Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pokojowy Patrol
Autor Wiadomość
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Nie no... ja tam wiele razy zabezpieczałem imprezy jako obstawa medyczna i to uwaga milan ZA DARMO. I nie raz motałem się czy nie zapisać się do PP bo jak czasem popatrzę na ludzi którzy tam się pokazują, próbują pomóc i nie wiedzą co i jak, to nóż mi się w kieszeni otwiera i mam chęć wziąć sprawy w swoje ręce. Ale.. (ale były dwie jedna daje druga nie) Z drugiej strony, na koniec sprzątać po wszystkich nie móc robić wszystkiego tego na co mam ochotę a przecież jedzie się na to na wooda, tak? To jakoś mi się odechciewa. No ale może kiedyś....

A papier drogi kolego Yakubie nic nie daje. Wiem bo akurat moi współlokatorzy jeżdżą na wooda jako Patrol Medyczny.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Jumbo napisał/a:
Nie no... ja tam wiele razy zabezpieczałem imprezy jako obstawa medyczna i to uwaga milan ZA DARMO.


To nie do mnie uwaga,Jumbo,tylko do grzecha przeca.Dla mnie wolontariat i podobne mykensy to najzwyklejsza rzecz pod słońcem,więc mnie akuratnie do tego nie musisz przekonywać.
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Myślę że będziesz miał więcej kontaktu może zrozumiesz, też tak kiedyś myślałem że fajnie jest innym pomagać, póki nie zacząłem jeździć. Okazuje się że ludzie to głupie skurwysyny które tylko patrzą swojej wygody i jak tu drugiego wykorzystać. Mili i uprzejmi jak coś chcą, myślą że wszystko im się należy. Nie będę się rozpisywał bo pewne rzeczy trzeba poznać samemu.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

też macie problem. są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie Wooda bez "patrolowania" i są tacy, którzy wolą się poopierdalać przez te kilka dni..
spór bez sensu, a kolega Yakub pozostał bez odpowiedzi, jak to jest być w Patrolu na Woodzie.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

grzechu007 napisał/a:
Myślę że będziesz miał więcej kontaktu może zrozumiesz, też tak kiedyś myślałem że fajnie jest innym pomagać. Okazuje się że ludzie to głupie skurwysyny które tylko patrzą swojej wygody i jak tu drugiego wykorzystać.


Nawet jeśli tak by było,to co?Tyż mam się stać takim samym "głupim skurwysynem"? Pewnie,że mnie ludzie zawodzili i rozczarowywali nieraz i nie dwa razy,ale to i tak nie spowodowało,że porzuciłem Jasną Stronę Mocy. ;-)
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Jak sobie przeanalizuje zadania to dojdzie to wniosku że naprawdę musi być miło i sympatycznie. Nie ma to jak w wakacje jechać zapieprzać przez x czasu ile wlezie a na koniec nie dostać nawet złotówki.

Nie będę się rozpisywał bo to jest jałowa dyskusja. Każdy ma swoje myślenie i tego się nie zmieni. A co do tych wspaniałych altruistów, jak jesteś taki dobry idź na pkp weź sobie do domu najbardziej śmierdzącego żula wykąp go nakarm i daj 100 zł, zobaczymy jaki z ciebie miłosierny samarytanin.
  
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Jak bedzie w PP ( czerwonych ) to żadnego certyfikatu nie dostanie co jedyne uścisk Jurka.
 
 
 
Yakub  
Coś już napisał


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Wrc
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Yava napisał/a:
wOw hipisi ?

milan napisał/a:
Altruiści (znasz to słowo,prawda?).

Anarchiści i inne robactwo także.

Moim nadrządnym celem nie jest wlewanie w siebie nie wiadomo jakich ilości piwa, picie, picie i picie. O piciu już nie wspomnę.
Do orkiestrowej puszki będe zbierał po raz piąty z rzędu. Lubię pomagać ludziom. W różne sposoby. Ważne, by było widać efekty. Zbieranie do puszki, wydawanie jedzenia ubogim/bezdomnym, zabezpieczanie imprez, pomoc w hospicjum. Ja po prostu chcę to robić.
A piwem to się w Ustce na Warheadzie ukurwię i będzie git.
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

grzechu007 napisał/a:
Jak sobie przeanalizuje zadania to dojdzie to wniosku że naprawdę musi być miło i sympatycznie. Nie ma to jak w wakacje jechać zapieprzać przez x czasu ile wlezie a na koniec nie dostać nawet złotówki.


Obiad dostaniesz i firmową Allegrowa wode :D
 
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Nie będę się rozpisywał bo to jest jałowa dyskusja. Każdy ma swoje myślenie i tego się nie zmieni. A co do tych wspaniałych altruistów, jak jesteś taki dobry idź na pkp weź sobie do domu najbardziej śmierdzącego żula wykąp go nakarm i daj 100 zł, zobaczymy jaki z ciebie miłosierny samarytanin.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

grzechu007 napisał/a:
Nie ma to jak w wakacje jechać zapieprzać przez x czasu ile wlezie a na koniec nie dostać nawet złotówki.


Ten "x" wcale nie musi być nie wiadomo jak duży przeca.A że za darmo? Oh come on-a czy we wszystkim trza zawsze widzieć portfel i słyszeć brzęk monet.Bezinteresowna pomoc to potęga.
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

To zrób to co napisałem wyżej, mowa o żulu z PKP. Do tego czasu daj sobie siana z tą propagandą.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Panowie! wracamy do tematu :!:
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Grzechu007 przesadzasz, chce chłopak iść do PP chwała mu za to, też kiedyś o tym myślałem ale stwierdziłem, że będzie mnie za bardzo ciągnęło do Woodstockowego życia jakie poznałem i zamiast ciekawej przygody bym się męczył tylko. Nie jestem jakimś wielkim altruistą, wręcz przeciwnie ale nie rozumiem myślenia pt. wszyscy ludzie to skurwysyny, więc po chuj się dla nich męczyć.
P.S. Yakubie prędzej znajdziesz coś na forum WOŚP-u, raczej tam siedzą patrolowcy.
 
 
 
Yakub  
Coś już napisał


Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 51
Skąd: Wrc
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

grzechu007 napisał/a:
To zrób to co napisałem wyżej, mowa o żulu z PKP. Do tego czasu daj sobie siana z tą propagandą.

Głupota. W najczystszej postaci. Na Woodstocku PP powinien mieć Twoje zdjecia z dopiskiem "temu ******* nie pomagać".
"Weź żula, umyj go i ubierz...". Nie każdego stać na takie coś. A oddanie swojego wolnego czasu (uważam przynajmniej ja, że) w słusznej sprawie to już jest coś. Nie każdy widzi tylko czubek swojego nosa, inni mają lepszy wzrok i widzą więcej. To że jesteś egoistą, nie znaczy, że każdy jest taki. Wielu ludzi spełnia się, pomagając innym.
Chcesz, jedź na Woodstock, upierdol się piwem jak świnia, lez zażygany, łaź skacowany i ciesz się tym. Nie każdy tak rozumie pojęcie "zabawa" i "rozrywka".
A prawda jest taka, że to właśnie przez takich, jak Ty Świat nie jest inny.
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

człkiem popieram Yakuba
PW to nie tylk oczas żeby sie schlac... (i głównie latego PP ma sporo roboty potem z takimi delikwentami)
PW jest raczej po to żeby mile spędzić czas z ludźmi i przy okazji się napić.....
gdyby wszyscy mysleli podobnie PP nie miałby tyle pracy i nie - jak to powiedzial Yava- za darmo marnował swój czas
a papierek potem jest i na pewno w życiu przyda sie ukończony kurs niewiem jak sie on tam nazywa.... i z tych ludzi których znam, co byli w PP jakos żaden nie narzeka że to był zmarnowany czas i że żalują tego- równie dobrze spędzili te trzy dni przystanku i nawet jezcze więcej bo byli tam wczesniej i wrócili później
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

A ja myślę, że zaraz wypierdzielę jakieś posty :D A co mi tam. Nie pisać mi o żulach.
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Gru, 2010   

Aha i nacjonalizm wcale nie jest grzechem bo przybywają się do nas cyganie i inne bambusy a potem z naszych podatków idzie na ich opiekę, nie wspominając o pogorszeniu się rynku pracy bo część z nich pójdzie nawet pracować za 5 zl/h. Wszystkie kraje powinny iść za przykładem Francji. Co do żula z PKP wiedziałem że tak powiesz bo każdy chce pomagać i potem się z tym odnosić jak to on nie jest a jak przyjdzie naprawdę pomóc to tylko głupie wymówki typu: nie stać mnie, albo co pan sobie nie myśli. Takich to powinni wziąść i lać gumą żeby równo puchło albo od razu wywieźć na wysypisko.Nigdy nie leżałem opity i zażygany, więc nie rozumiem skąd takie słowa w moim kierunku. Tyle z mojej strony w tym temacie. Jak ktoś nie pracuje wśród takich ludzi to nie zrozumie tego, dodam że pracuję w pogotowiu ratunkowym jakby ktoś chciał wiedzieć ) Chętnie możemy podyskutować o bardziej ambitnych sprawach.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 17 Gru, 2010   

Yakubie pełne poparcie dla Twojej postawy z mojej strony. Co do samego PP za dużo wypowiedzieć się nie mogę, gdyż sam nie byłem patrolowcem, ale dwoje znajomych było i miło wspominali całe to doświadczenie.

Innych wątków, które się pojawiły nie będę rozwijał żeby nie robić bałaganu, bo za chwilę może jakiś moderator się zdenerwuje, że musi za darmo porządki na forum robić ;-)
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 17 Gru, 2010   

Ale co niektórzy z Was chrzanią!
Od pierwszej strony tematu już mnie nosi czytając niektóre bzdury. Widać, że pewne osoby nie wiedzą co to jest wolontariat. Jak ktoś chce pomagać i pracować za darmo - ma do tego święte prawo! I gadanie, że nie ma sensu, bo ludzie są be, a Woodstock jest po to, by się zaj**ać jest po prostu przykre.
Chcesz jechać się uwalić tanimi winami - Twoja sprawa! Ale nie neguj innych za ich dobre chęci. Wielu z Was nie jest w stanie się zmobilizować na tych parę dni, odpuścić sobie imprezowanie i potem sprzątać całe pole - co dla mnie jest niemałym wyczynem. Więc darujcie sobie teksty typu "nie warto", "lepiej się upić", bo to tylko świadczy o Was.
A ripostę o żulu na PKP pozostawiam bez komentarza.

Znam ludzi, którzy byli w PP i bardzo byli zadowoleni. To ich spełniało. Mówili, że owszem są ludzie "cięci" na czerwonych, ale były też osoby wdzięczne za każdą, nawet najmniejszą pomoc, z wieloma osobami, którym pomagali - mają kontakt do dziś. Jak widać kumpli można poznać na Woodstocku nie tylko przez chlanie z sąsiadami zza namiotu.
Tak więc Yakubie - nie zniechęcaj się! Powodzenia :-)
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią 17 Gru, 2010   

Kod:
http://www.forum.wosp.org.pl/viewforum.php?f=30&sid=0cde4667bcd6da1e823946efbd51ed41


Poczytaj tutaj może? ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group