Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Jumbo
Czw 13 Sty, 2011
a może... Coma?

Coma na PW'11?
TAK
37%
 37%  [ 34 ]
NIE
43%
 43%  [ 40 ]
nie znam, obojętne mi to
4%
 4%  [ 4 ]
znam, ale bojętne mi to
14%
 14%  [ 13 ]
Głosowań: 91
Wszystkich Głosów: 91

Autor Wiadomość
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 22 Lis, 2010   

W Comie mnie wkurza głównie wokal, a może nawet właśnie osoba wokalisty... Wygina się przy mikrofonie, robi debilne miny i śpiewa tak nienaturalnym głosem jak (ktoś już zauważył to) Kupicha prawie. Ostatnio zresztą u Wojewódzkiego uznał, że w Polsce już wszystko osiągnął i nie ma gdzie grać, bo tu nie ma klubów godnych, by przyjąć Comę :P
 
 
Paulina_nr  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 24 Lis, 2010   

A ja baardzo chciałabym Come, świetna muzyka, niebanalne teksty ( nie uważam, że są nudne, trzeba je po prostu zrozumieć !!!!!) no i wokal. Wszystko składa się w jedną piękną całość. No ale to rzecz gustu. Ostatnio byłam na ich akustycznym koncercie, ogólnie pozytywnie, ciekawe aranżacje. Nie nudziłam się z pewnością. Aczkolwiek myślę, że na takich normalnych koncertach dzieje się o wiele wiele więcej :) Na takim jeszcze nie byłam, ale to tylko kwestia czasu..
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

Paulina_nr napisał/a:
niebanalne teksty ( nie uważam, że są nudne, trzeba je po prostu zrozumieć !!!!!)


nadal nie dochodzi do mnie, jak wy rozumiecie teksty których nie rozumie sam roguc? (w jakimś wywiadzie, strasznie się bulwersował, jak ktoś się spytał o znaczenie jakiegoś tekstu piosenki, a on nie potrafił odpowiedzieć xD)
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

Czuje jak rodzi się moc. Aras jesteś za mały żeby zrozumieć tak ambitne i wyniosłe teksty.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

wiem :P
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

bo to jest tak jak ze sztuką nowoczesną, wielu artystów mówi, żeby nie doszukiwać się jakiegokolwiek sensu w dziele, które stworzyli, ale zawzięci histerycy sztuky na siłę przypisują tym dziełom ukryte, metaforyczne (czy ch*j wi jeszcze jakie) znaczenie

tak i tu wierni fani w nieopanowanym, szaleńczym transie przyrównują bezsensowne linijki do swych jakże smutnych lub wesołych chwil, nie mogąc opanować się przed nadmierną interpretacją pod własne "ja", ale my, ignoranci nie jesteśmy w stanie osiągnąć momentu khatarsis i do nas nie przemawiają te głębokie teksty..

któraś strona ma rację, ale która niech rozsądzi Bóg.. :mrgreen:
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

codziennie jestem na jasnej górze i odpowiedział mi na to pytanie:"Coma jest albowiem zaprzepaczoną siłą wielkich gównien i słuchac jej głosu moga jedynie poszczerbione dusze,ktore wypelnic czymkolwiek nie ma sposobu,albowiem tak i chuj." a dominikanie uważają,że to sekta,bo koma nie ma fanow tylko wyznawców,ktorzy jej bronia i idą za jej glosem,nie rozumiejac o co wlasciwie chodzi i po co to jest,a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze na koncie.Jak w kościele :-D
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

sekta sekta i to niebezpieczna

ups powiedziałam to tu? ja? nie.. nie bijcie mniee wszystko powiem, mam dowody!
 
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Czw 25 Lis, 2010   

dobra, załóżcie osobny temat o besztaniu Comy i jej beznadziejnych tekstów, ten temat jest o czymś innym.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 26 Lis, 2010   

co roku jest taki temat i kończy się tym samym, po co więc kolejny wątek? każdy może wypowiedzieć swoje zdanie, a że większość ma jakie ma to samo życie
 
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Sob 27 Lis, 2010   

Sister Midnight, to była ironia.
Wiem, że nie każdy kocha, słucha Comy, ale liczyłam na wypowiedź, argument i koniec, a nie wyzywanie się, które zaczyna pokazywać niski poziom osób, które to robią.
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Nie 28 Lis, 2010   

A ja w myśl zasady: krótko, zwięźle i na temat, powiem tak:
Nie.

------
Albo nie, jeszcze jedno dodam oprócz tego że czasem ludzie szukają sensu tam gdzie go nie ma, to niech mi ktoś wytłumaczy jedną rzecz, jak to jest, że mimo tego, że mamy wolność słowa (przynajmniej ludowe opowieści głoszą, że coś takiego istnieje ) to jak ktoś o coś pyta (jak teraz o , ) to dopóki odpowiedź jest pozytywna (oczywiście, że chcę żeby zagrali, zespół: świetny/dobry/idealny/ z wielką siłą / po każdym koncercie nie mogę spać przez tydzień takie wrażenia) wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale nie daj boże że ktoś będzie (chociaż trochę) negatywnie nastawiony (moim zdaniem zespół średni/zły/ do niczego/ badziewny/ nie da się słuchać / od którego są lepsze. Po koncercie nie mogę zasnąć bo jeszcze się boję / było ok, ale na pewno nie koncert życia, nie chce iść jeszcze raz) to jest koniec.

Bo okazuje się że urażamy czyjeś uczucia, potrafimy tylko besztać, nie widzimy wspaniałości danej rzeczy/pomysłu czy czegoś tam, czyli mam rozumieć, że muszę wszystko lubić, albo milczeć, bo inaczej urażam czyjeś uczucia i w myśl pewnej zasady, wypada to zgłosić na policję... :roll: Przecież mówiąc (to tylko moje zdanie) nie lubię , nie chcę ich na woodzie bo byli, nie poszaleli aż tak i dajmy szansę innym się pokazać, właśnie kogoś obraziłam, jestem dziwna bo mogę nie przepadać za tym zespołem, a może mnie obrażają ludzie którzy ich lubią i co teraz? : )



Room in the world. :mrgreen:
 
 
 
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 28 Lis, 2010   

punk_rock Może szukają sensu tam, gdzie go nie ma bo chcą wyjść na inteligentniejszych/ bardziej obeznanych/co tam jeszcze się da? A może jednak głównym problemem, jest to, że fani zapatrzeni w jakiś konkretny zespół nie potrafią być obiektywni? Obrażać to niech obrażają. To tylko świadczy o nich samych. Żadnej w tym filozofii wyższej, to po prostu taka ludzka natura, że każdy chce postawić na swoim :P
 
 
stefanos
Gość
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

jep!!!! czy was do konca powalilo? jak nie rozumiesz ich przeslania w piosekach to siedz cicho i sie nie odzywaj! ambiwalentny pseudo idealisto a tak wogole pisze sie Coma!!
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Nie 26 Gru, 2010   

Myszonka napisał/a:
ale możecie uzasadnić swoje głosy? Lecicie z "nie, nie, nie", ale w sumie... nie wiem za co nie

za ich pseudopoetyckie grafomańskie teksty! :evil:
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   

stefanos napisał/a:
jep!!!! czy was do konca powalilo? jak nie rozumiesz ich przeslania w piosekach to siedz cicho i sie nie odzywaj! ambiwalentny pseudo idealisto a tak wogole pisze sie Coma!!


nie zasługują na to by ich nazwę pisać poprawnie xD a tekstów nie potrafi wyjaśnić sam gargulec, jak dla mnie to znajdujesz sens w czymś w czym nie ma sensu xD pozdro i buziaczki i kissaczki :* :*:*:**:*:*
 
 
Yakub  
Coś już napisał


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Wrc
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010   

Coma? NIE! "Nie rozumiesz ich tekstów? Spoko, oni tez nie."
Zły zespół.
 
 
nagniot  
Forumowy prawiczek
OOBEMANIAK

Wiek: 49
Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 28 Gru, 2010   

Mam 36 lat i trochę już w życiu przeżyłem chciałbym się z wami podzielić tym co mam do powiedzenia na temat Comy.
Jeżeli nie rozumiecie tekstów Roguckiego i jego przesłania proszę ich nie opluwać. Bo ten zespół tworzy muzykę na krawędzi mistycyzmu. jego teksty są uduchowione i im jesteśmy starsi tym bardziej rozumiemy o co Kaman.
Każdy słucha muzy na jego poziomie i np. Ja gdyby Coma istniałą by w czasach kiedy w glanach i z irokezem przemierzałem świat i słuchałem sedesu, armii, włochatego na 100% nie trafiłaby Coma pod moja strzechę ponieważ nie zrozumiałbym ich. Po latach gdy włosy mi wypadły ale glany nadal sa na nogach uważam, że Coma to jeden z najwybitniejzych zespołów ostatnich lat.
I nie dlatego, że się ubierają tak czy siak lecz, dlatego, że ich przesłanie dotyka tych strun duszy i emocji , których nikt nigdy nie dotknął.
Młodzi Rockowcy przecie będą grać jakieś 45 minut na scenie można w tym czasie iść coś zjeść, albo się przespać, a nie opluwacie artystów, którzy robią kawał dobrej roboty. Myślicie, że oni tego nie czytają, że spływa to po nich. każda krytyka boli, a niektórzy widzę upajają się w ranieniu innych.
pozdrawiam wszystkich i oczywiście będę na Woodstocku Nagniot.
p.s. Byłem dwa lata temu jak grała Coma chętnie bym jeszcze raz posłuchał rzężenia Roguckiego :)
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 28 Gru, 2010   

nagniot napisał/a:
Jeżeli nie rozumiecie tekstów Roguckiego i jego przesłania proszę ich nie opluwać. Bo ten zespół tworzy muzykę na krawędzi mistycyzmu. jego teksty są uduchowione i im jesteśmy starsi tym bardziej rozumiemy o co Kaman.


już rzygam tymi wypowiedziami i odpowiem po raz kolejny... Roguc sam nie rozumie swoich tekstów

nagniot napisał/a:
Myślicie, że oni tego nie czytają, że spływa to po nich. każda krytyka boli, a niektórzy widzę upajają się w ranieniu innych.


mam nadzieję, że to czytają i że ich to boli, może dzięki temu zejdą ze sceny i nastanie pokój w galaktyce Heavy Metalu xD

jeszcze taki miały prezent:

 
 
evilpauker  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 56
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 28 Gru, 2010   

Zajebiście mi się wkreciła Coma. Tez myslalem "ten koleś jest zajebisty! muzycy jeszcze lepsi". Zobaczyłem pana R. na koncercie na Juwenaliach - "dobra idiotyczny ma "imidż" ale i tak są zajebiści", ale jak ku**a zobaczyłem co pan R. zrobil na Live DVD z moja ulubiona piosenką (100 tys jednakowych miast) to myslalem ze wejdę w monitor i go zrzuce ze sceny -,-.
 
 
parararam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 10
Skąd: Opole
Wysłany: Śro 29 Gru, 2010   

NIE NIE NIE !! Woodstocku chcę się dobrze bawić, a nie słuchać godzinnego koncertu o depresji...rozumiem gdyby te teksty były bardziej wartościowe, mam wrażenie ze to są przypadkowo dobrane rzeczowniki, przymiotniki i czasowniki tak żeby się śpiewać dało
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group