Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock za 0zł ?
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Apropo fałszowania danych to od razu jeśli ktoś nie ma pieniędzy to może próbować uciekać albo chować się przed kanarami bo w pociągach woodstockowych jest to możliwe, niech jednak nikt ale to nikt nie próbuje podrabiać legitymacji, przeklejać zdjęcia, zmieniać daty aby mieć zniżki ani nic takiego. Kanary szczególnie w drodze na Woodstock są bardzo na to wyczuleni i od razu wysiadka i policja. Nie ma sensu psuć sobie Wyjazdu.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

A za podrobienie legitki można dostać i 5 lat co wiem z własnego doświadczenia ( nie siedziałem, ale było blisko :P )
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

przeca jak kanar idzie, to można kogoś zbunkrować pod tobołami. pamiętam jak jechałam ze stolnicy, to na hasło kanar znaczna ilość wódstokowiczów nagle rozpływała się upodabniając się do plecaków, karimat i śpiworów :mrgreen: i macie już podróż za 0 zł
 
 
 
Yuri8  
Forumowy prawiczek
hey miłego dnia daj buziakaaa <;


Wiek: 30
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: się wziołeś?
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Już widzę tą akcje, ktoś krzyczy KANAR! a tutaj cały przedział ludzi zamienia się w śpiwory namioty i innego typu rzeczy :o Woodstockowy Hogwart
 
 
yaotzin  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Woodstock 2010:
W drodze na Wood'a, miałem podrobioną legitkę. Druk ksera kumpla z moim zdjęciem. Nikt mi nie sprawdzał. Pokazywałem tylko, a że była za plastikiem srogo przetartego portfela, a drukarka wycisnęła z siebie co mogła nikt się nie skapnął.
Powrót - jechałem za darmo. Pociąg był tak za*ebany, że mrówka by nie przeszła, a co dopiero kanar. I czekając na pociąg, mając w kieszeni piach kostrzyński, dzięki uprzejmości pomocnych ludzi napierdzieliłem się jak szpadel (pozdrawiam człowieka bez nóg i Jego znajomych) dzięki temu powrotna droga bardziej dająca się znieść była.
Jadłem jogurty z TESCO, te najtańsze pitne.
Jak pojedziesz stopem, to za dwie dychy będziesz żył jak król. Powrót na gapę. Wersja bez alko ofcourse. W moim wypadku pieniądze poszły głównie na dojazd i alko. No niech będzie, że większość na alko. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group