Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wioska Motocyklowa w 2011
Autor Wiadomość
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

...Simin-weź coś pod stopkę- to nie zajmuje dużo miejsca...lub na miejscu piwko zrobisz , zgnieciesz i będzie OK :mrgreen: , rzeczy to w namiocie- ale Cała Wioska Motocyklowa jest ogrodzona, a wejście mają Tylko osoby z opaskami...chyba,że chcesz nocować poza to już Twoja sprawa...po tym jak rok temu widziałem jak DOBRZE działa Wioska- jutro jadę na 2oo..a co ma być to będzie :-P ...
 
 
 
moth  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   

simin napisał/a:
Witam!

Chciałbym się wybrać na woodstock w piątek 05.08 - czy jest szansa że w wiosce nie będzie już miejsc na maszyny?

Gdzie zostawiacie strój motocyklowy itp? Jak ktoś wybiera się na koncert to zostawianie tych (jak by nie patrzeć wartościowych rzeczy) w namiocie nie koniecznie jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza że nie wiem gdzie namiot będzie się znajdował...
Są jakieś schowki dla osób które nie mają 2oo wyposażonych w zamykane kufry?

Czy będą na miejscu dostępne jakieś deski które można postawić pod stopkę? Nie chciałbym targać drewna z Łodzi, a opieranie o surową glebę może się nie skończyć najlepiej...


I ostatnia informacja - Jeśli ktoś się wybiera na 2oo w piątek i będzie jechał przez/z centralnej Polski to możemy się gdzieś spotkać na trasie.
Póki co wybieramy się na 2 maszyny - GS500 i Virago 535, więc szaleństw nie będzie. Planowana prędkość przelotowa ok 100 km/h.

Pozdrawiam,
Simin


Hej
Ja zostawiam moto w Wiosce motocyklowej a śpię na TOICAMP, tam są za 5 zl duże skrzynki depozytowe. Rozumiem Cie doskonale, ja mam np. nowy kask SHOEI i nie zamierzam go nosic ze soba, tym bardziej zostawiać w namiocie, mimo, że to strzeżony i zamknięty camping....trust no one!
Niestety obawiam sie, ze jesli nie spisz na TOICAMPIE nie będziesz mógł skorzystać z depozytów...

A stopkę zrobisz sobie z puchy po piwie albo kup sobie takie coś co ja mam:
http://www.moto-akcesoria...tocykla,p,39045
Przeciez nie musisz miec od razu wielkiej dechy haha co Ty, po zlotach nie jeździsz?

pozdro
 
 
simin  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   

Może uda mi się dogadać depozyt - mam dość mały namiot żebym w środku trzymał kask, ciuchy na moto, sakwy... Ale jak nie będzie wyjścia to będą musiały tam leżeć.

Na zloty nie jeżdżę bo to mój pierwszy sezon na 2oo :)

A odnośnie miejsca w moto-wiosce? Może być tak że w piątek nie będzie miejsc i zostanę skierowany na niestrzeżony parking lub do miasta? ;P

Pozdrawiam,
Simin

[ Dodano: Sro 03 Sie, 2011 ]
I jeszcze jedno pytanie - czy na TOICAMP można się dostać nie mając rejestracji? Czy można (pod warunkiem że są wolne miejsca) zapłacić i wkroczyć tam będąc na miejscu?

Ile kosztuje taka przyjemność na 2 noce?

Rejestracja jest zamknięta, a opcja z depozytem jest kusząca :)
 
 
patla  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

Mam małe pytanie tylko trochę na ost. chwile czy jest może ktoś jeszcze kto nie pojechał, bo moi znajomi wykruszyli się w ost. chwili i dlatego chce jak najszybciej znaleźć osobę towarzyszącą, bo nie chce sama jechać a muszę dotrzeć na Woodstock jak ktoś jest zainteresowana to proszę, żeby się do mnie zgłosił albo tu na forum albo gg2309989:D:D
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

...Ogromne podziękowania dla Organizatorów...Polecam Wszystkim - pełny profesjonalizm...za rok na Wooda też na Moto...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group