Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Czw 07 Lip, 2011
Forumowe koszulki :)

Którą koszulkę chciałbyś/chciałabyś zamówić?
1
10%
 10%  [ 2 ]
2
42%
 42%  [ 8 ]
3
42%
 42%  [ 8 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

ale pewnie są jakieś zniżki jak jest większa ilość..
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

ironnia napisał/a:
od 25 do 50 zł zależności co ma na tym być i w jakiej firmie jest to robione ... ;]


Ale to za sztukę czy za nadrukowanie tego na jakąś ilość koszulek??
 
 
 
serek  
Forumowy prawiczek
kocham Wood:)


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

koszuli z piwem? Hmmm nie uważam żeby to był dobry pomysł.. jednakże przychyle sie do większości głosów za koszulką:)
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

no tak , jeżeli była by zamówiona większa ilość na raz na pewno da się ugadać na jak najniższą stawkę i rabat , trochę się orientuje w tych cenach bo mam z tym sykniecie na co dzień z racji miejsca gdzie pracuje ;]
 
 
 
Safek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 7
Skąd: Europa
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Dobre piwo nie jest złe. Ale osobiście nie wiem czy jest to dobry pomysł na koszulkę. Obstawał bym za czymś bardziej tradycyjnym, ale jeśli większość wybierze piwko, to ja tez.
 
 
Owca Inblack  
Rozkręca sie
Faszystka językowa


Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 212
Skąd: Żary/Wrocław
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Mnie też piwo się nie podoba :P Ale wiadomo, jak reszta zdecyduje, to problemów robić nie będę. Mnie odpowiadałby chyba jakiś projekt ze słonecznikiem. Tak mi się wydaje.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

nie chcę ostudzić Waszego zapału, ale ciekawam ile osób z tych, co się tu wypowiada koniec końców kupi koszulkę 8-)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

no właśnie to samo myślę :) za słonecznikiem byłam od samego początku, ale jak zobaczyłam piwo to.. 8-) a zresztą też się podporządkuje do decyzji większości..ale chciałabym mieć taką koszulkę choćby z razji czasu spędzanego na tym forum:P
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Wydaje mi się, że nie musi być wybrany jeden wzór :-P
Każdego się przecież nie zadowoli.
W zależności od liczby chętnych, powiedzmy, ze wybierzemy jakieś 3 (?) wzory, które podobają się największej ilości zainteresowanych.
Jak coś to ja mogę być odpowiedzialna za zamówienia ;-)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Wiadomo, że wszystko zależy od ceny, m.in. to jakie i ile wzorów wybierzemy. A pomysł z logginami niegłupi, mogłyby być jak na koszulkach piłkarskich z tyłu ale jak pisałem zależy od $$.
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

moim zdaniem powinien być jakiś motyw związany z komputerem, żeby od razu rzucalo siępo oczach, że to forum, do tego jakaś pacyfa, czy piwo, czy coś innego, kojarzącego sięw PW:)
osobisty nick jak najbardziej:)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

może wtedy łatwiej byłoby się odnaleźć na woodzie, choćby przypadkiem;) jakby każdy miał koszulkę z nickiem...i nosił ją przez 3 czy 5 dni :D
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Chociaż w pierwszy dzień, żeby każdy założył:) Ale najpierw trzeba, wybrać, zamówić, zapłacić, więc daleka droga do tego :-P Chociaż ja mogę nawet tydzień nosić tylko wtedy możecie nie chcieć przebywać w pobliżu :-P
 
 
 
serek  
Forumowy prawiczek
kocham Wood:)


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Kefir napisał/a:
Chociaż w pierwszy dzień, żeby każdy założył:) Ale najpierw trzeba, wybrać, zamówić, zapłacić, więc daleka droga do tego :-P Chociaż ja mogę nawet tydzień nosić tylko wtedy możecie nie chcieć przebywać w pobliżu :-P


Dobra rada od PP. My musimy cały czas chodzić w koszulkach. Bez względu na to jak brudna i jak przepocona. dosłownie 24h. można ją zdjąć pod prysznic ale trzeba i tak mieć ja przy sobie żeby ponownie ją założyć jak się wyjdzie. Więc jest na to sposób. Zakłada się pod spód inną koszulkę T-shirt. I powiem Wam, że sama nie byłam przekonana bo w cieniu na Woodzie jest z 40 stopni. Jednakże gorąco jest tylko przez dosłownie chwilę i ta koszulka "wierzchnia": się tak nie przepoci. Poza tym jak się już ją wypierze np po 2-3 dniach od chodzenia w niej i założy z powrotem na siebie to wysycha momentalnie. :):):)
 
 
 
Safek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 7
Skąd: Europa
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Jeśli będzie w planach wioska forumowa, dobrze by było gdyby osoby posiadające koszulkę, miały ją na sobie w dniu przyjazdu. Dzięki temu ci, którzy przybyli wcześniej, łatwo odnajdą czy sprowadzą do wioski nowo przybyłych.
Teraz zostało nam wybranie (może zaprojektowanie) 2-3 najlepszych wzorów i sprawdzimy ile osób poważnie myśli aby zamówić koszulkę.
 
 
serek  
Forumowy prawiczek
kocham Wood:)


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Safek napisał/a:
Jeśli będzie w planach wioska forumowa, dobrze by było gdyby osoby posiadające koszulkę, miały ją na sobie w dniu przyjazdu. Dzięki temu ci, którzy przybyli wcześniej, łatwo odnajdą czy sprowadzą do wioski nowo przybyłych.
Teraz zostało nam wybranie (może zaprojektowanie) 2-3 najlepszych wzorów i sprawdzimy ile osób poważnie myśli aby zamówić koszulkę.


Zgadzam się z Safkiem... Trzeba teraz wybrać wzór:)
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 14 Lut, 2011   

Ostudzę wasz zapał, nigdy to się nie udało ;] Wszystko na telefon, na orientację i na przypadek.
 
 
 
slonckodzioucha  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 11
Skąd: Śląsk
Wysłany: Śro 16 Lut, 2011   JERONIE

Niech se każdy pie*dolnie sprayem albo innym ciulstwem na zwykłej koszulce "uctok.com" i se narysuje browara, słonecznik, pacyfa albo co tam chce.
Taniej Was wyjdzie i nie trzeba kombinować z zamówieniami i innymi przyziemnymi sprawami.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro 16 Lut, 2011   

w sumie to nie głupie ...
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 16 Lut, 2011   

Tyle, że na Woodstocku pojawiają mi się trudności z czytaniem :P Według mnie charakterystyczny, znany wzór łatwiej odnajdzie się w tłumie, niż koszulkę z odręcznie zrobionym napisem.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 18 Lut, 2011   

A ja coś takiego stworzyłem, abo się spodoba abo nie :-P
Jakby komuś się chciało na kompie to zrobic to by pewnie lepiej wygladalo, bo ja to co najwyżej cliparty do worda umiem wklejać.



Wiadomo raczej, że po lewej to tył,a po prawej wzór na przód ;-)
Edit: Wiadomo, że można w kolorze albo czarno biały i ogólnie bardziej schematyczne rysunki,
gitara-może lepszy byłby elektryk, z pierdolnięciem by było bardziej i butla też może być od browara np. Myślałem nad całym, okrągłym słonecznikiem bez monitora ale jakoś lipnie by wyglądało moim zdaniem, ew. jeśli bez monitora to może taki sam wycinek wyłaniający się z nicości.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania