Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lidl Woodstock 2011 - Market polowy
Autor Wiadomość
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 15 Maj, 2011   

Simon napisał/a:

Jeśli nie to pójdę na miasto i tam zakupię sobie browary po 1,25zł które są rok w rok i zawsze je pije - z przerwami na dębowe mocne których tak z 30 kupuje jakby mi się znudziły te z lidla

W polo markecie ostatniego dnia natknąłem się na promocji Harnasi za 1,66PLN
Szkoda tylko, że to był ostatni dzień bo bym nie kupował tych kropionych browców na miejscu ;x
A tak się zastanawiam w sprawie tego marketu polowego. Skoro tak namioty okradają to co tam się będzie działo ? Będą musieli dobrze pilnować.
Oby wyszli na plus a nie na minus xD
 
 
 
lidl_lidl  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

Drodzy niedowiarkowie sprawa wyglada nastepujaco:

W okolicy przystanku beda dzialac dwa sklepy- jeden podstawowy mieszczący się w Kostrzynie murowany z pełnym asortymentem:)

oraz drugi stworzony w postaci namiotu o pelnym wymiarze podstawowego sklepu, z kasami monitoringiem obsluga taka jak w zwyklym sklepie

róznice polegac beda na:
1. Wiekszej ilosci kas niz standardowo: 16 na stale otwartych kas;
2. Wybrany asortyment- produkty które beda dla imprezowiczów niezbędne od slaskiej przez wody, po pieczywo prosto z pieca aż po lodziernie i papier toaletowy.
3. zgodnie z zasada prohibicji, nie bedzie sprzedawany alkohol, ta wyłaczność ma stoisko calsbergu, po argusy chetnych zapraszamy do miejskiego sklepu.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Rock’n’rollowy Lidl na Przystanku Woodstock

W tym roku na uczestników XVII Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą czeka kilka nowości. Po raz pierwszy festiwal odbędzie się od czwartku do soboty (4-6 sierpnia), natomiast już 2 sierpnia bezpośrednio przy polu namiotowym stanie sklep Lidl, w którym festiwalowicze będą mogli zaopatrzyć się w wiele produktów, które z pewnością przydadzą im się na tej największej w Europie imprezie pod gołym niebem.

Choć festiwal zaczyna się 4 sierpnia, to już dwa dni przed jego startem będzie można zrobić zakupy w specjalnym, festiwalowym, rock’n’rollowym Lidlu, położonym niedaleko pola namiotowego, na skrzyżowaniu alei Milenijnej i ul. Północnej, tuż obok punktu oddawania krwi dla PCK. „Startujemy kilka dni przed festiwalem, by ułatwić pobyt tym, którzy lubią atmosferę oczekiwania na Przystanek Woodstock i przyjeżdżają wcześniej, by rozbić namiot w dogodnym miejscu. Zawsze mogą u nas liczyć na świeże produkty spożywcze oraz wiele innych artykułów, które z pewnością okażą się przydatne na polu namiotowym. Jesteśmy blisko i dla tych wszystkich, którzy chcą wygodnie i na miejscu zrobić codzienne zakupy” – mówi Anna Biskup z Lidla.
A co będzie można kupić w woodstockowym Lidlu? Podstawowe artykuły spożywcze, pieczywo, nabiał, soki i napoje, ale także kosmetyki, ubrania i sprzęt do biwakowania. Jeśli komuś zdarzy się zapomnieć śpiwór czy karimatę – w Lidlu będzie mógł to wszystko kupić po wyjątkowo korzystnej cenie i o każdej niemal porze dnia i nocy; sklep czynny będzie bowiem od 6.00 rano do 3.00 w nocy. Dla wszystkich, którzy postanowią przedłużyć sobie pobyt na polu namiotowym, woodstockowy Lidl będzie dostępny także 7 sierpnia. Nie masz gotówki, bo wolisz płacić kartą? Nie ma sprawy, w Lidlu zrealizujesz w ten sposób każdą płatność.

Peace, Love, Music and Lidl
Możesz przelać na nią swoje wrażenia z festiwalu, poetycki talent, pozostawiając po sobie pozytywny ślad.

Bądźmy EKO na Woodstocku!


Bądź świadomym ekologicznie uczestnikiem Festiwalu i przyłącz się do akcji EcoWoodstock, która będzie realizowana przez Lidla wspólnie z firmą Stora Enso. Wszyscy, którzy w trakcie imprezy zrobią zakupy w woodstockowym Lidlu, otrzymają specjalną festiwalową ekotorbę, na której umieszczony zostanie plan koncertów. Taką torbę będzie można wypełnić makulaturą pochodzącą np. z zakupionych wcześniej produktów spożywczych lub przeczytanych w podróży na Woodstock gazet. Torbę z makulaturą w każdej chwili można przynieść do specjalnego punktu zbiórki makulatury firmy Stora Enso i wymienić ją na specjalny festiwalowy gadżet.


Lidl gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy


Lidl w aktywny sposób wspiera misję WOŚP. Już od dwóch lat w trakcie całotygodniowej akcji pracownicy sklepów Lidl zbierają pieniądze do orkiestrowych puszek, by Fundacja mogła zakupić sprzęt do ratowania zdrowia i życia najmłodszych. Dzięki zaangażowaniu klientów oraz pracowników w sumie Lidl przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2.400.000 złotych. "Nasza obecność na Przystanku Woodstock to kolejny etap współpracy
z Fundacją WOŚP i wielkie podziękowanie dla wszystkich, którzy aktywnie włączyli się
w dzieło Orkiestry, w tym również w naszych sklepach: dla wolontariuszy, klientów, pracowników i uczestników Festiwalu" - mówi Anna Biskup.


Poniżej cały dokument jaki dostałem od LIdla.
Zapewniono mnie, że osoba odpowiedzialna za marketing zeche odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Woodstockowiczów pytania.
Czyli jak sie domyślam użytkownik: Lidl_Lidl
pozdrawiam

http://www.uctok.com/lidl.pdf
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Dezaprobator napisał/a:
Rock’n’rollowy Lidl na Przystanku Woodstock
A co będzie można kupić w woodstockowym Lidlu? Podstawowe artykuły spożywcze, pieczywo, nabiał, soki i napoje, ale także kosmetyki, ubrania i sprzęt do biwakowania.


Czy będzie stoisko z warzywami i owocami?

Mięso też nie jest wymienione, dlatego chciałbym się upewnić, co z konserwami, kiełbasą(mam na mysli jakas wedzona, ktorej nie trzeba podgrzewac), wędlinami ? :D

Bo:

 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Będą ;-)
 
 
FilozofRockMan  
Forumowy prawiczek
Big Baton, Peacefull Rocker


Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 26
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

^ ^ No to teraz jestem w pełni zadowolony, że do miasta chodzić nie będzie trzeba :D I piwo i Lidl na miejscu :D
 
 
Archi  
Coś już napisał


Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

tylko wodki i taniego wina brak =( trzeba bedzie zrobic zapasy przed przyjazdem normalnie.
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

hmmm ciekawe czy bd mieli pierogi ruskie do podsmazania :D
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Ile osób jeszcze napisze:
1.Ciekawe czy będą waciki?
2. A będą szczoteczki do zębów?
3. A baterie?
4. A pomelo?
:shock:
Koniec z takimi pytaniami.
Jest wyraźnie napisane co tam będzie, nie zaśmiecajcie forum.
 
 
Mati900  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

i zero alko ?
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Tak zero alko! Ciężko to zrozumieć, że nie mogą robic konkurencji Carlsbergowi? :roll:
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011   

Jak dla mnie łatwo to zrozumieć, Carlsberg jako główny sponsor ma wyłączność na sprzedaż alkoholu na terenie festiwalu. Poza tym wyobraź sobie te tłumy ludzi koczujących pod Lidlem za piwem. Zresztą tłum pewnie i tak będzie za jedzeniem.
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

http://www.wosp.org.pl/wo..._woodstock.html musze przyznac ze postarali sie z tym
lidlem

Na zdjęciu 23 jest nasza koleżanka Bierdona :D:D //Niez
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Dobra to mam zajebiście ważne pytanie.....

Namioty które tu będą sprzedawane, będą w każdej wielkości? Np. taki 6 osobowy się znajdzie(loża na 2 stronach i pusty środek czyli wydatek z 300zł na allegro)?


W zeszłym roku zostawiliśmy "kolejny" namiot, i trzeba znowu zakupić :)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

jeżeli nie ma w tym pdf-ie, to skąd my mamy wiedzieć?
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Ja oferty namiotów tam nie znalazłam, widziałam tylko śpiwory i karimaty, ale może niedokładnie czytałam...
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

a może coś mi się źle przeczytało...
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Też widziałam tekst o namiotach, ale wydaje mi się, że jak już to w takich marketach sprzedają tradycyjne "dwójki".
Przydałoby się jakieś sprawdzone info ;-)
 
 
 
rysik  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 07 Lip 2011
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

http://www.lidl.pl/cps/rd...s.xsl/20406.htm
Tu ten "tekst o namiotach" ^ ^
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Jakie artykuły będą dostępne?

Rock&rollowy przystankowy Lidl będzie oferował produkty spożywcze - nabiał, wędliny, pieczywo, napoje, słodycze, warzywa oraz owoce, a także artykuły chemiczne i kosmetyki oraz ubrania i rzeczy, które z pewnością przydadzą się na Woodstocku - latarki, namioty, śpiwory, czy też materace.


haha! i nikt mi nie wmówi, że namiotów nie sprzedaja :D Ciekawe jak duże....

Lidl_Lidl odpowiedz :D
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

rysik napisał/a:
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/20406.htm
Tu ten "tekst o namiotach" ^ ^


Niestety żadnych konkretów.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group