Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pokojowy Patrol
Autor Wiadomość
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Alien napisał/a:
Ale przynajmniej nakrzyczeliście na przemądrzałą dziewczynkę

Ktoś tu chyba niedokładnie przeczytał mojego posta.
My, znaczy kto??? Bo jak już pisałem, byłem tylko świadkiem zaistniałej sytuacji u całkiem obcych osób.

Nie chodzi mi o to że interwencja w tej sprawie jest niepotrzebna, tylko że i tak nic nie daje, bo PPowcy nie potrafią tego ogarnąć.

Tysk1e napisał/a:
pijesz przy namiocie i zorganizujesz sobie worek w formie kosza na smieci gdzie wywalasz szklo

tak też zawsze robię ;-)
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Regulamin PW napisał/a:
5. Nie wnosimy na teren koncertu żadnych opakowań szklanych oraz przedmiotów mogących być zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzkiego. To dla Waszego bezpieczeństwa!

To tyle w temacie. Niestety większość z Was i tak wnosi jakieś wińska i wódkę. Chwała tylko dla tych co są na tyle ogarnięci i po sobie posprzątają. A ilu jest takich co tego nie zrobią?
PP nie jest po to aby sprzątać Wasze śmieci w trakcie festiwalu, ale po to aby nikomu stała się krzywda. Dlatego zachowują się tak jak się zachowują i się nie dziwie. I nie narzekajcie tak na nich, bo inny punkt regulaminu mówi
Cytat:
2. Na terenie Festiwalu Przystanek Woodstock: Nie wnosimy i nie handlujemy żadnym alkoholem!

Jakby PP było jakimś nazi patrolem to byście nie mogli iść nawet z Argusem z Lidla :roll:
Więc dajcie spokój PP bo oni chcą jak najlepiej dla Nas.

ZERO SZKŁA NA PW!!!
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Co do szkła to całkowicie popieram PP i jeżeli bym zobaczył jak ktoś rozbija butelkę to kazałbym mu to wyzbierać... szkło jest ok póki jest w całości i nie leci w powietrzu. Ja ogarnąłem sobie winko w plastikowych butelczynach po 4.08 za sztukę. Zresztą jak w zeszłym roku. Lżejsze to krzywdy nie zrobi i mało miejsca zajmuje w śmietniku i co najważniejsze nie potłucze się w plecaku/namiocie :-D
 
 
nikodemek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

bardzo dobry patent :mrgreen:
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Kamilotto napisał/a:
Co do szkła to całkowicie popieram PP i jeżeli bym zobaczył jak ktoś rozbija butelkę to kazałbym mu to wyzbierać... szkło jest ok póki jest w całości i nie leci w powietrzu. Ja ogarnąłem sobie winko w plastikowych butelczynach po 4.08 za sztukę. Zresztą jak w zeszłym roku. Lżejsze to krzywdy nie zrobi i mało miejsca zajmuje w śmietniku i co najważniejsze nie potłucze się w plecaku/namiocie :-D


co prawda to prawda ale wracajac do tematu szklanych naczyn to moim zdaniem jezeli pilnuje sie porzadku powinno byc to dozwolone, poniewaz na dobra sprawe jak ktos chce cos stluc i rzucic czyms w ludzi to nie potrezbuje butelki rownie dobrze moze rzucac swoimi kubkami, talerzami lub miskami ktore z drogiej strony sa dozwolone
 
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Tysk1e napisał/a:
rownie dobrze moze rzucac swoimi kubkami, talerzami lub miskami ktore z drogiej strony sa dozwolone


Masz absolutną rację! ale...
Pokaż mi ludzi którzy chadzają w tłumie z talerzami miskami lub coś w tym stylu pod ręką...
No właśnie jest mały problem prawda? a jeśli by szklane naczynia (czyli butelki) były dozwolone to każdy by z nimi chodził czy to wino czy to piwo lub wódka. A teraz wyobraź sobie, że jeden (słownie) na 10 000 osób osobnik wpadł na genialny pomysł, będąc pijanym (co nie jest rzadkością), rzucić pustą butelkę wysoko prosto w tłum ludzi. Dla lepszego zobrazowania sytuacji - dostaje tą butelką prosto w głowę Twoja dziewczyna (siostra przyjaciółka przyjaciel - ogólnie ktoś Ci bliski) impreza skończona dla owej osoby z paroma szwami o ile na szwach się skończy, no i niestety dla Ciebie - o ile stwierdzisz, że wypadało by się zająć poszkodowanym. Oczywiście winowajcy nie znajdziesz... A winowajca pół godziny później dopija kolejne piwo...

Dlatego właśnie jestem za zakazem wnoszenia na imprezy masowe (tak taki zakaz jest na każdej imprezie masowej) szklanych przedmiotów.

W mniejszym gronie gdzie ludzie są na prawdę ogarnięci przepisy bezpieczeństwa na dobrą sprawę nie są potrzebne - zdrowy rozsądek wystarczy. Niestety w tłumie zawsze znajdzie się jakiś idiota. (skubańców jest może i niewielu ale tak sprytnie są rozstawieni że zawsze na jakiegoś trafisz).
Tyle miałem do powiedzenia, dziękuję wytrwałym za przeczytanie postu. Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group