadury bul bul bul
Hip hip gulbadury gul gul gul
Hop hop gulbadury bul bul bul
Hip hip gulbadury gur gul gul
Hop hop gulbadury bul bul bul
Hip hip gulbadury gur gul gul
Hop hop gulbadury bul bul bul
Hip hip gulbadury gur gul gul
Hip hiiiiiip

WTF? o.O
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

FeSTeR napisał/a:
DarthMessiah napisał/a:
Czy nie widzicie żadnej różnicy między Łąki Łan a Papa Roach?

No nie widzę różnicy. I to nudne i to nudne :-)


Dokładnie
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

DarthMessiah napisał/a:

Czy nie widzicie żadnej różnicy między Łąki Łan a Papa Roach? To tak jakby porównać Justina Biebera do Slipknota!!!

Nie, jasne, lepiej słuchać sobie Papa Roach który ma jakże głębokie teksty: Porozpierdalaj sobie rękę żyletką i popełnij samobójstwo! yeah!
Na Twoje porównanie Łąki Łan do Biebera nawet nie będę odpowiadał, bo albo jesteś muzycznie upośledzony(w sumie nie tylko muzycznie) albo jest to prowokacja.

A jeśli pasują Ci klimaty z ostatniego klipu to wypie***laj na wiejską potańcówkę a nie zawracasz ludziom dupę.
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
Porozpierdalaj sobie rękę żyletką i popełnij samobójstwo! yeah!


w której piosence jest takie zdanie?
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Last Resort
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Simon napisał/a:

Na Twoje porównanie Łąki Łan do Biebera nawet nie będę odpowiadał, bo albo jesteś muzycznie upośledzony(w sumie nie tylko muzycznie) albo jest to prowokacja.



Człowieku czy Ja porównałem JB do Łąki Łan??? Czytaj ze zrozumieniem... Dałem przykład rodzajów gatunków muzycznych...

Funk ala pedały biegające w strojach gwałcicieli(łąki) a metalcore Emosy(papa) To jest duża różnica gatunków muzyczych....

JB-Slipknot miałem na myśli że między POPem a NuMetalem jest przepaść i nie można tego porównywać...
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

koniec pitolenia! wracamy do tematu PAPA ROŁCZ, bo ta jałowa dyskusja do niczego nie prowadzi
http://uctok.com/topics69/laki-lan-vt2081.htm#48584
 
 
 
slimak
Gość
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

Mnie osobiscie bardziej podobal sie koncert Papa Roach i zaglosuje na nich, a jesli komus tak bardzo sie ich koncert nie podobal, to niech pisze pozytywne opinie na innym forum, a nie rozpisuje sie o Łąkach, ze byli lepsi, bo to nie forum o nich.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania