Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
"Tęczowa" wioska"
Autor Wiadomość
margolcia-lena  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: deventer
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   "Tęczowa" wioska"

Któregoś roku chyba była (nie jestem pewna), ale mnie tam nie było, nie wiem czy organizowana jest co roku czy nie....
Ale może ktoś chętny/chętna?
Wiecie co mam na myśli... spotkać się, pogadać, wypić woodstockowe piwko itp :-)
Chętne/chętnych zapraszam do wyrażania zdania :lol: (czekam z niecierpliwością)
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Ja nie rozumiem o co chodzi z tą tęczową wioską, a stwierdzenie "wiecie co mam na myśli" jest słabe.
Wyjaśnij o co Ci chodzi, może ktoś się podejmie dyskusji...
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Że gejowska wioska?
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Jak już to chyba gejowsko - lesbijska...
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Ehe... Przyjdą jakieś po*eby, zrobią roz*ierdol i tyle z tej wioski będzie... :roll:
 
 
Melodykarz  
Forumowy prawiczek
Black Math


Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: Malbork
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Była chyba '09. Spotkałem biseksualnego chłopaka, nie zachowywał się jak zboczeniec...
 
 
 
edk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Mi to w ogóle nie przeszkadza, i wydaję mi się, że na takim festiwalu jak Woodstock powinno się to obyć bez zbędnych komentarzy. W końcu miłość i pokój :)
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

Tak. Jeszcze niech powstanie wioska leworęcznych, wioska prawonożnych, wioska fanów lizaków lodowych i wioska tych co lubią wstawać o 09,27 rano.
DAJCIE SPOKÓJ! Woodstock to Woodstock, po co się grupować po jakichś wioskach...
Niech sobie wszyscy zgodnie żyją przez te kilka dni razem, bez rozdrabniania.
 
 
adamo_22  
Forumowy prawiczek
Obecny


Wiek: 31
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 37
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

To w sumie zależy od tych ludzi , jeśli chcą taką wioskę to niech zakładają. Na pewno będą się z resztą ludzi integrować. Pomysł wioski jest spoko ;] ja popieram ;]
 
 
 
ama  
Rozkręca sie


Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 164
Skąd: Ustroń
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   

W zeszłym roku chyba też była, bo mnie poznany w pociągu kolega zapraszał tam na herbatkę ;)
 
 
margolcia-lena  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: deventer
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2011   "tęczowa" wioska.

widzę, że nici z pomysłu... ok sorry :roll:
Róbta co chceta!!!!!
 
 
hotncold  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 27 Cze, 2011   

Rok temu (2010) tęczowa wioska mieściła się obok Przystanku Jezus :P
Nie wiem ile osób spało, ale było dookoła z 15-20 namiotów i dużo osób dochodzących.
Wioskę charakteryzuję ogromna tęczowa flaga zawieszona wysoko na słupie. Wg. mnie najprostsze wytłumaczenie jest takie, że była i pewnie będzie koło wioski Jezus właśnie, ale jakby ktoś też nie kojarzył to po prostu idźcie w stronę pryszniców, kranów, toi toi i po drodze niedaleko będzie, od namiotów piwnych też nie jest daleko, właściwie stojąc frontem do namiotów piwnych trzeba by było kierowa się w lewo ;) Któregoś wieczora mniej więcej kojarzę było nas kilkadziesiąt a może i koło 100 osób. Bardzo fajny klimat, nawet księża do nas wpadali po sąsiedzku :P I dodam, że ja akurat jestem osobą biseksualną, ale większość była homo i jak na woodstock przystało było bardzo tolerancyjnie zarówno ze strony mieszkańców wioski, sąsiadów jak i bywalców, przechodniów także hetero;)
 
 
chochlik  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 28 Cze, 2011   

Ojoj tęczowa wioska jest co roku.. przynajmniej od kiedy ja bywam. Miń przystanek Jezus (nie wiem czemu się rozbijamy obok księży, to chyba zgodnie z powiedzeniem 'pod latarnią najciemniej';)) i idź wzdłuż drzew w stronę kranów wypatrując tęczowej flagi ;)
No chyba że tym razem będzie inaczej ale wątpię- od kiedy pamiętam to zawsze to samo miejsce...
Tym razem tęczowi będą mieć nowych sąsiadów: http://makaronik.wordpres...wioska-piracka/
 
 
Zorg  
Forumowy prawiczek

Wiek: 39
Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie 03 Lip, 2011   

A może załóżmy wioskę hetero. To przecież całkiem oryginalny pomysł. Wszędzie eksponuje się wszelakie mniejszości to może w tym roku wyeksponujmy większość, która według mnie staje się coraz bardziej nietolerowana i wyobcowana. Zaznaczmy, że my (hetero) też tam jesteśmy. I również musimy walczyć o swoje prawa.
 
 
hotncold  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 03 Lip, 2011   

Ale nikomu nie chodzi o bronienie praw itd. po prostu ludzie o podobnych poglądach i preferencjach chcą się gromadzić, chociaż ja osobiście mam to gdzieś. Nie mówmy za wszystkich, niech sobie zakładają wioski jak chcą, to nie tęczowi zapoczątkowali zakładanie wiosek, więc nie oceniajcie tylko ich za to, że się grupują.
 
 
chochlik  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Jasne, Zorg! Wioska hetero to świetna sprawa! Powiedz gdzie się rozbijecie, to wpadnę was odwiedzić. Popijając piwko porozmawiamy sobie o dziewczynach ;)
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Ja tam chętnie wbiję do Tęczowej Wioski. Od dziecka uczono mnie tolerancji dla homoseksualistów, chętnie pogadam z gejami.
 
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

A i ja chętnie odwiedzę tęczową wioskę. Pomysł z wioską dobry acz ona co roku jest - więc wystarczy ją znaleźć :-)
@ ikropka z gejami naprawdę fajnie się rozmawia - jestem hetero ale przez prawie rok mieszkałem na stancji z gejem także nieco poznałem ich kulturę. Zawsze mnie dziwiło jak oni to robią że "swoich" poznają od razu.

myślę, że rozpoznać geja można bez problemu, oni wyglądają jakoś tak.. inaczej :mrgreen: /Sis.
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Haha, to się z nami spotkasz! (ze mną i przyjaciółką)!
I tak, jest to fascynujące. I fajnie się z gejami rozmawia.
 
 
 
chochlik  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

pendalec napisał/a:
Od dziecka uczono mnie tolerancji dla homoseksualistów

Mnie za to uczono, że ludzie inni nie są z definicji gorsi i nie należy ich tolerować. Postawa ta zakłada wyższość tolerującego nad tolerowanym typu "łaskawie pozwalam ci żyć, więc bądź mi wdzięczny śmieciu" (patrz definicja słowa tolerancja), a ja się nie uważam ze jakąś strasznie lepszą od osób hetero, praworęcznych itd. Władzy też nad nimi nie mam.

pendalec napisał/a:
chętnie pogadam z gejami.

Szczerze wątpię, czy w tęczowej wiosce znajdziecie jakichś gejów. Może jakiś jeden, czy dwóch się przewinie, ale to nie są osoby uwielbiające tę imprezę.
 
 
bartek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 27
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

chochlik napisał/a:
pendalec napisał/a:
Od dziecka uczono mnie tolerancji dla homoseksualistów

Mnie za to uczono, że ludzie inni nie są z definicji gorsi i nie należy ich tolerować. Postawa ta zakłada wyższość tolerującego nad tolerowanym typu "łaskawie pozwalam ci żyć, więc bądź mi wdzięczny śmieciu" (patrz definicja słowa tolerancja), a ja się nie uważam ze jakąś strasznie lepszą od osób hetero, praworęcznych itd. Władzy też nad nimi nie mam.

pendalec napisał/a:
chętnie pogadam z gejami.

Szczerze wątpię, czy w tęczowej wiosce znajdziecie jakichś gejów. Może jakiś jeden, czy dwóch się przewinie, ale to nie są osoby uwielbiające tę imprezę.


Ludzi nie, ale juz ich zachowania bywają różne. Nigdy nie byłem w wiosce tęczowej więc nie chce oceniać. Moge natomiast wypowiedzieć się na temat parad równości. Takie zachowania jak najbardziej wymagają tolerancji i to bardzo bardzo zaawansowanej. Podejrzewam, że w wiosce tęczowej nie jest aż tak obleśnie jak na paradach bo tam nie ma tv, nie ma sie komu pokazać. Pozatym myśle ze wioska tęczowa to dobre rozwiązanie, ci co chcą w tym uczestniczyć uczestniczą i nie wpychają się z gołymi pośladkami na publiczne forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
https://fashionistki.pl/agata-konarska-ciekawostki-z-zycia-pieknej-dziennikarki/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi