Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
Rozkład jazdy PKP - Pociągi Woodstockowe 2011
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

FeSTeR napisał/a:
Uzna, ze jechałeś na gapę.


To nie jest regułą. W InterCity owszem, się o to przypierdalają, jednak w pociągach PR już trochę rzadziej. Nie zmienia to faktu, że wypada podejść do konduktora.

5zł to opłata konduktorska i uiszczasz są wtedy, kiedy stacja, z której zaczynasz podróż ma w czasie odjazdu pociągu CZYNNĄ kasę biletową.
 
 
HIV  
Forumowy prawiczek
Llife is peachy


Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 11
Skąd: GŁOGÓW
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

no właśnie chodziło mi głównie o to czy 'uzna' czy 'nie uzna', bo raczej mało przyjemne jest przechodzenie po ludziach do pierwszego wagonu dla mnie i dla wszystkich ludzi po/na drodze... w tamtym roku nie było kontroli ani razu i żałowałem że kupiłem bilety:p I jeszcze pytanie czy mogę z biletem uctokowym jechać zwykłym pociągiem regio? Wg mnie nie ma żadnej różnicy pomiędzy tymi specjalnymi a niespecjalnymi ale pewnie trzeba by dopłacić (?)
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

A to nie możesz wybrać sobie pociągu, którym chcesz jechać najpierw, a dopiero potem bilet kupić ? Rozkład jazdy podany i można sobie spokojnie, bez stresu ułożyć plan jazdy. Po co kombinować ?
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

HIV napisał/a:
I jeszcze pytanie czy mogę z biletem uctokowym jechać zwykłym pociągiem regio?
Nie możesz.
 
 
niekontrolowana  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Guzikolandia
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Czy to prawda, że jedzie pociąg MusicRegio 2/3 sierpnia z Katowic o godzinie 22.50.? Tak wyczytałąm z tych tabelek, ale potrzebuje sie upewnić. Prosi.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

niekontrolowana napisał/a:
Czy to prawda, że jedzie pociąg MusicRegio 2/3 sierpnia z Katowic o godzinie 22.50.? Tak wyczytałąm z tych tabelek, ale potrzebuje sie upewnić. Prosi.


Prawda.
 
 
 
wiktoria03  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Puławy
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

okej, to ja mam pytanie. Wchodząc na tą stronę : http://pliki.gazetalubusk...1​1_C.pdf jest coś tam napisane, że połączenia bez konieczności przesiadki, czyli tam gdzie nie jest to napisane (druga rubryka 2/3 wyjazd z lublina 16.07 ) są przesiadki czy jak? Bo już trochę nie ogarniam
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

wiktoria03 napisał/a:
okej, to ja mam pytanie. Wchodząc na tą stronę : http://pliki.gazetalubusk...1​1_C.pdf jest coś tam napisane, że połączenia bez konieczności przesiadki, czyli tam gdzie nie jest to napisane (druga rubryka 2/3 wyjazd z lublina 16.07 ) są przesiadki czy jak? Bo już trochę nie ogarniam


Nie ma przesiadki.
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Też mi wygląda, ze nie ma przesiadki. Jeździłem tym pociągiem parę razy i nigdy nie było.
 
 
Katta0  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Budapest
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   z Berlina

Cześć Wam, miałabym takie pytanie, czy ktoś może jedzie lub kiedykolwiek już jechał na Woodstock z Berlina? Mieszkam trochę daleko (Budapeszt:)) i wydaje mi się, że przez Berlin miałabym najprostsze połączenie. Tylko nigdy tam jeszcze nie byłam i trochę się jednak boję jak tam z przesiadką poradzę.

Z Berlina są bezpośrednie pociągi do Kostrzyna.Kursują co godzinę od ok. 6:30 do 20:30,jedzie 1:20.Przesiadka na dworcu to nic trudnego,nawet bez znajomości języka.//Niez
 
 
verdon  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: bielsko
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Witam, mam pytanie co do godziny odjazdu w środę z Bielska-Białej, godzina podana w rozpisce (4:47) różni się od godziny podanej przy internetowym zamawianiu biletów (7:26). Z góry dziękuje za odpowiedź :)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

verdon napisał/a:
Witam, mam pytanie co do godziny odjazdu w środę z Bielska-Białej, godzina podana w rozpisce (4:47) różni się od godziny podanej przy internetowym zamawianiu biletów (7:26). Z góry dziękuje za odpowiedź :)



W rozpisce jest podana godzina 7:26..były jakieś zmiany w rozpisce, więc może jak sprawdzałeś wcześniej to była 4:47 a teraz zmieninli, jak nie to nie wiem skąd wziąłeś tą godzinę ;-)
 
 
 
Owocowy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Poniatowa
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Witam, mam problem. Kupiłem w sobotę na stacji PKP bilet Lublin-Kostrzyn na 7:55 (przesiadka w Krzyżu), Intercity, pozniej Inter Regio. Dziś patrzę rozkład jazdy PKP i okazuje się, że takiego pociągu nie ma. Są dwa: jeden z przesiadką w Warszawie, drugi z przesiadką w Krzyżu i Poznaniu. Oba 7:55. Na który z nich bilet jest ważny? Jak to możliwe, że dzień po zakupie biletu rozkład jazdy się zmienia ?
Pozdrawiam
Idź na pkp i wymienią bilet na dobry./Niez
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Owocowy napisał/a:
Witam, mam problem. Kupiłem w sobotę na stacji PKP bilet Lublin-Kostrzyn na 7:55 (przesiadka w Krzyżu), Intercity, pozniej Inter Regio. Dziś patrzę rozkład jazdy PKP i okazuje się, że takiego pociągu nie ma. Są dwa: jeden z przesiadką w Warszawie, drugi z przesiadką w Krzyżu i Poznaniu. Oba 7:55. Na który z nich bilet jest ważny? Jak to możliwe, że dzień po zakupie biletu rozkład jazdy się zmienia ?
Pozdrawiam


Zobacz jeszcze dokładnie na bilecie co jest napisane, powinny być uwzględnione przesiadki
Wysoce prawdopodobne :-D /Niez
 
 
 
kefas  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Cześć,

Chciałbym pojechać w czwartek 4.08 z Gdańska Głównego (ew. Gdyni Głównej), ale w rozkładzie podanym w pierwszym poście nie ma w ogóle pociągów kursujących w tym dniu, tak samo na stronie przewozyregionalne.pl
Czy to oznacza, że w pierwszym dniu Woodstocku nie ma już w ogóle bezpośrednich pociągów z Trójmiasta i trzeba jechać zwykłymi liniami, po kilka przesiadek? Jak w takim razie najlepiej dojechać pociągami, żeby zdążyć na rozpoczęcie? Wyjazd dzień wcześniej niestety nie wchodzi w grę.

Pozdrawiam,
Kefas
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

kefas napisał/a:
Czy to oznacza, że w pierwszym dniu Woodstocku nie ma już w ogóle bezpośrednich pociągów z Trójmiasta i trzeba jechać zwykłymi liniami, po kilka przesiadek?


Tak właśnie...

kefas napisał/a:
Jak w takim razie najlepiej dojechać pociągami, żeby zdążyć na rozpoczęcie? Wyjazd dzień wcześniej niestety nie wchodzi w grę.


Najlepszy pociąg, żeby być w miarę szybko na polu jest o 04:33 z Gdańska Głównego z przesiadką w Poznaniu i o 13 jesteś w Kostrzynie.
 
 
 
kefas  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

@vin, dzięki za odpowiedź.

Ogólnie lipa z tym pkp jest, jechać tym nocnym to nie wiem czy się w ogóle uda, no ale pomyślimy.
Pozdrawiam.
 
 
wiktoria03  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Puławy
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

vin dzięki za odpowiedź. Też jeździłam już tym pociągiem, ale wcześniej takiego czegoś nie pisali stąd mój problem. Dzięki jeszcze raz!
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Dobry. Mam pewną sprawę odnośnie biletów.

Na tej stronie(http://s.wosp.org.pl/Files/PW%203_08_2011%20przyjazdy%20WOSP%284%29.pdf) jest, że pociąg MusicREGIO w Gnieźnie będzie o godzinie 11:58(3 strona PDFa i 3 linijka od dołu).

http://www.przewozyregion...2011schemat.pdf Tutaj podają, że cena z mojego regionu będzie wynosiła 39zł normalny,25zł ulgowy szkolny i 19zł studencki.

Jeśli będziemy kupować bilety w dzień wyjazdu to cena będzie taka sama czy to są jakieś inne ceny?
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

cena jest ta sama. Mnie natomiast ciekawi czy na musicregio tez beda obowiazywac znizki typu ty i raz dwa trzy poniewaz wolalbym zaplacic mniej poniewaz znajomi maja znizki studenckie ktorych nie posiadam :)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

Zniżki za kupno biletu od razu w obie strony nie łączą się z innymi promocjami.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group