Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: dezaprobator
Czw 16 Cze, 2011
Powrót Żetonów na Woodstocku!?

Czy żetony w wiosce piwnej to dobry pomysł?
Tak
3%
 3%  [ 2 ]
Nie
87%
 87%  [ 56 ]
Nie mam zdania / Nie wiem
9%
 9%  [ 6 ]
Głosowań: 64
Wszystkich Głosów: 64

Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 17 Cze, 2011   

KACZMAR napisał/a:
W sumie to nawet jeśli by komuś żetony zostały to podejrzewam, że będzie można je wymienić z powrotem na pieniążki.

Zasadniczo się zgadzam, ale oprócz ostatniego punktu.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 17 Cze, 2011   

KACZMAR napisał/a:
nie będzie już przypadków, że ktoś będzie wbijał do wioski z pełną garścią drobnych w dłoni i słowami: piwo za wszystko


Będzie tekst: żetony za wszystko.

KACZMAR napisał/a:
Minusy to chyba będą tylko dla osób, które lubią spędzać czas w wiosce piwnej i nie będzie się im chciało chodzić do punktu wymiany, tudzież dla tych osób, które po prostu nie wiedzą ile tego piwa są w stanie wypić.


Ja nie bardzo lubię tam siedzieć, zauważam tam natężenie pijanych osób, mimo wszystko w takiej kolejce po piwo nie stałam N I G D Y dłużej niż 5 minut.

KACZMAR napisał/a:
W sumie to nawet jeśli by komuś żetony zostały to podejrzewam, że będzie można je wymienić z powrotem na pieniążki.


Na festiwalach i koncertach, na których byłam i były żetony za jedzenie czy alkohol, zawsze przy kasach z żetonami był napis, że żetony nie podlegają zwrotowi i wymianie.
To dla nich byłoby nieopłacalne.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 17 Cze, 2011   

W sprawie żetonów złotego środka chyba nie znajdziemy, ot będą przeciwnicy i zwolennicy cały czas. Dla mnie żetony były by po prostu wygodniejsze. Zresztą co się przejmować sposobem zapłaty, grunt to żeby towar za który będziemy płacić w taki czy inny sposób spełniał nasze oczekiwania. Co do kolejek jakby nie patrzeć na woodstocku nikt nas nie pogania, czas nie gra roli tak dużej jak w życiu codziennym. Poza tym ile to rozmów ciekawych z nowopoznanymi osobami można przeprowadzić podczas oczekiwania :mrgreen:
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

Aras666 napisał/a:
ale na ch*j stać w dwóch kolejkach Kaczmar, skoro można w jednej? :P poza tym, mogliby zrobić tak, jak teraz było w gastronomii, jeden zbiera kasę, następny wydaję jedzenie. Było sprawnie w chuj, nie pamiętam bym stał dłużej niż 15 sekund w kolejce po jedzenie :P

Albo jadasz rano, albo nie ten PW odwiedzałeś ;] Mi się zdarzało po 20 minut wieczorem stać po marnego Hot-Doga, a po piwo w trakcie koncertów to i nawet dłużej.
Co do żetonów, to nie wiem. Wg mnie mogą być, ale jak nie będzie, to płakać też nie będę ;)
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

Zdecydowanie NIE :->
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

po piwo to norma, za mało stoisk jak zwykle co roku. Ato że w gastronomi stałeś 20 minut to nie wierze, wszystko było zorganizowane ... jedzenie cały czas było gotowe i nie trzeba było czekać do momentu kiedy zrobią. Płaciłeś, brałeś żarcie i spierdalałeś, więc nie wiem gdzie to jedzenie kupowałeś, że stałeś 20 minut.
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

Nie kumam fanow tych zetonow...
Pomine juz fakt ze 2 lata temu na woodstocku byly zetony i kazdy wie jak to wyszlo.
Ale do rzeczy:
Zeby zetony mogly byc moga istniec tylko 2 opcje, albo niezalezni sprzedawcy sie dogadaja, albo jest monopol - w obu przypadkach jest gorzej dla klienta
Jak jest monopol to automatycznie ceny sa wyzsze, a jakosc nizsza... bo klient i tak musi kupic
Natomiast jak sprzedawcy sie dogadaja, to musza uwzglednic kolejnych pracownikow co beda sprzedawac te zetony, sam koszt zetonow oraz mniej mozliwosci sciagania kasy na lewo beda mieli, co automatycznie powoduje wzrost cen i jednoczesnie musza mniej wiecej robic podobne ceny produktow, zeby tymi zetonami dalo rade placic.
I wreszcie - co to niby za przyspieszenie jesli sprzedawca musi ci wydac z 10 zl 2 zl, czy tez z 10 jednostek zetonowych 2 jednostki zetonowe.

Zetony nie zostaly wymyslone zeby zadowolic konsumenta, tylko zeby efektownie wyssac jego kieszen
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

Widocznie lubią stać w kolejkach :mrgreen:
 
 
 
kghm  
Forumowy prawiczek
Świnoujście

Wiek: 34
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Birmingham
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

Te żetony to straszna lipa, no ale jak będą to co nic nie poradzi się będzie trzeba to przeżyć i postać w 2 kolejkach, zawsze można sobie w czasie stania w kolejce wypić piwo i czas szybciej minie ;P
 
 
 
antyl  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 40
Skąd: ok. Poznania
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

Ciekawe jak będziesz pił piwo czekając w kolejce na... PIWO :D Chyba, że na zapas już będziesz kupował. A co do żetonów to naprawdę straszna rzecz była, 2 razy dłużej się stało.
 
 
kghm  
Forumowy prawiczek
Świnoujście

Wiek: 34
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Birmingham
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

Antyl jak to jak ? Właśnie tak jak napisałeś, zawsze jak idę po piwo to mam jeszcze jedno w zapasie na czas czekania w kolejce ;P
 
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011   

Ja tam wolę w kolejce po żetony nie stać ;p a potem w drugiej żeby coś za te żetony kupić ;p
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime