Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Sister Midnight
Sob 23 Lip, 2011
Kradzierze!!
Autor Wiadomość
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   Kradzierze!!

Jaka jest prawdopodobnosc w skali 1/100 że coś nam ukradną z namiotu...? Czy wogole jest taka mozliwosc...? Bo ostatnio jeżdzilismy samochodami na wood'a i w samochodach spalismy... tylko teraz jest mniejsza ekipa i jedziemy ciopągiem pod namioty
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

Prawdopodobieństwo kradzieży wynosi 50/100, czyli 1/2.
 
 
Aosji  
Forumowy prawiczek
Buba?

Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 22
Skąd: Arcelin/Olsztyn
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

Czyli ukradną coś albo nie ukradną.
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

dokladnie. poza tym prawdopodobienstwo zalezyt od miejsca gdzie jestescie rozbici - im blizej lasu tym wieksze rtyzyko. Ps mozecie zainwestowac w kluidke zeby zamykac namiot zawsze jest to jakies zabespieczenie
 
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

Tysk1e napisał/a:
Ps mozecie zainwestowac w kluidke zeby zamykac namiot zawsze jest to jakies zabespieczenie

Było już na forum o kradzieżach, sprawdź poprzedni rok. Kłódek lepiej nie dawać, bo jak mają okraść to i tak to zrobią, a dodatkowe zabezpieczenia sugerują cenne przedmioty w środku.
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

nie wnikam poza tym za duzo tematow do wertowania, a jestem zbyt pijany zebny to robic. Moium zdaniem im wieksza ekipa tym lepiej bo zawsze ktos siedzi przy namiotach. mi w zeszlym roku zginely tylko klapki, miecz swietlny i maska przeciwgazowa (i chyba 1 butelka wodki ale tego nie jestem pewien bo sam moglem ja wypic i o tym zapomniec) - czyli straty z ktorymi mozna sie liczyc XD
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

11 Woodstocków i nic mi nie ukradli. Wydaje mi się, że to dla tego, że nigdy nie biorę nic godnego kradzieży, ale może to też być ze względu na to, że mam liczną ekipę. Nie wiem, gdzie jest bezpieczniej, a gdzie nie, ale nigdy nie biorę na Wood czegoś, czego straty bym żałował.
 
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

Byłem raz, ale może komuś się takie wypociny przydadzą (w mojej ekipie nic nikomu nie zginęło). Też sugestie z innych postów, z innych tematów:

- najlepiej rozbijać się gdzieś pośrodku danego miejsca, tzn, żeby dookoła było dużo innych namiotów, z dala od dróg i ścieżek
- jedziemy z ekipą/ dołączamy do ekipy, ustawiamy namioty w kółeczku, im ciaśniej i mniej prześwitów tym lepiej
- najważniejsze rzeczy- kasa, dokumenty, zawsze przy dupie. Zawsze, znaczy, nawet przy kranach. Jedna osoba się myje, druga trzyma fanty.
- w miarę możliwości, szczególnie jak jest ciemno- jeżeli komuś nie zależy na danym koncercie, niech zostanie koło namiotów i tam sączy bronki, jednocześnie zwracając uwagę na namioty.
- jak idziemy gdzieś wszyscy, pytamy ludzi dookoła nas (z innych namiotów dookoła, nie z ekipy), czy nie mogliby rzucić okiem na nasze namioty, czy nie kręci się ktoś podejrzany itd
- no i jak ktoś będzie się wracał do namiotu po coś, to też żeby dał znać tym dookoła, że musi coś wziąć, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i podejrzeń, że coś się chce skroić
- kłódki? Polecam poszukać filmów na yt. Zamek błyskawiczny mozna otworzyć długopisem nie przejmując się kłódką i w ten sam sposób zamknąć. Przeciąć namiot to tak czy siak 1 sekunda roboty, a tylko sugerujemy, że mamy cenne fanty w środku
- nie bierzemy na wooda cennych rzeczy.. także- obuwie. Sam znam osoby, którzy na wooda jeżdża po nowe glany.
- jeżeli już idziemy gdzieś, to wszystkie fanty chowamy do środka!

Zdrowy rozsądek i nic nikomu nie zginie. :-)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

był już temat o kradzieżach. zamykam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania