Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lidl Woodstock 2011 - Market polowy
Autor Wiadomość
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   Lidl Woodstock 2011 - Market polowy

Na oficjalnym forum Orkiestry na takie cuś się natknąłem
Forum WOŚP napisał/a:
Będzie Lidl na przystanki wielgachny namiot an 1000 m kw.
ciekawe czy beą mieli taki sam asortyment co w sklepach czy jakiś specjalny?

Newsa owego zamieścił gościu mieszkający w Kostrzynie, więc coś w tym może być. Wie ktoś coś więcej? Albo cokolwiek, żeby potwierdzic?
Dodam, że 1000 m² to prawie 2,5 boiska do koszykówki.

Edit
I sam sobie odpowiem.
Forum FL napisał/a:
Właśnie dostałam list z wośpu [...] Na przystanku pojawi się market polowy (jupi :P)

P.S. Daho, nicponiu. Czemu takie info przed nami chowasz? :-P
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

Niby fajnie, ale market polowy nie ma klimatu zwykłych marketów. xd
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

na co Ci klimat blisko będzie przynajmniej :-P a tak ogólnie to zajebiste info ;]
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

Cytat:
P.S. Daho, nicponiu. Czemu takie info przed nami chowasz?


Nie można mieć wszystkiego od razu 8-) no dobra, zapomniałem... :lol:
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

Wy o tym nie wiedzieliście :?:
W mojej "miejscowej" gazecie pisali o tym już jakiś miesiąc, dwa temu razem z woodstockowym przedszkolem.
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

tylko wyobraźcie sobie jakie będą kolejki :/
wyprawa do tesko szybciej wyjdzie . . .
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 12 Maj, 2011   

Oj tam. Ja się bardzo cieszę, mam nadzieję, że będą sprzedawać te browary po 1.25zł każdy :-P Dobre i tanie były, a 100 takich browarów bym przynajmniej potrzebował na 4 dni
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

A czemu ku*wa Lidl? :evil:
Ktoś tam napisał, ze polowy market nie ma klimatu. Pewnie, ze nie ma. Nie będzie tam pewnie wielkich lodówek z mrożonkami przy których będzie można sobie stanąć i się ochłodzić :-P
 
 
scorpion1077  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 93
Skąd: Gryfino
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

I tak będę chodził do Tesco 8-)
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

..Lidl...to dobrze- mają dobre produkty...
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

I można płacić kartą :mrgreen:
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

FeSTeR napisał/a:
A czemu ku*wa Lidl?



Go Ghe...znaczy Netto, jest chu*owe. :-P

I ja nie pamiętam, aby o markiecie polowym pisali w Lubuskiej, a czytam ją regularnie. :-P
 
 
siekierezada  
Forumowy prawiczek
siekierezada


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

łee tam polo-lolo ...
biedrąka żondzi 8-)
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

Simon napisał/a:
Ja się bardzo cieszę, mam nadzieję, że będą sprzedawać te browary po 1.25zł każdy

Myślę, że raczej nie ponieważ carlsberg by nie zarobił w takim razie ponieważ większość (również i ja) by się zaopatrywała w takowe trunki :mrgreen:
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

magius napisał/a:

Myślę, że raczej nie ponieważ carlsberg by nie zarobił w takim razie ponieważ większość (również i ja) by się zaopatrywała w takowe trunki :mrgreen:

Jeśli nie to pójdę na miasto i tam zakupię sobie browary po 1,25zł które są rok w rok i zawsze je pije - z przerwami na dębowe mocne których tak z 30 kupuje jakby mi się znudziły te z lidla
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 15 Maj, 2011   

Simon napisał/a:

Jeśli nie to pójdę na miasto i tam zakupię sobie browary po 1,25zł które są rok w rok i zawsze je pije - z przerwami na dębowe mocne których tak z 30 kupuje jakby mi się znudziły te z lidla

W polo markecie ostatniego dnia natknąłem się na promocji Harnasi za 1,66PLN
Szkoda tylko, że to był ostatni dzień bo bym nie kupował tych kropionych browców na miejscu ;x
A tak się zastanawiam w sprawie tego marketu polowego. Skoro tak namioty okradają to co tam się będzie działo ? Będą musieli dobrze pilnować.
Oby wyszli na plus a nie na minus xD
 
 
 
lidl_lidl  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

Drodzy niedowiarkowie sprawa wyglada nastepujaco:

W okolicy przystanku beda dzialac dwa sklepy- jeden podstawowy mieszczący się w Kostrzynie murowany z pełnym asortymentem:)

oraz drugi stworzony w postaci namiotu o pelnym wymiarze podstawowego sklepu, z kasami monitoringiem obsluga taka jak w zwyklym sklepie

róznice polegac beda na:
1. Wiekszej ilosci kas niz standardowo: 16 na stale otwartych kas;
2. Wybrany asortyment- produkty które beda dla imprezowiczów niezbędne od slaskiej przez wody, po pieczywo prosto z pieca aż po lodziernie i papier toaletowy.
3. zgodnie z zasada prohibicji, nie bedzie sprzedawany alkohol, ta wyłaczność ma stoisko calsbergu, po argusy chetnych zapraszamy do miejskiego sklepu.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Rock’n’rollowy Lidl na Przystanku Woodstock

W tym roku na uczestników XVII Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą czeka kilka nowości. Po raz pierwszy festiwal odbędzie się od czwartku do soboty (4-6 sierpnia), natomiast już 2 sierpnia bezpośrednio przy polu namiotowym stanie sklep Lidl, w którym festiwalowicze będą mogli zaopatrzyć się w wiele produktów, które z pewnością przydadzą im się na tej największej w Europie imprezie pod gołym niebem.

Choć festiwal zaczyna się 4 sierpnia, to już dwa dni przed jego startem będzie można zrobić zakupy w specjalnym, festiwalowym, rock’n’rollowym Lidlu, położonym niedaleko pola namiotowego, na skrzyżowaniu alei Milenijnej i ul. Północnej, tuż obok punktu oddawania krwi dla PCK. „Startujemy kilka dni przed festiwalem, by ułatwić pobyt tym, którzy lubią atmosferę oczekiwania na Przystanek Woodstock i przyjeżdżają wcześniej, by rozbić namiot w dogodnym miejscu. Zawsze mogą u nas liczyć na świeże produkty spożywcze oraz wiele innych artykułów, które z pewnością okażą się przydatne na polu namiotowym. Jesteśmy blisko i dla tych wszystkich, którzy chcą wygodnie i na miejscu zrobić codzienne zakupy” – mówi Anna Biskup z Lidla.
A co będzie można kupić w woodstockowym Lidlu? Podstawowe artykuły spożywcze, pieczywo, nabiał, soki i napoje, ale także kosmetyki, ubrania i sprzęt do biwakowania. Jeśli komuś zdarzy się zapomnieć śpiwór czy karimatę – w Lidlu będzie mógł to wszystko kupić po wyjątkowo korzystnej cenie i o każdej niemal porze dnia i nocy; sklep czynny będzie bowiem od 6.00 rano do 3.00 w nocy. Dla wszystkich, którzy postanowią przedłużyć sobie pobyt na polu namiotowym, woodstockowy Lidl będzie dostępny także 7 sierpnia. Nie masz gotówki, bo wolisz płacić kartą? Nie ma sprawy, w Lidlu zrealizujesz w ten sposób każdą płatność.

Peace, Love, Music and Lidl
Możesz przelać na nią swoje wrażenia z festiwalu, poetycki talent, pozostawiając po sobie pozytywny ślad.

Bądźmy EKO na Woodstocku!


Bądź świadomym ekologicznie uczestnikiem Festiwalu i przyłącz się do akcji EcoWoodstock, która będzie realizowana przez Lidla wspólnie z firmą Stora Enso. Wszyscy, którzy w trakcie imprezy zrobią zakupy w woodstockowym Lidlu, otrzymają specjalną festiwalową ekotorbę, na której umieszczony zostanie plan koncertów. Taką torbę będzie można wypełnić makulaturą pochodzącą np. z zakupionych wcześniej produktów spożywczych lub przeczytanych w podróży na Woodstock gazet. Torbę z makulaturą w każdej chwili można przynieść do specjalnego punktu zbiórki makulatury firmy Stora Enso i wymienić ją na specjalny festiwalowy gadżet.


Lidl gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy


Lidl w aktywny sposób wspiera misję WOŚP. Już od dwóch lat w trakcie całotygodniowej akcji pracownicy sklepów Lidl zbierają pieniądze do orkiestrowych puszek, by Fundacja mogła zakupić sprzęt do ratowania zdrowia i życia najmłodszych. Dzięki zaangażowaniu klientów oraz pracowników w sumie Lidl przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2.400.000 złotych. "Nasza obecność na Przystanku Woodstock to kolejny etap współpracy
z Fundacją WOŚP i wielkie podziękowanie dla wszystkich, którzy aktywnie włączyli się
w dzieło Orkiestry, w tym również w naszych sklepach: dla wolontariuszy, klientów, pracowników i uczestników Festiwalu" - mówi Anna Biskup.


Poniżej cały dokument jaki dostałem od LIdla.
Zapewniono mnie, że osoba odpowiedzialna za marketing zeche odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Woodstockowiczów pytania.
Czyli jak sie domyślam użytkownik: Lidl_Lidl
pozdrawiam

http://www.uctok.com/lidl.pdf
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Dezaprobator napisał/a:
Rock’n’rollowy Lidl na Przystanku Woodstock
A co będzie można kupić w woodstockowym Lidlu? Podstawowe artykuły spożywcze, pieczywo, nabiał, soki i napoje, ale także kosmetyki, ubrania i sprzęt do biwakowania.


Czy będzie stoisko z warzywami i owocami?

Mięso też nie jest wymienione, dlatego chciałbym się upewnić, co z konserwami, kiełbasą(mam na mysli jakas wedzona, ktorej nie trzeba podgrzewac), wędlinami ? :D

Bo:

 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Będą ;-)
 
 
FilozofRockMan  
Forumowy prawiczek
Big Baton, Peacefull Rocker


Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 26
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

^ ^ No to teraz jestem w pełni zadowolony, że do miasta chodzić nie będzie trzeba :D I piwo i Lidl na miejscu :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group