Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pokojowy Patrol
Autor Wiadomość
wloszka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Pokojowy patrol wita :) jeśli macie pytania to moje gg 13266303
Na ostatnim przystanku pracowałam na dużej scenie i muszę przyznać, że było super, a jeśli chodzi o alkohol to teoretycznie nie wolno nam pić od momentu wkroczenia na pole do momentu wyjazdu...
 
 
serek  
Forumowy prawiczek
kocham Wood:)


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

wloszka napisał/a:
Pokojowy patrol wita :) jeśli macie pytania to moje gg 13266303
Na ostatnim przystanku pracowałam na dużej scenie i muszę przyznać, że było super, a jeśli chodzi o alkohol to teoretycznie nie wolno nam pić od momentu wkroczenia na pole do momentu wyjazdu...


Widzę, że kolejna owieczka z naszego PP Teamu:) jak cos to moje gg 2948274 Pozdro SEREK:)
 
 
 
Marcia87  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: woodstock 2007 byłam
Wysłany: Wto 07 Cze, 2011   

JA zawsze chciałam być w pokojowym patrolu byłam tylko raz na WOODSTOCKU W 2007 ROKU I NIE ŻAŁUJĘ. MOŻE UDA MI SIĘ W TYM ROKU POJECHAĆ. MOIM ZDANIEM POKOJOWY PATROL JEST BARDZO POTRZEBNY NA WOODSTOCKU ALE WYDAJE MI SIĘ, ŻE W PATROLU JEST ZA MAŁO LUDZI NA TAK WIELKĄ LICZĘ OSÓB.POZDRAWIAM. DO ZOBACZENIA. MARTA
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

Marcia87 napisał/a:
JA zawsze chciałam być w pokojowym patrolu byłam tylko raz na WOODSTOCKU W 2007 ROKU I NIE ŻAŁUJĘ. MOŻE UDA MI SIĘ W TYM ROKU POJECHAĆ. MOIM ZDANIEM POKOJOWY PATROL JEST BARDZO POTRZEBNY NA WOODSTOCKU ALE WYDAJE MI SIĘ, ŻE W PATROLU JEST ZA MAŁO LUDZI NA TAK WIELKĄ LICZĘ OSÓB.POZDRAWIAM. DO ZOBACZENIA. MARTA



1 primo caps lock,
2 primo mało komu chce się tyrać za friko.
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Śro 08 Cze, 2011   

grzechu007 napisał/a:
Marcia87 napisał/a:
JA zawsze chciałam być w pokojowym patrolu byłam tylko raz na WOODSTOCKU W 2007 ROKU I NIE ŻAŁUJĘ. MOŻE UDA MI SIĘ W TYM ROKU POJECHAĆ. MOIM ZDANIEM POKOJOWY PATROL JEST BARDZO POTRZEBNY NA WOODSTOCKU ALE WYDAJE MI SIĘ, ŻE W PATROLU JEST ZA MAŁO LUDZI NA TAK WIELKĄ LICZĘ OSÓB.POZDRAWIAM. DO ZOBACZENIA. MARTA



1 primo caps lock,
2 primo mało komu chce się tyrać za friko.


Może i mało komu chce się robić za free, ale dobrze że są jeszcze takie osoby.
A Martę możemy tu jedynie wspierać by podjęła tą decyzję i zapisała się do PP.
 
 
 
Niwel  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 47
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Nie matura, a chęć prosta, zrobi z Ciebie Patrolowca!
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Tak zapytam:

Czy sie zajmują Żółci, Niebiescy i Czerwoni, czym się różnią? :P
 
 
Marcia87  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: woodstock 2007 byłam
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   POZDRAWIAM :) DZIĘKUJĘ UPRZEJMIE ZA ODPOWIEDŹ!!!

Matys1214 napisał/a:
grzechu007 napisał/a:
Marcia87 napisał/a:
JA zawsze chciałam być w pokojowym patrolu byłam tylko raz na WOODSTOCKU W 2007 ROKU I NIE ŻAŁUJĘ. MOŻE UDA MI SIĘ W TYM ROKU POJECHAĆ. MOIM ZDANIEM POKOJOWY PATROL JEST BARDZO POTRZEBNY NA WOODSTOCKU ALE WYDAJE MI SIĘ, ŻE W PATROLU JEST ZA MAŁO LUDZI NA TAK WIELKĄ LICZĘ OSÓB.POZDRAWIAM. DO ZOBACZENIA. MARTA



1 primo caps lock,
2 primo mało komu chce się tyrać za friko.


Może i mało komu chce się robić za free, ale dobrze że są jeszcze takie osoby.
A Martę możemy tu jedynie wspierać by podjęła tą decyzję i zapisała się do PP.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Vorathiel napisał/a:
Czy sie zajmują Żółci, Niebiescy i Czerwoni, czym się różnią?


Moja koleżanka która była w Pokojowym powiedziała mi jak ich najprościej zapamiętać. Cytuje.
"Czerwoni. To jesteśmy MY. Do nas zgłaszasz się jak masz problem a my staramy Ci się pomóc i ogarnąć sytuację. Żółci to są nasi dowódcy. Jest ich mniej niż nas, ale też są spoko. Niebieskich unikaj jak ognia. Oni się lubią napierdalać :-P "

Niebiescy to bowiem jest oficjalna ochrona pola woodstockowego. Wynajęta przez Owsiaka.
Masz jeszcze inne rodzaje ochrony. Wioska piwna ma swoje, Kryszna ma swoje i parę innych rzeczy też ma swoje ochrony. Ubrani są zazwyczaj na czarno.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Czyli, że niebiescy to są 'wykwalifikowani i wyspecjalizowani' zawodowcy? : P Ale łażą sobie od tak, w niebieskich koszulkach? bez żadnych kamizelek, pałek(jak typowi ochroniarze), nic? : P
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Niwel napisał/a:
Nie matura, a chęć prosta, zrobi z Ciebie Patrolowca!


Ze mnie chcęc prosta zrobiła już mundurowca (OSP), a w planach ma WOPR-owca ;)

Będzie ktoś jechac z Lublina 17-19 czerwca na szkolenie?
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Vorathiel napisał/a:
Czyli, że niebiescy to są 'wykwalifikowani i wyspecjalizowani' zawodowcy? : P Ale łażą sobie od tak, w niebieskich koszulkach? bez żadnych kamizelek, pałek(jak typowi ochroniarze), nic? : P

Mniej więcej tak ale zmienił bym słowo zawodowcy na zawodnicy.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Ok, dzięki. : D
 
 
Niwel  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 47
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Vorathiel napisał/a:
Czyli, że niebiescy to są 'wykwalifikowani i wyspecjalizowani' zawodowcy? : P Ale łażą sobie od tak, w niebieskich koszulkach? bez żadnych kamizelek, pałek(jak typowi ochroniarze), nic? : P


Jak ktoś ma dwa metry i w bicepsie tyle ile ja w kłębie, to mu pałka, czy kamizelka nie potrzebne. Sam wygląd budzi respekt. Poza tym oni zawsze chodzą w grupach około 4-5 osobowych. Niech im tylko ktoś spróbuje podskoczyć... Już parę razy widziałem jak zbierali element awanturniczy co pod sceną za bardzo szalał. Czysto i profesjonalnie. Przyszli, chwycili w wielkie łapy i wynieśli. Pełen profesjonalizm ;)
 
 
 
Temperatura  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 05 Cze 2011
Posty: 6
Skąd: Niebo
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Niebiescy to zwykła firma ochroniarska,tylko taka lepsza,a nie składająca się z kolesi z supermarketu czy galerii handlowej.Kolega był w niebieskim patrolu,bo firma,gdzie na co dzień pracuje zajmuje się obstawą imprez.Nawet spoko płacą,a niewiele się robi :-P Wcale nie są tacy straszni.Bardziej mnie wkurzają czerwoni patrolowcy,którzy nie wiedza co się wokół nich dzieje,ani nie potrafią udzielić pierwszej pomocy.Na szczęście to wyjątkowe przypadki.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Aha - jak rozumiem branie na PW i chodzenie w czerwonych koszulkach byłoby głupotą? :mrgreen:
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Nie nie jest głupotą. Czemu niby? Czerwona koszulka to czerwona koszulka. A Pokojowy ma swoje czerwone z odpowiednimi informacjami na nich, ze to Pokojowy jest. Dodatkowo mają jeszcze identyfikatory.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Bo - 'coś' sie dzieje, widzisz że niedaleko gdzieś tam idzie sobie gostek w kolorze czerwonym, masz kiepski wzrok, ale kolory rozróżniasz, podbiegasz, patrzysz a tu zonk, jakiś 'zwyczajniak', a Ty właśnie zmarnowałeś kupe czasu, a w tym czasie ktoś się powiedzmy, wykrwawia. : P


Wiem, dramatyzuję.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Strasznie dramatyzujesz. Ale taka sytuacja może się zdarzyć. Spokój i opanowanie wtedy się przydaje. Patrolu zawsze pełno na polu, więc spoko.Znajdą się we właściwym czasie ;-)
 
 
Jabłuszko  
Jabłuszek Sandomierski
\,,/(^_^)\,,/


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 470
Skąd: Dwikozy
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Jeśli się ktoś wykrwawia to powinieneś wiedziec choc tyle, że robisz mu bezpośredni ucisk na ranę.
Gdy nie masz czym ucisnac rany to ściagasz własną koszulkę i uciskasz rane właśnie koszulką, a druga osoba biegnie po pomoc.
Dodam, że gdy opatrunek przemonie nigdy go nie ściagamy! Dokladamy nowy i ciągle uciskamy.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 09 Cze, 2011   

Czerwoni są charakterystyczni. Mają białe napisy na czerwonych koszulkach, nie sposób ich nie zauważyć, albo pomylić "zwyczajniaka" z patrolowcem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group