Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Brak dobrych polskich kapel
Autor Wiadomość
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Pią 08 Lip, 2011   

woodstock92 napisał/a:
Moim zdaniem też by sie przydał jakiś polski klasyk na dużej!!


Apteka jest.
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Pią 08 Lip, 2011   

Dokładnie Apteka klasyka sama w sobie nie wspominając już o Przystanku Republika na który czekam chyba najbardziej. Takie zespoły jak Dżem czy T.Love grają na imprezach typu Juwenalia czy Dniach różnych miast , a jeśli Josnow chciałbyś zobaczyć w tym roku tego typu zespoły na jednym festiwalu to polecam Jarocin :)
 
 
 
jonsnow  
Forumowy prawiczek
jonsnow


Wiek: 36
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 12
Skąd: Żory
Wysłany: Pią 08 Lip, 2011   

Rysy, Dziękuje, ale urlopu mam tylko 20 dni :):):) Dżem, Kult czy T.Love widziałem nieraz, ale to nie to samo co koncert na WOODSTOCKU
 
 
 
HighwayToHell2  
Coś już napisał


Dołączyła: 10 Cze 2011
Posty: 61
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Lip, 2011   

W tym roku nie pasuje mi tylko to, że nie ma acidów, a reszta zespołów jak najbardziej jest ok;p chyba każdy coś dla siebie wybierze;p no i pocieszam się faktem, że Titus będzie w ASP i zagra Luxtorpeda, więc obecność kwasożłopów i tak będę czuć;p
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Jeszcze się taki nie urodził który by wszystkim dogodził :) jak dla mnie jest bombka :)
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

nigdy nikt nie dogodzi wszystkim spójrz na to że mamy (pomimo wieku wpisanego pod avkiem)w cholere ludzi -10 od naszego zobacz sobie sprawdzając pocztę (jak masz na o2)wszedzie rekjlamy aż nie sposób zerknąć ja na szczęście zrobiłem sobie bota takiego ze wystarczy że wchodzę to od razu mnie loguje na moim punx... w/g mnie zajebiście było by wtedy gdyby zagrał kazik każdy byłby zadowolony ..... ...... ...... już nie pisze że psy wojny czy sedes ale przynajmniej ta komercyjna menda
 
 
HighwayToHell2  
Coś już napisał


Dołączyła: 10 Cze 2011
Posty: 61
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Owsiak już kilka razy zapraszał Kazika, ale ten zawsze odmawiał. No to Jurek dał sobie z nim spokój i wcale mu się nie dziwie;p
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

HighwayToHell2 napisał/a:
Owsiak już kilka razy zapraszał Kazika, ale ten zawsze odmawiał. No to Jurek dał sobie z nim spokój i wcale mu się nie dziwie;p


Jego nieobecność wynika z tego, że w czasie Woodstocku zawsze ma zaplanowany urlop i nie zrobi wyjątku. Sam to napisał na swoim forum.
 
 
HighwayToHell2  
Coś już napisał


Dołączyła: 10 Cze 2011
Posty: 61
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

No cóż nie będzie nam robił łaski...
 
 
żaba  
Rozkręca sie
łajza

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: ze wsi
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Ja z kolei nie dziwię się Kazikowi, też bym nie zrezygnowała z urlopu na jego miejscu :P To że nie ma go na woodzie nie zmienia faktu, że koncerty Kultu są jednymi z najlepszych koncertów - pod warunkiem że nie napchają klubu na maksa. A zawsze napchają, więc dodam - plenerowe koncerty Kultu.
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Ano, koncerty Kultu to jest coś.
Cóż, każdy ma swoje Woodstockowe marzenia. Ja jestem np. niesamowicie podjarany Helloween w tym roku, a także Prodigy, mimo, że na codzień takiej muzyki nie słucham.
Marzy mi się np. takie Aerosmith :D
 
 
 
żaba  
Rozkręca sie
łajza

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 100
Skąd: ze wsi
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Ndriu napisał/a:
Ja jestem np. niesamowicie podjarany Helloween w tym roku, a także Prodigy, mimo, że na codzień takiej muzyki nie słucham.
Marzy mi się np. takie Aerosmith :D


Tak, przydałoby się więcej takich POLSKICH kapel jak The Prodigy, Helloween... A Aerosmith to już w ogóle legenda polskiej sceny rockowej.

PS. Może by tak założyć nowy wątek o marzeniach koncertowych? :-P
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

temat kazika był poruszany nie raz a temat naszych zachcianek ciągle jest poruszany więc ten temat pozostawić w spokoju :)

Wydaje mi się że ludzkie zachcianki nigdy nie zostaną zaspokojone przez tą imprezę. No przynajmniej jeżeli chodzi o wielkoformatowe kapele zza granicy bo z Polszy większość kultowych kapel już grała.
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

2009-guano apes 2010-papa roach 2011-the prodigy 2012-Slash a w 2013- metallica :P

Wkrótce zobaczycie, że na woodstock będą przyjezdzały jeszcze bardziej znane kapele:)


a z polski? Pidżama grała, Bigu Cycu grało,Armia grała, T.Loff czy (Enej*) grały... Nie wiem jak kiedyś, ale napewno większość znanych kapel jak TSA czy inne też grały więc co tu do wyboru? Juras wchodzi na ligę światową i ściąga bardzo znane zespoły co dobrze działa, ja myślę :P
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

DarthMessiah napisał/a:
Nie wiem jak kiedyś, ale napewno większość znanych kapel jak TSA czy inne też grały więc co tu do wyboru?


z tego co wiem to TSA nigdy nie grało i nie zapowiada się żeby zagrali :) ale to osobny wątek który był poruszany mnóstwo razy :)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

co do Kazika ( Kult czy KNŻ) to chyba jedyny polski wykonawca, którego koncerty nigdy mi się nie znudzą..mimo, że bywa, że oglądam go kilka razy w roku dlatego bardzo bym chciała, żeby grali na PW...

Jeżeli chodzi o inne polskie kapele marzy mi się TSA albo Turbo..
 
 
 
szczyloo  
Forumowy prawiczek
kaczka po smoleńsku raz prosze!

Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: stad i zowad
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

repertuar widze jest jaki jest... nie jade ale zaden hey czy (tfu!) farben lejre by mnie do tego tez nie zmotywowały. kult nie zagra bo nie i trzeba sie do tego przyzwyczaic. lao tez grywalo ostatnio czesto... i dobrze!

co do moich kandydatow to przydaloby sie:
- dobry polski NEW WAVE
- jakis punk (ino prawdziwny a nie jakies FL czy inne ciule muje)
- dobre reggae (chocby konopians!)

i absolutnie ŻADNEGO perfectu lady smalcu czy pochodnych.

ale to tylko moje skromne zdanie.


ps. woodstock ma klimat ktory czerpie sie raczej od zalogi niz koncertow jako takich. muzyka moze sie przejesc a zaloga jest zawsze;)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Cytat:
- dobre reggae (chocby konopians!)

Grali już, w tym roku się nie dostali. WOŚP stawia na tych co jeszcze nie grali.
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Ja bym chciał Armię i Dezertera.
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Armia grała w 2010 roku. Jakoś mi ich koncert się nie podobał.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Pomarzyć dobra rzecz... i darmowa XD Ja z chęcią zobaczyłbym na Woodzie m.in. The Billa, KSU czy Schizmę, ale jak już ktoś mądrze powiedział, nie dogodzi się wszystkim.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group