Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zrzutka na Woodstock
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

O jakie gwiazdki Ci chodzi ? Te kapele światowego czy też europejskiego formatu, które wystąpiły do tej pory na Woodstocku to też raczej nagrywają i wydają płyty, teledyski kiedy chcą, a nie kiedy muszą.
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Dahomej napisał/a:
O jakie gwiazdki Ci chodzi ? Te kapele światowego czy też europejskiego formatu, które wystąpiły do tej pory na Woodstocku to też raczej nagrywają i wydają płyty, teledyski kiedy chcą, a nie kiedy muszą.

Papa Roach.
 
 
GrzegorzS  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Type o Negative w ich przypadku wytwórnia wydała nawet "the best" bez powiadomienia ich o tym fakcie.
Wymienił bym również wspomniany Papa Roach oraz Guano Apes, Life of Agony i jeszcze parę by się znalazło.
Niestety ale jeśli nie pójdziesz na pewien kompromis z wytwórnią to nie będziesz promowany albo w ogóle będą mieli cie w d...
 
 
karaluch--  
Forumowy prawiczek

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011   

Ciekawa jestem czy organizatorom udało by się ściągnąć Social Distortion albo DEFTONES to było by wyzwanie , ale macie rację kasa rządzi światem i ciężko zrobić coś bez niej
Pomysł ze zbiórką kasy jest dobry tylko zaraz pewnie Fiskus położy na niej swoją wielką łapę gdyby się to udało ominąć było by super.
 
 
 
polkopek  
Forumowy prawiczek
"Braciszku, przyszło nam szumieć na sk..wiałym bru

Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Żelechów
Wysłany: Śro 12 Sty, 2011   

jeśli chodzi o te datki to budżet państwa i wiele innych darmozjadów bardzo by się ucieszyło, "banda dzikusów z pióropuszami na głowie chce dawać kasę to niech daje, ciekawie ile z tego ukręcę <mysli>" taka prawda tylko czekają takie parapety na takie okazje, a Woodstock myślę że ma wystarczającą sławę by lepsi chcieli tu grać, a reklama niesamowita i to za darmo :) to dlaczego jeszcze płacić za występ legendą w LEGENDZIE??
 
 
 
GrzegorzS  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

polkopek napisał/a:
jeśli chodzi o te datki to budżet państwa i wiele innych darmozjadów bardzo by się ucieszyło, "banda dzikusów z pióropuszami na głowie chce dawać kasę to niech daje, ciekawie ile z tego ukręcę <mysli>" taka prawda tylko czekają takie parapety na takie okazje, a Woodstock myślę że ma wystarczającą sławę by lepsi chcieli tu grać, a reklama niesamowita i to za darmo :) to dlaczego jeszcze płacić za występ legendą w LEGENDZIE??


"Gdzie państwo, tam i podatki być muszą"
Jakieś przysłowie tu wkleiłem o podatkach na pewno będzie trafne.

Zastanawiam się czy Pan Staszek też czyści niebieskie kibelki z Woodstockowego gówna ze względu na prestiż pracy na Woodstocku?
Ile osób jeszcze uważa że kapele powinny grać za darmo bo Woodstock to legenda?
 
 
Arigato  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 13
Skąd: za górami, za lasami
Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   

Wszystko spoko, tylko pamiętajcie że nie każdy chce grać za darmo. Lepiej pomyśleć o czymś w 100% Polskim, "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" dla nas to legendarna impreza, fantastyczny zjazd ale dla nich to igła w stogu siana.
Oczywiście spróbować nie zaszkodzi !
PW ma swoją samonapędzającą się reklamę, przy produkcjach wielowymiarowych potrzebne są duże nakłady pieniężne co zdecydowanie byłoby na rękę państwu jako tworowi instytucjonalnemu: fiskusy i inne takie a co za tym idzie w grę wchodzi również zwiększona kontrola nad społeczeństwem.
 
 
polkopek  
Forumowy prawiczek
"Braciszku, przyszło nam szumieć na sk..wiałym bru

Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: Żelechów
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   

tradycja niech zostanie, nigdy nie płacono, zawsze były tłumy, zawsze miał kto grać, a więc o co chodzi to nie wiem, chcecie gwiazd i płacić za to, to macie drogiego Opener'a lub tańszy Jarocin! takie moje zdanie
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   

polkopek napisał/a:
tradycja niech zostanie, nigdy nie płacono, zawsze były tłumy, zawsze miał kto grać, a więc o co chodzi to nie wiem, chcecie gwiazd i płacić za to, to macie drogiego Opener'a lub tańszy Jarocin! takie moje zdanie

dokładnie, nie wybrzydzać ! ;p
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   

polkopek napisał/a:
a Woodstock myślę że ma wystarczającą sławę


No ba, w końcu na zachodzie na nasz Woodstock nie mówią "Polish Woodstock" tylko "European Woodstock", a to coś jednak znaczy :P
 
 
 
GrzegorzS  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   

polkopek napisał/a:
tradycja niech zostanie, nigdy nie płacono, zawsze były tłumy, zawsze miał kto grać, a więc o co chodzi to nie wiem, chcecie gwiazd i płacić za to, to macie drogiego Opener'a lub tańszy Jarocin! takie moje zdanie


Niestety czasy grania za zwrot kosztów dojazdu się skończyły.
Nie wiem kto sponsoruje kapele Allegro czy Kompania Piwowarska ale na pewno nie graja one za darmo!!!

Sprawa ma jeszcze drugie dno. Nie to że się przypieprzam, bo szanuje WOSP i Owsiaka.
Ale pieniądze z Orkiestry powinny iść w inne miejsce niż na sponsoring Woodstock.
Daje link:
http://s.wosp.org.pl/File...ndacji_2009.pdf
Wyraźnie jest tam napisane że z datków przeznaczonych na WOSP na organizacje Woodstock poszło
" wydatki na organizację koncertu Przystanek Woodstock 2.661.877,57"
Nie sadzicie że ta kasa powinna być w innym miejscu.
W zeszłym roku było nas 400000 więc na każdego poszło jakieś 6,5 zł
W tym roku jak tam będziecie to pomyślcie o tym.
Nie chodziło mi o ustawienie płotu i sprzedawaniu biletów tylko słoik i ściepa to wszystko, nie chcesz to nie dajesz. czy ta kasa pójdzie na Kapele czy na kible to mnie wali ważne żeby dać odsapnąć fundacji.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   

Słyszałeś o czymś takim, jak odsetki ? Ta kasa jest wrzucana na konta bankowe, które są oprocentowane. To, że są koszta, to jest zrozumiałe, bo to bilans. Ale skąd Ty wziąłeś info, że to jest z tej kasy zbieranej podczas akcji, to ja naprawdę nie wiem...
 
 
GrzegorzS  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   

Racja datki to nie odsetki.
Ale odsetki są od kasy zebranej na akcji wiec jest to nadal przychód tak jak przychodem są darowizny, więc sens jest zachowany,jednak przyznaje się że mogłem w błąd wprowadzić. Skądś te odsetki się wzięły logiczne że nie trzymają kasy w skarpecie.
(Poprawcie minie jak się mylę ale datek i darowiznę biorę za jedno)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   

Na siłe się czepiasz. Kasa, która jest zbierana idzie w całości(!) na sprzet, WOŚP jest bardzo skrupulatnie kontrolowany z tego. Odsetki natomiast to już są inne pieniądze, które idą na działalność fundacji, tudzież na organizację PW. Szukasz dziury w całym moim zdaniem. ;-)
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

bo zawsze znajdzie się ktoś , kto w czymś dobrym będzie szukał złego ...
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

GrzegorzS napisał/a:
Ale pieniądze z Orkiestry powinny iść w inne miejsce niż na sponsoring Woodstock.

ja pierdziele człowieku, źle Ci na Woodstocku? A może chcesz bilety wstępu ?;D
GrzegorzS napisał/a:
Nie sadzicie że ta kasa powinna być w innym miejscu.

gdzie na przykład?
GrzegorzS napisał/a:
ważne żeby dać odsapnąć fundacji.

hahahahahhaha normalnie padłam. Generalnie Woodstock jest jako podzięka dla wolontariuszy za zbieranie kasy na WOŚP, wiec tak jakby pracujesz dla fundacji, a potem masz za to koncerty. Przynajmniej ja to tak rozumiem.
Woodstock nie może być płatny ( w sensie bilety czy coś), bo to juz nie byłoby to samo.
 
 
 
GrzegorzS  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Mam wrażenie że muszę się powtarzać.
Szanuje to co robi Jurek I szanuje WOSP
Odsetki powinny również zostać przeznaczone na sprzęt.
Nawet jak Jurek obracał by ta kasą na giełdzie to i tak zysk powinien być przeznaczony na sprzęt medyczny.

I PISZE PO RAZ KOLEJNY NIE CHCE BILETOWANIA WOODSTOCK CZYTAJCIE TEN TEMAT OD POCZĄTKU.
Na koniec dodam, woodstock jako podziękowanie dla wolontariuszy to od dawna puste hasło.
Jeśli są tam wolontariusze to jest to ułamek procenta.

Poproszę o sensowne kontrargumenty lub konstruktywną krytykę i czytanie wcześniejszych postów.
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

W odniesieniu do tej rozpiski wydatków fundacji ta dyskusja nieco mnie bawi.
Czepiasz się, że Woodstock finansowany jest z pieniędzy fundacji, ale zauważ, że fundacja więcej pieniędzy traci w wyniku ujemnych różnic kursowych walut. :]
Te 2 miliony z kawałkiem to jest naprawdę ułamek pieniędzy którymi obraca WOŚP. :)
 
 
 
GrzegorzS  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

2,5 bańki to dosyć sporo jeśli chodzi służbę zdrowia i ratowanie życia
Podburzę was bardziej:)
Nie chodzi mi o te 2,5 bańki tylko o zasady.
WOSP i Woodstock powinny z biegiem czasu zostać odseparowane od siebie.
Te dwie inicjatywy mają ze sobą tyle wspólnego co osoba Jurka Owsiaka.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

GrzegorzS napisał/a:
WOSP i Woodstock powinny z biegiem czasu zostać odseparowane od siebie.
Te dwie inicjatywy mają ze sobą tyle wspólnego co osoba Jurka Owsiaka.


rynce i majty opadają kolego. gdyby nie wośp, nie byłoby polskiego woodstocku.. przecież wood jest podziękowaniem za pomoc dla fundacji.. o losie nie wierzę co czytam :roll:
 
 
 
GrzegorzS  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Tak zgadzam się gdyby nie WOSP nie było by Woodstock.
Woodstock w zamyśle był formą podziękowania dla WOLONTARIUSZY.
Ja nie jestem wolontariuszem, idąc dalej tym tropem Woodstock nie jest dla mnie.
Przyznajcie że od założenia przystanku sporo się zmieniło.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group