Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
30 Second To Mars
Autor Wiadomość
cola  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Kwi, 2011   

ja nie uwazam aby bylo emo... ale graja dosc ponura muze i sredio mi podchodza, choc pare numerow lubie. moja znajomość z nimi zaczęła się od The Kill. na 4funie zobaczyłam teledysk i bardzo mi się spodobał. ale nie są jacyś specjalni, ot przeciętny dobrze wypromowany zespół.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

milan napisał/a:
Bo chyba nie uderzysz w puentę,że rockowe są tylko i wyłącznie te zespoły,które:

a)należą do klasyki gatunku
b)podobają się tobie
c)Ty,Aras666,uważasz za rockowe

Hm?


nie. muszą być klasyką gatunku :P
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Rock to pojęcia tak ogólne że spokojnie można ich zakwalifikować pod ten gatunek.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

nie można :P nie dostali ode mnie i Festera pozwolenia xD
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Mnie w to nie mieszaj :-P
Prawda jest niestety taka, że jest to zespół rockowy... Niestety trzeba się z tym pogodzić. Ale, że rock rockowi nie równy , można śmiało z powodzeniem nazwać tą kapelę (żeby nie było za trywialnie), nie dorastającą do pięt innym lepszym kapelom z ich gatunku.

A zresztą po co się za dużo rozwodzić. 30 Second to Mars to gówniana kapela i niech spieprzają z powrotem na Marsa. Nie dziwię się, czemu ta planeta jest wymarła skoro płodzi takie zespoły :lol:
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

wybaczcie... ale rock to nie tylko riffy czy rytm perkusyjny :P rock to też odpowiedni styl bycia :P

to tak jak Metallica i Megadeth... kiedyś były to zespoły thrashowe, teraz tylko grają thrash :) dlatego 30stm nie jest zespołem rockowym :P
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

harry napisał/a:
przeciez nie da sie doleciec w 30 sekund do Marsa. fikcja tak samo jak ten zespół.
 
 
 
Mikan  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 31
Skąd: Meseritz
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Trzy razy nie, dziękujemy.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Aras666 napisał/a:
wybaczcie... ale rock to nie tylko riffy czy rytm perkusyjny :P rock to też odpowiedni styl bycia :P

to tak jak Metallica i Megadeth... kiedyś były to zespoły thrashowe, teraz tylko grają thrash :) dlatego 30stm nie jest zespołem rockowym :P


Piszesz i sam się z tego śmiejesz.A ostrzegałem,żebyś nie brnął w to dalej.A prawda (być może dla niektórych smutna) jest taka,że gówniany zespół grający rocka jest...zespołem rockowym.Tyle że gównianym.

Wątku o "odpowiednim stylu bycia" nie skomentuję,bo sprowokowany i ja zacznę się ocierać o temat "tak śmieszne,że aż żenujące".
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Prawdziwy rock metal to religia... A metallica to bóg metalu. :-D a te 30 sekund do marsa może garderobe im sprzętac... :-)
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

No tak,tyle że my nie bardzo o tym.Tylko prowadzimy niezobowiązującą debatę w temacie "Czy 30STM zespołem rockowym jest?",bo okazało się,że są tacy,którzy mają co do tego wątpliwości.

Swoją drogą,fracus,dlaczego rock metal?A co z hardcore'm?Co z muzyką punk?Co z psychobilly?Rock ma przeca tak wiele oblicz.No tak,ale to już inna para muzycznych kaloszy
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

A ja tam ich np.the Kill na żywo chętnie bym posłuchał :-)
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

milan napisał/a:
No tak,tyle że my nie bardzo o tym.Tylko prowadzimy niezobowiązującą debatę w temacie "Czy 30STM zespołem rockowym jest?",bo okazało się,że są tacy,którzy mają co do tego wątpliwości.

Swoją drogą,fracus,dlaczego rock metal?A co z hardcore'm?Co z muzyką punk?Co z psychobilly?Rock ma przeca tak wiele oblicz.No tak,ale to już inna para muzycznych kaloszy
napisałem ogólnie :-P jeśli chcesz to założ nowy temat o gatunkach muzyki to możemy podyskutować :-) a co do 30stm to dla mnie jest to niby rock, ale z gatunku który nie lubię, denny, bez życia i nie wyróżniają się niczym specialnym...
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

fracus004 napisał/a:
30stm to dla mnie jest to niby rock, ale z gatunku który nie lubię, denny, bez życia i nie wyróżniają się niczym specialnym...


Ja nie podejmuję obecnie dyskusji na temat wartości ich muzyki,bo ta może się podobać lub nie.Tylko-już z leksza znużony wątkiem-nie potrafię zrozumieć,że można mieć jakiś osobisty problem z nazwaniem 30STM zespołem rockowym?Że co?Że to obraza dla klasyków gatunku?Tyż mi argument...
 
 
bulbazałr  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 5
Skąd: Od mamy i taty
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

Aras666 napisał/a:
Rock to Aerosmith, Beatles,


paimietam jak uważałem że aero to najlepszy zespół jaki kiedykolwiek powstał. Potem poznałem białe dźwięki u2/
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2011   

milan napisał/a:
Piszesz i sam się z tego śmiejesz.


dobrze, teraz będę pisał z poważną miną, bo to bardzo poważny temat. Wyluzuj chłopie
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2011   

A widzisz.Teraz inna śpiewka.Pewnie,że już dawno powinienem wyluzować i dać sobie spokój z tym tematem,ale...Ale tak jak ja nie wymądrzam się w temacie zespołów,których nie znam bądź omijam szerokim łukiem,tak i Ty-mam wrażenie-niepotrzebnie (?) zabrałeś głos nie mając ku temu odpowiedniej wiedzy.Więc dla mojej cholernej satysfakcji albo uznaj,ze 30STM są zespołem rockowym albo pozwól mi przekonywać się (i innych wątpiących) przez kolejne 3 strony <głos w tle "He's crazy!">
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2011   

Wróćcie do tematu, bo syf się okropny zrobił.
A jak dalej chcecie debatować czy w/w zespół jest zespołem rockowym to załóżcie osobny temat.
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011   

Jak tak slucham sobie ich kawalkow na YT to stwierdzam ze juz np Golec uOrkiestra ma wiekszego powera
 
 
Ecl1pse  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 12
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

to jedź na Golców, kogo to?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime