Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Papa Roach
Autor Wiadomość
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Mi się wydaje że poprostu to jest coś ukartowane... Enej pewno za darmo zagra. Papa Roach już nie. Mają The Prodigy na woodzie i reszte i pewno kasy nie chcą więcej wykładać... OBY TO NIE BYŁA PRAWDA!!!

Eeeh Papa Roach poprostu musi to wygrać! :P Poślijcie do znajomych niech stracą minute na głos :P
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

o kur.....!!! enej!? grają ciekawie, fajnie dla ucha dla wielu osób.. no ale... papa roach!!! gwiazda światowa! im wiecej takich kapel tym lepsza reklama przystanku woodstock! i podkreślam, że nie przepadam, nie słucham za bardzo. Byłem na eneju i pr w zeszłym roku i widziałem ilu ludzi było na obu koncertach.. aż niemożliwe ze więcej głosów ma enej (choć dali fajny koncert).

coś mnie sie wydaje, że ich występy w must be the music wpłyneły na te głosy, że głośno o nich się zrobiło, a o papa roach w polsce cicho... cicho licze, że pr wróci na fotel lidera...


amen...
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Czy wokalista Papa Roach nie ma przyjechać na wood razem z Skindred, żeby wspomóc ich na koncercie ? Nie wiem czy to czytałem na stronie przystanku, czy na myspace'ie któregoś z zespołów - a może mi się uroiło.
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

"Warning" jest pierwszym singlem promującym album "Union Black", którego premiera zaplanowana została na 25 kwietnia. Natomiast wczoraj pojawiła się plotka (potwierdzona już przez organizatorów), że Skindred wystąpią w tym roku na Przystanku Woodstock. Te dwie informacje pozwalają nam przypuszczać, że podczas tegorocznego Woodstocku Jacoby Shaddix dołączy do Skindred na scenie. Oczywiście tylko jeśli Papa Roach wygrają w plebiscycie Złotego Bączka, w którym aktualnie prowadzą.

hmmm a kuffa to trzeba się postarać aby Enej spadło na 2 miejsce :P Przecież Skindredzi lubią się z Papa Roach więc pewno chcieliby razem grać na tym samym koncercie!!!

On nie wystąpi razem z Skindredem. On może razem z nimi zagrać jako Papa Roach :D
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Ku*wa Polacy idioci , znowu głosują na Polskie kapelę zamiast dać szansę tym zza granicy... popatrzcie Enej gra na co 2 juwenaliach :/ brak mi słów.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Wiaderko napisał/a:
Ku*wa Polacy idioci , znowu głosują na Polskie kapelę zamiast dać szansę tym zza granicy...


Jestem idiotką bo nie głosuje na zespół, którego nie lubię i koncert mi się nie podobał? :roll:
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Wiaderko napisał/a:
Ku*wa Polacy idioci , znowu głosują na Polskie kapelę zamiast dać szansę tym zza granicy... popatrzcie Enej gra na co 2 juwenaliach :/ brak mi słów.


No niestety mi też brakuje słów, ale podobna historia miała już miejsce. Zdaje się, że rok temu Guano Apes przegrało Bączka z Jelonkiem :shock:
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Wiaderko napisał/a:
Ku*wa Polacy idioci , znowu głosują na Polskie kapelę zamiast dać szansę tym zza granicy... popatrzcie Enej gra na co 2 juwenaliach :/ brak mi słów.

#@%#%#%$^&^&&!!! :-/
Teraz do rzeczy. Złoty bączek to chyba nagroda za najlepszy zdaniem publiczności koncert i to, żeby ktoś dostał ją za to, że jest z zagranicy jest co najmniej śmieszne. To że Enej dostaje m.in. za występ w Polsacie też mi się średnio podoba ale Twoja wypowiedź jest moim zdaniem poniżej krytyki!
  
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Się znaczy co? Zespół zza granicy lepszy bo zza granicy? Chyba liczy się to, który zespół przekonał do siebie większość słuchaczy a nie to skąd jest. Skoro większość ludzi głosuje na Eneja to chyba bardziej Enej im się podobał.
Alien napisał/a:
Zdaje się, że rok temu Guano Apes przegrało Bączka z Jelonkiem
No to się tak nie dziw, bo Jelonek w moim odczuciu dał o wiele lepszy koncert niż Guano. Chociaż wybaczyć nie mogę ludziom, że nie głosowali na Korpiklaani. Ale cóż. Skoro uważali, że Jelonek lepszy to spoko.
Tyle Alien apelujesz o rozwagę i o to żeby być tolerancyjnym w stosunku do innej muzyki a sama tego teraz nie akceptujesz. Za rok też będziesz razem wyzywać z Wiaderkiem ludzi od idiotów czemu nie głosują na Prodigy np.? A może będzie kapela która bardziej zasłuży na Bączka w odczuciach ludzi.

PS: ORPHAN HATE!!!
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

W moim odczuciu Guano Apes dało O NIEBO lepszy koncert niż Jelonek, dlatego jestem tak rozżalona zeszłorocznym wynikiem.
Nikogo nie wyzywam, proszę tu nie uogólniać.
Również sądzę, że to jednak PR dało więcej czadu niż Enej, dlatego bacznie będę śledzić czy przypadkiem nic się w wynikach nie zmienia.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Kurde jak poprzednio pisałem nie było jeszcze Alienu Twojej wypowiedzi mimo, że jest za moją teraz.
Każdy może mieć swoje zdanie odnośnie tego który koncert lepszy ale cytując wypowiedź Wiaderka i dopowiadając od siebie tylko tyle niejako się pod nią podpisałaś.
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

To według was, koncert na który przyszło 1/5 ilości osób co na Papa Roach ma więcej głosów od koncertu na którym było 5x tyle osób? Obejrzą sobie MUST BE THE MUSIC jakieś najarane dwunastki, ten ich zaprasza na swoją stronę i może tam mają aby na nich głosować link? Napewno "tysiące" głosów jest od ludzi, którzy nie byli nigdy na Woodstocku lub nie wiedzą co to wogóle jest.

Jaki z tego morał?

Media to kurwy.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Ja na PW nie byłam na koncercie Eneja i żałuje, ale byłam jak grali u mnie w mieście i koncert mi się podobał dużo bardziej niż PR na woodzie mimo, że było pewnie ze 100razy mniej osób i będę głosować na kogo chce a takie pisanie, żeby głosować na PR, bo to zagraniczny zespół jest po prostu żenujące. Jak komuś się podobało to niech głosuje.
 
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Ja cały czas jestem za PR... Świetnie się bawiłam na ich koncercie w zeszłym roku i chciałabym powtórki...
Choć nie pogardziłabym też Orphan Hate bo koncert też był świetny ale oni niestety już raczej nie mają szansy...

No, a Enej? Enej zrobił swoje występem w Polsacie, tak jak mówicie... Jakiś tam wpływ wywarli tym występem na ludziskach...
Komu podobał się bardziej Papa Roach niech głosuje, jeszcze jest czas! I miejmy nadzieję, że zmieni się nazwa zespołu zajmująca pierwsze miejsce...
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Shit od tamtego roku to było moje marzenie żeby ich zobaczyć bo niestety nie udało mi się dotrzeć na Woodstock, liczyłem że chociaż w tym roku uda mi się spełnić 3 marzenia za jednym zamachem: Pojechać na Woodstock, Zobaczyć Papa Roach i Zrobić Dready... 1 i 3 jak na razie idą zgodnie z moimi oczekiwaniami 2gie zaś zaczyna się zatapiać w ciemności... Swoje głosy będę oddawał na Arkę i na Papa Roach a co z tego będzie jest tylko jedna opcja: Poczekamy zobaczymy.
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Ja tylko teraz czekam na następne notowanie z nadzieją zobaczenia PR na miejscu pierwszym...
A Enej... Niestety wygrali Must Be The Music... I czekają na ZB...
 
 
Dziuku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

I Papa roach znowu prowadzi :-D
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

No i festyk! O to chodzi :)
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Fuck ku*wa yeah :D Marzenia coraz bliżej :D
 
 
shaggy77  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Przemyśl
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

ja się świetnie wybawiłem na PR prawie pod samiuśką sceną i osobiście w tym roku wolałbym jakąś inną światowej sławy gwiazdę, ale moja dziewczyna oraz spora grupa moich znajomych nie widzieli bo nie mogli przybyć, a bardzo by chcieli więc mam nadzieję, że jednak wystąpią! ;-)
 
 
ozi777  
Forumowy prawiczek
What The Fuck!? ;<


Wiek: 30
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 29
Skąd: Bolków
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

Dobzi są! ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime