Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Parkingi przy Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
najshend  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: WLKP
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Rok temu byliśmy na dwa auta, stały na polu. Nic się nie stało, więcej panikujecie niż to warte. Rozbijacie się koło samochodu i na 80% nie ucierpi. Jeżeli jeszcze jedziecie ekipą to darujcie sobie stresy. Dobra flaszeczka z sąsiadami z góry i macie kolejnych ochroniarzy swojego dobytku ;). Kwestia dogadania się z ludzmi. Jeżeli ktoś przyjezdza i robi z siebie 8 cud świata, na dodatek zachowując się jak idiota, to nie dziwię się że komuś po 2 dniach sie przypomni aby zadbać o dodatkowe efekty specjalne na aucie. ;)
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Parkingi. Będą wyznaczone trzy. - Na wszystkich obowiązuje jednorazowa, dobowa opłata, 8 zł - mówi Anna Suska, sekretarz miasta. Na pierwszy plac - w okolicy Fortu Sarbinowskiego, czyli najbliżej festiwalowego pola - będą kierowani kierowcy od strony Szczecina. Na dwa kolejne parkingi przy ul. Gorzowskiej, w okolicy nieczynnej stacji benzynowej, trafią kierowcy od strony Gorzowa, a także ci, którzy zajadą tu od strony Berlina i Słubic

Żródło: http://www.gazetalubuska....STOCK/847634465
 
 
Soprano  
Forumowy prawiczek
With all due respect

Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 9
Skąd: Tuchola
Wysłany: Pon 01 Sie, 2011   

W zeszłym roku parkowałem po lewej stronie na tym parkingu przy stacji benzynowej. Przy wjeździe jakiś koleś doskoczył do mnie z kolorowymi biletami (pamiętam, że na pewno były żółte) i skasował bodajże po 8 zł za dzień, dając po jednym bilecie za każdy. Pachniało ściemą. Nie pamiętam na jakiej zasadzie te bilety były kontrolowane. Może da się to ominąć, deklarując, że zostaje się na jeden/dwa dni? Kasowanie 40zł za możliwość stanięcia na kawałku pola ogrodzonego sznurkiem, to trochę nie w woodstockowym stylu. Miał ktoś takie doświadczenia? Dodam, że dwa razy wyjeżdżałem do Kostrzyna i przy powrocie jakoś nikt tego nie sprawdzał.
 
 
 
uhu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: dolny śląsk
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   

Z tymi żółtymi bilecikami to chyba nie ściema, też takie dostałem.
Tam koło stacji były dwa parkingi, po obu stronach drogi. Wydaje mi, że płaciłem po 7 albo 8 zł za dobę (czyli skasowali góra 24 zł)
Parking niestrzeżony, ale nie zauważyłem, żeby coś złego się tam działo a przyznam, że spałem w aucie. Zresztą wielu ludzi spało właśnie tam na parkingu, albo w autach albo rozbijali obok samochodów namioty.
Plusem było to że samochód nie wyglądał jak kupka kurzu oraz to, że gdy naprawdę w nocy chciało się ciszy to ta cisza była. Minusem to, że jednak trzeba było kawałek przejść aby dojść pod scenę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group