Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wioska Motocyklowa w 2011
Autor Wiadomość
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

W tamtym roku Diabeł i Jabol wnili się katamaranem na Wioskę ale byli jeszcze przed jej otwarciem i jakoś ugadali. Generalnie temat jest okrutnie ciężki, nie ma nawet opcji dowiezienia klamotów w celu rozbicia namiotów czy podczas ich zwijania. Motóry zostają na Parku Maszyn i wszystko nosimy na plecach. Na stronie Boanerges`ów masz namiary na Szwejka, truknij, zagadaj.
 
 
transnonain  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

A kto to Szwejk? xp
Hmm, ale opcja "dowiezienia klamotów" to kiedy? Bo napisałam, że jadę we wtorek, czyli przed Woodstockiem, a gdzieś tutaj przeczytałam, że w zeszłym roku jeszcze w czwartek można było wjechać, więc...
Nigdy nie byłam na motocyklowym, tak ugadałam się ze znajomymi, że tam się rozbijamy.
 
 
skylab  
Forumowy prawiczek

Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Dwa motocylke z wrocławia wyjazd kolo 5 sierpnia po tzw. pracy czyli kolo 15 ktoś chętny?? wiek jadących 33 lata
 
 
NazarLdz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Generalnie opcja wjechania autem do wioski motocyklowej faktycznie nie do przegadania i nawet mogę powiedzieć więcej - mało realna. Z tego co wiem to wygląda plus minus tak ze jest oficjalna informacja o miejscu wioski i nawet jeżeli ktoś ( a w co nie wierzę) rozbije sie tam przed boanerges nie wiedząc o tym, po prostu zostanie poproszony o przesuniecie namiotu. Zasada jest prosta: wioska motocyklowa jest dla motocykli i nikt inny tam nie wejdzie a tym bardziej wjedzie (opaski na rekach z nr. rej. moto) i tyle. fakt można było wjechac w czwartek ale tylko motocyklem. A w woli ścisłości nie wejdzie sie tam nawet żeby pozwiedzać bez tej nieszczęsnej opaski :) dla mnie to bardzo dobre wyjście w końcu stoi tam ładna sumka w postaci maszyn a nikt chyba by nie chciał jakichś strat. A propos próbował ktoś dojechać z łodzi wzdłuż torów kolejowych ?? do tej pory udawało mi sie zawsze wszędzie ale pod niemiecką granice może być ciezko :), a od asfaltu jak najdalej. Pozdrawiam
 
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

transnonain napisał/a:
A kto to Szwejk? xp
Hmm, ale opcja "dowiezienia klamotów" to kiedy? Bo napisałam, że jadę we wtorek, czyli przed Woodstockiem, a gdzieś tutaj przeczytałam, że w zeszłym roku jeszcze w czwartek można było wjechać, więc...
Nigdy nie byłam na motocyklowym, tak ugadałam się ze znajomymi, że tam się rozbijamy.

Szwejk to jeden z organizatorów, na ich stronie jest namiar do niego. Ja też jadę we wtorek, w ubiegłych latach byłem w środy i nigdy nie dostąpiłem możliwości dowiezienia motórem rzeczy pod rozbijany namiot, zawsze wszystko na piechotke. Mają takie zasady i trza to uszanować, z drugiej strony gdyby robili wyjątki to naprawdę ciężko było by to ogarnąć, przyjeżdża tam kupa ludzi.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

...pozwoliłem sobie skopiować info ze stron klubu bo Wszystko wyjaśnia...

"Wioska Motocyklowa otwiera swe bramy od środy tj. 03.08.2011. Oczywiście jak co roku można przyjechać wcześniej, choć należy liczyć się z brakiem wygód ;-)

Miejsce: 66 470 Kostrzyn n/Odrą; ul. Milenijna 15


Dane GPS: N 52o 36' 26.62''; E 14o 40' 15.7''

Cegiełka na budowę wioski wynosić będzie: 30PLN kierowca 20PLN pasażer

Jak co roku możecie liczyć na kawę i herbę 24h za free, no i w piątek i sobotę ugotujemy wspólnie jakąś zupkę. Menu będzie dostępne dopiero na miejscu :-))

Parkingi i wydzielone pole namiotowe do dyspozycji UWAGA!!! Obowiązuje zakaz wjeżdżania motocyklem na teren pola namiotowego.

W sobotę ok. 15 planujemy małą okupację Przystanku Woodstock. Tym razem wyjedziemy na główną Woodstokową aleję, pogrzejemy się na słońcu, pohałasujemy i z tamtą ruszymy na objazd miasta Kostrzyna

Na terenie obowiązuje regulamin Przystanku Woodstock którego Wioska Motocyklowa jest integralnym elementem uzupełniony o regulamin wioski i parady.

Pozdrawiam i Zapraszamy Szwejk - Ojciec Dyrektor Wioska Motocyklowa

CKM "Boanerges" "

...mam nadzieję,że NIKOMU To nie przeszkadza...
 
 
 
moth  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Witam, mam pytanie do osób które były już 2oo na Woodstocku - czy byłby jakiś problem, gdybym zostawiła motocykl na terenie wioski motocyklowej a spała na polu namiotowym gdzie indziej? Mam miejsce w dużej grupie znajomych, w wieloosobowym namiocie i potrzebuje tylko zostawić motocykl w bezpiecznym miejscu. Na polu namiotowym gdzie będę rozbita na pewno go nie zostawię i teraz pytanie - czy pozwolą mi zostawić tylko sprzęt i czy rzeczywiście będę go mogła tam bezpiecznie zostawić? Zamierzam się pojawić około południa w czwartek, czy mogę liczyć na jakieś w miarę ok miejsce? Czy motocykle mają jakiś stabilny grunt, czy lepiej zaopatrzyć się w podstawkę pod podnóżek? I nie zamierzam go ruszać aż do niedzieli, boję się, czy podczas wyjazdu na paradę ktoś mi go nie poprzestawia, przewróci - nie wiem jak tam jest, nie byłam. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, moth
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

...z Tego co wiem- widziałem-nie byłem- grunt niby twardy-ale podnóżek WARTO mieć(jak by padało- tam jest gleba), jak zapłacisz symboliczną cegiełkę 30zł - to moto może być w parku maszyn-PILNOWANYM, OGORDZONYM :mrgreen: , a Ty nie musisz mieszkać w Wiosce Motorowej, co do przestawiania, parady itp..to już do organizatorów...na polu to bym Swojej Hanki też nie zostawił!!!!...
 
 
 
moth  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Ja będę na Toicampie, z mapy wygląda, że zaraz obok Wioski Motocyklowej.
Cóż, a może na paradę po prostu tam się przejdę i zadbam o motocykl, żeby spokojnie stał, jak ludzie będą wyjeżdżać. Ja parad nie lubię i nie uczestniczę, nie uważam tego za mądry pomysł. Ostatnim razem na paradzie byłam w 2005 roku w Iczynie, w Czechach. Chamy zrobiły prawie 100km paradę! Na szczęście nie jechałam moim moto, tylko jako plecak-fotograf ale i tak miałam wkurwa niesamowitego. Po tym zlocie skutecznie wyleczono mnie z paradowania gdziekolwiek.
Na naszych, polskich zlotach parady są niebeczpieczne, źle zorganizowane, zbyt wcześnie - ludzie często jeźdźą na kacu albo już po głębszym albo jeszcze nietrzeźwi, motocykle się gotują, kurz lata dookoła, trzeba się ubierać ( nie wsiadam na moto w adidaskach i podkoszulku, kto raz zaliczył glebę na asfalcie, ten też się przeprosi z długimi spodniami i kurtką, nawet na 1,5 km jazdy po mieście).
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

...ale Ja Cię rozumiem...tylko odpisałem Ci na pytania...co do parady to sam nie wiem co będę robił...
 
 
 
Intruder  
Forumowy prawiczek
Motórzysta


Wiek: 47
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Na wschód od Wa-wy
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Ja iles już lat z rzędu jeżdżę na Woodstock Rally i nigdy nie miałem żadnego przypału z motocyklem na Parku Maszyn. Wg mnie jest to najbezpieczniejsze miejsce dla "klamotów" na całej zachodzniej ścianie RP. :-)
 
 
dyman82  
Forumowy prawiczek
Na Woodstock iżem 56

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Buczyna
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   klamotami z Głogowa

Witam jadę na Woodstock ruskiem iż 56 ciekawe czy dojadę 200km he he,jadę z Głogowa jeśli ktoś też wybiera się podobnym sprzętem niech daje znać w kilku raźniej,pozdro

[ Dodano: Nie 24 Lip, 2011 ]
Udun napisał/a:
...pozwoliłem sobie skopiować info ze stron klubu bo Wszystko wyjaśnia...

"Wioska Motocyklowa otwiera swe bramy od środy tj. 03.08.2011. Oczywiście jak co roku można przyjechać wcześniej, choć należy liczyć się z brakiem wygód ;-)

Miejsce: 66 470 Kostrzyn n/Odrą; ul. Milenijna 15


Dane GPS: N 52o 36' 26.62''; E 14o 40' 15.7''

Cegiełka na budowę wioski wynosić będzie: 30PLN kierowca 20PLN pasażer

Jak co roku możecie liczyć na kawę i herbę 24h za free, no i w piątek i sobotę ugotujemy wspólnie jakąś zupkę. Menu będzie dostępne dopiero na miejscu :-))

Parkingi i wydzielone pole namiotowe do dyspozycji UWAGA!!! Obowiązuje zakaz wjeżdżania motocyklem na teren pola namiotowego.

W sobotę ok. 15 planujemy małą okupację Przystanku Woodstock. Tym razem wyjedziemy na główną Woodstokową aleję, pogrzejemy się na słońcu, pohałasujemy i z tamtą ruszymy na objazd miasta Kostrzyna

Na terenie obowiązuje regulamin Przystanku Woodstock którego Wioska Motocyklowa jest integralnym elementem uzupełniony o regulamin wioski i parady.

Pozdrawiam i Zapraszamy Szwejk - Ojciec Dyrektor Wioska Motocyklowa

CKM "Boanerges" "

...mam nadzieję,że NIKOMU To nie przeszkadza...
 
 
willy73  
Forumowy prawiczek
willy

Wiek: 50
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: grudziądz
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   wyjazd na przystanek

witam!
jedziemy z grudziądza 2.08.ok.9.00 jedziemy na 3 bryki ROGAL,PANCZUR i WILLY
może ktoś jedzie Grudziądz,Bydgoszcz,Piła,Gorzów.....tel.666088392
 
 
guz929  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Witam!
Startuje z kumplem na 2 moto w czwartek ok 9 rano z bielan wrocł. CBR929 i Daytona955i. Do zobaczenia na trasie i na terenie wioski motocyklowej!:)
 
 
simin  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Witam!

Chciałbym się wybrać na woodstock w piątek 05.08 - czy jest szansa że w wiosce nie będzie już miejsc na maszyny?

Gdzie zostawiacie strój motocyklowy itp? Jak ktoś wybiera się na koncert to zostawianie tych (jak by nie patrzeć wartościowych rzeczy) w namiocie nie koniecznie jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza że nie wiem gdzie namiot będzie się znajdował...
Są jakieś schowki dla osób które nie mają 2oo wyposażonych w zamykane kufry?

Czy będą na miejscu dostępne jakieś deski które można postawić pod stopkę? Nie chciałbym targać drewna z Łodzi, a opieranie o surową glebę może się nie skończyć najlepiej...


I ostatnia informacja - Jeśli ktoś się wybiera na 2oo w piątek i będzie jechał przez/z centralnej Polski to możemy się gdzieś spotkać na trasie.
Póki co wybieramy się na 2 maszyny - GS500 i Virago 535, więc szaleństw nie będzie. Planowana prędkość przelotowa ok 100 km/h.

Pozdrawiam,
Simin
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

...Simin-weź coś pod stopkę- to nie zajmuje dużo miejsca...lub na miejscu piwko zrobisz , zgnieciesz i będzie OK :mrgreen: , rzeczy to w namiocie- ale Cała Wioska Motocyklowa jest ogrodzona, a wejście mają Tylko osoby z opaskami...chyba,że chcesz nocować poza to już Twoja sprawa...po tym jak rok temu widziałem jak DOBRZE działa Wioska- jutro jadę na 2oo..a co ma być to będzie :-P ...
 
 
 
moth  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   

simin napisał/a:
Witam!

Chciałbym się wybrać na woodstock w piątek 05.08 - czy jest szansa że w wiosce nie będzie już miejsc na maszyny?

Gdzie zostawiacie strój motocyklowy itp? Jak ktoś wybiera się na koncert to zostawianie tych (jak by nie patrzeć wartościowych rzeczy) w namiocie nie koniecznie jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza że nie wiem gdzie namiot będzie się znajdował...
Są jakieś schowki dla osób które nie mają 2oo wyposażonych w zamykane kufry?

Czy będą na miejscu dostępne jakieś deski które można postawić pod stopkę? Nie chciałbym targać drewna z Łodzi, a opieranie o surową glebę może się nie skończyć najlepiej...


I ostatnia informacja - Jeśli ktoś się wybiera na 2oo w piątek i będzie jechał przez/z centralnej Polski to możemy się gdzieś spotkać na trasie.
Póki co wybieramy się na 2 maszyny - GS500 i Virago 535, więc szaleństw nie będzie. Planowana prędkość przelotowa ok 100 km/h.

Pozdrawiam,
Simin


Hej
Ja zostawiam moto w Wiosce motocyklowej a śpię na TOICAMP, tam są za 5 zl duże skrzynki depozytowe. Rozumiem Cie doskonale, ja mam np. nowy kask SHOEI i nie zamierzam go nosic ze soba, tym bardziej zostawiać w namiocie, mimo, że to strzeżony i zamknięty camping....trust no one!
Niestety obawiam sie, ze jesli nie spisz na TOICAMPIE nie będziesz mógł skorzystać z depozytów...

A stopkę zrobisz sobie z puchy po piwie albo kup sobie takie coś co ja mam:
http://www.moto-akcesoria...tocykla,p,39045
Przeciez nie musisz miec od razu wielkiej dechy haha co Ty, po zlotach nie jeździsz?

pozdro
 
 
simin  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   

Może uda mi się dogadać depozyt - mam dość mały namiot żebym w środku trzymał kask, ciuchy na moto, sakwy... Ale jak nie będzie wyjścia to będą musiały tam leżeć.

Na zloty nie jeżdżę bo to mój pierwszy sezon na 2oo :)

A odnośnie miejsca w moto-wiosce? Może być tak że w piątek nie będzie miejsc i zostanę skierowany na niestrzeżony parking lub do miasta? ;P

Pozdrawiam,
Simin

[ Dodano: Sro 03 Sie, 2011 ]
I jeszcze jedno pytanie - czy na TOICAMP można się dostać nie mając rejestracji? Czy można (pod warunkiem że są wolne miejsca) zapłacić i wkroczyć tam będąc na miejscu?

Ile kosztuje taka przyjemność na 2 noce?

Rejestracja jest zamknięta, a opcja z depozytem jest kusząca :)
 
 
patla  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

Mam małe pytanie tylko trochę na ost. chwile czy jest może ktoś jeszcze kto nie pojechał, bo moi znajomi wykruszyli się w ost. chwili i dlatego chce jak najszybciej znaleźć osobę towarzyszącą, bo nie chce sama jechać a muszę dotrzeć na Woodstock jak ktoś jest zainteresowana to proszę, żeby się do mnie zgłosił albo tu na forum albo gg2309989:D:D
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

...Ogromne podziękowania dla Organizatorów...Polecam Wszystkim - pełny profesjonalizm...za rok na Wooda też na Moto...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group