Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co z Lao Che?
Autor Wiadomość
kszak  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 48
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Dajcie spokój z Lao Che, piąty raz w przeciągu ostatnich siedmiu lat?
Zresztą ich koncert na woodzie 2010 był beznadziejny.

Jejku, jak ja dzisiaj zrzędzę, jak jakiś stary dziadyga. :roll:
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

kszak napisał/a:
ich koncert na woodzie 2010 był beznadziejny.


zdecydowanie jeden z lepszych. jak na moje.
 
 
 
Norberto666  
Forumowy prawiczek
Wrucimy Tu Jeszcze...


Wiek: 30
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Warszawa/Trowbridge
Wysłany: Czw 27 Sty, 2011   

Ja niestety niemialem przyjemnosci ich zobaczyc na scenie bo ich koncert byl dosyc puzno ... i niebylem w stanie dojsc pod scene ... :P
 
 
 
paulina86  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: poznań
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

ja bede w tym roku na woodzie dopiero po raz drugi, na poprzednim umknęli mojej uwadze a znam ich juz od jakiegos czasu - bardzo bym chciała ich zobaczyc w tym roku!
 
 
Dayner  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Wschód
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

Pierwszy raz zamierzam być na WOODZIE i chętnie bym posłuchał LAO CHE. Jestem za
 
 
szczyloo  
Forumowy prawiczek
kaczka po smoleńsku raz prosze!

Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: stad i zowad
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

lao graja swietnie ale tez i za czesto na tym woodzie.

zaproscie lepiej samego SPIĘTEGO lub Lecha Janerke...
 
 
 
Ksiąc  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: Śmigiel
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Wielu ich lubi, a ja nie przepadam. wiele razy słyszałem że ten zespół nie gra bo już był na woodzie a lao che gra prawie co roku jestem za tym aby zrobił miejsce innym zespołom które nie grały tyle razy np. HUNTER!!
 
 
muzyk  
Coś już napisał
Fajni jesteście, hej ! :d


Wiek: 29
Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Kingaelsa napisał/a:
futuristka666 napisał/a:
wolałabym farbenów na przykład.


ja też :X


Grają u krisznowców w tym roku :p
 
 
czarny_mj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

Lao Che uwielbiam ale ostatni ich koncert na Woodstocku mnie rozczarował.

Może miało to coś wspólnego z tym ze promowali nową płytę, a oni niestety musza sporo poeksperymentować z materiałem zanim nauczą się go grać energicznie - koncertowo :) A tutaj miałem wrażenie ze nawet Spięty zaraz tam zaśnie :]

Poza tym mam wrażenie ze dużo lepiej im wychodzi granie dla mniejszej publiczności w jakiś niewielkich salach, co nie zmienia faktu ze gdyby grali pewnie i tak zawitał bym pod scena :)
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

żałuję strasznie, że zabraknie ich w tym roku. :-(
bardzo lubię ich nową płytę oraz Powstanie Warszawskie, mają w sobie coś tak prostego i genialnego, że nie da się nie lubić :)
 
 
 
Broda  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 37
Skąd: Szczecin/Poznań
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

Myszonka napisał/a:
żałuję strasznie, że zabraknie ich w tym roku. :-(
bardzo lubię ich nową płytę oraz Powstanie Warszawskie, mają w sobie coś tak prostego i genialnego, że nie da się nie lubić :)


A jednak da się ich nie lubić, przynajmniej trochę. Według mnie zmierzają po równi pochyłej. Paradoksalnie dla mnie ich najlepszym albumem są "Gusła", których, 3/4 tru fanów tego zespołu nie trawi absolutnie... Wystarczy wspomnieć takie piosenki jak "Astrolog", "Kniaź", "Komtur" czy "Wiedźma".

Potem było "Powstanie Warszawskie", które już NA ZAWSZE przykleiło im łatkę kapeli grającej rock-patriotyczno-historyczny. Jako historyk z wykształcenia powiem, że podoba mi się ta płyta, naprawdę, ale zrobiła Lao Che niewyobrażalną krzywdę. Cokolwiek nagrali i nagrają później i tak już zawsze będzie odbierane przez pryzmat "Powstania...". Co nie zmienia faktu, że słuchając "Godziny W", "Barykady" czy "Przebicia do śródmieścia" nie przechodzą mnie ciarki.

Na "Gospel" było... inaczej, ale wciąż rockowo i z wykopem, ale "Prąd stały" to dla mnie jakaś pomyłka i nie chodzi tu bynajmniej o zdecydowanie większe wykorzystanie elektroniki. Od pierwszej do ostatniej piosenki przesłuchałem tą płytę 3 razy, powstrzymując się cały czas, żeby nie wcisnąć przycisku STOP.

Po tej krótkiej analizie samej twórczości Lao Che mogę się wypowiedzieć o ich obecności na Woodzie. Jestem na NIE. Po prostu, grają tam za często. Byłem łącznie na 6 przystankach, Lao grało w tym czasie 4 razy? Ile można? Wybaczcie, ale chciałbym usłyszeć coś nowego. Albo kogoś kto dawno nie grał.

Poza tym niezmiernie mnie wku... denerwują zespoły, które mają po 5 aranżacji każdej piosenki i podczas każdego występu grają inną. Lao Che właśnie tak ma.
 
 
czarny_mj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

Co do ostatniego zdania nie mogę się zgodzić całkowicie. To ze Lao Che potrafi tak improwizować podczas swoich koncertów jest czymś co własnie pokochałem w tej kapeli :] Poza tym nie wyobrażam sobie bawić się na ich koncercie przy płytowych wersjach ich utworów, one się po prostu do skakania nie nadają :]
 
 
Arom  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: UK/Jelenia Gora
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Nie, dziekuje, przedluzali swoim koncertem oczekiwanie na Vadera, nie nie :P
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Broda napisał/a:
Poza tym niezmiernie mnie wku... denerwują zespoły, które mają po 5 aranżacji każdej piosenki i podczas każdego występu grają inną.


jak dla mnie to jest wielki plus tego zespołu :shock: przynajmniej nie wiadomo czego się spodziewać na koncertach, element zaskoczenia w takim wypadku jest bardzo pozytywny
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group