Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Wto 05 Lip, 2011
Siatkówka na Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Evela napisał/a:
A może by tak że np drużyna przeciwko druzynie i od razy inkasować browarki ? Taka mała sugestia :mrgreen:


Hmmmm. Czyli jak?? Grają dwie drużyny i wygrana wypija browar przegranej? To mogłoby być ciekawe. W finale, co prawda, pewnie by się wszyscy zataczali, ale przynajmniej zataczali po równo :D . Przemyślę to jeszcze. Myślę, że wolałbym jednak, by wszystkie browarki sobie czekały spokojnie na zwycięzcę. Jednak widok 60 browarów, które można wygrać bardziej motywuje do walki. Powiedziałbym nawet, że lepiej niż jakiekolwiek pomponiary.

erazel napisał/a:
ciekawe kto będzie trzymał i odpowiadał za pule nagród :mrgreen:


Ja się zajmę tym odpowiedzialnym zajęciem. Wątpię, żeby mi się wszystkie pomieściły do lodówki, ale wymyśle coś żeby się nie zagotowały do finału. Jeśli ktoś mi nie ufa, mogę dać pod zastaw swój dowód osobisty.
 
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Najlepiej 3-4 osoby w drużynie. Bo na dworze tak się najlepiej gra. Ja oczywiście drużynę też zgłaszam :-) na woodzie będę w środę w godzinach 15-18.
 
 
 
shrew  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 71
Skąd: Bn
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Pomysł Evela jest całkiem spoko tylko czy będziecie jeszcze w stanie dotrwać do finału? xD Nie oszukujmy się że wszyscy będą trzeźwi, większość osób na PW zaczyna pić razem ze wstaniem słońca,zabijając wczorajszego kaca.
Niestety nie wezmę udziału w grze (z przyczyn zdrowotnych) ;/ ale z chęcią wpadnę popatrzeć jak toczy się gra po pijaku :mrgreen:
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Szajbaman napisał/a:

Hmmmm. Czyli jak?? Grają dwie drużyny i wygrana wypija browar przegranej? To mogłoby być ciekawe. W finale, co prawda, pewnie by się wszyscy zataczali, ale przynajmniej zataczali po równo :D . Przemyślę to jeszcze. Myślę, że wolałbym jednak, by wszystkie browarki sobie czekały spokojnie na zwycięzcę. Jednak widok 60 browarów, które można wygrać bardziej motywuje do walki. Powiedziałbym nawet, że lepiej niż jakiekolwiek pomponiary.


No w sumie racja :-)

Szajbaman napisał/a:

mogę dać pod zastaw swój dowód osobisty.


:lol: :lol:

Ja będę na polu już we wtorek w godzinach ok 19 albo i wcześniej :-P
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Ja sobie będę robił małą rozgrzewkę rano by wypocić resztki alkoholu i tak dalej po prostu biegając - z górki na dół i z powrotem, a jak bardzo będzie mi się to nudziło, to do centrum miasta i z powrotem. Nie lubie pić rano, bo żołądek się buntuje i robie się cholernie głodny, a poza tym szkoda mi kasy by chodzić nabombany przed dwunastą :lol:.
 
 
łucka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 31 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

A nie lepiej tak(?):

Każda drużyna zastawia jednego browara i za I miejsce 12 browarów, za II m. 7, za II m. 4 (przykładowo). Ja chętnie zagram, z kim? Jeszcze zobaczę. :P Ogólnie fajny pomysł. 8-)
 
 
Lemmy288  
Forumowy prawiczek
Dezerter

Wiek: 29
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Radomsko
  Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

Kolejny zawodnik się zgłasza. :)
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

łucka napisał/a:
A nie lepiej tak(?):

Każda drużyna zastawia jednego browara i za I miejsce 12 browarów, za II m. 7, za II m. 4 (przykładowo). Ja chętnie zagram, z kim? Jeszcze zobaczę. :P Ogólnie fajny pomysł. 8-)


Jednak uważam, że po dwa piwa od zawodnika jest lepszym pomysłem, w końcu dwa piwa to nie majątek. Z podziałem na miejsca, zrobiłbym tak, że za 1 miejsce 75% puli, za 2-gie 25%, a za 3 miejsce np. dyplom. Wtedy przy założeniu, że drużyny będą 3-osobowe i będzie ich 10 za 1 miejsce przypadnie 15 browarów na głowę, a za 2 miejsce po 5 browarów na głowę.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

o 15 browarów na głowe to się opłaca walczyć :P
 
 
 
Binio  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   

Kolejny zawodnik do rozgrywki się zgłasza. Postaram się jeszcze namówić moich antysportowych kumpli.
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   

Ja drużynę będę miał na pewno :-D sami alkoholicy ale damy radę :-D gdzie i kiedy zapisy?
 
 
 
krasik01  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Głowno
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

kurde, ja drużyny nie zbiorę, ale inicjatywa szczytna więc jakby komuś brakowało do składu to się pisze ;)
 
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

nas w drużynie jest 3, może 4, więc jak góra zadecyduje, że gramy po 5 czy wiecej to będziemy potrzebowali zawodników :D
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Spokojnie. Właśnie się zastanawiam, jak to wszystko poukładać, bo chętnych jest sporo. Ni wiem jak duże będzie boisko, bo nie ja będę je wygradzał. Ilość drużyn też nie jest obojętna. Najlepsze rozwiązanie , to 8 drużyn, albo 16 przy czym 16 to troche dużo, by rozegrać turniej w 3 dni na jednym boisku. Trzeba by grać w czasie koncertów, a nie wszyscy na to się zgodzą. Powtarzam, że jak ktoś nie ma drużyny, to niech też przyjdzie. Wszystko jest do dogadania. Jest to pierwsza taka opcja jaką organizuję, więc też musicie mi wybaczyć wszelkie niedociągnięcia.
 
 
 
byx007  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 13
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

ja też mogę zagrać jak komuś będzie brakowało zawodników w drużynie:)
 
 
fracus004  
Coś już napisał
YEAH!!!


Wiek: 34
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 86
Skąd: Nietązkowo
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

16 drużyn to wcale nie tak dużo... Bez problemu da się to rozegrać w 3 dni.. Z chęcią mogę Ci pomoc w systemie rozgrywek. Jest 16 drużyn , robimy dwie grupy po 8. Mecz dwa sety do 21 jak w plazowke. Taki mecz trwa średnio około 30 minut. Pierwsze 4 drużyny z dwóch grup walczą o miejsca 1-8 a pozostaje o 9-16. Jeśli nie starczy czasu można zrobić system pucharowy po zakończeniu grania w grupach. Wszystko jest do zrobienia i zorganizowania :-)
najważniejsze, aby każdy sobie pograł troche.. :)
 
 
 
krzychu504  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Tylko jest jeszcze kwestia ze drużyna która wygra będzie miala w sobote (ostatni dzien) po poludniu nadmiar browaru w stosunku do dni wczesniejszych^^
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Po pierwsze to nie istnieje coś takiego jak nadmiar piwa, a po drugie, jeżeli już by coś takiego istniało, to wątpię, by ktoś na to narzekał.
 
 
 
Malita  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: Katovitze
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

widzę, że zgłaszają się sami Panowie ;] coś krucho z kobietami ;/
 
 
 
byx007  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 13
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Malita napisał/a:
widzę, że zgłaszają się sami Panowie ;] coś krucho z kobietami ;/


Jeśli chodzi o kobietki, to postaram się namówić moją drugą połówkę na grę ale coś mi się wydaje, że może być ciężko osiągnąć sukces:)

Ja jak najbardziej zgłaszam się na chętnego podjęcia walki o te browarki, jeśli ktoś nie będzie miał składu to polecam się na atakującego:)
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Malita napisał/a:
widzę, że zgłaszają się sami Panowie ;] coś krucho z kobietami ;/


to jesteśmy co najmniej dwieXD

a co do pozycji to ja radze sobie najlepiej z zagrywką/ rozegraniem, w razie braku u kogos takowego zawodnika:P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group