Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Wto 05 Lip, 2011
Makijaż na Woodstocku
Autor Wiadomość
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

pendalec napisał/a:
Ja używam tylko tuszu i eyelinera, żeby oczy podkreślić. Nie uznaję czegoś takiego jak podkłady i inne dziwne rzeczy, których przeznaczenia nawet nie znam (chyba że w ekstremalnych sytuacjach). Zrobienie makijażu nie zajmuje mi więcej niż 5 minut. Trzeba się wszak doprowadzić do porządku. Nie sądzę jednak, że na polu będą ku temu odpowiednie warunki. Jedyny makijaż, który będę miała, t9 kurz kostrzyński i ewentualnie piracki make-up, jak mi się będzie chciało! :D


amen.
ja też się nie orientuję do czego służy większość pierdół na drogeryjnych półkach i dlaczego tego jest tak dużo.. eyeliner w zupełności wystarcza
a za niemalowaniem się na ódzie dodatkowo przemawia gorąc, który słabo znoszą wszelkiego rodzaju kosmetyki o.O i są później takie fuu w tych swoich tubkach
 
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

W zasadzie dzięki przyjaciółce, która marzy o tym, by być "make up artist", czy jak to się tam zwie, mniej więcej ogarniam, co do czego. Nie zmienia to jednak faktu, iż jestem za tępa na nakładanie tego wszystkiego na mordkę mą. :D
 
 
 
Hazzel  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Krosno
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Malujcie się bo ładniej wyglądacie. Wszystko z umiarem.
 
 
leith  
Coś już napisał
destrojer!


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 73
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Nie sądzę, żeby faceci "uwielbiali naturalność" - czerwone, błyszczące twarze z widocznymi porami oraz pryszczami tu i ówdzie.
Hazzel napisał/a:
Malujcie się bo ładniej wyglądacie. Wszystko z umiarem.
Zgadzam się w zupełności.
 
 
 
Dorii  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 15
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

To będzie mój pierwszy Woodstock. Poczytałam trochę i piszecie o pyle, kurzu. Jednak ja będę się malować - tj. tusz + ewentualnie (jak mi sie bedzie chciało) kreska eyelinerem na górnej powiece. Po prostu lepiej się z tym czuje i wyglądam ładniej. Nie robię tego dla kogoś, ale dla samej siebie. Jeśli chodzi o rozmazywanie czy coś.. będę miała przy sobie cały czas tzw. nerkę, w której będę trzymać małe lusterko i dwie nawilżone chusteczki. Tragedii chyba nie będzie, mam nadzieję :)
 
 
irreplaceable91  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Suwałki/Białystok
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011   

Również jadę pierwszy raz na Woodstock. Nie mam zamiaru brać nie wiadomo ile kosmetyków. Pudrów, fluidów, tuszów i itp. nie biorę. Tylko po to, aby mieć jak najmniej rzeczy.
 
 
ikropka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 01 Lip 2011
Posty: 24
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011   

Ja na pewno nie będę się bawic w żadne makijaże,nie będzie mi się chciało :-P
Zwykły krem matujący mi wystarczy ;-)
 
 
 
omfg  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Z KONTOWNI XD
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011   

makijaż na woodstocku jest sprawą indywidualną 8-)
są zwolennicy i przeciwnicy, jeżeli ktoś podkreśla swoją urodę tylko tuszem -okey, jeżeli dziewczyna postanowiła użyć tony pudru, fluidu, cieni, tuszu, szminki a potem gdy to wszysko się rozplynie , wyglądać powiedzmy jak klaun to też okey :d
ktoś lubi naturalność, inna osoba lekki makijaż zaś ktoś inny będzie się ślinił na widok wytapetowanej laski ^^
osobiście dla poprawienia samopoczucia i wyglądu jestem za użyciem kredki, tuszu czy też eyelinera. reszta odpada, wood to nie jest rewia mody. zresztą komu się chce poświęcić więcej niż pare minut na makijaż, ileż rzeczy można zrobić w tym czasie! np wypić piwo :mrgreen:
 
 
 
FilozofRockMan  
Forumowy prawiczek
Big Baton, Peacefull Rocker


Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 26
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

^^ Dla podkreślenia mojej męskiej, psychopatycznej urody, chcę sobie zrobić makijaż a'la Joker z Batmana ;P Zielone włosy już mam, tylko nie wiem czym mogę spokojnie na biało całą twarz pomalować ; [
 
 
Avadova  
Forumowy prawiczek
no meddy ;>


Wiek: 31
Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

Ja wolę nie ryzykować z makijażem. Bardziej od niego samego nienawidzę go rozmazanego.
Będę tylko nakremowana, ale tak bywa przy uczuleniu na słońce :D

Włosy mnie będą drażnić, ale woodstock to chyba ostatnie miejsce na zamartwianie się wyglądem, z tego co słyszałam :)
 
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

FilozofRockMan napisał/a:
^^ Dla podkreślenia mojej męskiej, psychopatycznej urody, chcę sobie zrobić makijaż a'la Joker z Batmana ;P Zielone włosy już mam, tylko nie wiem czym mogę spokojnie na biało całą twarz pomalować ; [

Walnij na twarz olejną, masz pewność, że się nie rozmaże, szmatką przetrzesz i czyściutki jesteś ^^
A tak poważnie- to nie sądzę, by był to dobry pomysł- zaraz na białe nałoży ci się kurz i będziesz wyglądał jak Zmarły Joker. Chociaż to też jakaś myśl :D
 
 
 
Rud  
Coś już napisał
Zwana Cartuś ;]


Wiek: 32
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 57
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

Nikogo nie obchodzi jak wyglądasz na woodzie.
I tak po alkoholu i wygłupach się rozczochrasz, potrzesz oczy, rozmażesz, ktoś wróci z błotka i będzie się chciał przytulić. Kurz ci będzie wszędzie właził. Jeśli wejdziesz w pogo to albo ludzie się będą na ciebie pocić, albo wóz strażacki obleje cię wodą aby schłodzić. Nie ma sensu. Najmniejszego. Jak będzie gorąco miło jest ochlapać twarz wodą. Albo wbić się pod wodę od strażaków. I co? I tak spłynie.
Z resztą jak pijesz to nikogo nie obchodzi czy masz pryszcza, czy piegi, czy cokolwiek innego. Za dużo indywidualności niezwykłych np z irokezem na 2 metry, w ciuchach z puszek czy innych oryginalnych śmiechowych pomysłach się przewija na woodzie, żeby ludzie zwracali uwagę na makijaż. Z reszta woodstckowe słońce i klimat robi cuda z cerą.
Dziękuję, dobranoc :P
 
 
 
Kot Informatyk  
Forumowy prawiczek
Kot Informatyk


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 18 Lip, 2011   

em... a jak utrzymuje sie tapeta kiedy strażacy polewają z wozu? :D Chyba jakieś markery trzeba by brać :D
 
 
rzeczjasna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Dębno
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Kot Informatyk napisał/a:
em... a jak utrzymuje sie tapeta kiedy strażacy polewają z wozu? :D Chyba jakieś markery trzeba by brać :D



och, jeśli ktoś ceni sobie swoją 'tapetę', to na pewno będzie trzymać się od wozu strażackiego z daleka : )
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

powiem wam dziewczyny ze ten wasz makijaz nie jest zbytnio potrzebny poniewaz wszyscy sa tam na tyle pijani ze nie zwracaja uwage.... poza tym nawet na trzezwo malo kto na to zwraca uwage podczas takich imprez

[ Dodano: Wto 19 Lip, 2011 ]
Ps rzeczjasna
Ubóstwiam ten cytat !!!
 
 
 
Dzihu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Marienburg
Wysłany: Czw 21 Lip, 2011   

Dla ochrony przed słońcem zawsze warto cośtam na twarz wklepać - i dla kobiet i dla facetów (pod warunkiem że będzie słońce...)
Myślę że nie ma co szczycić się "ja się wcale nie maluję" albo wręcz odwrotnie "o, a ja nakładam kilogram tapety w 20 sek." - byłam na wood w zeszłym roku i paniom które jadą pierwszy raz mogę powiedzieć że po całym dniu twarz jest czerwona, wyłażą wągry itd, jak to na survivalu:D, dlatego jakiś podręczny zestaw warto wziąć ze sobą.
panowie być może owszem, cenią naturalność, ale z drugiej strony nie dajmy im powodu do ucieczki... :D
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Dzihu, Bardzo ładnie powiedziane :]
 
 
 
indianjawelry  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 12
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

są ludzie, którzy sobie lubią jeb nąć tapetę na twarz, tolerancja moi drodzy :D lubie być nie pomalowana, bądźmy naturalne woodstockowiczki oraz woodstockowicze (bo i tacy się zdarzają panowie)
 
 
agi1177  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

na wooda najlepszy jest makijaz u kriszny;) tyle;)
 
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 29 Lip, 2011   

@agi1177, tutaj się zgodzę całkowicie - jaki by nie był makijaż to taki widać co dzień jak się idzie ulicą. Ale ten od kriszny to jest po prostu cudo - tak pięknie wyglądacie w tym makijażu drogie Panie, że aż serce rośnie :-)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

a właśnie ostatnio się ze znajomymi zastanawialiśmy ile kosztuje taki makijaż..i nikt nie wiedział. Może tu ktoś wie?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group