Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock dla wszystkich?
Autor Wiadomość
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

Vorathiel napisał/a:

Spadaj Pan od nacjonalistów. ;) W sumie napisałes 'skrajni', więc ok, bo skrajni to juz trochę nie ten tego, ale stawianie ich obok faszystów czy nazistów to bardzo gruba przesada.

Czy Ja wiem ? W Polsce nacjonalizm ma korzenie narodowo-socjalistyczne(Piłsudzki) - drugim protoplasta Dmowski w późniejszych latach sam potępił ówczesne działania ONR'u a nawet potępiał narodowy socjalizm przecząc tak naprawdę sam sobie. Druga sprawa to tworzenie przez Polskich nacjonalistów grupy ludzi którzy są uprzywilejowani, co jest tworem typowo-socjalistycznym. Kontrola życia społecznego poprzez narzucanie pewnych wartości odgórnie, przez państwo i przetrzymywanie w więzieniu ludzi o odmiennych poglądach. Jeśli konserwatywna prawica to tylko liberalna - inaczej to nie działa. Co nie zmienia faktu, że i tak cała Europa opanowana została przez nowy socjalistyczno-demokratyczny moloch który mam nadzieję nie pierdolnie równie szybko jak się zaczął, bo chciałbym sobie korzystać z jego dobrodziejstw jeszcze trochę.

Tak do tematu, to oczywiście, że woodstock jest dla wszystkich, nikt nie zabroni wejść nikomu na teren festiwalu, a wszelkie bójki są jeszcze mniej mile widziane niż dresiarstwo czy faceci z solarki. Nie mówiąc już o głupotach typu, że kolesie którzy mieli przygodny seks na woodstocku już nie mogą tam przebywać(swoją drogą kobiet to się nie tyczy już ? Tak się tylko zastanawiam.)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

milan napisał/a:
Obywatel,jak mniemam,do mnie pije? No to wyjaśniam,że nie mogę pojąć jak fakt,że np-ofkoz bardzo teoretycznie-gdybyśmy Ty,ja,Twoi i moi ziomale dla jaj (lub zupełnie serio) potraktowali włosy żelem,ciało oblekli w dresy i maznęli paznokcie czarnym lakierem,stalibyśmy się dla kogoś "nieodpowiadającym towarzystwem"? Czaisz,Kefirzasty?Nieważne kim jesteśmy i co mamy do powiedzenia-ważne,że mamy żel na włosach?

Owszem milanie do Ciebie piłem ale w pewnym oderwaniu od tego co napisała Paula. Po prostu jak pewnie zauważyłeś trochę różnimy się w pojmowaniu Woodstocku i reszty świata i akurat na ten Twój post odpowiedziałem, bo jestem trochę uczulony na nadużywanie słowa tolerancja (ach te nasze aż do porzygania poprawne politycznie media).
Jeśli chodzi o wypowiedź koleżanki i Twoją ostatnią to jest takie powiedzonko: „Dres to nie ubiór, to stan umysłu” i moim zdaniem o takich ludków się w większości tego typu postów rozchodzi. Wiadomo, że nie każdy kto łazi w dresie, używa żelu, słucha techno itp. pod to podpada i jeśli o takich przypadkach mowa to chyba w drugiej części mojej poprzedniej wypowiedzi wszystko ładnie wyjaśniłem.
Simon napisał/a:
Nie mówiąc już o głupotach typu, że kolesie którzy mieli przygodny seks na woodstocku już nie mogą tam przebywać(swoją drogą kobiet to się nie tyczy już ? Tak się tylko zastanawiam.)

Rozumiem, że to do mnie. Nie chodziło mi o przygodny seks, jak kto lubi nie zabraniam, a wręcz życzę. Po prostu za cholerę nie rozumiem jak można na pytanie "Po co jedziesz na Woodstock?" odpowiedzieć "Poruchać", a z tego co czytałem na forum i nie tylko takie głosy są.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

No faktycznie taka postawa jest co najmniej ciekawa - świadczy o desperacji, ruchać można wszędzie, po klubach nie nie brakuje nawalonych kobitek(nie, żebym akurat korzystał regularnie, ale znam takie miejsca tu i ówdzie, gdzie wręcz się chodzi dokładnie po to - laski wpadają znaleźć sobie ciacho na nocke, faceci niuncie - wszystko gra, wszyscy są zadowoleni, "koks, dziwki, lasery" :mrgreen: )
 
 
Okociimek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 26
Skąd: Brzesko
Wysłany: Pią 03 Cze, 2011   

Woodstock od Poczatku byl stworzony z Mysla o Dobrej zabawie przez te 3 dni... wiec moim zdaniem nie powinno byc akcjii typu ''Jak ktos znowu bdzie drzec ryja na polu namiotowym to wpie*dol''... Ludzie przyjechali sie schlac, na*ebac, zjarac, i nacpac :P Ja Osobiscie Jestem Bardzo tolerancyjnym czlowiekiem, ale nie toleruje chamskiego zachowania. Jezeli dresy przyjada i bd sie przypie*dalac to pewnie dostana wpier*ol... Ja sam jade po to zeby sie na*ebac :D , poznac nowe fajne mordy i wyluzowac przez te 3 zasrane dni... i licze na to ze nikt nam tego nie spie*doli !!
 
 
czlowiekzlasu  
Coś już napisał
Zero smutków, zero złości, wyjebane po całości


Wiek: 32
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 99
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011   

A nie sądzicie, że na PW chodzi głównie o muzykę i wyluzowanie się, oderwanie od szarej rzeczywistości, męczącej codzienności, której mamy serdecznie dość. Fajnie jest poczuć ten klimat jaki jest na PW (dobra muzyka, pole namiotowe, fajni ludzie, zabawa przez 24 godziny na dobę) . Sądzę, że na Wooda może wpaść każdy, ale czy każdy poczuje ten klimat i zrozumie o co chodzi, i czy będzie się tam dobrze czuł to inna kwestia. A my chyba ulegamy trochę stereotypom uważając, że dres przyjeżdża tylko po to żeby się napierdalać, schlać i powyzywać hipisów, metalowców, punków emo etc. etc. Czasami nawet dres może się okazać mądrym człowiekiem, z którym dobrze się rozmawia. A opalona laska z tipsami niekoniecznie musi być "słodką idiotką" mającą bardzo ograniczony zasób słownictwa ... ;-)

Milan napisał bardzo fajną rzecz, a mianowicie :
"bardzo teoretycznie-gdybyśmy Ty,ja,Twoi i moi ziomale dla jaj (lub zupełnie serio) potraktowali włosy żelem,ciało oblekli w dresy i maznęli paznokcie czarnym lakierem,stalibyśmy się dla kogoś "nieodpowiadającym towarzystwem"?"

Nic innego jak stereotyp. Ma na sobie dres, włosy na żel, pomalowane paznokcie - idiota, lepiej go zostawić, a najlepiej jak się od nas w ogóle odpier*oli, czy tak nie jest?
Wielu ludzi osądza innych tylko i wyłącznie po tym co widzą, a nie po tym co słyszą ...
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011   

No ile razy Ja słyszałem, jacy to metalowcy biedni bo dresy ich zaczepiają, a sam widziałem jak w grupie po koncercie złapali jakichś 2 małolatów jakich wygolonych, jakieś JP z komórki to aż musiałem interweniować bo jeden z najebanych 18-letnich panów napluł temu 14 czy tam 15-latkowi w twarz. Także generalnie o ile na woodstocku obowiązuje(do pewnego stopnia) jakaś ogólnie pojmowana estetyka ubioru(czyli albo: metal, punk, reggae etc. albo zwykły ciuch, dres ujdzie - gorzej pewnie z różową lalą z tipsami :mrgreen: ) to myślę bardziej zależy to od zachowania bo w każdej grupie znajdą się idioci + myślę, że relatywnie mała ilość konfliktów wynika z faktu, że wiele ludzi czuje się "woodstockową wspólnotą", oczywiście nie wszyscy - ale Ja się tak czuję i osobiście LUBIĘ np. odlewać komuś piwa czy poczęstować trochę śniadaniem, bo wiem, że jak sam będę w podobnej sytuacji to 70% ludzi na tym festiwalu mi nie odmówi też żarełka :-P
 
 
czlowiekzlasu  
Coś już napisał
Zero smutków, zero złości, wyjebane po całości


Wiek: 32
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 99
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Sob 04 Cze, 2011   

To, że w każdej grupie znajdzie się idiota to jest niemal pewne.
A co do Woodstockowej Wspólnoty to jak najbardziej tak, ja też odczuwam to, a jak ktoś chodzi i zbiera kasę albo odlewa sobie trochę piwa, a ja mam to czemu nie mam się podzielić
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Nie 12 Cze, 2011   

Ja nie uwazam ze jest to festiwal dla wszystkich, a pragne aby przyjezdzali ludzie ktorzy szanuja ducha tego festiwalu oraz szanuja wolnosc swoja jak i pozostalych ludzi. Czyli innymi slowami, niech kazdy robi to na co ma ochote nie szkodzac przy tym osoba trzecim, a kazdy uczestnik festiwalu niech zdaje sobie sprawe, ze wspoltworzy atmosfere i oczekuje, ze z pozytywnej strony
 
 
MICRO  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
  Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   czesc

to teraz tak ja jestem tym tak zwanym "dresem" czy mam się bać tam wpadać odrazu mówię ze mam zamiar tam pojechać i się pobawić przy dobrej muzyce czy komuś będzie nie odpowiadała moja obecność jak będe ubrany w dresy i kaszkietówkę ?
 
 
e-shy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Cze 2011
Posty: 30
Skąd: Krk
Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   

Woodstock jest dla ludzi kulturalnych i obytych ;) niezależnie od reprezentowanej subkultury, no ale wiadomo, aby pewne osoby się nie nudziły całym klimatem i rozdrażnione miały z tego powodu robić zamieszanie, lepiej żeby nie przyjeżdżały.
Jeżeli kogokolwiek bawi taki klimat i cieszy przebywanie z woodstokowiczami, to niech przyjeżdża niezależnie od subkultury, do której należy.
Z moich obserwacji wynika, że część woodstokowiczów nie przynależy do żadnej subkultury, przynajmniej osobiście ja znam wielu takich ;-) ważne, że łączą nas wspólne "ideały"
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   

e-shy napisał/a:
Woodstock jest dla ludzi kulturalnych i obytych

czytając to zdanie przeniosłem się wyobraźnią na kostrzyńskie pole i na mojej twarzy pojawił się lekki uśmiech :) ale wiadomo o co ci chodziło i że nie należy tego traktować dosłownie :) Formalnie woodstock jak najbardziej jest dla każdego na tym polega też jedna z idei tego festiwalu, aby różni ludzie się spotkali i potrafili ze sobą przebywać w jednym miejscu w pokojowej i miłej atmosferze. Ludzie którzy nie kumają klimatu (inne poglądy styl zabawy albo nie odpowiadają im warunki) po prostu nie przyjeżdzają i problem w większości sam się rozwiązuje. A jeśli się zdecydują przyjechać cóż ich sprawa byle by zaakceptowali nasze zachowanie :) skoro naważyli sobie piwa muszą je wypić ( w duuużych ilościach :)
 
 
e-shy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Cze 2011
Posty: 30
Skąd: Krk
Wysłany: Sob 18 Cze, 2011   

[quote="Kołodziej"]
e-shy napisał/a:
Woodstock jest dla ludzi kulturalnych i obytych

czytając to zdanie przeniosłem się wyobraźnią na kostrzyńskie pole i na mojej twarzy pojawił się lekki uśmiech :)


no i trzeba było tam już pozostać :D
czuje, że wyłożyliśmy credo i absolutnie nie ma nic więcej do dodania w tym temacie :-)
 
 
czlowiekzlasu  
Coś już napisał
Zero smutków, zero złości, wyjebane po całości


Wiek: 32
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 99
Skąd: Bieszczady
Wysłany: Nie 19 Cze, 2011   

Ja tylko dodam tyle :
MICRO jesteś mile widziany i z chęcią postawię ci browara na woodstocku.
 
 
 
slipknot555666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 4
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

ej a ludzie sa tam mili czy moga sie przywalic do kogos jak ja ja jestem opisze sie z wygladu

nosze rury obcisle mam grzywke na oko ale emo nie jestem ale mam dziewczyne emo no czasem no kiedys nosilem agrawki ale punkiem tez nie jestem wszyscy ktorzy mnie znaja mowia ze jestem zajebiscie wyluzowany a i sory za bledy i nie wiem czy jak ktos mnie takiego zobaczy bd chcial z kims takim jak ja gadac ja bardzo lubie rozmawiac z ludzmi lubie im pomagac i nie wiem czy znajde kogos kto tam no poprostu chialbym wiedziec czy jes tam duzo takich ludzi jak ja tak jestem metalem
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

slipknot555666 napisał/a:
ej a ludzie sa tam mili czy moga sie przywalic do kogos jak ja ja jestem opisze sie z wygladu

nosze rury obcisle mam grzywke na oko ale emo nie jestem ale mam dziewczyne emo no czasem no kiedys nosilem agrawki ale punkiem tez nie jestem wszyscy ktorzy mnie znaja mowia ze jestem zajebiscie wyluzowany a i sory za bledy i nie wiem czy jak ktos mnie takiego zobaczy bd chcial z kims takim jak ja gadac ja bardzo lubie rozmawiac z ludzmi lubie im pomagac i nie wiem czy znajde kogos kto tam no poprostu chialbym wiedziec czy jes tam duzo takich ludzi jak ja tak jestem metalem

jak nie zaczniesz czytac swoich postow to osobiscie znajde cie na woodstocku (opis juz znam) i przywale :)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

slipknot555666 napisał/a:
ej a ludzie sa tam mili czy moga sie przywalic do kogos jak ja ja jestem opisze sie z wygladu

nosze rury obcisle mam grzywke na oko ale emo nie jestem ale mam dziewczyne emo no czasem no kiedys nosilem agrawki ale punkiem tez nie jestem wszyscy ktorzy mnie znaja mowia ze jestem zajebiscie wyluzowany a i sory za bledy i nie wiem czy jak ktos mnie takiego zobaczy bd chcial z kims takim jak ja gadac ja bardzo lubie rozmawiac z ludzmi lubie im pomagac i nie wiem czy znajde kogos kto tam no poprostu chialbym wiedziec czy jes tam duzo takich ludzi jak ja tak jestem metalem


Bez urazy,ale jeśli mówisz tak jak piszesz,to czarno widzę :-P

P.s. Wbijaj i nie przejmuj się niczym.
 
 
Dr.Jekyll  
Coś już napisał
& Mr.Hyde


Wiek: 30
Dołączył: 27 Cze 2011
Posty: 56
Skąd: Lodzia
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Slipknot, używaj, kropek, przecinków, ortografii i gramatyki , dobrze? bo powiem szczerze, że prawdie nic nie zrozumiałem ;) ... mam nadzieję, że w mowie używasz takich elementów :D

Ja ci powiem tak ;) ja tam lubię się bawić z każdym, czy to będzie miłośnik dresu, czy punk z irokezem na głowie ;) póki człowiek inteligentny i wygadany to jest dobra zabawa. ;)

Woodstock jest dla każdego...
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

slipknot555666 napisał/a:
ej a ludzie sa tam mili czy moga sie przywalic do kogos jak ja ja jestem opisze sie z wygladu

nosze rury obcisle mam grzywke na oko ale emo nie jestem ale mam dziewczyne emo no czasem no kiedys nosilem agrawki ale punkiem tez nie jestem wszyscy ktorzy mnie znaja mowia ze jestem zajebiscie wyluzowany a i sory za bledy i nie wiem czy jak ktos mnie takiego zobaczy bd chcial z kims takim jak ja gadac ja bardzo lubie rozmawiac z ludzmi lubie im pomagac i nie wiem czy znajde kogos kto tam no poprostu chialbym wiedziec czy jes tam duzo takich ludzi jak ja tak jestem metalem

Gdybym był na Twoim miejscu, to bym te 3 dni sierpnia poświęcił na naukę j. polskiego, a nie hulanki i swawole.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

slipknot555666 napisał/a:
ej a ludzie sa tam mili czy moga sie przywalic do kogos jak ja ja jestem opisze sie z wygladu

nosze rury obcisle mam grzywke na oko ale emo nie jestem ale mam dziewczyne emo no czasem no kiedys nosilem agrawki ale punkiem tez nie jestem wszyscy ktorzy mnie znaja mowia ze jestem zajebiscie wyluzowany a i sory za bledy i nie wiem czy jak ktos mnie takiego zobaczy bd chcial z kims takim jak ja gadac ja bardzo lubie rozmawiac z ludzmi lubie im pomagac i nie wiem czy znajde kogos kto tam no poprostu chialbym wiedziec czy jes tam duzo takich ludzi jak ja tak jestem metalem


stary... przeczytałem to na jednym wdechu! prawie odleciałem! przecinki i kropki!
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

No w końcu ktoś docenia zalety interpunkcji i ortografii :mrgreen:

Swoją drogą - niczym się nie przejmuj. My pewnego razu chodziliśmy wszyscy na różowo, innym razem w firanach, a jeszcze kiedy indziej jeździliśmy wózkiem dziecięcym i nikt nas nawet nie zaczepił. Moje Woodstockowe doświadczenie mówi mi, że tam jest więcej tolerancji niż agresji :)
P.S. Zawsze możesz mówić, że to takie przebranie, ewentualnie grzywkę zaczeszesz z oka na bok albo do tyłu :-P
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011   

Rurki obcisłe, grzywka na bok- czyli wyglądasz jak gej xD?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group