Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
"Tęczowa" wioska"
Autor Wiadomość
chochlik  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Jasne, Zorg! Wioska hetero to świetna sprawa! Powiedz gdzie się rozbijecie, to wpadnę was odwiedzić. Popijając piwko porozmawiamy sobie o dziewczynach ;)
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Ja tam chętnie wbiję do Tęczowej Wioski. Od dziecka uczono mnie tolerancji dla homoseksualistów, chętnie pogadam z gejami.
 
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

A i ja chętnie odwiedzę tęczową wioskę. Pomysł z wioską dobry acz ona co roku jest - więc wystarczy ją znaleźć :-)
@ ikropka z gejami naprawdę fajnie się rozmawia - jestem hetero ale przez prawie rok mieszkałem na stancji z gejem także nieco poznałem ich kulturę. Zawsze mnie dziwiło jak oni to robią że "swoich" poznają od razu.

myślę, że rozpoznać geja można bez problemu, oni wyglądają jakoś tak.. inaczej :mrgreen: /Sis.
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Haha, to się z nami spotkasz! (ze mną i przyjaciółką)!
I tak, jest to fascynujące. I fajnie się z gejami rozmawia.
 
 
 
chochlik  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

pendalec napisał/a:
Od dziecka uczono mnie tolerancji dla homoseksualistów

Mnie za to uczono, że ludzie inni nie są z definicji gorsi i nie należy ich tolerować. Postawa ta zakłada wyższość tolerującego nad tolerowanym typu "łaskawie pozwalam ci żyć, więc bądź mi wdzięczny śmieciu" (patrz definicja słowa tolerancja), a ja się nie uważam ze jakąś strasznie lepszą od osób hetero, praworęcznych itd. Władzy też nad nimi nie mam.

pendalec napisał/a:
chętnie pogadam z gejami.

Szczerze wątpię, czy w tęczowej wiosce znajdziecie jakichś gejów. Może jakiś jeden, czy dwóch się przewinie, ale to nie są osoby uwielbiające tę imprezę.
 
 
bartek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 27
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

chochlik napisał/a:
pendalec napisał/a:
Od dziecka uczono mnie tolerancji dla homoseksualistów

Mnie za to uczono, że ludzie inni nie są z definicji gorsi i nie należy ich tolerować. Postawa ta zakłada wyższość tolerującego nad tolerowanym typu "łaskawie pozwalam ci żyć, więc bądź mi wdzięczny śmieciu" (patrz definicja słowa tolerancja), a ja się nie uważam ze jakąś strasznie lepszą od osób hetero, praworęcznych itd. Władzy też nad nimi nie mam.

pendalec napisał/a:
chętnie pogadam z gejami.

Szczerze wątpię, czy w tęczowej wiosce znajdziecie jakichś gejów. Może jakiś jeden, czy dwóch się przewinie, ale to nie są osoby uwielbiające tę imprezę.


Ludzi nie, ale juz ich zachowania bywają różne. Nigdy nie byłem w wiosce tęczowej więc nie chce oceniać. Moge natomiast wypowiedzieć się na temat parad równości. Takie zachowania jak najbardziej wymagają tolerancji i to bardzo bardzo zaawansowanej. Podejrzewam, że w wiosce tęczowej nie jest aż tak obleśnie jak na paradach bo tam nie ma tv, nie ma sie komu pokazać. Pozatym myśle ze wioska tęczowa to dobre rozwiązanie, ci co chcą w tym uczestniczyć uczestniczą i nie wpychają się z gołymi pośladkami na publiczne forum.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Żebyście się nie zdziwili, że tak łatwo jest ich rozpoznać :P (chyba, że mówicie o typowych gejach z filmów).
Parę lat temu było z nami parę nowych osób. Byli typowo "męscy": trochę umięśnieni, nawet przystojni (jeden z nich strasznie się wkręcił kumpeli). A co się potem okazało? Że ów jeden z nich był gejem - w życiu bym się nie zorientowała.
A mówienie, że Wooodstock nie jest dla gejów, bo oni wolą inne imprezy - myślę, że jest mylące i stereotypowe.
 
 
chochlik  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

bartek napisał/a:
Moge natomiast wypowiedzieć się na temat parad równości. Takie zachowania...

Jakie zachowania?

Alien napisał/a:
A mówienie, że Wooodstock nie jest dla gejów, bo oni wolą inne imprezy - myślę, że jest mylące i stereotypowe.

Woodstock jest dla wszystkich zainteresowanych, ale faktem jest, że rokrocznie w tęczowej wiosce jest jakieś 90% kobiet... a może i więcej.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Kamilotto napisał/a:
Zawsze mnie dziwiło jak oni to robią że "swoich" poznają od razu.


Też. Z tym, że już kilka razy mnie wzięli za 'swojego', a ja za cholery nie wiem dlaczego i co mam w sobie zmienić by nie być tak postrzeganym. ;p
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

chochlik napisał/a:

Mnie za to uczono, że ludzie inni nie są z definicji gorsi i nie należy ich tolerować. Postawa ta zakłada wyższość tolerującego nad tolerowanym typu "łaskawie pozwalam ci żyć, więc bądź mi wdzięczny śmieciu" (patrz definicja słowa tolerancja), a ja się nie uważam ze jakąś strasznie lepszą od osób hetero, praworęcznych itd. Władzy też nad nimi nie mam.


Nie do końca to miałam na myśli, więc sprostuję- od dziecka uczono mnie, że wszyscy ludzie są równi- geje, nie geje, katolicy, buddyści, Żydzi, Romowie, wszyscy. Że nie należy się z nich śmiać i wytykać palcami, bo to są ludzie tacy jak my, tylko różnią się kilkoma cechami (każdy człowiek czymś się rożni od innego człowieka).
Nie było jakiejkolwiek mowy o tym, by trzymać się postawy, jaką opisałeś. Nigdy więc nie czułam się wyższa od ludzi odmiennej orientacji, rasy, religii... Nie stanowiło to też dla mnie żadnego problemu. A postawa, którą ty opisujesz, to skrajna tolerancja, ja bym powiedziała nawet, że przesiąknięta hipokryzją.
Tyle.
 
 
 
chochlik  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

pendalec napisał/a:
Nie było jakiejkolwiek mowy o tym, by trzymać się postawy, jaką opisałeś.

Nie rozumiem czemu pod cytatem mojego wpisu piszesz do jakiegoś chłopaka...
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

chochlik przepraszam, nie tak miałam zrobić. Jako że też zacytowałeś go, chciałam ten cytat wziąć, ale zamiast Ciebie wpisać właśnie jego. I zapomniałam -.-"
 
 
 
chochlik  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

pendalec napisał/a:
chochlik przepraszam, nie tak miałam zrobić. Jako że też zacytowałeś go, chciałam ten cytat wziąć, ale zamiast Ciebie wpisać właśnie jego. I zapomniałam -.-"


Dlaczego wymieniasz mojego nicka, a piszesz do jakiegoś chłopaka?
 
 
wielebny  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 39
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

hej o co chodzi w tym temacie bo sie pogubiłem:D
 
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

chochlik, chyba pisze że się pomyliła czytać nie umiesz?
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

chochlik napisał/a:
pendalec napisał/a:
chochlik przepraszam, nie tak miałam zrobić. Jako że też zacytowałeś go, chciałam ten cytat wziąć, ale zamiast Ciebie wpisać właśnie jego. I zapomniałam -.-"


Dlaczego wymieniasz mojego nicka, a piszesz do jakiegoś chłopaka?

mysle ze znowu o to samo jej chodzi =P imho ja zadnych oporow nie mam, jak beda niech beda.
 
 
ener  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Powieście wysoko flagę, to może trafie i odwiedzę, chętnie potowarzyszę i pogadam :)
A mówienie, że gejów łatwo rozpoznać albo że nie lubią takich imprez? Nie każdy gej słucha Lady Gagi ;) Stereotypy, stereotypy!
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

nie wiem gdzies ty wytrzasnal stereotyp ze geje sluchaja Lady Gagi o.0
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

Temat zamykamy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi