Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock dla wszystkich?
Autor Wiadomość
daniel912  
Forumowy prawiczek
saturday night fever


Wiek: 32
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   Woodstock dla wszystkich?

Witam

Takiego tematu nie widziałem i dlatego wrzucam nowy.
Czy PW jest dla wszystkich? Kogo nie chcielibyście tam zobaczyć, chodzi o grupy ludzi lub też i pojedyncze jednostki, kto może być nieakceptowany tam?
A więc dla jakiej osoby Woodstock nie jest przeznaczony?
Jeśli był taki temat, to wybaczcie
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Woodstock jest dla wszystkich... Jak dla mnie to niech przyjeżdża kto chce byle by się zachowywali jak cała reszta, spokój, pokój, akceptacja...
 
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Spokoj? Pod jakim wzgledem ? :P
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Po 22 jest cisza nocna więc jak mi znowu będzie drzeć ryja na polu namiotowym to wpie*dol!

A tak na serio to przy spokoju chyba chodziło o nie odstawianie jakichś akcji typu krzyczenie za ludźmi emo - bo tak dresy mają w zwyczaju.(ostatnio za mną wrzeszczeli, lol - czy koleś w dłuższych włosach(bez grzywy na mordzie) i skórzanej kurtce oraz glanach i jeansach wygląda jak emo ?)
 
 
kacperekPL  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 22
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Cytat:
czy koleś w dłuższych włosach(bez grzywy na mordzie) i skórzanej kurtce oraz glanach i jeansach wygląda jak emo ?)


Bardziej jak "zdrajca rasy". :mrgreen:
 
 
 
Kot Informatyk  
Forumowy prawiczek
Kot Informatyk


Wiek: 36
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

W tamtym roku było kultowe darcie się na całą parę "Andrzej". WTF?! To było straszne :D W tym roku pewnie powtórka
 
 
scorpion1077  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 93
Skąd: Gryfino
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Woodstock jest dla wszystkich ;-)
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Woodstock jest jak kościół-powszechny.Ale w obu przypadkach i tak znajdą się tacy,którzy omijać budą oba "miejsca" szerokim łukiem.A to zdrowo.Bo po cóż się zmuszać?
 
 
Dziuku  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

kacperekPL napisał/a:
Cytat:
czy koleś w dłuższych włosach(bez grzywy na mordzie) i skórzanej kurtce oraz glanach i jeansach wygląda jak emo ?)


Bardziej jak "zdrajca rasy". :mrgreen:


Dla dresa każdy nie-dres wygląda tak samo. No i przeciętny dres nie zna aż tylu słów.

No i z tego co mi wiadomo, to na woodzie jest powszechna tolerancja, oczywiście w granicach rozsądku i trzeźwości.

Jednak prawdziwy dres może nie przejść.
 
 
darcza  
Forumowy prawiczek
darcza

Wiek: 27
Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

a co myślicie o najmłodszych uczestnikach woodstocku? od jakiego wieku młodzież powinna tu przyjeżdżać? ; ))
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Simon napisał/a:
A tak na serio to przy spokoju chyba chodziło o nie odstawianie jakichś akcji typu krzyczenie za ludźmi emo - bo tak dresy mają w zwyczaju.(ostatnio za mną wrzeszczeli, lol - czy koleś w dłuższych włosach(bez grzywy na mordzie) i skórzanej kurtce oraz glanach i jeansach wygląda jak emo ?)


Dokładnie o ten spokój mi chodziło :mrgreen:
 
 
 
Kot Informatyk  
Forumowy prawiczek
Kot Informatyk


Wiek: 36
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

To chyba zależy od opiekunów, bo jeśli sa odpowiedzialni to już dziesięciolatek może jechać. Dla małych małych dzieci to nie polecam, za duży hałas na tak młode uszki. Chyba, ze nie bedą blisko sceny to ok :)
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Hahahahahha... przeczytajcie tematy o plastikach i emo, gdzie definitywnie ich nie chcecie na woodzie. W niektórych tematach 'zespołowych' też się przewijają argumenty: nie, bo się zjadą popowi. Proszę was... zdecydujcie się. Skoro twierdzicie, że jest dla wszystkich to czemu bunt w innych tematach? :roll:

Dla mnie oczywiste jest, że Woodstock nie jest dla osób z podwyższonym progiem pobudliwości, dla osób nie czujących klimatu, wszczynających niepotrzebne akcje 'męskości' tudzież 'kobiecości'. Źle bym się czuła w gronie spalonych tipsów, więc dopóki są mniejszością mogą sobie być. Towarzystwo wyżleowanych panów też by mi nie odpowiadało. Woodstock nie jest dla wszystkich.
 
 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Woodstock nie jest dla wszystkich , mile nie widziany są wszelkiej maści skrajni nacjonaliści/naziści/faszyści.
 
 
adamo_22  
Forumowy prawiczek
Obecny


Wiek: 31
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 37
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Na Woodstock jedzie z przyjaznym nastawieniem, trzeba być otwartym na innych ludzi. Ludzie, którzy tacy nie są, powinni omijać PW ;]
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Wiaderko napisał/a:
(...)mile nie widziany są wszelkiej maści skrajni (...)nacjonaliści


Spadaj Pan od nacjonalistów. ;) W sumie napisałes 'skrajni', więc ok, bo skrajni to juz trochę nie ten tego, ale stawianie ich obok faszystów czy nazistów to bardzo gruba przesada.
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Woodstock jest dla wszystkich. Po prostu ci "nieodpowiedni" i tak na niego nie przyjadą.
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro 11 Maj, 2011   

Owca Inblack, zgadzam sie, Ci co taka impreza nie jest dla nich oni to wiedza i po prostu sie tam nie pojawia ;]
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 11 Maj, 2011   

Paula napisał/a:

Źle bym się czuła w gronie spalonych tipsów, więc dopóki są mniejszością mogą sobie być. Towarzystwo wyżleowanych panów też by mi nie odpowiadało. Woodstock nie jest dla wszystkich.


A nie wydaje Ci się,Paulo,że to problem Twojej tolerancji,a nie kwestii tego dla kogo Woodstock nie jest? Nie rozumiem dlaczego fakt,że Ty źle byś się czuła,gdyby na PW pojawili się ludzie wizualnie (!) Tobie odpowiadający miałby świadczyć o rzekomej elitarności imprezy.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

Ehh... nie można już swojego zdania powiedzieć, bo zarzucają brak tolerancji. Z resztą nawet jeśli to co!? Jakaś głupkowata moda z zachodu przyszła, że trzeba wszystko tolerować oprócz najmniejszych nawet przejawów prawdziwej bądz wyimaginowanej nietolerancji.

A co Woodstocku to oczywiście, że jest dla wszystkich...którzy chcą przyjechać dla fajnego klimatu, atmosfery, dobrej zabawy, wypicia kilku piwek ze znajomymi i nie tylko czy ogólnie rzecz biorąc muzyki. Nie natomiast dla tych, których jadą głownie żeby szukać zaczepki, łatwego zarobku (czytaj okradania innych), łatwych, pijanych kobiet czy takich którzy na Woodstock wybierają się tylko i wyłącznie z powodu jednego koncertu (w tym roku głównie Prodidżi ale nie tylko, jakiegokolwiek) i w innym wypadku nawet by nie pomyśleli, żeby się tam pojawić.
Takie moje zdanie!
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

Kefir napisał/a:
Ehh... nie można już swojego zdania powiedzieć, bo zarzucają brak tolerancji. Z resztą nawet jeśli to co!? Jakaś głupkowata moda z zachodu przyszła, że trzeba wszystko tolerować oprócz najmniejszych nawet przejawów prawdziwej bądz wyimaginowanej nietolerancji.


Obywatel,jak mniemam,do mnie pije? No to wyjaśniam,że nie mogę pojąć jak fakt,że np-ofkoz bardzo teoretycznie-gdybyśmy Ty,ja,Twoi i moi ziomale dla jaj (lub zupełnie serio) potraktowali włosy żelem,ciało oblekli w dresy i maznęli paznokcie czarnym lakierem,stalibyśmy się dla kogoś "nieodpowiadającym towarzystwem"? Czaisz,Kefirzasty?Nieważne kim jesteśmy i co mamy do powiedzenia-ważne,że mamy żel na włosach?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi