Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Wto 05 Lip, 2011
Powody dla niejechania na Woodstock
Autor Wiadomość
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

alieen0709 jakby to powiedzieć hmm.. ten mój Ojczym ktory mieszka zemną i jest z moją mamą to on był na woodstocku ^^ i powiedział to tak że każdy by tam pojechał,ale mama powiedziała ze jak coś to tylko z nim,tyle że ja go irytuje :mrgreen: i on mi nie ufa i mówi ze ja coś tam narobie i ich niebęde słuchał... :shock:
 
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

Wybaczcie rozbawiło mnie to niemiłosiernie : http://muzyka.onet.pl/1,2...89,0,forum.html
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

no i wlasnie pojdzie taka mama jedna z druga do kosciola nasluchaja sie i bec nie mozesz na woodstock jechac ! xD
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

Żyleta napisał/a:
Wybaczcie rozbawiło mnie to niemiłosiernie : http://muzyka.onet.pl/1,2...89,0,forum.html

Prowokacja i tyle, gość który to napisał musi mieć niezły fun.
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010   

Skrzysiu, ty to lepiej jedź z Ojczymem, Synem i Duchem Śniętym, bo jak się na mnie napatoczysz to będzie kupa. Weź oligocen, wodna pitna się przydaje w takich ilościach.
 
 
 
zlomierz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 41
Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010   Re: Powody dla niejechania na Woodstock

Krzysiu28165 napisał/a:
Powody które według rodziców opiekunów itd.. nie chcą nas puścić na Przystanek Woodstock,rozstrzyganie sporów itp.


rodzice mogą inaczej zniechecić.. a wlaqsciwie mogli...
pierwsyz przystanek woodstock: Zarnowiec (czymanowo)
czyli perfoidna proba podczepienia sie pod energie sztuki -
wspaniały festiwal przestał istnieć, bez szans na odrodzenie (festiwal w żarnowcu? jaki festiwal? to przecierz pierwszy przystanek łudstok, albo jeszcze ciekawiej... nie, w zarnowcu nigdy nic sie nie dzialo oprocz postawienia fundamentow elektrowni atomowej, jesli jakies koncerty to w żarach na drugim koncu polski... - wybor miejscowosci przez podobna nazwe tez najwyrazniej nieprzypadkowy)

[ Dodano: Pon 19 Lip, 2010 ]
Krzysiu28165 napisał/a:
Ale oni zemną nawet niechcą jechać za kare hehe..a Ojca nie wiem jak przekonać bo sam napewno nie pojade... ale z nim tez nie :roll:


no dobra po OT wgryzłem się w temat
choć nalezało od poczatku poruszyć: co zrobić zeby jednak pojechać
a problemem jest brak opieki - skadinad slusznie ze nikt 13 latka nie puści samodzielnie
za to możesz pomyslec kogo jeszcze mozesz przekonac komu zgodza sie powierzyc zadanie opiekuna

a jak nie ma kogo: spokojnie jeszcze zdazysz w życiu poszaleć...
no chyba ze cierpisz na smiertelna chorobe i malo zycia ci zostało: ale w takiej sytuacji to nie wiem kto by odmówił pojechania tam z tobą (poza wyznawcami rydzyka)
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Śro 21 Lip, 2010   

niestety, tak to już jest że obecnie większośc opinii społeczeństwa kreują media, i stąd się biora największe farmazony... ;p
a tak na serio, nie bądź zły Krzyś że to powiem- ale 13 lat to jeszcze chyba zbyt młody wiek na takie ekscesy ;) i na to przyjdzie pora, zaszalejesz jeszcze na niejednym woodzie ;)
 
 
 
Xandra  
Coś już napisał
nie.


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 54
Skąd: Wawa
Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

Nas na początek miało jechać 15 osób..Niestety 4 już się wykruszyły :(
Czemu? Abo "co ja będe tam robił?" albo "mam wesele wtedy" itp itd.
Wśród tych osób jest moja dobra znajoma, która od pół roku krzyczała wszystkim że jedzie na utstok i w ogóle na 100% pojedzie a wczoraj stwierdziła ze nie pojedzie bo są kiepskie zespoły i bedzie w tym roku kiepsko.
Jak na woodstoku moze byc kiepsko? :-/
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

Mogłem inaczej nazwać temat !(fakt faktem),qrotesqa to już jest twoja własna opinia czy 13-latek jest na woodzie czy nie.. zły nie jestem masz prawo do własnego zdania,nie zmienia to faktu że pojade i mam 14 lat :mrgreen: za niedługo, I w następnym roku napewno pojade... 8-)
 
 
 
Xandra  
Coś już napisał
nie.


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 54
Skąd: Wawa
Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

[quote="grotesqa"]niestety, tak to już jest że obecnie większośc opinii społeczeństwa kreują media, i stąd się biora największe farmazony... ;p


moja stara nie miała obiekcji ale w pracuje z jednym z ochroniarzy Owsiaka. Podobno naopowiadał jej on że na woodzie jest nudno, że nie ma co robić, ze koncerty są tylko wieczorami, że strasznie kradną i takie tam :/
Wątpię żeby ochroniarz takie rzeczy jej mówił, myślę że raczej naczytała się katolicko - faszystowskich opinii rodem od MW na temat wooda, no i oczywiście obejrzała w ogóle nie stronniczy filmik telewizji Trwam :P
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

Xandra napisał/a:

Jak na woodstoku moze byc kiepsko? :-/

Dobra pytanie... ale na Woodstocku nie może nie jest nie będzie kiepsko ,no chyba że bedzie to festiwal komercyjny a zespoły hmm.. zalezy od gustu ale zeby z powodu zespołów nie jechać (dziwne) :shock:
 
 
 
Xandra  
Coś już napisał
nie.


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 54
Skąd: Wawa
Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1a887


:D

Z woodstoku można dostać krew przesiąkniętą szatanem!
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

Krzysiu28165 napisał/a:
I w następnym roku napewno pojade... 8-)




i ja 8-)
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Racja, jak jechałam pierwszy raz, na pewno możecie sobie wyobrazić ile było gadania. Jestem kobietą, więc najwięcej miał do powiedzenia staruszek heh, w tym roku byłam 4(5, nie pamiętam dokł. raz) i jakoś dziadkami nie zostali:)
Oczywiście gadanie,że błoto, kurz i w ogóle, ale kto tam nie był, nie wie ile to moze przynieść frajdy(oczywiście w ciągu paru dni) a nie na co dzień. Kto by chciał przechadzać się po placu unoszącym sie kurzem?nikt,właśnie.

Powiem Wam,że jadąc po raz pierwszy(nie jechałam sama) obawiałam się festivalu, tyle złego przekazują nam mass media i to jest nie w porządku w stosunku przede wszystkim do Jurka. Organizuje WOSP i to jest ok, ale wood już nie pasuje. Dlatego jak ktoś się wypowiada negatywnie o woodzie, a tam nie był ani razu, nie zasługuje na moją uwagę:)
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Ja pojade na woodstock na pewno 2011 to bedzie mój wood, mass medii jak mówia o Woodzie nawet nie słucham,słucham opinii tych co tam byli lub Siebie samego 8-)
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

mass media to syf i przekazuja informacje ktore maja byc sensacja a nie prawda... wylapia jedna sytuacje i nagle jakie to nie jest zle srodowisko i w ogole, przeciez to jest paranoja;/
 
 
 
dumdidum  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: daal
Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

moja mama też nie była zbyt uhahana, gdy powiedziałam jej, że jadę na wooda.. ale gdy z niego wróciłam cała zdrowa, podjarana z milionem opowieści, powiedziała, że sama, by chętnie też pojechała :Dale to trzeba mieć dobry kontakt z rodzicami i oni muszą wam ufać.. to najlepsza opcja ;) a i jechać z ludźmi, których znają wasi rodzice ;)

i te wszystkie brednie o ćpaniu itd.. przecież gdybym chciała to napiłabym się tu, naćpała tu czy puściła tutaj?! miejsce nie robi większej różnicy ;)
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 24 Sie, 2010   

i te wszystkie brednie o ćpaniu itd.. przecież gdybym chciała to napiłabym się tu, naćpała tu czy puściła tutaj?! miejsce nie robi większej różnicy ;)[/quote]

Masz racje, ale moja droga niestety taka już dziwna opinia jest, ale my wiemy,że wszędzie tak robią, a na coś trzeba zwalić, najlepiej na cos, co jest fajne. Każdy wie po co jedzie, jeśli jedziesz się napić, naćpać, pokrasć, czy co tam innego to to zrobisz, jak spotkać z ludźmi czy posłuchać muzyki, sami wiecie, trzeba połączyć dobro z pożytecznym. Ale my wiemy co robimy i to jest fajne, ludzie którzy tam nie byli niech Nam zazdroszczą:)
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 24 Sie, 2010   

iwa dokładnie jak mam sobie popić czy poćpać i zrobić wnuki rodzicom moge to zrobic wszędzie ... dlaczego ludzie tak zniechęcają do Wooda,np. Moja mama powiedziała ze moge tylko musze sobie nie przesrac i odrobic zaufanie 8-)
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Wto 24 Sie, 2010   

I dodam jeszcze,że jak moi rodzice oglądali relacje z wooda aż mi zazdrościli,że jestem na takiej ogromnej imprezie, wśród tysięcy ludzi:)
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 24 Sie, 2010   

Ja Ci osobiście powiem że mam szczerze wyjebane na tych co mi bedą zazdroscic czy nienawidzic ze pojade na Woodstock... w dupie to mam liczy sie dla mnie muzyka i ludzie których tam poznam i ta Wolność (woodstock daje nam wolnośc ,a pieprzone życie ? Nasz Bunt)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime