Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rady!!! Pytania!!!
Autor Wiadomość
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Pon 24 Sty, 2011   

Samotna wyprawa to niezły pomysł.
Poznasz mnóstwo nowych ludzi, z głodu nie zginiesz, bo zawsze znajdzie się ktoś kto rzuci parę drobniaków, wystarczy przejść się z kartką w stylu "Zbieram na...". Z pragnienia też nie bo zawsze ktoś poleje. :D
 
 
 
Xandra  
Coś już napisał
nie.


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 54
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

Nie polecam rozbijać się po lasach bo kradną. My byliśmy rozbici koło Kryszny, w tłumie innych namiotów i nic nam nie ukradli a tego sie baliśmy. Tam było całkiem dobrze, w miare blisko krany i jedzonko Krisznowe :)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

Xandra napisał/a:
Nie polecam rozbijać się po lasach bo kradną.


wszędzie kradną, bez różnicy gdzie, jak namiot stoi pusty i nikt nie ma na niego baczenia, to trzeba mieć szczęście, żeby poddał się szabrownikom
 
 
 
dumdidum  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: daal
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

My rozbiliśmy się w lasku między Krisznowcami a Dżizusami :D co prawda, miejsce fenomenalne.. rano można było spać do godziny której się chciało w słodkim cieniu :P jednak co chwila budziło nas jakieś waka waka, czy modlitwa poranna :P Jednak to nam nie przeszkadzało ! Mi osobiście nic nie zginęło, ale to zapewne dlatego, że rozbiliśmy się dość dużą grupą i zawsze ktoś był w obozowisku :P
Nie mogę się doczekać juuuuuuuuuuż ! <buja w obłokach>
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

Czyli powiedzcie jeżeli jadę pierwszy raz i jeszcze nie wiem czy sam czy z kimś ale na 80% sam to ile pieniążków zabrać? :D

Już jest kilka postów na ten temat, to sobie przeszukaj forum/ A.
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

Xandra napisał/a:
Nie polecam rozbijać się po lasach bo kradną.
Co roku jestem w lesie i nic jeszcze nie straciłam.
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Czw 03 Lut, 2011   

Owca Inblack napisał/a:
Xandra napisał/a:
Nie polecam rozbijać się po lasach bo kradną.
Co roku jestem w lesie i nic jeszcze nie straciłam.



A ja i moi znajomi straciliśmy wiele,każdy z pół namiotu mniej;
plecaki,ubrania,torby,alko-więc też nie polecam,
no chyba że ktoś zostaje w obozie-wtedy looz.
Obrzeża są bardziej wyludnione i puste,więc łatwiej im kraść.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

Dużo rzeczy wam zginęło po PW ?
 
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

Moje ukochane krotkie spodenki;/ A tak je lubialem;p
 
 
 
Drup  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 22
Skąd: Międzyrzecz
Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

Mi ukradli glany ; o I to w ostatnią noc.
Szkoda, bo były fajne, ale mam nadzieje, że osobie, która je zawinęła fajnie się w nich chodzi xD
 
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Lut, 2011   

Jak się postarasz to nie tylko obudzisz się z niczym, ale także będzie boleć cię dupa.
 
 
Volcan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 5
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 09 Lut, 2011   

Ja z dziewczyną też chcemy pierwszy raz pojechać na woodstock i nie orientujemy sie w terenie więc troche bd szukania dobrego miejsca. Napewno poznamy jakiś ludzi w Polskim PKP :) bo wszyscy bd mieli wspólne pragnienia (dojechać tym złomem do celu). Także bardzo sie boimy tego ze nas okradną:D, znaczy wesoło bd wracać przez całą Polske na boso ale mimo wszystko :). Jak byście mogli mi napisać gdzie najlepiej sie rozłożyć namiotem, gdzie sie umyć i oczywiście, dobrze podjeść :). Też bym chciał sie dowiedzieć czy ktoś z tego forum jest z Olsztyna i okolic albo Białegostoku :), to może jakoś sie zoorganizujemy 8-) .
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 09 Lut, 2011   

Trochę poczytaj zanim zadasz pytanie, zwłaszcza, że to Twój pierwszy post. Na wiele pytań odpowiedź już padła w tym temacie. Przejrzyj sobie posty, żeby poznać szczegóły.

A póki co - tak w wielkim skrócie:
- Gdzie rozłożyć namiot? - nie ma reguły. Jedni lubią na górce ASP, inni w lesie, a jeszcze inni na samym środku pola. Musisz sam się rozbić i zobaczyć czy Ci to miejsce pasuje.
- Gdzie się umyć? - Na polu są zlewy i prysznice. Jak będzie mapka Woodstockowa to warto się z nią zapoznać co, gdzie jest.
- Gdzie dobrze podjeść? - Również wszytko jest tam na miejscu. Jest wiele możliwość podjedzenia na polu. Gastronomia jest w jednym miejscu - jedzenia do wyboru, do koloru. Jest również jedzenie Krisznowe.
 
 
serek  
Forumowy prawiczek
kocham Wood:)


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

Volcan napisał/a:
Ja z dziewczyną też chcemy pierwszy raz pojechać na woodstock i nie orientujemy sie w terenie więc troche bd szukania dobrego miejsca. Napewno poznamy jakiś ludzi w Polskim PKP :) bo wszyscy bd mieli wspólne pragnienia (dojechać tym złomem do celu). Także bardzo sie boimy tego ze nas okradną:D, znaczy wesoło bd wracać przez całą Polske na boso ale mimo wszystko :). Jak byście mogli mi napisać gdzie najlepiej sie rozłożyć namiotem, gdzie sie umyć i oczywiście, dobrze podjeść :). Też bym chciał sie dowiedzieć czy ktoś z tego forum jest z Olsztyna i okolic albo Białegostoku :), to może jakoś sie zoorganizujemy 8-) .


Jeżeli chodzi o rozłożenie się to wg mnie najlepiej gdzieś w cieniu... ale to moja indywidualna rada bo mi troszkę grzeje o 8 rano w namiocik... a poza tym zgadzam się z przedmócą czyli jest gdzie zjeść i gdzie się umyć:)
 
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

A jak to jest z wniesieniem np browarów tam? W mojej głowie zrodził się badziewny pomysł obkupienia się przed wyjazdem PKP xD i dowiezienia tego tam, pomysł chyba inspirowany tym ze do 18ki braknie mi jeszcze paru miesięcy bo z Listopada jestem (- -') i boję się że mogę mieć problemy z kupnem, no i pytanko jak wygląda opcja zakupu fajek? O miejsce jakoś się nie martwię nie wiem czemu, wychodzę z założenia że 'dam radę' :)... Chyba że wioska forumowa to postaram się do Was doczłapać ale jeszcze 172 dni więc na wszystko przyjdzie czas :).
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Odnośnie piwa to jedynym "problemem" będzie pójść i poprosić kogokolwiek żeby Ci kupił, bo o dowód pytają. Co do fajek nie mam pojęcia, bo nie palę, ale na pewno kupisz w Kostrzynie.


/papierosy można na polu kupić, w zeszłym roku nawet miłe panie chodziły w okolicy wioski piwnej i nie trzeba było iść do gastronomii /Sis.
 
 
 
hikarudesu  
Forumowy prawiczek
same nałogi

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Czy Woodstock jest imprezą na której osoby poniżej 18 roku życia mogą zostać "zbesztane" przez innych, ze względu na picie czy palenie? Jak można uniknąć zbyt wielu kradzieży? I czy najlepiej zabrać sobie malutki plecaczek żeby najważniejsze rzeczy trzymać w nim?

Pozdrawiam wszystkich Woodstockowiczów :)
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

hikarudesu napisał/a:
na której osoby poniżej 18 roku życia mogą zostać "zbesztane" przez innych, ze względu na picie czy palenie?
Zależy na jakiego typu osobnika trafisz. Ja np. nie besztam za to, ze gówniarz pali czy pije. Ale jak będę widział, że dorosła nie jesteś to fajką nie poczęstuje. Piwa we wiosce piwnej Ci nie kupię (Przypominam, że w wiosce piwnej proszą o dowód wszystkich. Miałem sytuację, że przede mną stał dziadek z brodą długą na kilometr, a i tak został poproszony o dowód ;-) )

Ponadto to Juras często ze sceny mówi o tym, ze alkohol jest dla dorosłych i trzeba go pić racjonalnie :-)

hikarudesu napisał/a:
ak można uniknąć zbyt wielu kradzieży?
Nie da się uniknąć. Noś najbardziej wartościowe rzeczy zawsze przy sobie. Resztę zostaw w namiocie i módl się do tego boga którego najbardziej lubisz, o to żeby nikt nic nie zakosił. Metodą mogą być też wystawiane czujki przed namiotem. Jak jedziesz jakąś większą ekipą to postarajcie się żeby zawsze ktoś był przy namiocie ;-)

hikarudesu napisał/a:
I czy najlepiej zabrać sobie malutki plecaczek żeby najważniejsze rzeczy trzymać w nim?
Można. Napisałem o tym wyżej :-) Najważniejsze rzeczy zawsze przy sobie. Kasa, dokumenty, itp.
 
 
hikarudesu  
Forumowy prawiczek
same nałogi

Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Wielkie dzięki :) Właśnie tak myślałam, że raczej besztają za picie... No cóż, ale przecież jedzie się dla ludzi i klimatu, a nie alkoholu. :)
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Ja nie widziałem żeby ktokolwiek kogokolwiek beształ. :B Fakt faktem zależy to od wieku kandydata do zbesztania, ale generalnie nikt nikomu do kieliszka/kubka nie zagląda. :D
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

hikarudesu napisał/a:
Wielkie dzięki :) Właśnie tak myślałam, że raczej besztają za picie... No cóż, ale przecież jedzie się dla ludzi i klimatu, a nie alkoholu. :)


Po mojemu to prędzej cię ktoś poczęstuje (o ile budziesz kreatywny i nienachalny w swoich "żebrach",bo zwykłe "Dolej,coooo?" itp. nie działa) tą lub ową cieczą niż zbeszta,że ją pijesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group