Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rady!!! Pytania!!!
Autor Wiadomość
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Mnie jakoś nikt nie beształ a nie mam 18 lat :roll: Mało tego niejedno zaproszenie na piwo miałam ;-) Sądzę, że jest to raczej kwestia zachowania.
 
 
ruda maruda  
Coś już napisał
adrianna


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 88
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pią 18 Lut, 2011   

prawdopodobnie mój przyjazd na woodstock będzie samotony i pierwszy w moim życiu. Chce go przeżyc godnie coś wyniesc i coś wniesc w serca ludzi, pozostac zrozumianą... Mam też plan po woodstocku wsiasc w pociąg zwiedzic polske na stopa. Uwarzacie że po mimo skoromnosci, słabosci i braku pewnosci uda mi sie spełnic to marzenie?

I jeszcze jedno, jest ktoś chetny opisac mi wszystko zwiazane z przeżyciami tam, z ludzmi i czy można stac się kims lepszym? Dzięki tej atmosferze, dostrzec w sobie zgubioną siebie zgubione nadzieje?
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Pią 18 Lut, 2011   

ruda maruda napisał/a:
skoromnosci, słabosci i braku pewnosci


Z tym to po woodstocku raczej się pożegnasz. ;)
 
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

ruda maruda napisał/a:
prawdopodobnie mój przyjazd na woodstock będzie samotony i pierwszy w moim życiu. Chce go przeżyc godnie coś wyniesc i coś wniesc w serca ludzi, pozostac zrozumianą... Mam też plan po woodstocku wsiasc w pociąg zwiedzic polske na stopa. Uwarzacie że po mimo skoromnosci, słabosci i braku pewnosci uda mi sie spełnic to marzenie?

I jeszcze jedno, jest ktoś chetny opisac mi wszystko zwiazane z przeżyciami tam, z ludzmi i czy można stac się kims lepszym? Dzięki tej atmosferze, dostrzec w sobie zgubioną siebie zgubione nadzieje?


To ja się pisze razem z toba na tego stopa :)
 
 
 
wykolejona  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: gdzieś
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

To też będzie mój pierwszy woodstock i też najprawdopodobniej samotny ;)
A co do stopa to ja też, ja też!
 
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

Kiedyś słyszałem równie albo bardziej szalony pomysł a zarazem super :) Tzn. Pieszo brzegiem bałtyku. A jeżeli chodzi o stopa to fajny pomysł tylko pytanie jak nogi po wiidstocku. Co do Marudy to można razem się zebrać bo ja jade najprawdopodobniej w dwójke fajnie by było zebrać się ekipą bo jesteśmy z tej samej okolicy.
 
 
 
ruda maruda  
Coś już napisał
adrianna


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 88
Skąd: Tuchola
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

Oskarze, byłoby mi bardzo miło, tylko uważam, że jestem człowiekiem dość nietypowym i dziwacznym, wiec podróż ze mna nie byłaby spełniona. Ale może zrozumiesz to co mam w sobie i jednak podróż by się udała..

wykolejona wiec zabieram cię ze sobą !
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

jeżeli ja nie bede jechac samochodem to również przyłączam się do was :D:D
 
 
 
wykolejona  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: gdzieś
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

Maruda - jestem jak najbardziej za!
 
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

Hmmm... Sądząc po loginie dam rade :-P Maruda to da się znieść ale za to ruda i tu jest to :P Czasu Jest jeszcze dużo także można się zmówić.
 
 
 
ruda maruda  
Coś już napisał
adrianna


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 88
Skąd: Tuchola
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

własciwie to moj nick jest moja przeciwnoscią bo nie jestem maurdna ani ruda tylko jestem brunetką która czasem zmiena swój kolor na grejpfrutowy :]

widzę że tworzymy już jakąś paczkę, byle do sierpnia
 
 
 
wykolejona  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: gdzieś
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

No do sierpnia trochę czasu ale jak się postaramy to się uda ^^
(nie robi się tutaj lekki offtop?)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 19 Lut, 2011   

co tu się za bałagan robi?
WRACAMY DO TEMATU!
 
 
 
kachulecc  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 19 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Manchester
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

Kminie czy branie bryki to dobry plan. To, że bedzie zakurzona, porysowana, lekko nadniszczona, pomalowana to moge znieść. Jednak jeżeli się wróce z koncertu i bedzie brakować np. szyby to będę mocno poirytowana. Jakie macie doświadczenia z samochodami na woodstocku?
 
 
BoriaBoria
Gość
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

Ktoś rusza koleją po trasie Białystok - Warszawa we wtorek lub w środę? Ruszam sam i przydałoby się jakieś towarzystwo (wesołe!) Przy okazji-jak z powrotem, tłum na PKP czy raczej luźno?
 
 
herBat  
Coś już napisał
tea trail.


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

W tym roku będzie troszke inaczej. Poprzednie Woodstocki kończyły się w niedzielę i sporo osób ruszało wieczorno/nocnymi pociągami w kierunku domów, co dawało dość sporo ludzi na dworcu/w pociągach.
W tym roku Woodstock kończy się w sobotę, aby wszyscy mogli obadać koncerty do ostatniej kapeli i na spokojnie w niedzielę ruszyć w kierunku domu. Zakładam, że takie rozwiązanie rozciągnie powroty na cały dzień i będzie troszkę luźniej niż w latach ubiegłych:P

Pozdrawiam

Hej!
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

kachulecc napisał/a:
Kminie czy branie bryki to dobry plan. To, że bedzie zakurzona, porysowana, lekko nadniszczona, pomalowana to moge znieść. Jednak jeżeli się wróce z koncertu i bedzie brakować np. szyby to będę mocno poirytowana. Jakie macie doświadczenia z samochodami na woodstocku?


Odpowiedzialności za wszystkich nie wezmę,ale po mojemu "grożą" ci tylko napisy i dzieła tworzone w kurzu pokrywającym Twoją furkę.Pamiątki poczynione markerem lub sprayem to chyba rzadkośc.Najgorzej jak ktoś zacznie 1wszy,to reszta może pomyśleć,że ma przyzwolenie...Wybijanie szyb itp. to ekstremum i w grę nie wchodzi.
 
 
kachulecc  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 19 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Manchester
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

Spraye, markery, farby inne cuda prosze bardzo, obawiam sie jedynie własnie takich ekstremalnych czubków, bo chce samochód zostawić na polu, razem z aparatami i innymi pierdołami dlatego się obawiam. Nic to, okaże się, może jednak po raz kolejny morderczym pociągiem poajdę;]
 
 
BoriaBoria  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 4
Skąd: Tłuszcz
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

A jak z przyjazdem? Kidy jest największy "ruch"? Planuję dobić we wtorek by ustalić legowisko w dobrym miejscu. Sporo osób zjeżdża na kilka dni przed?

:)
 
 
kachulecc  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 19 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Manchester
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011   

Cały czas jest ruch, a jak Ci ruch przeszkadza to nie polecam tej imprezy;) Namioty można spokojnie rozbić jeszcze nawet w trakcie, każde miejsce jest dobre, byle daleko od toi toi. A w tym roku to chyba nawet i ja się skuszę na wcześniejszy przyjazd, jak holidaya dostane:D
 
 
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011   

Dwa dni przed to tam jest garstka ludzi zaledwie. Najwięcej ludzi zjeżdża dzień przed.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group