Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Wto 05 Lip, 2011
Makijaż na Woodstocku
Autor Wiadomość
Kot Informatyk  
Forumowy prawiczek
Kot Informatyk


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

em... a jak utrzymuje sie tapeta kiedy strażacy polewają z wozu? :D Chyba jakieś markery trzeba by brać :D
 
 
rzeczjasna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Dębno
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Kot Informatyk napisał/a:
em... a jak utrzymuje sie tapeta kiedy strażacy polewają z wozu? :D Chyba jakieś markery trzeba by brać :D



och, jeśli ktoś ceni sobie swoją 'tapetę', to na pewno będzie trzymać się od wozu strażackiego z daleka : )
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

powiem wam dziewczyny ze ten wasz makijaz nie jest zbytnio potrzebny poniewaz wszyscy sa tam na tyle pijani ze nie zwracaja uwage.... poza tym nawet na trzezwo malo kto na to zwraca uwage podczas takich imprez

[ Dodano: Wto 19 Lip, 2011 ]
Ps rzeczjasna
Ubóstwiam ten cytat !!!
 
 
 
Dzihu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Marienburg
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Dla ochrony przed słońcem zawsze warto cośtam na twarz wklepać - i dla kobiet i dla facetów (pod warunkiem że będzie słońce...)
Myślę że nie ma co szczycić się "ja się wcale nie maluję" albo wręcz odwrotnie "o, a ja nakładam kilogram tapety w 20 sek." - byłam na wood w zeszłym roku i paniom które jadą pierwszy raz mogę powiedzieć że po całym dniu twarz jest czerwona, wyłażą wągry itd, jak to na survivalu:D, dlatego jakiś podręczny zestaw warto wziąć ze sobą.
panowie być może owszem, cenią naturalność, ale z drugiej strony nie dajmy im powodu do ucieczki... :D
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Dzihu, Bardzo ładnie powiedziane :]
 
 
 
indianjawelry  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

są ludzie, którzy sobie lubią jeb nąć tapetę na twarz, tolerancja moi drodzy :D lubie być nie pomalowana, bądźmy naturalne woodstockowiczki oraz woodstockowicze (bo i tacy się zdarzają panowie)
 
 
agi1177  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

na wooda najlepszy jest makijaz u kriszny;) tyle;)
 
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

@agi1177, tutaj się zgodzę całkowicie - jaki by nie był makijaż to taki widać co dzień jak się idzie ulicą. Ale ten od kriszny to jest po prostu cudo - tak pięknie wyglądacie w tym makijażu drogie Panie, że aż serce rośnie :-)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

a właśnie ostatnio się ze znajomymi zastanawialiśmy ile kosztuje taki makijaż..i nikt nie wiedział. Może tu ktoś wie?
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

W 2009 płaciłam chyba 5 zł, góra 10.
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

O, to pójdę z moją drugą połową, niech sobie zrobi. ;-)
 
 
najshend  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: WLKP
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Dajcie spokój kobietki, makijaż na woodzie jest zbędny. :) Chyba że dla ochrony delikatnej cery, nie znam się na tym. :) Anegdotka z wooda, rok temu poznaliśmy naprawdę fajne dziewczyny, nie wymalowane, zero sztuczności, naturalna uroda.. Po jakimś czasie mieliśmy okazję spotkać się z nimi, jak były wytapetowane.. Ludzieee, litości :) Świnstwo po całości. Na woodzie naprawdę ładniej wam w naturze niż w tynkach, delikatnie zadbać ale bez przesady.
 
 
M.  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 41
Skąd: stąd
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Moje zdanie jest takie : Tusz do rzęs + ewentualna czarna kredka do podkreślenia oka - tak... buźka wygląda wtedy przyjemniej (szczególnie dotyczy blondynek lub kobiet, które maja bardzo jasne rzęsy i brwi... sama mam ten problem i wiem, że jak nie maznę choć raz oka tuszem czy kredką to wręcz czuję się źle sama ze sobą, natomiast nawet delikatny makijaż oka sprawia, że czuję się o niebo lepiej, a o to chyba w makijażu chodzi ?
Delikatny i umiejętnie wykonany sprawia, że już sama dziewczyna czuje się z sobą lepiej - czyli w jej psychice jest atrakcyjniejsza - to tak się dzieje, więc drodzy panowie nie psioczcie tak na tą odrobinę tuszu, to naprawdę pomaga.

(co do makijażu ...taka jego rola... naprawić wszystko co geny spartaczyły (: )

A wszelkie cienie kolorowe, podkłady (szczególnie w ilościach ponadprogramowych), pudry, i wszelkie inne mazidełka - NIE. I tak to wszystko się rozsypie i wymiesza z kurzem, tworząc uroczą, kolorową breję. (chociaż co kto lubi...)
 
 
Anda  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Trójwieś
Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

widzę, że prawdziwa dyskusja tutaj rozgorzała na temat makijażu.
ja osobiście uważam, że czasem lepiej coś zatuszować niż straszyć ludzi swoimi 'defektami'. oczywiscie trzeba tez znac umiar i nie wymyslac sobie takich brakow na siłę i też nie robić sobie maski weneckiej zamiast twarzy.
ja jadę pierwszy raz więc nie wiem co i jak, na wszelki wypadek tusz zabieram ale czy go chociaż raz użyję to jakoś wątpię z wrodzonego lenistwa ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania