Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
ELUVEITIE
Autor Wiadomość
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

kszak napisał/a:
Maleo i L.U.C. po raz drugi, a Jelonek po raz trzeci z rzędu, do tego zawieszona Pidżama. Ta. :roll:

Reszta propozycji - ew. możliwości ich występu są całkiem realne, ale co z tego - to są same znane i przeokrutnie oklepane, w kółko koncertujące po całym kraju zespoły, za wyjątkiem Psio Crew oczywiście. ;-)

Jeden, góra dwa z tej listy i będzie świetnie, ale nie więcej. Woodstock to na tyle specjalna dla mnie impreza, że nie chcę zaliczać czegoś na kształt juwenaliów dla pół miliona osób.

I znowu się zgadzam ;)
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

To w takim razie co ? Zróbmy sobie z tego hermetyczną folk/death metalową napierdalanine ? Z dwojga złego wolę już "drugie juwenalia.".
Nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic przeciwko, żeby zagrały 2 czy 3 kapele metalowe więcej niż zwykle, ba! nawet sam się ucieszę, bo słucham takiej muzyki i na niej się sam wychowałem, ale chciałbym też, żeby się pojawiło coś bardziej przystępnego dla przeciętnego słuchacza.
 
 
kszak  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 48
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
To w takim razie co ? Zróbmy sobie z tego hermetyczną folk/death metalową napierdalanine ? Z dwojga złego wolę już "drugie juwenalia.".
Nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic przeciwko, żeby zagrały 2 czy 3 kapele metalowe więcej niż zwykle, ba! nawet sam się ucieszę, bo słucham takiej muzyki i na niej się sam wychowałem, ale chciałbym też, żeby się pojawiło coś bardziej przystępnego dla przeciętnego słuchacza.


Właśnie chyba się nie zrozumieliśmy.
Nie miałem na myśli żadnego konkretnego gatunku muzycznego, a jedynie popularność i dostępność zespołów. Sam jestem zwolennikiem jak najszerszego spektrum gatunków muzycznych na woodzie. x)
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

A to Skindred i Eluveitie reprezentują podobny gatunek muzyczny? :P
Jestem za "przystępniejszą" muzyką, ale jednak nie chciałabym kolejny rok z rzędu widywać tych samych zespołów :P Jest przecież mnóstwo świetnych kapel.
 
 
Domanika
Gość
  Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Było by miło :-P
 
 
Cinek
Gość
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

jestem jak najbardziej na tak oni są po prostu mega kozakami! :)
 
 
Kvath  
Forumowy prawiczek
Lubię Dżem


Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

O tak.
  
 
 
 
antyl  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 40
Skąd: ok. Poznania
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Po cichu liczyłem, że uda się ich zaprosić. Tak jak Korpiklaani w sam raz na Woodstock. Klimat i rozpierducha!
 
 
reznaj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 11
Skąd: Andrychów
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2011   

Ja coś tam słyszałem, że oni się niby na wood 2010 zgłosili. Więc jeśli nie na tamten to może ten? Byłoby super!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime