Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
Rozkład jazdy PKP - Pociągi Woodstockowe 2011
Autor Wiadomość
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   Rozkład jazdy PKP - Pociągi Woodstockowe 2011

Rozkłady są aktualne,po zmianach,o których była informacja na wośpie.

1) Rozkład i cennik ze zniżkami wszystkich pociągów dodatkowych:
http://s.wosp.org.pl/File...20PR%281%29.pdf
-Zniżki 51% dla studentów za okazaniem legitymacji
-Zniżki 37% dla uczniów za okazaniem legitymacji do 24 urodzin.

2) Mapa stref z cennikiem:
http://www.przewozyregion...2011schemat.pdf
-Innymi cenami proszę się nie sugerować,te są właściwe(podobnie jak te w pierwszym linku).

3) Jeżeli wam nie odpowiadają te połączenia to inne można znaleźć pod adresem http://rozklad-pkp.pl

Lub poszukać tutaj:
http://s.wosp.org.pl/File...WOSP%281%29.pdf

Jeżeli nie widzicie dokumentów w przeglądarce należy je pobrać.Prawym i "zapisz element docelowy".

4) Specjalnie dla każdej marudy z Rzeszowa i okolic,która nie potrafi ogarnąć pkp,od cioci Niez:
Można jechać tym: http://rozklad-pkp.pl/tra...629.1311776719& z przesiadka na ten: http://rozklad-pkp.pl/tra...629.1311776719& za 80 zł
albo: http://rozklad-pkp.pl/tra...629.1311776719& z przesiadka na ten: http://rozklad-pkp.pl/tra...629.1311776719& za 54 zł.

Po inne trasy proszę zgłaszać się do mnie na pw,żeby nie zaśmiecać tematu.

5) Jeżeli nie jedziecie dodatkowymi pociągami polecam jechać albo tylko TLK,albo tylko Regio i InterRegio.Łączone przejazdy potrafią być dwa razy droższe. Z przesiadką z Regio na InterRegio jest luz,te pociągi można mieszać.Przy kupnie biletu powiedzcie pani w kasie którym konkretnie będziecie jechać(np.nr pociągu,albo nazwa,np.Regio,TLK,EC) i gdzie się na co przesiadacie,bo w innym wypadku moga być niespodzianki w postaci dopłat i mandatów.Pkp nie jest już tak ugodowe jak dawniej.W razie pytań,chętnie pomogę.

W temacie proszę wpisywać tylko konkretne pytania i istotne uwagi.Odpowiadajcie tylko kiedy jesteście pewni udzielanej informacji.Oszczędźcie pracy moderatorom.Dziękuję. :-)
  
 
 
M.  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 41
Skąd: stąd
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

a ja chciałam zapytać jak działają bilety w obie strony..

można je kupić w kasie pkp i trzeba wtedy mówić którymi konkretnie pociągiem pojadę, czy bilet działa na wszystkie music regio z danego miasta (i odwrotnie) ?

jeśli te informacje już gdzieś się znalazły, przepraszam za dublowanie, ale osobiście nigdzie nie widzę (:
 
 
Xandra  
Coś już napisał
nie.


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 54
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Z tego co pamiętam, bilet możesz kupić w kasie przewozów regionalnych, u konduktora, lub przez internet. Bilety kupujesz na określoną godzinę wyjazdu, powrotny podobnie. tak było w tamtym roku
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

kurde jakoś mi z tym wyszukiwaniem nie idzie, pomoże ktoś?
chciał bym jechać z tego głównego katowickiego dworca niedaleko pks, tego duzego z przejsciami podzmienymi :P nie wiem jak on się nazywa, a muszę znać jego adres. Czytałem też że jakieś prace budowlane są tam prowadzone dworzec przebudowują, ten dworzec jest otwarty? wyjaśni mi to ktoś :)
może był by ktoś tak miły i wyszukał mi pociąg na wtorek rano z katowic, jak najkrótszy czas podrózy i jak najmniej przesiadek
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Woodstockowe masz o :

22:50 1/2 sierpnia
6:16 2 sierpnia
22:50 2/3 s.
19:25 3/4 s.


P.S. W banku podróży masz temat "Katowice". Odezwij się tam, może ktoś będzie coś wiedział o zwykłych pociągach.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

No więc tak...wszystkich pociągów podawać Ci nie będę bo mi się nie chce;) ale..patrząc na Twoje kryteria najlepszą opcją jest pociąg o 6:16 bez przesiadek, jedzie 9,44, o 16 jesteś w Kostrzynie, cena biletu normalnego 52zł lub drugi o 8:02 z jedną przesiadką w Krzyżu, jedzie 8,17 i o 16:09 jest w Kostrzynie, cena biletu 53zł (ten drugi chyba lepszy, patrząc na czas, chociaż z drugiej strony w Krzyżu pociąg będzie zapewne zawalony)

[ Dodano: Sro 27 Lip, 2011 ]
no właśnie zapomniałam dodać, że ten pierwszy jest woodstockowy a drugi normalny :)
 
 
 
hiroaki  
Coś już napisał
Urodzony aby żyć

Wiek: 29
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 71
Skąd: Mielec
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Niez napisał/a:
Przy kupnie biletu powiedzcie pani w kasie którym konkretnie będziecie jechać i gdzie się na co przesiadacie,bo w innym wypadku moga być niespodzianki w postaci dopłat i mandatów.Pkp nie jest juz tak ugodowe jak dawniej.W razie pytań,chętnie pomogę.


mam podac ten numer który widnieje kolo pociagu na wyszukiwarce pkp?
bilet do pociagu do ktorego sie przesiadamy kupujemy na miejscu czy mowimy np. do Kostrzyna z przesiadką we wroclawiu?

Podanie nr pociągu to najlepszy sposób! Jeśli go nie znacie wystarczy jak powiecie,że np. do Wrocławia Regio,a we Wrocławiu przesiadka do Kostrzyna na Interegio. W zależności jak się ten pociąg nazywa.Chodzi o to,że każdy ma inną taryfę,nawet jeżeli jest to ten sam przewoźnik.//Niez

[ Dodano: Czw 28 Lip, 2011 ]
wielkie dzięki niez właśnie tu miałem mały problem
 
 
 
roshnise  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: ustka
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Mam jedno pytanie i przepraszam jak gdzieś już było, chce sie wybrać pkp z słupska i tam są 3 miejscowosci, Kostrzyn, Kostrzyn(gr), Kostrzyn Wlkp, do ktorego mam sie udac? Powiem tylko że przystanek kostrzyn gr nie funkcjonuje jakoś bo nie ma zadnych polaczen

Podkresliłam właściwy :-) //Niez
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

normalny kostrzyn bez dodatkow
 
 
 
Mati900  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Chyba kolejne zmiany zaszły

http://www.wosp.org.pl/wo...ladach_pkp.html

Info z dzisiaj.
 
 
Moje2MroczneJa  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Racibórz
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Hej. Mam takie pytanie, ponieważ niestety niewiele rozumiem z tego rozkładu jazdy pociągów. Chodzi mi o to, że jestem z Raciborza i najlepiej dla mnie by było gdybym mogła jechać z Rybnika, bo mam najbliżej. No, wiec czy ktoś mógłby mi pomóc rozszyfrować czy faktycznie na tym rozkładzie jest napisane, ze pociągi z Rybnika na Woodstock jadą dopiero 3 sierpnia?
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Moje2MroczneJa napisał/a:
No, wiec czy ktoś mógłby mi pomóc rozszyfrować czy faktycznie na tym rozkładzie jest napisane, ze pociągi z Rybnika na Woodstock jadą dopiero 3 sierpnia?


Dokładnie, jest tylko jeden pociąg woodstockowy jadący przez Rybnik, 3.08 godzina 9:10
 
 
 
hiroaki  
Coś już napisał
Urodzony aby żyć

Wiek: 29
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 71
Skąd: Mielec
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

mam pytanie.na rozkladzie przyjazdów podanym na http://www.wosp.org.pl/wo...ladach_pkp.html przy godzinach przyjazdów pociągow do kostrzyna kolo daty widnieje słowo "dolny" lub "górny".co to znaczy?
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

W Kostrzynie dworzec jest dwupoziomowy.
 
 
YAGO  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Szymbark
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

Ja mam takie pytanie, sa dwa sprzeczne czesciowo rozklady jazdy z gdyni, jeden mowi ze pociag jedzie w srode w nocy o 22.38 inny mowi ze we wtorek 22.38, natomiast "zakup przez internet" mowi ze ten wsrode nie jedzie. Macie moze jakies info?

Wszystkie aktualne rozkłady są w pierwszym poście /Niez
 
 
Pola  
Forumowy prawiczek
let the noise continue...


Wiek: 29
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

Chyba znowu im się coś pozmieniało, ja co do mojego pociągu różnicy nie widzę, ale możliwe że jakieś inne niuanse zaszły. Przynajmniej tak napisali na stronce.
http://www.wosp.org.pl/wo...stockowych.html

Dzięki,uaktualniłam! /Niez
 
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   Ciopąg specjalny

Siema.! Ludzie dajcie pomoc bo sie pogubilismy z chłopakami na roklady pkp .pl czy jak to tam jest napisane ze EkspresRegio w poniedziałek w Łowiczu jest o 13:10 i na rozkladzie na wosp.org/woodstock. Też jest nasz pociąg o 13:10 w Łowiczu ale na Przewozach regionalnych nie ma naszej stacji...? Co to znaczy ze musimy jechac do Wa-wy albo Kutna czy nie..? Bo juz nie wiemy jak mamy robic...? HELP!
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

Naucz się poprawnie pisać... to raz. 2. Pociąg expressRegio "Mazowsze" o 13.06 zatrzymuje się w Łowiczu.
 
 
GQ  
Forumowy prawiczek
HC MF

Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 15
Skąd: uckie
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

Mam pytanie, kupował już ktoś bilet na stacji? Bo słyszałem że na niektórych dworcach nie sprzedają i odsyłają do kupna przez internet, chore O.O

Zdarza się,że kasjerki nie wiedzą jaki bilet mają wydrukować i wtedy wmawiają,że nie sprzedaje się takiego biletu w ogóle. Jednak w każdej kasie mają obowiązek sprzedać bilet na każdy pociąg,bez wyjątku. Domagajcie się sprzedaży biletu i nie dajcie się spławić./Niez
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

Nie wiem jak mogą nie sprzedać biletu na stacji :roll: to już by było chore, nie każdy posiada konto i ma możliwość kupna przez internet.
 
 
 
hiroaki  
Coś już napisał
Urodzony aby żyć

Wiek: 29
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 71
Skąd: Mielec
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

a jak np. jadę z przesiadką to na stacji z ktorej zaczynam podroz kupujac bilet i mowiac tam ze do kostrzyna z przesiadka i gdzies tam ,podaje numery pociagów i od razu zakupuje bilet na przesiadke,tak?

Trzeba powiedzieć w kasie gdzie będzie przesiadka. Bilet kupuje się z miejsca,ze którego się wyjeżdża,czyli np. Lubliniec,do miejsca docelowego,czyli Kostrzyn,a przesiadka w Krzyżu.
Bilet będzie jeden: Lubliniec-Kostrzyn(przez Krzyż).
Nie polecam zatrzymywać się na stacji przesiadkowej na dłużej (na zwiedzanie czy zakupy),chyba,że zakończycie podróż przed upływem 24 godzin od zakupu biletu.Oficjalnie należy przesiadać się na najbliższy możliwy pociąg do celu.//Niez
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group