Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Sister Midnight
Nie 09 Sty, 2011
Poszukiwanie namiotu + prysznice
Autor Wiadomość
gelmi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 14
Skąd: Żagań
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

Krany i teksty przy kranach wymiatają :D "Dzisiaj głowę a jutro nogi" Odp z tłumu: "racja, nie można zbyt dużo przyjemności na raz bo człowiek by zwariował". Jak się idzie o 5 rano do namiotu to do kranów nie ma wcale takiej długiej kolejki!
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

czesc, co do sprawy namiotu to dzięki za rade z tą flagą bo tez sie wybieram poraz pierwszy i sie nad tym zastanawiałam ;] a co do mycia to sie nie przejmuje jakos dam sobie rade ;]
- ale mam jeszcze jedno pytanie ile tak mniej wiecej miec przy sobie kasy ?
 
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

Ile będziesz miała to Ci wystarczy. Zależy ile pijesz, pomyśl, żarcie ceny takie jak na festynach, piwo ponad 3zł żarcie u kriszny za 5zł ale to tylko na spróbowanie xD I jak chcesz kupować koszulki, naszywki itp etc to sobie weź tyle ile potrzebujesz
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

:-D a no spoko ;]
 
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

GrzegorzS napisał/a:
Są też płatne CZYSTE prysznice w mieście, też jakieś 5 zł, w cenie bonusowo można "dwójkę" zrobić na ceramice.

Juz tyle jeżdżę na Woodstock a ciągle się dowiaduje czegos nowego;]
A mógłbyś powiedziec gdzie znajdują sie takie dobrodziejstwa?
 
 
 
gosc
Gość
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

Weźmiesz 100-200zł starczy spokojnie. Weźmiesz 10-20zł też starczy spokojnie :-P Nie wiem jak to jest ale ile nie weźmiesz tyle wydasz, a jak nic nie weźmiesz to i nic nie wydasz i z głodu nie zginiesz i piwo dostaniesz :-P W tym roku byłem pierwszy raz i jak na ironię namiotu zapomniałem. Dobrze, że mnie ludzie do przedsionka przygarnęli.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

Czyli spoko , jakoś dam rade ;-]
Fajnie , że tam ludzie są tacy normalni a nie jak ufo co sie ludzi boi xD
 
 
 
parararam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 10
Skąd: Opole
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

Krany maja tą pozytywną stronę, że idąc się umyć nie trzeba zabierać takich rzeczy jak szpmon, bądź żel pod prysznic wszystko jest na miejscu, tylko woda trochę zimna...
Co do pieniędzy ja raz pojechałam z 20zl (jednym słowem ciężko z kasą było) i szczerze mówiąc wystarczyło. Woodstockowi ludzie są naprawdę bardzo przyjazna i pomocą społecznością, z powodu braku pieniędzy się tam nie zginie.
Namiot...ach...ten namiot miałam ale jakoś nie było tak naprawdę okazji w nim dłużej spać niż 2 godziny bo "ZARAZ BĘDZIE CIEMNO" :)
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

parararam napisał/a:
Krany maja tą pozytywną stronę, że idąc się umyć nie trzeba zabierać takich rzeczy jak szpmon, bądź żel pod prysznic wszystko jest na miejscu, tylko woda trochę zimna...
Co do pieniędzy ja raz pojechałam z 20zl (jednym słowem ciężko z kasą było) i szczerze mówiąc wystarczyło. Woodstockowi ludzie są naprawdę bardzo przyjazna i pomocą społecznością, z powodu braku pieniędzy się tam nie zginie.
Namiot...ach...ten namiot miałam ale jakoś nie było tak naprawdę okazji w nim dłużej spać niż 2 godziny bo "ZARAZ BĘDZIE CIEMNO" :)




Mi ukradli i mydło i szampon
ale dobrzy ludzie mi pożyczyli pod Kranami na chwilkę xD

Ja miałem z 300zł
czyli za dużo,
ale połowę wydałem na znajomych
i na ludzi którzy głodni chodzili
jedzenie też często rozdawałem-Zupki,
albo resztki zupek w misce
albo chleb bo został nam.

Na Woodzie też prawie wgl nie spałem
ale jak już wróciłem...to spałem dwa dni....
 
 
gość
Gość
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

[quote="sekator2020"][quote="parararam"]Krany maja tą pozytywną stronę, że idąc się umyć nie trzeba zabierać takich rzeczy jak szpmon, bądź żel pod prysznic wszystko jest na miejscu, tylko woda trochę zimna...
Co do pieniędzy ja raz pojechałam z 20zl (jednym słowem ciężko z kasą było) i szczerze mówiąc wystarczyło. Woodstockowi ludzie są naprawdę bardzo przyjazna i pomocą społecznością, z powodu braku pieniędzy się tam nie zginie.
Namiot...ach...ten namiot miałam ale jakoś nie było tak naprawdę okazji w nim dłużej spać niż 2 godziny bo "ZARAZ BĘDZIE CIEMNO" :)[/quote]



Mi ukradli i mydło i szampon
ale dobrzy ludzie mi pożyczyli pod Kranami na chwilkę xD

Ja miałem z 300zł
czyli za dużo,
ale połowę wydałem na znajomych
i na ludzi którzy głodni chodzili
jedzenie też często rozdawałem-Zupki,
albo resztki zupek w misce
albo chleb bo został nam.

Na Woodzie też prawie wgl nie spałem
ale jak już wróciłem...to spałem dwa dni....[/quote]

czemu każdy twój post
wygląda jak biały wiersz?
uwierz mi
to wygląda głupio.
jest też wielce
denerwujące.
nie, żebym był
starym zrzędą
ale naprawdę
weź się ogarnij
 
 
GrzegorzS  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

grotesqa napisał/a:
GrzegorzS napisał/a:
Są też płatne CZYSTE prysznice w mieście, też jakieś 5 zł, w cenie bonusowo można "dwójkę" zrobić na ceramice.

Juz tyle jeżdżę na Woodstock a ciągle się dowiaduje czegos nowego;]
A mógłbyś powiedziec gdzie znajdują sie takie dobrodziejstwa?



Moje ulubione prysznice były za McDonald's przy niemieckiej granicy, w zeszłym roku niestety zamknięte.
Pewniaki to Klub piłkarski na Alejach Niepodległosci niedaleko dworca przed przejazdem kolejowym prysznice kibelki itp. basen jest pomiedzy Fabryczna a Portową.

w Kostrzynie jest jeszcze wiele miejsc ułatwiających życie.
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

dzieki Grzesiu;) zapamiętam. Myślę, że odległośc pola od miasta jest dla mnie przytłaczająca, dlatego zwykle poruszam się najczęściej na linii namiot-scena-krany .
GrzegorzS napisał/a:
w Kostrzynie jest jeszcze wiele miejsc ułatwiających życie.

to może bedziesz moim osobistym przewodnikiem na przyszłym Woodstocku?
 
 
 
GrzegorzS  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

grotesqa napisał/a:
dzieki Grzesiu;) zapamiętam. Myślę, że odległośc pola od miasta jest dla mnie przytłaczająca, dlatego zwykle poruszam się najczęściej na linii namiot-scena-krany .
GrzegorzS napisał/a:
w Kostrzynie jest jeszcze wiele miejsc ułatwiających życie.

to może bedziesz moim osobistym przewodnikiem na przyszłym Woodstocku?


Zawsze można skorzystać z komunikacji. Ja jestem zwolennikiem pokonywania olbrzymich odległości na piechotę wiec jeśli chodzi o przewodnictwo to mogą ci nogi spuchnąć :)
 
 
grotesqa  
Lubi pieprzyć


Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 383
Skąd: Horyniec/Rzeszów
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Jestem uprzedzona do komunikacji miejskiej, więc z dwojga złego, wybrałabym na piechotę. Lubię długie spacery. No to jesteśmy umówieni ;D
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Ja polecam pod krany podłączać wężyki :P Nie musisz siedzieć w zgrzybiałym zlewie tylko dajesz na ludzi z grubej rury i odrazu jesteś cały czysty :)

Polecam zrobić wielką flagę i kierować się do namiotu widzianymi celami :D NP. balon ALLEGRO,Duża scena,droga,toi toie, PIWO!

A kasy to różnie :P Wystarczy zabrać na bilet w obie strony i tyle żeby co dzień wypić sobie pare piw i oczywiście coś zjeść. Woodstockowicze na powitanie poleją ci piwa :D

Żarcie to oczywiście do Krysznów jeśli nie chcecie dużo płacić i się najeść :P Ale powiem że niezbyt smaczne to jest, jak kto woli :P W 2010 żarcie było drogie i nie dobre w tych wszystkich budkach. Ale jeśli chcecie POWERA to trzeba krowy wpierdalać :P

Polecam w 1 dzień kupować koszuli woodstockowe. Są naprawdę zajebiste. Ja w tym roku nie kupiłem odrazu i żałuję... Potem już zostały tylko te gorsze;/ Został tylko sklep złoty Melon ale tam cena jest większa i oczywiście mały wybór.

Podumowując kase:D
Troszku PIWA jak kto lubi.
Obiad i kolacja=20-25zł. (Prawdziwy metalowiec NIE je śniadania :D
Jakaś koszulka z 10-20zł można też arafatkę kupić i jakąś maskę(polecam na kurz) to z 20zł.

A jeśli chcecie napić się normalnego piwa to zapraszam iść z kilometr drogi główną drogą do baru. Naprawdę Woodstockowe piwo to same SIKI.

No troszkę się rozpisałem!
Pozdrawiam :D

A i prysznice płatne 5zł a kolejka taka wielka że szok... Jedynie iść po błotku tak to nie ma sensu bo i tak zaraz brudnym się jest :P Polecam zimna wodę z kranów :D
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

aa no spoko ;p
arafatkę mam az dwie to luz ;p koszulke peewnie sie skuszę bo to moja mania xD :D
piwo znam swoje możliwsci wiec spoko już wiem jak sie zaopatrzy ;p
a jezeli chodzi o to zeby znalesc dobre miejsce na namiot to lepiej przyjechac dzien przed czy jak ?
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

ironnia napisał/a:
aa no spoko ;p
arafatkę mam az dwie to luz ;p koszulke peewnie sie skuszę bo to moja mania xD :D
piwo znam swoje możliwsci wiec spoko już wiem jak sie zaopatrzy ;p
a jezeli chodzi o to zeby znalesc dobre miejsce na namiot to lepiej przyjechac dzien przed czy jak ?


Dzień przed spokojnie znajdziesz sobie dobre miejsce :-)
Ja osobiście w tym roku zamierzam przyjechać na ponad tydzień
może nawet na dwa tygodnie-im dłuższy Wood tym lepiej :-)


PS.Przepraszam za to że często piszę..."każdy twój post wygląda jak biały wiersz"
To chyba dlatego że faktycznie często piszę wiersze/teksty piosenek i mi to już w nawyk wpadło xD
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

DarthMessiah napisał/a:
W 2010 żarcie było drogie i nie dobre w tych wszystkich budkach.

Chyba Ty :-P Nie strasz ludzi, w budach nie było strasznie, a i hare żarcie nie jest złe.
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Kefir napisał/a:
DarthMessiah napisał/a:
W 2010 żarcie było drogie i nie dobre w tych wszystkich budkach.

Chyba Ty :-P Nie strasz ludzi, w budach nie było strasznie, a i hare żarcie nie jest złe.


U Kriszny żarcie jest ok,można się przyn tym najeść,a w budkach też nie jest źle
no i zawsze można przywieźć jedzenie ze sobą,np.konserwy,chleb,DUŻO WODY
i jak najwięcej alko :-P
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Drogie ? Schabowy z ziemniakami plus litrowa Cola za 15 zł to drogo ? Normalna stawka. I jedzienie było smaczne i syte, w miarę różnorodne, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Moim zdaniem logistycznie i jakościowo nie można się do niczego przyczepić. ;>

A żarcie Kriszny jest beznadziejne.. od ładnych kilku lat tego nie tykam. Nie smakuje mi absolutnie nic.
 
 
Kubusieeq  
Forumowy prawiczek
Lunatyk, -l freak l-


Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: Gora Slaska DGR
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Dahomej napisał/a:
Schabowy z ziemniakami plus litrowa Cola za 15 zł to drogo ? Normalna stawka


To zeczywiscie nie tak zlee :D
no ja za rok musze se kupic koszuleczke bo pierwszy wood
z kolezanka bierzemy 6 ram fajek ,
i moze po piwie reszte sie z kads wycignie :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga