Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
Rozkład jazdy PKP - Pociągi Woodstockowe 2011
Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

kefas napisał/a:
Czy to oznacza, że w pierwszym dniu Woodstocku nie ma już w ogóle bezpośrednich pociągów z Trójmiasta i trzeba jechać zwykłymi liniami, po kilka przesiadek?


Tak właśnie...

kefas napisał/a:
Jak w takim razie najlepiej dojechać pociągami, żeby zdążyć na rozpoczęcie? Wyjazd dzień wcześniej niestety nie wchodzi w grę.


Najlepszy pociąg, żeby być w miarę szybko na polu jest o 04:33 z Gdańska Głównego z przesiadką w Poznaniu i o 13 jesteś w Kostrzynie.
 
 
 
kefas  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

@vin, dzięki za odpowiedź.

Ogólnie lipa z tym pkp jest, jechać tym nocnym to nie wiem czy się w ogóle uda, no ale pomyślimy.
Pozdrawiam.
 
 
wiktoria03  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Puławy
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

vin dzięki za odpowiedź. Też jeździłam już tym pociągiem, ale wcześniej takiego czegoś nie pisali stąd mój problem. Dzięki jeszcze raz!
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Dobry. Mam pewną sprawę odnośnie biletów.

Na tej stronie(http://s.wosp.org.pl/Files/PW%203_08_2011%20przyjazdy%20WOSP%284%29.pdf) jest, że pociąg MusicREGIO w Gnieźnie będzie o godzinie 11:58(3 strona PDFa i 3 linijka od dołu).

http://www.przewozyregion...2011schemat.pdf Tutaj podają, że cena z mojego regionu będzie wynosiła 39zł normalny,25zł ulgowy szkolny i 19zł studencki.

Jeśli będziemy kupować bilety w dzień wyjazdu to cena będzie taka sama czy to są jakieś inne ceny?
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

cena jest ta sama. Mnie natomiast ciekawi czy na musicregio tez beda obowiazywac znizki typu ty i raz dwa trzy poniewaz wolalbym zaplacic mniej poniewaz znajomi maja znizki studenckie ktorych nie posiadam :)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Zniżki za kupno biletu od razu w obie strony nie łączą się z innymi promocjami.
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Zaraz, zaraz. źle zapytałem :P

To są ceny w 2 strony biletów czy w 1 stronę? Jeśli w 2 strony, to ile by kosztowały w 1 stronę? :D

Choć, myślę, że to są ceny w 1 stronę.... Wole być pewny w 100% :)
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

jezeli kupujesz odrazu bilet tam i nazad to masz taniej. Ile nie wiem. Zadzwon na infolinie w twoim miescie i sie zapytaj.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

W pierwszym poście jest cennik!
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

ta super, no i co z tego skoro nie ma tam cennika biletu tam i z powrotem. Taki bilet jest tanszy niz jak bys kupowala osobno w jedna i w droga strone. Np ja zamiast zaplacic 86zl kupując oddzielnie zaplacilem 74 kupujac odrazu tam i z powrotem.

Jest w obie strony! i ze wszystkimi ulgami również! Sprawdzać i czytać się nalezy//Niez
 
 
juvego1988  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 34
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Czy też tak macie, iż na stronie internetowej biletów regionalnych nie ładują się Wam miasta (stacje) przez co nie można przejść dalej (cały czas jest się na kroku 1/3 ?. Jest to trochę irytujące bo nie można zakupić biletu przez internet...
Nie wszystkie stacje się załadują,bo nie z każdej stacji startowej można kupić bilet przez internet.//Niez
 
 
Mati900  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Ja wczoraj kupowałem z kumplem bilety. Polazłem z wydrukiem, co by tłumaczyć nie trzeba było zbyt wiele ( w efekcie i tak musiałem ). No ale okej, przechodząc do sedna : Baba sprzedała nam bilety za które zapłaciliśmy na łba po 39.20 zł z ulgą 51% zamiast 50.96 zł jakie podane było w rozpisce. ( Pociąg z Warszawy + powrotny ) A opisując dokładniej to jeden bilet na dwie osoby do Kostrzyna i drugi taki sam powrotny , obydwa własnie po 39.20 zł. Więc za całosc wyszło ponad 20 zł mniej niż się spodziewaliśmy. Na bilecie jest napisane, że pociąg dodatkowy, taryfa specjalna.
Więc chyba jest okej ?!

p.s.
Baby w okienkach są tragiczne. Nie dosyć, że sprzedawać nie chcą, tylko ściemy wciskają, to jeszcze nie dadzą sobie nic wytłumaczyć, tylko z mordą od razu lecą... . Komuna.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Z niektórymi trzeba walczyć,żeby w ogóle kupić bilet. A mnie na pkp nie chcieli zatrudnić :-|
Jak policzyła mniej,to liczcie się z tym,że konduktor jak będzie służbista to może doliczyć wam ta różnicę.Chociaż prawdopodobnie sama za swój błąd zapłaci.
 
 
Mati900  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Ona stwierdziła, że jej wyszło taniej i to jest ten pociąg specjalny do Kostrzyna, tak jej wyszło i tyle zapłaciłem. Mam nadzieje, że wszystko będzie okej. Wiadomo zawsze lepiej jak wyjdzie taniej, ale na rozpisce były inne ceny.
 
 
LadyMonster  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

A ja miałam dziś bardzo niemiłą sytuację przy kasie na dworcu PKP w Gdańsku Głównym. Poprosiłam ładnie o bilet z Gdańska Głównego do Kostrzyna, na jutro, na godzinę 5:14. Kobieta w kasie spojrzała na mnie i powiedziała, że nie może mi takowego biletu sprzedać. Kiedy zapytałam dlaczego, to powiedziała , że , cytuję, : "Nie sprzedam Ci takiego biletu, ponieważ to nie są pociągi dla Woodstockowej chołoty. Dla Was podstawili osobne i tymi macie jeździć".
Nie chciało mi się już grzecznie pani tłumaczyć, że chcę jechać z 4 przesiadkami, ale taniej (tylko 23 złote z jedną stronę), a poza tym inne pociągi mi nie pasują. Zapytałam tylko ładnie o jej nazwisko i o to, gdzie można złożyć skargę. Skargi składać nie zamierzam.
Podeszłam do następnej kasy i bilet kupiłam bez problemu ;)
 
 
 
Mati900  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

No niestety stare mendy pracują w okienkach. Wystarczy chwilę inteligentnie nawciskać takiej i od razu robi się "mała".
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

LadyMonster dobrze zrobiłaś! Pewnie w gaciach mokro jej się zrobiło. Ale fakt, do niektórych bez kija nie podchodź...
 
 
Borsuk  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 55
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Mati900,
nie musisz martwic sie o doplate za bilet. Zaplaciles prawidlowa sume za bilet. Masz tak tanio, poniewaz masz ulge procentowa + znizke za kupno biletow wczesniej TAM i SPOWROTEM.

kasiulaaa666,
stereotypy niszcza swiat, kolejnym przykladem to zdanie Pani z okienka. Zachowalas sie z klasa.
Pozdrawiam.
 
 
 
MaYkaH  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

hej hej!!!
mam pytanie jutro czyli 3 sierpnia o której jest dokładnie ten pociąg z gdyni do kostrzyna..o 9.22 czy o 5 tam ileś bo już sama nie wiem
pozdro
 
 
Mati900  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Borsuk napisał/a:
Mati900,
nie musisz martwic sie o doplate za bilet. Zaplaciles prawidlowa sume za bilet. Masz tak tanio, poniewaz masz ulge procentowa + znizke za kupno biletow wczesniej TAM i SPOWROTEM.

.


Nie do końca :) zgodnie z rozpiską podana przez organizatorów : za bilet tam i z powrotem, uwzględniając ulgę 51% ,powinienem zapłacić więcej.
 
 
LadyMonster  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

MaYkaH napisał/a:
hej hej!!!
mam pytanie jutro czyli 3 sierpnia o której jest dokładnie ten pociąg z gdyni do kostrzyna..o 9.22 czy o 5 tam ileś bo już sama nie wiem
pozdro


Pociąg musicREGIO do Kostrzyna , z Gdyni Głównej, 3 sierpnia, startuje 9:22.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group