Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Jumbo
Czw 13 Sty, 2011
a może... Coma?

Coma na PW'11?
TAK
37%
 37%  [ 34 ]
NIE
43%
 43%  [ 40 ]
nie znam, obojętne mi to
4%
 4%  [ 4 ]
znam, ale bojętne mi to
14%
 14%  [ 13 ]
Głosowań: 91
Wszystkich Głosów: 91

Autor Wiadomość
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 29 Gru, 2010   

Aras666 napisał/a:

już rzygam tymi wypowiedziami i odpowiem po raz kolejny... Roguc sam nie rozumie swoich tekstów

A ja rzygam takimi wypowiedziami które sa oparte o idiotyczne argumenty... dużo osób hejtuje Come bo chyba jest taka moda , to tak fajnie być tym który zjebie ten zespół.

Jezeli chodzi o mnie , mogliby zagrać , lubię ich twórczość ale nie jestem ich jakimś wielkim fanem.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 29 Gru, 2010   

Wiaderko napisał/a:
Aras666 napisał/a:

już rzygam tymi wypowiedziami i odpowiem po raz kolejny... Roguc sam nie rozumie swoich tekstów

a ja rzygam takimi wypowiedziami które sa oparte o idiotyczne argumenty... dużo osób hejtuje Come bo chyba jest taka moda


idiotyczne argumenty? żaden argument nie jest idiotyczny - to zależy tylko i wyłącznie od jego odbioru. ja na przykład nie uważam go za taki, bo całkowicie się z takim punktem widzenia zgadzam. idiotycznym bardziej wydaje się być powtarzanie w kółko przez fanatyków Comy, że ci, co nie lubia tego zespołu go nie rozumieją i powinni się jak najszybciej nawrócić.
a ja Comy nie lubię, a najbardziej mi w niej przeszkadzają jej fan/i/atycy
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 29 Gru, 2010   

Wiaderko napisał/a:
Aras666 napisał/a:

już rzygam tymi wypowiedziami i odpowiem po raz kolejny... Roguc sam nie rozumie swoich tekstów
A ja rzygam takimi wypowiedziami które sa oparte o idiotyczne argumenty...


nigdy nie słyszałem by wyjaśnił o co chodzi w jakimkolwiek kawałku... a tak swoją drogą, nienawidzi swoich fanów i jest idiotą

http://img28.imageshack.us/img28/9951/img0069u.jpg
http://img410.imageshack....5/img0070dt.jpg
http://img12.imageshack.u...3/img0071iu.jpg
http://img35.imageshack.u...3/img0072qd.jpg

trochę się namęczyłem i znalazłem go specjalnie dla fanów komy... jak można wywnioskować z wywiadu, ma was w dupie. Jest większym skurwysynem od Musteina xD

Wiaderko napisał/a:
dużo osób hejtuje Come bo chyba jest taka moda , to tak fajnie być tym który zjebie ten zespół.


skończcie kurwa z tym, ze to moda... po prostu zespół jest naprawdę przeciętny, dlatego wiele osób go nie lubi.
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Śro 29 Gru, 2010   

To ja się zapytam raz jeszcze: Czemu wolno wychwalać a nie wolno powiedzieć że się nie podoba? Czym różni się osoba wielbiąca od nienawidzącej? Przecież to są skrajne doznania i jeżeli "hejterzy" [skąd bierzecie te słowa?] urażają tych loffciających [dla równowago drugie idiotyczne słowo] to moim zdaniem w drugą stronę działa to tak samo, bo może są ludzie którzy są tak ubodzy w duchu, że nie rozumieją natchnionych przekazów ,


ps. ja dalej chcę uzyskać odpowiedź na postawione pytanie :-D
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 29 Gru, 2010   

punk_rock napisał/a:
To ja się zapytam raz jeszcze: Czemu wolno wychwalać a nie wolno powiedzieć że się nie podoba?

Hmm odpowiem inaczej...dlaczego mi nie wolno być fanem Comy ?
Wy krytykujecie ten zespół w taki sposób że przeciętny fan ich twórczości powinien poczuć się zmieszany z błotem.
A co do "hejtowania" - typowy slang młodzieżowy.


Aras666 napisał/a:

nigdy nie słyszałem by wyjaśnił o co chodzi w jakimkolwiek kawałku... a tak swoją drogą, nienawidzi swoich fanów i jest idiotą




Ale przyznaje racje , Rogucki ma zbyt wysokie poczucie własnego ego.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

Wiaderko napisał/a:
Hmm odpowiem inaczej...dlaczego mi nie wolno być fanem Comy ?


Nie rozumiesz pytania ? Prościej się nie da. Pytanie brzmi dlaczego nie wolno być anty,a nie dlaczego być za.

Coma jest kapela słabą jeśli chodzi o merytorykę, technicznie dają radę. Koncerty jednak mają zamulające.

Nikt ci nie bromi być ich fanem, chcesz, to ich słuchaj, Dla dużej części osób na tym forum ta kapela jest żałosna i nie ma żadnego boźdzca, który mógłby zachwycić, co idąc dalej wcale nie powinno zaskakiwać.

Na Woodstocku mają grać zespoły, które nawet w minimalnym stopniu jakośkolwiek zaintrygują sobą ublikę do działania. Coma nie ma w sobie za grosz czegoś takiego.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

no Dahomej to jest opinia czysto subiektywna, jestem pewien ze na koncercie comy dobrze by sie bawilo wiele osob, a ja przeciez w tym momencie i tak bym byl na miescie i socjalizowalbym sie z ludzmi, popodrywal dupy, serio na woodstocku zajec nie brakuje, poza tym trzeba miec czas na picie i wypoczywanie :mrgreen:

[ Dodano: Czw 30 Gru, 2010 ]
a co do pytania zadanego, to Ja sprobuje odpowiedziec - styl waszych wypowiedzi jest na tyle...mocny, ze niektorzy ludzi o bardziej wrazliwych serduszkach czuja sie urazeni, chyba tylko o to chodzi, na pewno nikt sie nie bedzie pluc za taka wypowiedz jak Twoja.

[ Dodano: Czw 30 Gru, 2010 ]
+ "no kurwa! rzeczywiscie!" zwalilo mnie z nog! brawo! ahahah :mrgreen: :mrgreen:
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

mi tam coma kojarzy sie z komercja a nie slyszalam zadnej piosenki powiedzcie i dlaczego???

[ Dodano: Czw 30 Gru, 2010 ]
mi*
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

a skad mam Ja to wiedziec, zapoznaj sie z Tworczoscia, jest kilka utworow ktore muzycznie sa calkiem ok, np. "spadam", jest calkiem niezle.

[ Dodano: Czw 30 Gru, 2010 ]
+ teksty roguca odwoluja sie do inteligencji emocjonalnej bardziej niz do logicznej, dlatego nie ma jednej interpretacji jego tekstow, ale ogolny sens one maja.
 
 
Kot  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: z internetu
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Cytat:
teksty roguca odwoluja sie do inteligencji emocjonalnej bardziej niz do logicznej,



Zrobiłem mały "risercz" i ómarłem. Przecież te ich teksty można by pociąć na linijki, wrzucić do maszyny losującej Lotto, wyciągnąć 20 losowych skrawków, posklejać i takie coś miałoby dokładnie tyle samo sensu, co oryginały. Można by nawet wywalić co druga linijkę, albo dopisać jakiś absurd od siebie, i nikt by się nawet nie połapał. Żenująca, grafomańska słabizna. Nie mam zielonego pojęcia co ludzie w tym widzą, ale jeśli ma się niby odwoływać do inteligencji emocjonalnej, to na mnie chyba działa - indukuje pawia.

O muzyce się nie wypowiem, bo po zapoznaniu się z 20 losowymi tekstami mam dość i jestem zdecydowanie na "nie".
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Dahomej napisał/a:
Wiaderko napisał/a:
Hmm odpowiem inaczej...dlaczego mi nie wolno być fanem Comy ?


Nie rozumiesz pytania ? Prościej się nie da. Pytanie brzmi dlaczego nie wolno być anty,a nie dlaczego być za.

Dokładnie rozumiem o co wam chodzi...i chodzi o to że przecież nikt wam nie broni być anty 8-)
I specjalnie odpowiedziałem pytaniem na pytanie byście zrozumieli że wasze pytanie jest jasne i nie trzeba go wyjaśniać.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Kot napisał/a:
O muzyce się nie wypowiem, bo po zapoznaniu się z 20 losowymi tekstami mam dość i jestem zdecydowanie na "nie".

Nie mi to oceniac, jestem umyslem typowo-scislym i o poezji nie wiem nic, ale znajduje ogolny sens w kilku jego tekstach - np. piosenka pisana noca czy Leszek Zukowski, nie wiem czy to grafomanstwo czy nie - bo w przeciwienstwie zapewne do Ciebie - nie posiadam takiej wiedzy by takie opinie wyglaszac - w kazdym razie mi wystarczy, ze Ja rozumiem przeslanie niektorych tekstow, a skoro moge je sobie pointerpretowac i nawet taki humanistyczny imbecyl jak Ja potrafii to zrobic - to znaczy, ze chyba dzialaja, nawet jesli nie maja wielkiej wartosci literackiej.
 
 
Ruda  
Rozkręca sie
zuaaa czarownica


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 126
Skąd: Częstochowa/Opole
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Wiaderko napisał/a:

A co do "hejtowania" - typowy slang młodzieżowy.

Coooo? O-o Pierwsze słyszę, no, ale może już nie ten wiek u mnie... Raczej skojarzyło mi sie to z hajlowaniem, ale na koncercie Comy byłby to armagedon :mrgreen:
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

hejterzy to raczej normalne wyrazenie, nowe, wzielo sie od ludzi ktorzy specjalnie wchodzili na video na youtubie i wypisywali obrazliwe komentarze pod adresem zespolu - przynajmniej tak slyszalem.
 
 
maciek341  
Forumowy prawiczek
NIKT

Wiek: 30
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011   

Lubię Come, mają ciekawe teksty, bardzo dobry zespół, ale na małe rockowe sceny nie na wielkie.
 
 
daniel
Gość
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

Witam.

Dobrze, że powstał taki temat, a liczba postów w nim świadczy, że warto aby Coma zagrała na Woodzie. Osobiście jestem na tak, gdyż byłby to jeden z niewielu zespołów którego życzyłbym sobie ponad inne.
W połowie tematu przestałem czytać wypowiedzi, gdyż większość jest o tym samym, wolę napisać coś od siebie. Zaznaczam, że nie jestem "fanatykiem", który będzie bronił Roguckiego, gdyż sam odkąd Go "znam", nie lubię. Wiem natomist, że na koncercie bawiłbym się wyśmienicie, upajając muzyką na całego. Dziwi mnie, że ktoś pisze, że Coma jest nudna - że usnąć można. Mogła tak powiedzieć osoba, która posłuchała 2-3 kawałkow, i to akurat tych spokojniejszych, które trzeba poznać bardziej. Sam długo przekonywałem się do ich muzyki, ale cieszę się, że tak bardzo ją polubiałem.

Mam nadzieję, że kiedyś Coma zagra na PW!
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011   

Nieeeenoooo
Tak jak do Comy nic nie mam, tak na woodstocku bym ich nie chcial, nie maja tego powera, za bardzo smeca, mam ochote na cos z pierdolnieciem i polotem, funk, thrash, skoczne reggae, ciekawy folk - to sa moje ulubione klimaty woodstockowe :-P
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011   

daniel napisał/a:
liczba postów w nim świadczy, że warto aby Coma zagrała na Woodzie.


chyba, żeby zrobić na złość ludziom, którzy się wypowiedzieli w tym temacie 8-)
 
 
 
losttrack  
Forumowy prawiczek
.. a na imię mam Karina ;)

Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: Lubawa
  Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
Nieeeenoooo
Tak jak do Comy nic nie mam, tak na woodstocku bym ich nie chcial, nie maja tego powera, za bardzo smeca, mam ochote na cos z pierdolnieciem i polotem, funk, thrash, skoczne reggae, ciekawy folk - to sa moje ulubione klimaty woodstockowe :-P


Z tego co wiem z doświadczenia Przystanek Woodstock nie ogranicza się tylko i wyłącznie do opisanych przez Ciebie gatunków muzycznych. A takim moim małym, skromnym zdaniem myślę, że na PW oprócz tych wszystkich skocznych kapel i wykonawców powinny być też te nawołujące do jakichś tam przemyśleń. Nie wszystko co szybkie jest określane mianem "fajnego". Jeśli chodzi o Comę jestem zdecydowanie na tak. I to nie ze względu na tak poruszany tu przez większość temat ich tekstów, a po prostu patrząc na całokształt określający zespół. Wedłóg mnie podczas PW, fakt, każdy chce się bawić, skakać, radować. Każdy jest w euforii i tym samym każdy chciałby słuchać optymistycznie brzmiącej muzyki, rozumiem to bo i ja takie oczekiwania mam co roku jadąć na PW i choć nie idę na wszystkie koncerty (gusta i guściki) to wszystko mi odpowiada. ALE... Skoro przykładowo - ja - nie muszę iść na każdy koncert, ponieważ za niektórymi kapelami nie przepadam, a jednak PW mi odpowiada w 100% (podczas koncertów nielubianych kapel mogę chociażby wypić piwo, spalić papierosa, porozmawiać ze znajomymi lub zrobić milion innych rzeczy, wszak jest tam co robić) to dlaczego krytycy mówią stanowczo NIE ? Przypomnijcie sobie, czy każdy zespół na woodzie wam zawsze odpowiadał i czy byliście na KAŻDYM koncercie ? Podejrzewam, a nawet wiem, że nie. Więc i jeśli Coma by zagrała to czy ktoś was zmusza do "stania" pod sceną lub w pobliżu niej ? Nie wydaje mi się. Co do negatywnej opini o Comie to każdy ma jakieś tam swoje uzasadnione (lub nie.) zdanie i o tym dyskutować nie mam zamiaru. Jednak fakt, że za kapelą nie przepadacie nie daje wam prawa do negowania tego co sądzą Fani Comy i mówienia "NIE". Anie też nie daje wam prawa do decydowania za kogoś, kto Comę na PW chciałby ujrzeć i posłuchać. Taki przykładzik - przed ostatnim woodstockiem na innym forum było pytanie czy ludziska chcieliby tam posłuchać pewnej gwiazdy z "Idola". Większość była na NIE i tym samym większość się sprzeciwiała. Jednak ona dała koncert. I co się później okazało, gdy czytałam komentarze na youtube ? Ludzie, a po większośći właśnie krytycy byli zachwyceni. Nie spodziewali się tak dobrego koncertu. Na początku wielkie oburzenie, krytyka wszechogarniająca, a efekt końcowy - poszli na koncert, którego nie chcieli i świetnie się bawili. Może przykład da do myślenia.

PS. Jestem tu nowa. Karina, miło mi.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

losttrack napisał/a:
Jednak fakt, że za kapelą nie przepadacie nie daje wam prawa do negowania tego co sądzą Fani Comy i mówienia "NIE".


Sorry, mieszkam w Polsce, nie w pierdolonej Korei Północnej i MAM PRAWO wyrażać swoje zdanie. Nie rozumiem fanów komy, albo mamy mówić o niej dobrze, albo nic nie mówić?
 
 
parararam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 10
Skąd: Opole
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011   

Równie dobrze w czasie kiedy grałaby Coma mógłby grac jakiś inny zespół...lepszy. Utwory Comy są znane, a repertuar "pewnej gwiazdy z Idola" nie był. Tu jest ta różnica, po wiemy czego się można spodziewać po Comie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group